Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2011., 08:20   #22721
Malo sam gledao postove od ovog sta je sa Dinamom osvojio Ligu Prvaka.Po meni,to je moguće,definitivno,ali,osobno ne vjerujem u ovu priču sa Messijem.I naravno,veliki broj snimanja je stvarno čudan,u najmanju ruku.Mislim,tako se može osvojiti liga prvaka,bez problema.Ne kazem da je on to radio,ali ja mislim da je.Zainteresirao sam se za to jer vidim da je covjek odigrao 8 sezona,a tu sam i ja sa jednom mojom igrom pa cu postat screenshotove-
Znaci,igram sa Lilleom,godina je 2019
http://imageshack.us/f/11/losclillemtropolehistor.jpg/

Game status(sad vidim da sam jako malo snimao!)
http://imageshack.us/f/9/gamelille2status.jpg/

I ova mi se cini jako bitna,reputacija lige,koju sam ja(i lyon) uspjeli dogurati ispred svih liga u europi
http://imageshack.us/f/841/worldcompeionscompeions.jpg/

Nakon svega toga,naravno,citajuci sve ovo,probao sam vidjeti zeli li gospodin Messi doci u moj skroman klub,i odgovor je,pogađate,negativan.Molim te,mozes li samo pokazati reputaciju hrv.lige,to me zivo zanima?
bbb1986.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 10:10   #22722
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
bome je tom daniel carvalhou kod tebe dosta opale ocjene
kod mene sada ima 32 god i igra u coritibi...ima dosta bolje ocjene bome(a bio je i bolji,sad mu pocelo opadati jako)
pa njemu su ovakve ocjene odma u manageru, ja igra tek prvu sezonu ko zna sto ce biti za 5 god.
ali mu i dalje pise flamboyant midfielder a takvi su kod mene uvik rasturali
exibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 11:43   #22723
da,ali vidim da ce on za mjesec dana napunit 28 god,tako da mi je onda bome cudno da se kod mene u igrici razvio bio :S
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:13   #22724
Evo upravo sam odigrao jednu partiju, i mogu reći da se Kondukez pokazao vrlo dobar:
http://screenshots.en.softonic.com/e...11-700x523.jpg
Torrents is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:27   #22725
Evo ti rank HNL-a

Rank HNL-a

Kao sta sam rekao Justinu u PP , ja od HNL-a dobivam za osvojeno prvo mjesto 2 milje € a od TV prava za HNL dobijem 2.1 milju €.

Pitanje je sa kojim pachom ti igras , jer ja ovaj FM 2011 nisam igrao sve dok nije izasao pach koji ispravlja vecinu sranja koja su mi se desavala unutar igre itd itd tako da sam ja krenuo ovo igrat tek u 2 ili pocetkom 3 mjeseca. Moze bit i da je tu fora , da mi se zbog tog pacha otvorila mogucnost dovodenja Messia i nekih drugih velikih igraca ( mada opet kazem , ista igra , Srna ne dolazi nego odlazi u Real za manju placu ali to je bilo 4 sezone prije Messia)
Cobra_hehe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:30   #22726
Quote:
Cobra_hehe kaže: Pogledaj post
Evo ti rank HNL-a

Rank HNL-a

Kao sta sam rekao Justinu u PP , ja od HNL-a dobivam za osvojeno prvo mjesto 2 milje € a od TV prava za HNL dobijem 2.1 milju €.

Pitanje je sa kojim pachom ti igras , jer ja ovaj FM 2011 nisam igrao sve dok nije izasao pach koji ispravlja vecinu sranja koja su mi se desavala unutar igre itd itd tako da sam ja krenuo ovo igrat tek u 2 ili pocetkom 3 mjeseca. Moze bit i da je tu fora , da mi se zbog tog pacha otvorila mogucnost dovodenja Messia i nekih drugih velikih igraca ( mada opet kazem , ista igra , Srna ne dolazi nego odlazi u Real za manju placu ali to je bilo 4 sezone prije Messia)
Da, vidim... moja igra je skroz updatana, jer inaće mi nije bilo igrivo sa toliko bugova. Ja sam Srnu odavno doveo i mogu reći da je dobitak u ovoj igri
Torrents is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:36   #22727
Rank HNL-a ovdje vrlo zorno govori da Messi ne bi došao ni za živu glavu.
lava72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:40   #22728
mislim da je 3/5 preslabo za top igrača
vidim i srpska liga ima takvu reputaciju
tesko da bi messi u naponu snage dosao u takvu ligu
sjecam se u onim starijim managerima (prije par godina) doveo sam bio Crespa u slab klub....ali on je tada imao 38-39 god
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:44   #22729
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
mislim da je 3/5 preslabo za top igrača
vidim i srpska liga ima takvu reputaciju
tesko da bi messey u naponu snage dosao u takvu ligu
sjecam se u onim starijim managerima (prije par godina) doveo sam bio Crespa u slab klub....ali on je tada imao 38-89 god
Nije istina, srpska liga ima puno veću reputaciju za top igraće
Torrents is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:02   #22730
u njegovom save-u imaju podjednaku,hrvatska nesto malo jacu s obzirom da je dinamo bio prvak europe
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:03   #22731
Quote:
ivan greco kaže: Pogledaj post
ja se opet ovom vratio hehe
nedami se 10 i 11
osmica je odlična,iako je jedino FM09 baš loš
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:08   #22732
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
u njegovom save-u imaju podjednaku,hrvatska nesto malo jacu s obzirom da je dinamo bio prvak europe
Da al ovdje vidiš da oni imaju bolju reputaciju:


