Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 23:07   #321
Bok ljudi.
Tražim za početak prijateljicu iz Zagreba za dopisivanje, druženje ili nešto više, svejedno.
Muško, pomalo introvertna osoba koju zna uhvatiti nervoza, ali kad sam opušten, postajem ugodan u društvu. Također sam pomalo geek, ne volim mjesta gdje se okupljaju dosta ljudi po klubovima i zadimljenim prostorijama. Volim šetnje negdje po parku i druga opuštenija mjesta, glazbu, poneke kave, ali sam otvoren i za druge opcije, društvene igre, računalne igre ili što god zajedničko nađemo. Volim neočekivane teme za razgovor, ali što god nije pretjerano vezano uz područje tehnologije, bilo bi mi užasno drago pošto sam svakodnevno okružen tim informacijama i nešto novo bi mi uvelo zasigurno svježinu, tako da sam poprilično otvoren za sve po tom pitanju dokle god ima pozitivne vibre. Molim te, nemoj biti osoba kojoj religija ima visoko značenje u životu i nemoj slušati cajke, to me truje iz dna duše i osjećam kako mi pada inteligencija hahaha, za sve ostalo nema frke

Imam 24 godine, okvirni krug koji tražim je +/- 5 god, liberalna sam osoba, dobar sam slušač, mogu biti rame za plakanje, čuvatelj tajni i ozbiljna osoba po potrebi kada se dohvatimo takvih tema, a isto tako smijanje je zarazno i obećajem da ću ti probati namamiti osmijeh na licu, ali ono iskreno, od srca .
Svejedno mi je kakva je tvoja povijest te jesi li prošla kroz teško razdoblje ili ne. Ne volim se ni ja sjećati pretjerano svoje prošlosti, zato treba uvijek gledati prema naprijed. Ako ti fali smijeha i druženja na prvom mjestu, nemoj oklijevati, nego slobodno potegni na PP. Čekam...
Whitehope is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:57   #322
Ima li tu netko tko se isto kao i ja smatra full ruznim (musko li zensko, svejedno), da se pojadamo jedno drugom, popricamo eto tako da nam bude bar malo lakse?
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 07:43   #323
Pozdrav svima,

voljela bih da mi se javi netko (polu)usamljen kao i ja tko bi htio komunicirati ovako virtualno. Spol mi je nevažan.

Godina mi je 30. Volim gledati filmove, čitati, šetati i družiti se sama sa sobom. Depresivna sam i svjesna da bih kroz komunikaciju s drugima mogla prebaciti fokus sa svojih tužnih misli na nešto drugo pa zato ovaj oglas. I teško da ću se htjeti upoznati uživo, ali možemo si biti dobri buljeći u riječi koje jedno drugom pišemo. Što se samih riječi tiče, više me zanimaju razgovori filozofske naravi koji ne vode ničemu, od onih svakodnevnih, gdje si bio/što si radio. Eto takva sam, besperspektivna.

Ali, potrudila sam se napisati oglas, pa možda nešto i bude.

Hvala na pažnji !
anomalisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:40   #324
Tek sam nedavno ovo otkrio pa da probamo

Planiram staviti i na US,bez uvrede ikome,mislim da nisam toliko depresivna osoba,ali nisam previše društven,prijatelja tj.nekih poznanika imam na kapaljku,nisam siguran da ih i želim,ali nekada se ipak treba i boriti protiv odbijanja svega.

Malo je teško uspostaviti neku raspravu preko poruka ovdje ,pogotovo zato kaj se niti ne poznajemo previše,neznamo kakvu su nam razmišljanja,interesi.

Volim tišinu,samoću i nekad mi stvarno treba,ali sam ipak skužio da nisam vuk samotnjak da preživim život bez neke komunikacije :P

Ja sam u srednjim dvadesetima,ako si tu negdje (nekako mi je bolje u komunikaciji s 25+),negdje si oko Zagreba-makar ne garantiram da ćemo se ikada vidjeti,ali nisam baš toliko plašljiv.Ali malo je problem kad si na nekom kraju zemlje.

