Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2014., 09:16   #1321
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
oba
I meni.
Čudo kak ti ljudi koji zrače s ekrana i uživo imaju neku auru.
Pacina sam prije čula nego vidjela ispred jednog restorana u Veneciji - izašao van piti kavu i pušiti. Mi smo vani uz aperitiv čekali stol. Čovjek govori poluglasno ali glas mu vibrira duž cijele ulice.
A Irons je bio s obitelji ( slastičarnica u San Gimignanu ) - decentan,vitak i užasno zgodan u lanenom zgužvanom odijelu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 16:12   #1322
Sandija Cenova na Britancu prošli tjedan.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 18:03   #1323
Vidjela sam pjevača Pips Chips & Videoclips u tramvaju (prije par tjedana). Pogledala sam ga kao svakog drugog putnika i nastavila dalje. Nisam posebno fascinirana nj likom i djelom. (očito prema tome što ne znam ni kako se zove)
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 20:55   #1324
Sanju Doležal maloprije na trgu.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 22:51   #1325
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Vidjela sam pjevača Pips Chips & Videoclips u tramvaju (prije par tjedana). Pogledala sam ga kao svakog drugog putnika i nastavila dalje. Nisam posebno fascinirana nj likom i djelom. (očito prema tome što ne znam ni kako se zove)
pročitala sam ovo kao pjevača RHCP i ništa mi nije bilo jasno
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 01:20   #1326
Aha, i ja sam ih dugo miješala. Onda sam zapamtila asocijacijom, red hot kao Kiedis, a bez red hot osušeni drekavac iz kroejšae.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 13:16   #1327
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
I meni.
Čudo kak ti ljudi koji zrače s ekrana i uživo imaju neku auru.
Pacina sam prije čula nego vidjela ispred jednog restorana u Veneciji - izašao van piti kavu i pušiti. Mi smo vani uz aperitiv čekali stol. Čovjek govori poluglasno ali glas mu vibrira duž cijele ulice.
A Irons je bio s obitelji ( slastičarnica u San Gimignanu ) - decentan,vitak i užasno zgodan u lanenom zgužvanom odijelu.
opis
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:37   #1328
Zadnje? Vladu Kalembera, izgledao je ispijeno i isprano kao duh Prije toga, Ronalda Brausa
__________________
"Sometimes you got to lose everything to find out that you’ve always been running blind, leave everything to find out what you don't want to leave behind."
Miss Octo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:07   #1329
Nina Badrić-par puta ju posluživala dok sam konobarila i svaki put je doživjela kao izrazito umišljenu osobu,katastrofa,od one nasmiješene sa tv-a ni traga. Natezala pivo iz boce u restoranu jer ju strah prljavih čaša.Tuko jedna,a di je ta flaša sve bila?

Miroslav Ćiro Blažević-srela ga prošlo ljeto,super kulturan i simpatičan čovjek,umrla sam od smijeha na neke njegove fore:klap:

Lucija Šerbedžija- jako simpa cura/žena
Rade Šerbedžija- taj čovjek je PREGENIJALAN.Od svih "poznatih"
najnormalniji,jako kulturan,a dojam koji ostavi na vas dok priča je ono vau

Leona Paraminski i Hrvoje Klobučar(dok su bili par)-zabavni,opaljeni

Severina-živjela u mom kvartu, uvijek besprijekorno sređena,jako lijepa i zgodna. Svidja mi se sto se nije riješila svog naglaska i ne možeš pogriješiti odakle dolazi
braća Sharbini- stariji je komad,a mladji kao da ne zna pričati,polumutav
Colonia Indira- sudarila se s njom na izlazu iz garderobe na koncertu- energična,mila i super simpa
Od stranih vidjela: grupa Garbage,Chemical brothers i Snoop Dogg
__________________
DUM SPIRO SPERO
indiansummer84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 14:57   #1330
u Sarajevu redovno vidjam Halida, Merlina, Harija, mnoge političare, sportiste itd.

Niko im ne predaje veliku paznju. Ko ih jebe, ako su raja neka ih s rajom. Ako su smradovi onda su smradovi i nepozeljni u raji.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 18:31   #1331
Rozgu-preesimpatična,
Srela sam onako u prolazu Danijelu Martinović i imala je osmjeh od uha do uha,ali iz pouzdanih izvora znam da je dosta oštrokonđasta i škrta kada treba platiti članove benda,
Olivera Dragojevića na koncertu,
Parni valjak,postava iz 2000 g.,Akijev kum je gazda restorana gdje sam radila i bili su tamo uvijek kada je u blizini bio koncert,Aki je baš simpa,dođe mi do ramena,
također u šetnji u prolazu sam srela Nives Celzijus-preeezgodna i slatka,o ostalom neću...
neke talijanske poznate ličnostii dok sam tamo radila i na aerodromu u Milanu...
Mislim da je to,to.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 00:35   #1332
Quote:
indiansummer84 kaže: Pogledaj post
Tuko jedna,a di je ta flaša sve bila?
Flaše steriliziraju prije ponovnog točenja.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:45   #1333
Bas danas sam srela Gorana Karana.
Vise sam i zaboravila na tog lika...
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:11   #1334
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Flaše steriliziraju prije ponovnog točenja.
je, i do birtije ih dopreme u vakuumu.
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 09:19   #1335
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Flaše steriliziraju prije ponovnog točenja.
da,Iznutra. Al prilikom transporta,u skladistima i slićno,nije da su bas sterilni uvjeti.
Nama je znala doći roba sa toliko prašine na sebi i svakakvnih čudesa da je to bilo bljak. da, mi to obrišemo,al nije baš da ih kupam u rakiji.
Kužiš?
__________________
DUM SPIRO SPERO
indiansummer84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:22   #1336
Jučer popodne vidio Mrleta iz Let3, kruži oko Kud-a na Travnom nezna ući i jebe svima mater
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 00:53   #1337
Hahahaha budala

