Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 17:53   #61
Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family

a za drajver ne znam...gdje da pogledam...??
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 18:45   #62
To je intergrirana grafička, zaboravi na nove igre s tim smećem.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 19:08   #63
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
To je intergrirana grafička, zaboravi na nove igre s tim smećem.
cuj,neki mozda nisu u mogucnosti kupiti sebi graficku,nema svatko i7 procesor popracen sa HD 5870 ili HD 5970 i 12 GB rama


ta igrica bas nije nesto zahtjevna,nabavi si barem HD 4670 i bit ce ti dovoljna ili pricekaj da padnu cijene Dx 11 grafickih kartica...
RubyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 21:05   #64
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
On topic: igra je dobra, makar, malo je muka mjenjati oruzja (otvarati inventory, pa equipati), nisam skuzio brzi nacin (ili mi ne raid standardno 1/2/3...).

I mrzim jebeni pogled preko ramena, koja je to fora? Ajde da se moze zumirati, pa da mogu udaljiti lika, ovako pizdim u hodnicima.
Potpis !
Ovo s inventoriem su potpuno zajebali,trebati cca. 15 sek. da uzmeš potion..katastrofa,a oni takozvani shortcuti mi prorade jedanput u 10 pokušaja.

Također smeta me što lik za vrijeme reloadanja ili pucanja mora biti stacionaran, valjda su htjeli da igra bude napetija... makar kada se nađeš u situaciji da si okružen sa 10 zombija i ugledaš put kojim možeš pobjeći na bolju poziciju moraš prvo dotrčati do nekakvog zaklona da bi tu mogao reloadati (umjesto da to obaviš u "letu") posatje vrlo iritantno.
__________________
Razbijte mi dobre i pametne
ZeroOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 23:22   #65
Po mom misljenju, ni jedan Resident nije dorasto prva 3 nastavka...Jos se igralo na psx1, brutalno dobro napravljeno, strasno zanimljivo i napeto...s uzitkom sam prelazio...ima tolko zapleta, komplikacija, tesko prezivljavanje nekad...ovo mi se sad uopce ne svida, prelagano mi je i sve to, zbilja mi izgleda kao UT ili nest slicno...jos kamera olaksava koja je sad u 1. licu, uopce nije fora igra vise...mislim da cu po 11 put ic prelazit na psx1 )
Bice grafiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 12:32   #66
Quote:
Bice grafiti kaže: Pogledaj post
Po mom misljenju, ni jedan Resident nije dorasto prva 3 nastavka...Jos se igralo na psx1, brutalno dobro napravljeno, strasno zanimljivo i napeto...s uzitkom sam prelazio...ima tolko zapleta, komplikacija, tesko prezivljavanje nekad...ovo mi se sad uopce ne svida, prelagano mi je i sve to, zbilja mi izgleda kao UT ili nest slicno...jos kamera olaksava koja je sad u 1. licu, uopce nije fora igra vise...mislim da cu po 11 put ic prelazit na psx1 )
Potpis
Proklet bio dan kada se Capcom pokorio trenutačnim trendovima.
__________________
Razbijte mi dobre i pametne
ZeroOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 10:17   #67
RE 5 je najveće sranje od Resident Evila. Resident Evil i Resdient Evil 3 su mi puno bolji od petice.
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 02:01   #68
Resident evil 5

Imam 1 problem...
Probao sam igrat na laptopu ovu igru i normalno pokrene samo je malo preslaba konfiguracija pa se nemoze igrat jer steka.
Ja na kompjutoru imam x1950 graficku i kad pokrenem igricu izbaciva van i javlja neki error. Ako je netko imao slicno iskustvo molio bi za pomoc!!! Ako slucajno postoji kakav patch ili nesto
Joe2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.02.2011., 19:06   #69
može li mi neko reći kako saveati igru, a da ne ide preko LIVE?
i kako da naštimam kontrole za joistick od ps2, ako je neko igrao RE 4 na ps2 da mi veli kako da naštimam iste kontrole?
znam gdje sae nmštimavaju, ali ne znam koje sa stavim na koja mjesta?
narudzba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 10:48   #70
Quote:
narudzba kaže: Pogledaj post
može li mi neko reći kako saveati igru, a da ne ide preko LIVE?
i kako da naštimam kontrole za joistick od ps2, ako je neko igrao RE 4 na ps2 da mi veli kako da naštimam iste kontrole?
znam gdje sae nmštimavaju, ali ne znam koje sa stavim na koja mjesta?
Što se joypada tiće prepoućio bih ti kupnju Xbox 360 joypada jer sa njime kod ovih novih PC igara nema potrebe namještati kontrole pošto su one stavljene automatiski kao i na konzoli
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:12   #71
Ma, nakon RE 3 sve je krenulo nizbrdo
Nije to više to, ja kao pobornica dobrog starog RE, koji sam razvaljivala na PS-u jednostavno ne mogu prihvatiti ove, ummmm, inovacije
Mogli su sasvim realno smislit i neko drugo ime za tu igru, ovo nije, i repeat, nije RE

Osim toga, ista stvar se dogodila i sa Tomb Raiderom.

Capcom, Eidos, y u ruining my games
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 01:50   #72
Imam jedan problem sa loudanjem svog profila- naime igru sam bio započeo na laptopu i 90% prešao. Sad sam ju snimio na stolnom, i prebacio savefileove.
Kada odem na play kaže nema profila! I mogu napraviti novi. Nakon toga me pita kad odaberem sign in sa postojećim- pita me mejl i neki password- a sigurno nisam to upisivao kad sam bio pravio profil. Probao sam baš sirovi save ubacit u novi profil- i kaže da nemože loudat, il je oštečeno i sl... Što sad? Imam i onaj generični Christine s neta- ali ni taj neće

Save fileove sam sigurno dobro prebacio- capcom u my documents, čak mi je i grafičke postavke zapamtio s laptopa. Kako da to iskombiniram?
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 19:30   #73
Prešo. A šta ja znam, ništa posebno, četvrti dio, koji je kritiziran zbog manjka horrora i viška akcije je puno bolji po meni od petice. Atmosfera i lokacije su puno bolje u 4, jedino što petica ima bolju grafiku (što je razumljivo). Iznadprosječna igra za malo napucavanja
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 11:30   #74
Resident Evil 5 co/op

zanima me jeli ima itko zainteresiran za igranje resident evil 5 co/op preko Hamachija? Molim odgovor
ggodfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 14:32   #75
hej, ja sam baš instalirao, mogli bi probat preko tunngle-a ako nije problem?
i bilo bi poželjno da imaš mic
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 03:48   #76
šta vi pričate da igra ne valja? sad sam evo zaigrao prvi put s nekim rusom co-op. preeeedobra je igra. niš joj ne fali
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.