Svako iskustvo je dobrodošla,malo chata za početak ne škodi
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:13   #325
Pozdrav svima
Tražim nekoga za neobaveznu virtualnu komunikaciju..spol nije bitan, iako s muškarcima lakše nalazim ˝zajednički jezik˝ ...važno je da voli i pričati i slušati ( tj. pisati i čitati)..da bude iskren i svoj.. najviše iskren...poželjno je da dob bude od 25 pa na dalje ( što više, to bolje :P)..ja sam komunikativna, vedra osoba koja u slobodno vrijeme voli pročitati poneku knjigu, pogledat koji film, malo si skratim vrijeme enigmatikom,provodim vrijeme u prirodu...eto ukratko..ako nekome treba netko za skratit vrijeme, slobodno neka se javi
Mica M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:18   #326
Pozdrav svima, imam 25 godina u sijecnju, zivim u Zagrebu i zelio bih s nekim se podruzit na kavi ili nekoj normalnoj aktivnosti, samo vazno bi bilo da je uzivo. Kroz skolovanje sam bio tiha, povucena osoba u svom svijetu, no od tada je vec proslo skoro 5 godina pa zato ostavljam vama da sami odredite kakav sam sada, ja osobno smatram da sam ipak otvoreniji i manje povucen a mogu opet bit i u krivu vrlo lako. Nadalje, kulturna, ugodna i inteligentna sam osoba pa bi trebalo se nac tema za pricu bez velikih poteskoca... no jedna od najbitnijih mojih karakteristika je iskrenost, prezirem laganje i muljanje. Moj osobni moto je budi svoj u drustvu i s partnerom, na poslu formalan i glumi gdje treba. Inace se bavim freelancingom u 3d dizajnu i youtubeom a uskoro mozda i twitch pokrenem

Znaci kao sto sam u pocetku rekao, trazim drustvo, po mogucnosti iz zg i blize okolice, a posto imam vec 2 muska prijatelja za koja smatram da su prava, to mi je sasvim dovoljno i ono sto mi zapravo treba je zenska osoba za prijateljicu i druzenje a naravno moze i musko ako me nece samo iskoristavat i muljat te ce mi bit voljan pomoc s drustvom kao ja njemu.
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:13   #327
Prijateljicu za tipkanje o psihologiji ,knjizevnosti, astrologiji ,astronomiji ....
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 01:12   #328
Lik od 25 godina iz Zagreba, društvo se pomalo razilazi zbog različitih interesa pa tražim novo. Totalno mi je nebitno jesi li muško ili žensko, bitno mi je da si neodgovorna i djetinjasta osoba te da ti je materijalno na prvom mjestu. Da se konstanto opijaš i voliš biti najglasniji kada si vani, sa egom do plafona.

Interesira me praktična filozofija i psihologija, volim tu i tamo otići u kino, a ima me i u klubovima.Ako si zainteresiran i u rangu +-4 godina slobodno se javi
PolucijaZraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:57   #329
Pozdrav svima!

Ovdje dečko s istoka Hrvatistana, 27 godina, tražim neku žemsku za neobavezni razgovor i prvenstveno "prijateljstvo". Povučena sam osoba iako sam konstantno okružen ljudima zbog posla i svih obaveza. Prijatelji su mi se razbježali po drugim gradovima ili imaju cure... Trenutno sam u toj nekoj fazi lagane depresije i bezvoljnosti. Tražim osobu za razgovore o ljubavnim problemima, serijama, filmovima, glazbi. Uglavnom, da si skratimo vrijeme uz čašicu razgovora. Uz navedeno, volim prirodu, fizičke aktivnosti, alternativnu glazbu. Ne znam više što reći, koju posluku porati. Ovako me ljudi smatraju čudakom jer imam mali broj prijatelja na fejsu Inače sam predobar, al nikako da to ljudi skuže.
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:48   #330
Jel ima tu netko psihicki malo zmrdan, neprilagodjen usvojoj sredini,uvijek drugaciji, da malo razmijenimo iskustva. Htjela bi nekome moci ispricati sve ili vecinu toga sto me gusi vec godinama, netko tko ima tolerancije prema drugacijima, tko ne osudjuje, netko samo spreman slusati?

