Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 12:23   #121
Deva i Sale, hvala na podrsci, I guess .

Sale, pokusat cu s necim od ovog sto si naveo.
Hvala ti!
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:45   #122
😊 nesto vise ne mogu reci samo da imunitet mozes izgradit nekakvom prehranom opet necu ulazit u to kakvom jer je moja totalno nezdrava. A sad ti neki ljekovi i to ne razumijem se previse u to jer odbijam piti tablete bilo kakve vrste.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:45   #123
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Kak se to dokazuje?

Zadnjih par godina imam bronhitis na granici upale pluca u proljece i jesen, bez iznimke.
Svako malo idem slikat pluca, al sad me nije poslao.

Bila sam bolesna u listopadu - bronhitis, antibiotici.
U studenom mi je natekao zub - antibiotici.
U prosincu sam nakon kure antibiotika pobrala virozu, pocela se gusit kad kasljem - bronhitis, antibiotici.

Nije me nikud posla, samo me sinoc preslusao.
Obicno rijetko kad dizem paniku oko viroza i manjih bolesti jer prodju kroz par dana, al ovaj kasalj me jebeno brine.

Osjecam se izrazito slabo, noge su mi ko da nisu moje i kad hodam ponekad imam dojam da cu se saplest sama o sebe...

Mjenjam doktora poslije nove godine jer sam 99% sigurna da mi nije prosao onaj bronhitis od listopada vec da me samo pustio da nastavim dalje bez icega.
Nikad ikad ikad mi se nije tako brzo vratio, a imam problema sa imunitetom godinama!!
Analiza uzorka iskašljaja. Kada ti se tako učestalo pojavljuje nešto svakako ne štima. E, sad jedino ako si pušač onda ne znam kako pomoći osim prestanka pušenja.

I to što se tako slabo osjećaš isto nije dobro. Najlakše dat antibiotik i otkantati, a ne rješavati pravi uzrok.
Zato si barem podiži taj imunitet dok ne vidiš što i kako.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:50   #124
Vidila ovo jučer, ali sam u međuvremenu zaboravila odgovorit .

Mislim da nemam ni I od imuniteta, a ovo trenutno stanje ne ide baš na bolje.
Opet me počela lovit temperatura + ne kašljem apsolutno ništa manje.

Cijelo vrijeme sam u nekom kao polu-snu i mislim da bi mogla prespavat svih 24 sata u danu, a opet i kad spavam imam dojam da ne spavam nego sam na pola. Lucidni snovi i to.
Dešavalo se prije ponekad, sad je... Maltene ko da sam cijelo vrijeme u nekoj vrsti jebene noćne more .

Toliko sam ljuta na cijelu situaciju da se trenutno iskreno nadam da će se bivšem sve ovo stostruko vratit, jer mislim da je meni cijeli organizam otišao ukurac kad sam pobrala taj jebeni HPV.
Iskreno se nadam da ga nikad više u životu neću srest jer bi ga najradije zadavila golim rukama. Fuj .

Imam napadaje kašlja koji traju između par sekundi i nekoliko minuta, a mislim da je najdivnije kad su 10+ i onda imam osjećaj da ću se ispovraćat i ugušit i najradije bi samo jebeno crknula then and there... Divotica .

Ajd, imam apetita, pijem puno tekućine bla bla, ali nemam osjećaj da ovo ide na bolje nego da mi je sa svakim danom sve gore i gore. Ova izmaglica...

Ljuta sam i na sebe i na svemir.
Na cijelu ovu situaciju gdje se ja trudim, ali umjesto da barem stojim na mjestu cijelo vrijeme idem unazad.
Šta god da napravim je na neki način krivo/loše i obije mi se o glavu.

Kak sam mogla pobrat bronhitis u razmaku od 2 mjeseca, ak se 99% vremena nisam mrdala iz kuće, a nitko doma mi nije bolestan?
Jebeno kak?!?!
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:55   #125
Obavezno pokušaj sa svim mogućim zdravim biljem.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:56   #126


Imunitet ti je u kurcu skroz, zato sve to. Toplu vodu otkrivam, jebiga. Probaj beta glukan, ljudi se kunu da ih je digao iz mrtvih, neke skoro i doslovno. Tad i antibiotici bolje prodjeluju.

I pusti bivšeg i sve u kurac, ne nerviraj se, to šteti i gore.
Ja sam dobila bronhitis proljetos kad sam bila izložena enormnom stresu, a inače nikad prije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:02   #127
I bitno je da mržnja i osveta ne izdominiraju, treba liječit danu situaciju i gledat prema budućnosti.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:02   #128
Ma reinkarnirao se šupak, pa me samo podsjetilo na sve .

Imam ja bronhitis dvaput godišnje već par godina. Svako proljeće i svaku jesen bez iznimke.
Ipak, nikad u ovako kratkim razmacima i nikad uz ovako gušeći kašalj.
S obzirom da mi je jedna od najgorih stvari kod napadaja panike onaj filing da ne možeš udahnut, onda mi je baš super kad mi je tak 24/7.

Rekla sam mjenjat doktora poslije Nove Godine jer mi se sad pred blagdane neda zajebavat s tim, ali ovo više nema smisla.
Jedem više nego ikad, jedem zdravije nego ikad, a paralelno s tim imam manje energije i fizičke snage za išta. Evo doslovno mi je napor tipkat, pa jebote kak bi ja radila da nisam trenutno nezaposlena, kad mi nakon 2-3 sata sjedenja postane toliko neudobno i teško da moram leć?

I da, naravno da o tome što da si od dodataka prehrani uzmem moram guglat i savjetovat se po forumu, nedajbože da mi doktor da preporuku šta i kako.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.