Torrents is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:26   #22733
stavio si sliku gerrarda koji igra u liverpoolu...i sta sad to ima veze s ičim?
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:35   #22734
ajde dosta praznog klepetanja nego idemo malo o igri
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:36   #22735
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
stavio si sliku gerrarda koji igra u liverpoolu...i sta sad to ima veze s ičim?
pa prikazuje ti rejting i reputaciju srbije, a ti tvrdiš suprotno. Nevidi se baš al nema veze
Torrents is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:50   #22736
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
ajde dosta praznog klepetanja nego idemo malo o igri
ja poceo sa Levanteom, prvu sezonu jedva spasio zivu glavu, drugu na 12 poziciji sa pobjedama protiv Reala i Barce u gostima i Valencije 4-0 doma (derbi gradski ako se ne varam)

Uskoro ce 3 sezona i nadam se nastupu u europi

edit. slammerinho ne slazem ti se u potpunosti sa potpisom
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 13:58   #22737


prikazuje atribute igrača sinko
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 14:15   #22738
Rivju

Završio i treću sezonu sa Chievom.
http://oi55.tinypic.com/33o14d4.jpg

Uglavnom sam vrludao između osmog i desetog mjesta. S time što sam zadnjih par kola se učvrstio na osmom mjestu, te iako sam zabilježio 4 poraza u 6 utakmica, ipak nisam puno izgubio mjesta....osim možda europskih pozicija. Prošle sezone sam bio sedmi, a pretprošle deveti.

Najbolji igrači su mi bili:
  • odlični vratar Sorrentino koji je često znao me izvući iz još goreg poraza, iako je imao grešaka koje su direktno znale utjecati na rezultat
  • pouzdani stoper Gioda koji je solidno obavljao zadaće u obrane, i također bio strah i trepet protivnicima iz prekida, slično kao i lani, samo manje golova
  • wing back Schelotto koji je žario i palio na desnoj strani. u većini akcija i golova je ipravo on sudjelovao. Zna zabiti kad treba, a još bolje i asistirati. Zbog toga je na meti pola lige i sigurno ću dobro zaradit od njega. Također, bio je ozlijeđen zadnjih 10 kola što se dobro i vidjelo na rezultatima.
  • vrlo dobri veznjak Jajalo koji je u tandemu sa Sammarcom i Bogliacinom relativno uspješno apsolvirao protivničke napade. Nerijetko se zna i pridružiti samom napadu, a i ima dobar udarac izvana. Šteta što ga rijetko koristi.
  • lijevi vezni Constant koji je sezonu počeo grozno, no s vremenom je postao sve bolji te je zaradio titulu TOP 1 asistenta sezone. Takođe je bio opasan s ubačajima koje su Gioda i ekipa nerijetko znali i okruniti zgodicima
  • za kraj legenda kluba i njihov najbolji strijelac u povijesti Pellissier koji je bio najbolji strijelac ove sezone sa 9 golova. Srećom nije ponovio groznu prošlu sezonu, bilo ga je svugdje i bio je opasnost za skoro svaku protivničku obranu. Šteta što nije imao pravu podršku u napadu, a doveo sam ih toliko skoro za ništa..


Od ostalih igrača vrijedni spomena su Mantovani koji je bio vrlo dobar na lijevoj strani, mladog Kovačića koji je dobar dio sezone propustio zbog ozljede, ali i nakon povratka je bilježio dobre partije, drugog stopera Halissona kojeg sam doveo iz brazilske provincije, i opravdao je očekivanja, čak i više od toga, i Tavana. Mislio sam da će bit učinkovitiji u napadu, ali nekako je ostao nedorečen. Ali pokazao je vrlo dobar timski duh i nesebičnost kakvu nažalost dobar dio mladih napadača nema.

Zadnje uređivanje Imran : 20.08.2011. at 14:20.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 14:26   #22739
Aj bilo bi dobro da uljepšaju 3d. Sadašnji je pomalo bezveze.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 16:15   #22740
nego, zna li netko od vas ovdje da li fm 2008 radi na win 7?

Ivane Greco, što fali mojem potpisu?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.