Ne trazim nekoga za neki bliski odnos, jer sam sad sigurna da preko neta ne mogu naci nekog takvog, uvijek ispadne neko sranje kad se dugo dopisujem s nekim, znamo neke stvari jedno o drugome, naviknem se na tu osobu.. uvijek ispadne sranje.

Znaci samo da mozemo jednom drugome istresti svoje neke tajne, probleme, i pokusati se razumjeti.. spremna sam se otvoriti potpunome strancu jer mi je vec pun kufer ovakvog zivota..
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:58   #331
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Ima li tu netko tko se isto kao i ja smatra full ruznim (musko li zensko, svejedno), da se pojadamo jedno drugom, popricamo eto tako da nam bude bar malo lakse?

Ponavljam oglas.

Oni sa nula ili par postova, nemojte se javljati jer vas smatram trolovima kojima je dosadno u zivotu pa se javljaju iz fore.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:51   #332
Cura 27 god. tražim frendice za izlaske, kave, jadanje i sl. sličnih godina u Zagrebu
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:54   #333
.

Tražim društvo iz Osijeka. Da, imam problem sa zdravljem. Ne tražim vezu nego društvo za izaći, prošetati. Poželjna dob preko 40.Spol nebitan.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 19:08   #334
Advent u Zagrebu

Pozdrav podforumu.

Znam da se nikome ne da čitati debrecinka od oglasa, pa zato u najmanjem mogućem broju riječi ...

U potrazi sam za možda nečim malo neobičnim za ovaj podforum.

Tražim ljude za druženje na Adventu u Zagrebu (i nakon njega, naravno, ako ćemo se slagati).

Nakon četiri duge godine rada u inozemstvu vratio sam se u svoj grad, a kako se nažalost većina starog društva u međuvremenu što poroditeljila, što raselila, što ne javlja, sve sam više svjestan da gledam oči u oči s možda najusamljenijim i najtužnijim božićnim blagdanima u već dugo vremena.

I zato mi je, eto, palo na pamet vidjeti ima li možda koga ovdje tko voli zagrebački centar u ovo doba godine, a ima isti problem (pretpostavljam da nas ovdje ima dosta ).

Eto, to je to, nikakvih kriterija nemam, muško, žensko, dob, svejedno, samo dobro društvo za hot dog, fritule, palačinke, zabavne razgovore i uživanje u ugođaju.

Hvala unaprijed svima koji će se javiti.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:40   #335
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Tek sam nedavno ovo otkrio pa da probamo

Planiram staviti i na US,bez uvrede ikome,mislim da nisam toliko depresivna osoba,ali nisam previše društven,prijatelja tj.nekih poznanika imam na kapaljku,nisam siguran da ih i želim,ali nekada se ipak treba i boriti protiv odbijanja svega.

Malo je teško uspostaviti neku raspravu preko poruka ovdje ,pogotovo zato kaj se niti ne poznajemo previše,neznamo kakvu su nam razmišljanja,interesi.

Volim tišinu,samoću i nekad mi stvarno treba,ali sam ipak skužio da nisam vuk samotnjak da preživim život bez neke komunikacije :P

Ja sam u srednjim dvadesetima,ako si tu negdje (nekako mi je bolje u komunikaciji s 25+),negdje si oko Zagreba-makar ne garantiram da ćemo se ikada vidjeti,ali nisam baš toliko plašljiv.Ali malo je problem kad si na nekom kraju zemlje.

