Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2010., 22:38   #1
GOTY's, FOTY's & SOTY's of 2010

Nadam se da se nece netko protiviti sto sam otovrio tu temu, inace su svake godine neki problemi sa tom temom

Pa eto, godina je pri kraju, sve sto je mislilo izaci ove godine je skoro pa izaslo, osim tih par koje cekaju zadnji dan, ali nvm. Sto se mene tice, godina je bila izvrstna, bilo je stvarno super igara, konacno smo dobili SC2 u ruke (), no bilo je i onih failova kojima nikad kraja.

Koliko se sjecam svake godine je netko napravio anketu, ali ja je ovaj puta necu iz razloga jer se uvijek nadje neka igra za koju netko misli da bi trebala biti na popisu, a onaj tko je radio anketu nije je stavio, pa se pola foruma posvadja
Radije pisite i objasnite zasto ste odabrali neku igru
Neko pravilo jedino, neka ne bude vise od 3 igre za pojedinu "sekciju" (ne znam kako bi to nazvao )

Pa eto, moje osobne GOTY igre (games of the year) su:

1.Starcraft 2
Mislim da se to ne mora posebno objasnjavat, to je bas THE igra

2.S.T.A.L.K.E.R. CoP
Da, znam, izasla je 2009, ali ono je bila ruska verzija, eng je kasnila mislim3 mjeseca. A zasto sam je izabrao? Pa jer mi S.T.AL.K.E.R. serijal inace medju najboljim igrama koje sam igrao, ako ne i najbolje. CoP me i s jedne strane dosta razocarao, ali jbg ipak je to S.T.A.L.K.E.R. ili si fan ili stfu

3.Mass Effect 2
Prejebena prica, gameplay (vuce na konzolitis al jbg), likovi, zvuk, grafika, ma sve. Ceka se ceka 3. dio sa nestrpljenjem

A sada FOTY (fails of the year):

1.Medal of Honor 2010
WTF je to? Toliko hype, za sto? za nesto najgoreg ikad napravljenog

2.Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Ta igra je sve samo ne SC, sramota sto su napravili od serijala, tj. u kojem je smjeru krenuo

3.Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
Ista prica kao i SC, krenuli u daleko krivome smjeru

I na kraju SOTY (surprises of the year):

1.Amnesia: The Dark Descent
Igra od koje nisam nista posebno ocekivao, a ispala jedna od najboljih igara tog zanra

2.Super Meat Boy
Bas je super

3.Worms Reloaded
Puno ljudi seru kako nema inovacija, ali nije da su trebali nesto novoga smisljat, meni odlican remake od kojeg sam ocekivao da ce je napraviti tek toliko radi nekog reda

Eto toliko od mene
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 00:48   #2
Goty; Starcraft 2, ME2 (nije toliko dobar rpg koliko je konkurencija zasrala, a sam me2 prilicno oglodani rpg ali ajde zbog atmosfere, likova i price zasluzuje ovo), Fallout; Nw ga slijedi.... pucacine ne igram.

Foty; imas koliko hoces, od Arcanie, Alpha Protocola do C&C 4 (ugh...)..Disciples 3..itd..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 02:29   #3
GOTY:

1. S.T.A.L.K.E.R. COP , atmosfera je i dalje nenadjebiva.

2. Bioshock 2 , to sto je bilo odlicno (Bioshock) sad je jos bolje.

3. BBC2 , jbg volim shootere.

FOTY:

1. MOH , jedino tu sam ocekivao mnogo vise , ovo se igra s vezanih ociju.

SOTY:

1. The Ball , Nisam ocekivao nista al eto ispalo super.

2. Metro 2033 , Ukrajinci , hmmm sta im bi.

3. F1-2010 , zarazno do bola.
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 14:55   #4
GOTY: Starcraft 2. Enough said.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 17:05   #5
GOTY:
Bioshock 2 - kao i prvi dio, ovu igru naprosto obozavam. atmosfera, gameplay, likovi ne volim one shootere tipa CoD gdje imas samo oruzja i pucas miksanje plasmida i oruzja jedva cekam Bioshock Infinite!

Mass Effect 2 - mozda jesu zastekali sa rpg elementima al je svejedno bila jako zabavna igra sa razlicitim zanimljivim mogucnostima

Fallout: New Vegas - radis sam svoju pricu i to mi je ja sam bio nesto zajebao nazalost, tak da moram krenut od pocetka premda sam dogurao dosta daleko. al vjerujem da cu uzivat i po drugi put.

FOTY:
CoD Black Ops - iako sam znao da mi se takvi "obicni" shooteri ne sviđaju, ocekivao sam nesto vise i opet se razocarao.

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - sto da kazem... osim

Arcania: Gothic 4 -

SOTY:
Spiderman Shattered Dimensions - izgleda da su ljudi poceli radit odlicne igre po stripovima

Metro 2033 - jako zanimljiva prica. Ocekivao sam fail, al me stvarno ugodno iznenadila igra.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 23:58   #6
GOTY: ME2

nista drugo nisam ni igrao ove godine
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 11:01   #7
Nisam ni ja baš bog zna kaj odigral (jer najviše igram Quake Live) ali najbolje stvari ove godine su mi Arc Rise Fantasia, Metro 2033 i Bioshock 2.

Ugodno me iznenadil povratak serijala koje sam igral ko klinjo - novi Črvi (i to 2D!) te Nba Jam.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:49   #8
Bioshock 2, Metro 2033, F1., Stalker CoP (to trenutno igram) i najbolja igra godine (i više od toga) - Starcraft II.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 13:32   #9
Mass Effect 2 = igra godine
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 13:06   #10
GOTY : Mass Effect 2 - igra je čisti pogodak,neznam što da kažem više,jednostavno savršeno
FOTY : Call of Duty : Black Ops - očekivao puno više,a dobio neoptimizirano čudo koje jede komp,a nebi trebalo,mlaka priča i vječno heroiziranje SAD-a
SOTY : Alien Swarm - odlična zabava, puno igrača, mali ping i najvažnije F2P
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.