Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2006., 17:41   #21
Quote:
Vojky kaže:
Imaš lošu poslovnu strategiju. Ljudi generalno ne cijene stvari koje dobiju za sitnu lovu.
ljudi moji cijleokupna kampanja koja uključuje i promjenu loga iznosila je 12milja kunića, a i to je pun k... love ali jeste provali saznati koliko košta 30 sec reklame na htv + produkcija ??
skyhigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 20:21   #22
Quote:
no_frx kaže:
Meni se osobno svidja brand novi,ali mozda je to zato sto ja spadam u dobnu skupinu njihovih ciljanih korisnika,ali sam istodobno svjestan da ce taj brand zastariti za kojih po godine,godinu i onda ode 12 mil. u vitar.Ako ih isplate i zarade,svaka im cast...al cisto sumnjam...
Nema tu zarade i isplate to je čisti trošak.
Zar nije rebranding uobičajan i preporuka je raditi ga svakih nekoliko godina ?
Neznam što točno pokriva 12 mil, ali ako uključuje uz izradu novog loga i svih mogućih knjiga standarda i reklamnu kampanju na tv-u, tiskanim medijima i bilboardima, onda iznos nije uopće pretjeran.
Vjerovatno su ga planirali napraviti malo kasnije ali ih je dosta agrresivan ulazak Tele2 ubrzao. Trebalo je brzo nešto napraviti jer korisnici mjenjaju tabor.

Nije najvažnije kako izgleda, važno je da je to nešto novo i konačno da mi sad o tome ovdje raspravljamo. Uspjeli su.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 10:19   #23
Quote:
Vojky kaže:
Ciljana skupina su vjerojatno pripadnici makedonske manjine, ja bi da sam Makedonac bio vrlo ponosan što mi tako velika i uspješna firma koristi znakove bliske nacionanom znamenju, k'o da se sada Microsoft odjene u kockice...

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...flag_large.png
To je i meni prvo palo na pamet kad sam vidio nove plakate.

Promjenili logo a nisu dodali nista novo, zanimljivo, povoljno u ponudu.

Korisnik sam VIPa skoro od prvog dana kad su se pojavili ali mislim da ce me uskoro izgubit.
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 11:43   #24
Evo bas me jucer zovu iz Gfk,anketa o mobilnin operaterima i sad me pitaju kojih reklama se sican.I ja reka za vip(novu) i za tele2,trazili su da in objasnin i recen sve do detalja cega se sican...Na kraju mi je zenska rekla da 85% populacije se slaze da je vipov novi brand najbolji(trenutacno) i da je svakako najupecatljiviji.Mislim da je to i bitno,jer sad se pokusava bit u trendu,a vip s ovim brandom to definitivno postaje...Jos samo da smanje cijene malo...
__________________
Everything is how you make it...
money=buy=fun=joy=sex
And everything leads to sex...
no_frx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 12:57   #25
Moram priznati da me Vip totalno razocarao i ovih 12mil kuna moglo se definitivno i bolje utorsit, npr boljim izborom telefona, njihovim nizim cjenama, organizirat mozda i kakvu akciju za postojece korisnike (zamjena telefona uz povoljniju cjenu) jer ocigledno je da je danas Vip kasni u svemu. Bio sam korisnik Vip-a 4god u prepaidu i totalno sam se razocarao u njih.
__________________
Ja to mogu ja to hocu
tihomir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.