Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2008., 19:42   #61
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ja bih rekao da u je u ovom slučaju ali i u praksi riječ IQ_147_Dalmos, oksimoron

Već sam ti jednom obrisao ovaj post i opet si isto napisao.
:tstststs:

Karton za vrijeđanje.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 14:14   #62
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
itekak ce pasti ,ulaskom u eu ce cijene pasti jer se trziste mora prilagoditi europskim standardima-da se kladimo
nema teorije da mi padne cijena !građevne! parcele koja je udaljena od mora nekih 50-100 m i koja se nalazi u prelipoj uvali! to su gluposti!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 17:33   #63
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post

Već sam ti jednom obrisao ovaj post i opet si isto napisao.
:tstststs:

Karton za vrijeđanje.
a mislio sam da forum nije prihvatio post aaaa ziher si i ti dalmatinac pa onda tako.

@ontopic

slažem se da bi 90 dana mogla biti popunjenost ali 120+ jako teško. u 5 mjesecu nisu ni restorani otvoreni! ali, eto nemam iskustva s iznajmljivanjem pa ću vam morati vjerovati.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 07:26   #64
isplati ti se naci neku rusvenu staru kucu na moru sa nesredjenim papirima i onda se potruditi srediti sve gruntovno,urediti kucu da izvana izgleda rustikalno a unutra konforno i moderno i onda prodati tu kucu nekom strancu....
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 19:21   #65
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
... ziher si i ti dalmatinac pa onda tako.
...


E, za ovo si zaslužio ban od 7 dana. I to zato jer sam dobre volje. Inače... perma.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 08:51   #66
moja usporedba nekretnine na moru s iznaljivanjem ili prodajom je: izamljivanje da - prodaja ne ide pa ne ide... eventualno urbani stancici..ili zemljista prvi red do mora...ili kamena kuca u centralnoj jezgri ostalo nista... eventualno poljoprivedna zemljista kao cijelo brdo itd... i to sve u jako malim kolicinama. m drzava straši kupca oko kupnje kako di moze se ne moze se... m sve neki jeftini kupci
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:13   #67
Pošto se bavim nekretninama dat ću ti besplatno savjet.Kupiti par nekretnina što povoljnije može i ruševina pogotovo manje kuće ,manje apartmane itd.
Uvijek ima ljudi kojima brzo treba love pa prodaju i 30-40% ispod cijene.
Potrebno je ipak malo znanja o nekretninama da bi uopće znao što treba kupiti.
Kao što treba naći pravi trenutak za kupnju tako treba i za prodaju.Mislim da je to dovoljan kapital koji se može u par godina udvostručiti bez puno rizika.
auxilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:35   #68
evo moja nona je prvi red do mora u Rovinju, kod gradske plaže jedno 50m zračne linije max. ,znači ide more, plaža., livada, kuće i prvi susjed pred početak ljeta prodao kuću od 120 kvadrata za 550 000 eura Rusu . a sada je došao ove dane u Rv neki rus i kupuje sve šta makar i gleda na more. U nekoj zgradi 500 metara od rive , nije starogradska jezgra nego oni socijalistički stanovi na 6 katova iz šezdesetih, kupio je stan prvi od 50 kvadrata za 160 000 eura, i kupuje sve još u toj zgradi ko oće prodat, al samo one koji gledaju na more. Tako da ovdje su počeli rusi obilaziti stanove i kuće i daju dobre pare.
mRaDjE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 00:02   #69
ima netko nesto reci o slucaju maestral??
pisem referat...plizzzz
__________________
Sve što znam o životu naučio me Dželo Hadžiselimović
koji-lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 01:02   #70
I, onda koji je odgovor , kupiti nekretninu na moru ili ne?
S obzirom na krizu jer su , između ostalog, gosti koji u velikom broju dolaze na obalu , već zahvaćeni krizom tj. dolaze iz tih zemalja.
Naravno kriza neće trajati viječno, ali je sada tu.
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 21:59   #71
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Alo čovjek ne mora uzeti kredit, a ima 200 000 € Savršeno vrijeme za kupiti nekretninu, bez obzira na trenutno lošu gospodarsku situaciju koja će kad tad se vratiti na dobre staze.
"Ova je godina, tvrdi Rohatinski, na neki način prijelomna godina u svjetskoj
ekonomiji i mnogi je uspoređuju i s 1929. kada ništa nije ostalo isto." ---> link

procitajte malo o toj mracnoj 1929. i zakljucite koliko je vreme bilo potrebno za
"situaciju koja će kad tad se vratiti na dobre staze."

o tome, i sire ---> http://www.youtube.com/watch?v=_dmPchuXIXQ
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.