Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 21:46   #1
Exclamation Need for Speed: Undercover

Quote:
CEO Electronic Artsa John Riccitiello najavio je novi nastavak Need for Speed franšize na William Blair & Company's 28th Annual Growth Stock konferenciji. John je kao i mi shvatio da Need for Speed godinu za godinom postaje sve monotoniji, nema nekih prevelikih noviteta i jednostavno nije više toliko interesantan. John vjeruje kako je glavni razlog ovome upravo to što su doslovce mučili rezvojni tim iz Vancuvera koji je zadužen za Need for Speed. Do sada je postojao taj jedan tim koji je radio u ciklusu od 12 mjeseci, no sada je to promijenjeno. Tim je podjeljen na dva tima i svaki od njih radi u ciklusu od 24 mjeseca. Prošli način rada nije timu dao peviše vremena da budu kreativni, a John vjeruje kako će to ovime novim sistemom rada biti uvelike ispravljeno.

Igra će biti puno drugačija od Pro Streeta koji se i nije baš proslavio. Veliki fokus će biti na priči koju je glavni čovjek EA-a usporedio sa nekim filmovima B-produkcije ( The Transporter je spomenut ). Osim ovoga nemamo nikakve više informacije o novome Need for Speed Undercoveru, čak se ne zna točno ni na koje će platforme izaći ( iako smo sigurni da bi napravili i Digitron verziju da mogu ). No pričekajte par tjedana i bit će tu sigurno već i kakavi screenshoti, traileri i razne informacije.
link: http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2051&select=27

samo da ga ne zajebu, iako osobno mi pro street uopće nije bio loš, mw mi je nabolji, ovo bi možda moglo biti dobro, samo teško će konkurirati Wheelman-u od vin diesela koji će se igrat na foru transportera (iako za sada ni to ne izgleda bog znaj kak dobro)... vidjet ćemo...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 01:12   #2
Kog će im kurca uopće priča u takvoj igri? I to još priča na razini B produkcije, majke ti, strašno. Nek nam vrate dobri stari NFS, dakle, igrivost, maštovite staze i moćne aute.

I'm not holding my breath for this one.
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:05   #3
jbt.

tesko stavit u jedan NFS auto slicne iz U2, mrak, tuning, utrke po cestama i muriju. ak to stave > hit.
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:56   #4
Quote:
mali5 kaže: Pogledaj post
jbt.

tesko stavit u jedan NFS auto slicne iz U2, mrak, tuning, utrke po cestama i muriju. ak to stave > hit.
Pa to ti je Carbon koji meni osobno nije bio nešto puno bolji od U2a ili MW-a.
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:23   #5
kak mi nakuratz idu te igre koje su prosjecne i stancaju se do 342039842093-tog nastavka
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:45   #6
jebenti EA treba smirit sa nfs i simsima.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:11   #7
i s fifama (to je isto ea, jel? )

izgleda da su se specijalizirali u stancanju monotonih prosjecno losih igra
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:17   #8
a fifa, pes, nba, nfl i sve to moraju novo svake godine da malo poboljsaju grafiku i update-aju postave klubova.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:33   #9
"oh joy, lebron james vise nema shooting skill 7 nego 8, i'm gonna cum "
"oh joy, bas je kul ova fifa, sad u reprezentaciji juznoafricke republike ima 2 drugacija imena nego su bila prosle godine, i'm gonna cum "
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:03   #10
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
"oh joy, lebron james vise nema shooting skill 7 nego 8, i'm gonna cum "
"oh joy, bas je kul ova fifa, sad u reprezentaciji juznoafricke republike ima 2 drugacija imena nego su bila prosle godine, i'm gonna cum "


to je vazno wannabe sportašima koji igraju košarku/nogomet/hokej na kompu.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:59   #11
NFS je davno propao... ovo je samo novi Pro Street
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 20:29   #12
a kaj češ, nemaju više ideja i pokušavaju s nečim novim kaj će im uništiti igru, valjda, nek odahnu od nfs na par godina pa onda ponove jer će onda biti puno veće iščekivanje igre nego sad, i nek se primu pošteno posla, uzmu vremena i naprave igru kak treba, a ne, glavno da je napravljena... taj recept ne valja...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 08:06   #13
E da..Kad NFS nebi živio na staroj slavi..

Sramotno je da na XBOXu 360 na GTA4 auti imaju daleko bolju grafiku nego bilo koji need for speed..noviji..
Bez obzira na tv..Imam obični tv 102 cm..imam i plazmu ali daleko bolje mi je ove tv-e iskorištavat..i da auti imaju bolju grafiku daleko bolju nego nfs je smiješno..
The Dutchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 09:11   #14
jos jedna od shit igara!!!
__________________
Nemoj kliknut
--servisiram red ring of death za xbox 360--
spam21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 09:23   #15
već se izlizalo...u svakom novom nastavku možeš staviti nove naljepnice i imaš par novih auta ali "duša"je ostala ista...već se izlizalo..uh,već sam reko...
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 09:31   #16
Nah, problem je to kaj NFS više nema "dušu"... Najbolje bi bilo da vrate serijal u vremena High Stakesa i Hot Pursuita. A od toga ništa, jer mi i ovo "undercover" već govori da ćemo umjesto planinskih staza uz zalazak sunca opet imati jebeni grad i vjerovatno noćne utrke.

Progonziram isti tretman ko i sa Pro Street.
Install demo --> play 10 minutes --> uninstall DEMO
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 19:42   #17
eh i to što kažeš... kad sam ja šajbo NFS3 na PS1...ja i miro...kad ti voziš po pustinji a ono ti pijesak perja a ti niš nevidiš....kme...nema tih vremena više... splitscreen majka....
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 15:18   #18
Need for speed :Undercover

evo već se bruji o novom nfs-u kako bi mogao izaći do kraja godine
slika zasad još nema

"Igra će biti puno drugačija od Pro Streeta koji se i nije baš proslavio. Veliki fokus će biti na priči koju je glavni čovjek EA-a usporedio sa nekim filmovima B-produkcije ( The Transporter je spomenut )."

baš me zanima kaj bu iz toga ispalo, neki transporti robom i mafija? wtf?
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 15:37   #19
jel se pojavil barem neki ss
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 11:20   #20
Nadam se da će nas sada EA iznenadaiti (u dobrom smislu) pošto su svi NFSi poslje Undergrounda 2 smeće žešće
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.