Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 10:30   #2181
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
nije vise moparu,nego prioriks,al da,bolje je odgodit dok dijete ne ojaca. Pisali smo o tome par strana prije,da se ne ponavljam.
Jos cu dodat,nije uvjet za upis u jaslice,iako mnogi misle da je.
znaci moze se odgoditi..bas cu procitati nekoliko strana unazad,hvala
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Old 27.09.2011., 20:28   #2182
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
nije vise moparu,nego prioriks,al da,bolje je odgodit dok dijete ne ojaca. Pisali smo o tome par strana prije,da se ne ponavljam.
Jos cu dodat,nije uvjet za upis u jaslice,iako mnogi misle da je.
mo pa ru se još uvijek dobiva u školi

ukinuli su ga samo za ovo cjepljenje s godinu dana i uveli priorix ali u školi se i dalje cjepe njime

zato ću ja kad će biti cjepljenje tražiti da ne cjepe dijete,nego da ću je odvesti njenom pedijatru koji će je i onda cjepiti priorixom i donijeti ću im potvrdu

LEPTIRICE

možeš odgoditi,krajnja granica da dijete primi to cjepivo je dvije godine,nitko te nemože optužiti ili išta drugo ako kažeš da ćeš malo pričekati ali se napravi pametna i reci da znaš da je krajnji rok tada i bok

mi se danas cjepili s 14 i pol mjeseci
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Old 27.09.2011., 22:19   #2183
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
mo pa ru se još uvijek dobiva u školi

ukinuli su ga samo za ovo cjepljenje s godinu dana i uveli priorix ali u školi se i dalje cjepe njime

zato ću ja kad će biti cjepljenje tražiti da ne cjepe dijete,nego da ću je odvesti njenom pedijatru koji će je i onda cjepiti priorixom i donijeti ću im potvrdu

LEPTIRICE

možeš odgoditi,krajnja granica da dijete primi to cjepivo je dvije godine,nitko te nemože optužiti ili išta drugo ako kažeš da ćeš malo pričekati ali se napravi pametna i reci da znaš da je krajnji rok tada i bok

mi se danas cjepili s 14 i pol mjeseci
ma ja se nadam da ce i ovo drugo zamijenit dok moja ne krene u skolu. al i priorix ima nuspojave
Monstera is offline  
Old 28.09.2011., 09:13   #2184
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ma ja se nadam da ce i ovo drugo zamijenit dok moja ne krene u skolu. al i priorix ima nuspojave
ma znam

svi imaju nuspojave i svako novo će ih imati,to je jednostavno neizbježno nažalost

znam da i priorix ima ali mi je glupo mješati,ako je cjepljena njime(tad sam ga plaćala) onda hoću da njime bude i onda u školi tj. ako treba ja ću je voditi i donijeti potvrdu

---------------
Nastavak teme
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.