Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 18:36   #21
Pomoć

Quote:
denis_m kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme sam primjetio kako imam potrebu neprestano gutati slinu, ne znam koji je razlog ali kad mi se jednom dogodi, ne mogu prestat mislit na to i slina mi se konstantno skuplja i moram gutat. Inace sam dosta osjetljiv i nesiguran u sebe, al u zadnje dvije godine ovo mi se dogada vrlo cesto. Ali ponavljam, samo kad razmisljam o tome, a kad s nekim pricam potpuno zaboravim i to se ne dogada, al vrlo cesto se znam vracat na to. Jel zna netko kako da se rijesim toga?
Ja sam u istoj situaciji kao i ti. :P da li si uspeo da otkrijes sta je to i da izlecis, ako jesi molim te uputi me sta da radim.
Hvala unapred

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 02.09.2012. at 19:50. Reason: dodavanje citata zbog spajanja tema
2dunja2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 10:40   #22
Slinjenje tokom spavanja

Ovak,26 godina mi je i slinim ko malo djete tokom spavanja
ALI,slinim samo kad spavam kratko popodne il kad mi neš omete san tokom noći pa nastavim spavat dalje..inače sve 5
Ne brine me tolko slinjenje kolko me zanima zaš slinim samo pod određenim uvjetima?
Čitah da cijeli proces sna ima 3 faze i ak se slučajno probudimo u određenoj fazi da se kasnije osjećamo umorno i javlja se moguće slinjenje..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 16:27   #23
I meni se to ponekad dogodi.Vrlo rijetko,ali pitam se zbog čega.Još nisam ni usnio,a moram povući zrak..
Dal je to neka faza umora ili labavosti mišića..
Ljudi od Sforze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 14:36   #24
znači imam problem taj sto mi se slina nakuplja u nosu. po noci dok spavam sve mi se to spusta u grlo i ne da mi mira.
zbog te sline koja se nakuplja u nosu dolazi mi i do loseg zadaha ( perem zube 6 puta dnevno zato ).
Receno mi je da sve to veze ima sa sinusima pa me zanima je li to tocno i kako da si
pomognem a da ne vadim ih van jer je uzasno to uzasno.


Inace imam povremeno problema sa sinusima. bole me kad dolazi zima.
sanjanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:32   #25
Slina ti se u nosu sigurno ne nakuplja, niti možeš vaditi sinuse Ako imaš problema s pojačanim lučenjem sekreta sinusa i učestale sinusitise, posjeti otorinca. Zube nemoj prati 6 puta dnevno jer ćeš ih uništiti; rađe koristi žvakače i vodice za ispiranje
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 19:27   #26
vec neko vrijeme mi slina stalno dolazi na usta ne mogu procitati nekakav tekst ili normalno pricati bez da ispljune ili progutam slinu, nikako neprestaje, a bojim se da nebi poslje imala nekakve probleme zbog toga pomagajte.
Kiki0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 21:31   #27
i jaa imam istii takav problem po ceo dann gutam u toku dana da ne preteram jedno 100 puta i stvara mi se pljuvacka u usta pokusavam alii nikako nemogu da prestanem cigaruu kad pusim zatvorim usta isto se stvara pljuvacka i moram da gutam i sook voodu kad pijem kad popijem po 2 3 puta gutnem sa drustvom kad izadjem u kafic ili bilo gde svi me cudno gledajuu kad pricam sa nekim istoo mi se pune usta sa pljuvackom i moram da progutam. molim vass ako zna neko neko resenje ili sta jee too neka piseee mnogoo se loseee osecam zbog toga
pabloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 16:01   #28
Quote:
pabloe kaže: Pogledaj post
i jaa imam istii takav problem po ceo dann gutam u toku dana da ne preteram jedno 100 puta i stvara mi se pljuvacka u usta pokusavam alii nikako nemogu da prestanem cigaruu kad pusim zatvorim usta isto se stvara pljuvacka i moram da gutam i sook voodu kad pijem kad popijem po 2 3 puta gutnem sa drustvom kad izadjem u kafic ili bilo gde svi me cudno gledajuu kad pricam sa nekim istoo mi se pune usta sa pljuvackom i moram da progutam. molim vass ako zna neko neko resenje ili sta jee too neka piseee mnogoo se loseee osecam zbog toga
Isti slucaj. Zna li itko kakvo rjesenje?
led1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.