Zadnje sam vidjela Ćiru
Ostali: ko dijete prije koncerta u restoranu u sklopu stadiona, dok su cugali votku (tako tata kaže) Severina i Žera, štipnula me je za obraz i rekla kako sam slatka hahaha danas baš i ne volim njenu pojavu, onda Stipu Drviša (visok, zgodan), Ninu Badrić (nije bila našminkana, ok izgledala, držala se za ruku preko stola s bivšim mužem, iako je tada već pisano da se razvode, možda je to bio pokušaj mirenja), Nenada Hervatina (mal, mal, ali simpa), ženu i djecu Daria Šimića (preljepa mi je), Bitorajca (ko na tv-u, niži, niš posebno), Bišćana (ljepši mi je na tv-u, nekako mi uživo suho, ispijeno, sivo djeluje), Acu Petrovića, Giričeka (ko na tv-u, visok, jak, fina pojava), Denisa Dumančića valjda svake godine vidim (očito ljetuje tamo kao i ja) i nikako da se odvažim da ga uhvatim da se uslikamo, obožavam L. odred , nizak je, suh, i ne znam još koga sve ne u Novalji
Ljetos u gradu u jednom klubu Šuputicu, ja sam visoka 160 cm, ok imala sam sandale na petu, ali ništa spešl visoke, i ona je bila u petama i bila mi je onak da ju gledam spuštene glave...nije nikako izgledala, kosa Bože sačuvaj, čupava, spaljena, ne znam...
Sanadera, igrao je st. tenis s mojim reketom na otvorenju dvorane moje škole hahahaha ogroman je
Blanku Vlašić dok je imala dečka iz Vinkovaca pa se šetala s njime po gradu, visoka, mršava kao i na tv-u
Masu glumaca na Festivalu glumca, posebno bi izdvojila Filipa Juričića koji mi je prekrasan
Pervana kad je imao šou u Vk - lik lik
Knjaza u jednom restoranu u Zg u prolazu, tako mi je neki čudan uživo, ne znam kako bi to opisala
Pupovca na Rebru
Tamaru Boroš (draga ženska), Zorana Primorca (zgoooodaaaaaaan mljac)
Mirka Filipovića (ogroman je lik)
Po koncertima još sto njih i tak...

Zadnje uređivanje sojoza10 : 27.02.2015. at 01:11.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:06   #1338
Po Splitu redovito vidim te "selebritije" Ali mi je genijalna stvar šta ih nitko ne doživljava, ali ono uopće. Nema povlačenja za rukav, vrištanja, trčanja za njima i tako. Tipa Gibo, prođe rivom svi ga vide ali ljudi dalje nastave ko da nije on.

Inače kad smo kod Gibonnija, on je toliko drag i pristupačan čovjek. Oliver također. Kad sam bila mala, taman je bila faza Danijelinog i Thompsonovog braka i oni su živjeli u blizini moje zgrade pa bi je vidila u dućanu kad bih otišla s mamom. Jednom me uzela u naručje jer sam pjevala neku njenu pjesmu i tako :klap:

Vidila sam i Doris Dragović, ta žena bez šminke izgleda užasno, ali užasno.
Kerum, ko Kerum...
Rozga je jedna predivna osoba, Guliano isto.

Jednom sam i Kukoča vidila u DM-a. Čovjek viri jedno metar iznad polica i nitko ništa

Severina je uživo još zgodnija, barem meni, na stranu to što je baš ne volim...
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 12:22   #1339
Ma sa svim selebritijima je tako...baš me briga za njih, ljudi kao i mi.
Ako sam s nekim prokomentiram ga i ćao, a ne da trčim za njim i slikam se.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 18:23   #1340
ljubomir kerekeš-full nizak lik, uzivo opce nije ni smjesan ni nist, zapravo dosadan je
jan kerekeš-njega sam videl sam u prolazu u podzemnoj garaži u varaždinu
drele-isti ko na tv-u
danijel popović...

ima ih jos sigurno al se nebrem sjetit sad
korpica123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.