Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2009., 23:47   #61
nisam igro vidio sam ju kod frenda....kazete da je grafika super??super je kurac ,gridndanje sranje...neznam za ostalo ili jos jednom trebam ponovit?
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 00:22   #62
da, probala sam na infinite aion. igra ok izgleda, proradili su questovi, xp ide, ali još nema dropova, rekli su to sad ubrzo sredit sa sljedećim patchem
sonataa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 00:24   #63
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
nisam igro vidio sam ju kod frenda....kazete da je grafika super??super je kurac ,gridndanje sranje...neznam za ostalo ili jos jednom trebam ponovit?
momak nemoj izmišljat pi*darije, grafika je predobra, biće je on vrti na pc-u starome 10 godina, a šta se tiče grindanja nisan igra na originalnon serveru pa neznan kako je tamo, al nisan do sad čua/čita da se iko žali na to
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 14:43   #64
Ma pusti ih na miru. Klepeću gluposti.
Grafika je uz Conan i eventualno LotrO najbolja, samo je drugacije orijentirana, vise na crtani feeling, dok Conan ide na realizam.
Stavi igru na 1920x1080 sa svim detaljima na on, pa vidi. Kakav Cabal, kakav Silkroad, kakav PW.

A grinda nema. Ja sam došao do lvl 23 od 50, i nema grinda, sve fino lijepo povezano. Obicni questovi, posebni campaign questovi koji prate neku priču recimo, i sve je super posloženo da taman kad dobiješ novi nivo, trebaš ić dalje na novi quest hub recimo to tako.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 15:17   #65
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
grafika losija no u silkroadu
gridnanje je slicno silkroadu...

neznam kakvi su ostali sadrzaji ali za ovo sto sam vidio nebi placao pretplatu.


Jebote igra rađena na cryengineu iz prvog far crya, njemu ne valja. umirem
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:00   #66
Sad kad je igra i službeno vani, kakvi su dojmovi? Čujem da je bilo velikih problema sa login queuejem na početku, jel to riješeno?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:02   #67
Igra je fantastična.
Da, ima problema sa queuem na većini servera.
Nažalost, išli su rađe sa manje servera, pa da se dodavaju novi, nego da ih bude previše, pa da ih odma na prvi znak merganja krenu pokapat svi sa pričama o malom broju igrača.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 01:24   #68
kakvo je stanje sad nakon 10-ak dana?
citam forum na sluzbeni stranici,jel istina da cekaju po dva sata da udu u igru?
koji je smisao placat igru u koju ne mozes uc 2 sata

i da zale se na grindanje
nokiawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 08:16   #69
Na nekim serverima se čeka u periodu od nekih 6 do 9.
Na ostalima ne.
Smanjuje se queue redovito, rade na tome.

Na grindanje se stvarno mogu žaliti samo oni koji ne znaju igrati.
Ja sam trenutno lvl 27 (od 50), a prvih 7 dana izlaska nisam ni mogao igrati zbog problema sa dostavom igre iz UK.
A od prekjučer već imamo i prva dva lvl 50 likova. Tako da, grind trollanja ne doživljavam.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 11:07   #70
Neki moji prijatelji igrali na korejskim serverima, odusevljeni su (a prosli sve te razvikane MMORPG-ove). Njih nisam uspio uloviti za detalje, pa da pitam tu. Na istu semu kao WOW, mjesecna pretplata, ili? Koliko dode, i koliko je sama igra, oko 400 kn racunam?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 12:45   #71
Da, mjesečna pretplata. Mislim da je 12.99eura.
A igra je u algoritmu 349kn.

Igra je zbilja odlična.
Malo više o igri možeš saznati i na www.aioncroatia.com, službenoj hrvatskoj stranici.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 14:06   #72
Gledao sam vasu stranicu. Sad, mene zanima da li postoji opcija free triala ili nesto. Mislim, ne kupuje mi se beuveze igra da skuzim da mi ne pase
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 14:41   #73
A gle, ako se ne varam, ni jedan MMORPG dosad nije imao free trial odma po izlasku. Barem pola godine, ako ne i godinu nakon izlaska tek.

U svakom slučaju, igra je odlična, sumnjam da će ti biti žao. Pa makar i samo mjesec dana igrao.
Eventualno ako ti je fantasy više dosadio pa tražiš nešto drugačije, onda kužim.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 14:46   #74
Ja sam htio ic templara (tank) u Aion-u ali koliko citam po forumima zale se da bas i nema endgame raidova. Da je igra vise orijentirana na pvp jel to istina ili su ipak za nas na zapadu napravili dobar pve endgame?

Koliko vam je trebalo do 50 lvla i dali postoji mozda kakav guide?
Knight X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 19:14   #75
Ma ko se to već sad žali da nema end game contenta??
Igra je izašla 25.09. pobogu.

A koliko sam upućen, već je prije bilo dosta instanci i raidova, a sad otkad je ogroman patch 1.5 uključen u igru, još i više.
Dobili smo 3GB sadržaja prije samog izlaska igre.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 23:12   #76
neznam sto se tu poima grindom al ja sam igro recimo do 20 lvl i bilo je grindanja dosta. nist strasno ali ga ima. zabavna, graficki izuzetno ispolirana igra. ima mana al je zabavna . barem meni.
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 01:57   #77
Graficki je meni za sad puno ljepsa od wow-a a i od Guild warsa eh grindanja ima ako ne nades i ne uzmes sve questove no bez gotovo ikakvog grindanja ja za sad napredujem.
Lijepo ima meduscena za sad nisam tako jako napredovo no lijepo na pocetku uvedu u zbivanja.
Knight X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 07:29   #78
Lvl 30 sam.
Grindanja nema! (ako ne želiš)

E sad, pitanje je što ti poimaš grindanjem? Blesavih questova je uvijek bilo, i uvijek će biti u mmorpgovima. Ubi 10 zečeva, razbi 10 vjeverica. Al to ulazi pod quest. Znači, neće ti se desit da moraš ubijat mobove kako bi digao level. Questova ima.

Možda sam ja kriv što dosta skupljam stvari (rude, biljke i tako), pošto i to daje exp u određenoj mjeri, a isto tako i crafting.

Uglavnom, eto, jučer sam si iskraftao odličan staff, došao do 30. lvla i napokon mogu koristit krila iz CE (+40sec letenja). Jedva čekam nastavak!
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 21:37   #79
Imam pitanje za one koji igraju na official serverima. Kakve su opcije group playa? Tipa instance, raidovi i to? Igrao sam malo na nekom privatnom serveru di gro tog ne radi, a zanima me.
__________________
Drugi od dva bedaka...
Yrinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 23:40   #80
Zanima me dali ima igraca sa nasih prostora na spatalos serveru, Elyos strana. Ako ima neka mi napisu ingame ime na PM da nam vrijeme u aion-u bude zabavnije.
Sve sto mogu reci za igru predobra.
Grindanja nema, nemora se cekati vjecnost da se dode do brzeg nacina putovanja jer vec na 10 lvl-u dobijete krila.
Jos jednom moram pohvaliti tu grafiku onako dok u bistroj vodi vidim "štuku" kako pliva pre dobro.
Knight X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.