Svako iskustvo je dobrodošla,malo chata za početak ne škodi
Novi krug.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 10:31   #336
Wink

Kratko i jasno: Tražim društvo za kino i prije toga za kavu da se malo upoznamo...
E: gledali bi film Čudo, ja plaćam karte a druga strana (eventualnu) kavu..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs

Zadnje uređivanje Diego Rivera : 03.12.2017. at 10:58.
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 17:39   #337
Želim upoznavati nove osobe. U Zagrebu.

Cilj mi je socijalizacija, upoznavanje ljudi, druženje, možda poneki odlazak u kino ili nešto slično. Ne bih se ograničavao dobi, ili spolom, dokle god to ne komplicira komunikaciju(npr, teško se mogu zamisliti da kafenišem s nekim od 13. Gornja dobna granica ne postoji, jer vjerujem da se prestari ne bi znali ulogirati na forum)

Ako je bitno, dijagnoze nemam.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:07   #338
Zagreb, ..Muškarac 39 godina, životne okolnosti su dovele do toga da je svatko išao svoju stranu, ljudi su se nakon rata razdvojili, trebalo je naći novo društvo, posao vani ili su se zasnivale obitelji.
Sve to ostavlja vjerojatno neki emotivni ili psihički trag na nama i sa time se treba znati boriti te kako ići dalje u život, sam ili sa nekime.. depresija, izolacija i ne snalaženje u svemu tome.

Tu sam sa namjerom da si upoznam dobrog zanimljivog prijatelja do 40 godina sa kojim bi mogao biti u čestim kontaktima, viđanjima, otići negdje u prirodu, planinarenje, ili jednostavno se izgubiti iz grada u prirodu.
Svakako da netko ima razumijevanja jer i taj netko xx osoba ima svojih osobnih problema a treba nekoga za podršku, i da bude dobra obostrana interakcija i podrška...Nekoga tko je miran a ujedno da može iznijeti svoju osobnu situaciju, pogled na svoj život i svijet oko sebe.

Da nema nelagode, nesporazuma i nejasnih situacija. Da je dobar slušać i spreman razumjeti drugu stranu sa kojom se želi družiti. Nisam sklon ispadima, imam dosta razumijevanja i sve se da dogovoriti i isplanirati ako su obje strane u tome zajedno.
Svi trebamo dobre i pametne, zanimljive osobe oko sebe, ako ih stjecajem okolnosti ili sudbine nemamo u krugu obitelji, okrenemo se strancima i nepoznatima sa kojima treba stvoriti temelje za dalje. Nije lako, ali ni sama prisutnost ovdje nije nas dovela iz znatiželje nego potrebe da pokušamo naći, upoznati nekoga sa kime bi gradili mali svijet koji bi bio naš.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 02:04   #339
Cura, prva polovina dvadesetih, Zagreb. Tražim prvenstveno nekoga za tipkanje, iako nije isključeno ni upoznavanje, ali otom potom. Preferiram introvertnije osobe. Također, volim ljude s dobrim smislom za humor i sarkazam, neozbiljne - koji znaju biti ozbiljni kad zatreba, empatične i lojalne. Nekog tko trenutno možda ne prolazi kroz najbolju fazu, no svejedno nije izgubio nadu i vedar duh. Nekoga s kime možeš u potpunosti biti svoj, bez straha od osuđivanja. Nekoga kome je dosta prolaznih i fejk ljudi u životu...
S dijagnozom ili bez, totalno nebitno. Spol također nebitan. Do cca 26 godina.
dSpiroS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:37   #340


Cura, 19 godina, Zagreb.
Tražim osobu za prijateljstvo, spol nebitan, a ni na godine ne stavljam preveliku važnost, osim što bi bilo poželjno <30.
Inače sam dosta friška u Zagrebu, osjećam se malo neprilagođeno pa bi mi bilo drago steći nova poznanstva/prijateljstva. Nemam nikakve dijagnoze (za koje znam ), ali volim misliti da sam dosta otvorena osoba i neloše rame za plakanje. Odgovara mi i virtualno poznanstvo, ali preferiram svoju pojavu materijalizirati izlaskom na kavu ili u kino.
Introvertiranost je plus.
Chinchou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.