Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2007., 22:07   #161
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Kakve dobre droge ovaj metuzalem jede oću i ja toga malo.

Quote:
metuzalem kaže:
metuzalem*!

Ne samo da je Zemlja okrugla, nego je i okrugla i šuplja i kockasta, što se savršeno vidi u Simmonsovoj "Teoriji netrepeljivosti rasa i ustroju svemira." Što zbog same činjenice da postoje 4 elementa...vatra, voda, zemlja i zrak, tako isto postoje i njihova pripadna četri elementa i zato je unutarnji sloj naše zemlje kockast da bi se ta ravnoteža elemenata mogla održati. Ako se razumiješ u genealogiju živih bića lako ćeš primijetiti da postoje 8 vrsti viših bića koja naseljavaju ta područja. To su naravno: vilenjaci, patuljci, divovi i serafini s jedne strane i orkovi, goblini, zmajevi i demoni s druge strane kao suprotnost ovih prvih.
Činjenična je tvrdnja da slojevi zemlje koje oni nastanjuju nisu probijeni, a za to sve je naravno zaslužna njihova visokosofisticirana kamuflažna tehnologija kojom oni simuliraju punu unutrašnjost zemlje. U svojoj knjizi William Simmons također spominje sve to, kao i izuzetno protočne antiamortizere koji obavljaju dužnost "tektonskih valova" u slučaju potresa i isto tako sprečavaju kolaps cijele konstrukcije i uništenje unutarnjeg svijeta. Navodno, o tome je čuo od jednog vilenjaka na sjevernom polu dok je bio na expediciji u potrazi za dokazima za podzemnim svijetom.
Mini sunce, iako izaziva nevjericu, je zapravno neutronska zvijezda, neiscrpan izvor života i smrti koju stanovnici podzemlja iskorištavaju i kontroliraju svojom tehnologijom.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 03:12   #162
Quote:
Gurth kaže: Pogledaj post
science.nasa.gov

Ima članak o timu znanstvenika koji snima meteoritske udare u mjesec.

Osim ako to nisu zapravo snimke varenja ljudi iz šupljeg mjeseca.
to Mujo kuje konja po mjesecu...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 09:55   #163
Quote:
Kex Doomlich kaže: Pogledaj post
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Kakve dobre droge ovaj metuzalem jede oću i ja toga malo.
Kad vidim koliki je broj ulazaka na ovaj moj tread, ovaj forum me namah potsjeti na prepuno gledalište neke španske arene za koridu u kojoj publika urliče: „Ole!“ a snažni i divlji bikovi zalijeću na toreadora koji, neustrašivo i sa nevidjenom elegancijom, suvereno izbjegava nalete tih, za borbu sa njim visokoobrazovanih, mladih i žestokih bikova ....

Posebno kad pogledam i vidim "prisustvo" od vise nego 2.500 ulazaka, postane mi jasno, u kojoj mjeri bih morao biti zahvalan svima koji na mene jurišaju naoštrenim rogovima znanstvenog silogizma, u zapjenušenom stampedu rijeseni da me dignu na njih i konačno privedu poznaniju prava...

Kontrahenti, posebno dostojni poštovanja, jesu oni u posjedu zeljezne logike, po kojima bi u mogućnost šuplje Zemlje smjeli vjerovati jedino individue dokazano suplje glave, jer bi time ispoštovali barem jedan od aspekata kompatibilnosti... Ima drugih koji se, u svom znanstvenom pravovjerju, potčinjavaju teološkim disciplinama ispovijesti, posta i kaštiganja, to isto zahtijevajući, posebno, za heretike kao što sam ja...

No, ipak, da ostanemo kod koride, jer mi se ona, neodoljivo nameće kao jedinstvena ilustracija ishoda duhovno kreativnih sukoba, za koje su potrebni vrhunski duhovni toreadori no, čak i više, duhovni bikovi do pucanja nabreklih muda...

Osobito me je obradovao pristup nekoliko pikadora, među kojima se ističe onaj pod nickom: Kurtz, čije bodlje izoštrenog razuma bikove pravovjernosti uvode u razantnu jarost i time koridu dovode do razine vrhunske napetosti...

Ne smijem zaboraviti da izrazim uzadovoljstvo činjenicom, da sve više ima onih koji počinju shvatati da ovaj topic nije postavljen da bi se uspostavila sekta vjernika u jednu geografsku istinu budućnosti, već da ukaže na transcedenciju života kao sveobuhvatne univerzalne manifestacije, koja ne prestaje na granicama naše (jadne) znanstvene spoznaje, već se nastavlja prostirati kroz vrijeme i prostor bez granica ali pod nama još uvijek nedostupnim aspekatima....

Ko hoće da shvati njemu poručujem da prava priča tek predstoji a ove mlade i impulzivne kontrahente izazivam na castan i pošten (duhovni) – DUEL.

- M – (kao matador!)
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:06   #164
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
...
Dänikena nisam čitao, ali sam primijetio da je na zlu glasu.

Ja jesam. Bio mi je super. Kad sam bio mali.

Čovjek je zaradio bogatstvo na senzacionalistčki napisanim kvazi-znanstvenim fantazijama.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:11   #165
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Kad vidim koliki je broj ulazaka na ovaj moj tread, ovaj forum me namah potsjeti na prepuno gledalište neke španske arene za koridu u kojoj publika urliče: „Ole!“ a snažni i divlji bikovi zalijeću na toreadora koji, neustrašivo i sa nevidjenom elegancijom, suvereno izbjegava nalete tih, za borbu sa njim visokoobrazovanih, mladih i žestokih bikova ....

Posebno kad pogledam i vidim "prisustvo" od vise nego 2.500 ulazaka, postane mi jasno, u kojoj mjeri bih morao biti zahvalan svima koji na mene jurišaju naoštrenim rogovima znanstvenog silogizma, u zapjenušenom stampedu rijeseni da me dignu na njih i konačno privedu poznaniju prava...

Kontrahenti, posebno dostojni poštovanja, jesu oni u posjedu zeljezne logike, po kojima bi u mogućnost šuplje Zemlje smjeli vjerovati jedino individue dokazano suplje glave, jer bi time ispoštovali barem jedan od aspekata kompatibilnosti... Ima drugih koji se, u svom znanstvenom pravovjerju, potčinjavaju teološkim disciplinama ispovijesti, posta i kaštiganja, to isto zahtijevajući, posebno, za heretike kao što sam ja...

No, ipak, da ostanemo kod koride, jer mi se ona, neodoljivo nameće kao jedinstvena ilustracija ishoda duhovno kreativnih sukoba, za koje su potrebni vrhunski duhovni toreadori no, čak i više, duhovni bikovi do pucanja nabreklih muda...

Osobito me je obradovao pristup nekoliko pikadora, među kojima se ističe onaj pod nickom: Kurtz, čije bodlje izoštrenog razuma bikove pravovjernosti uvode u razantnu jarost i time koridu dovode do razine vrhunske napetosti...

Ne smijem zaboraviti da izrazim uzadovoljstvo činjenicom, da sve više ima onih koji počinju shvatati da ovaj topic nije postavljen da bi se uspostavila sekta vjernika u jednu geografsku istinu budućnosti, već da ukaže na transcedenciju života kao sveobuhvatne univerzalne manifestacije, koja ne prestaje na granicama naše (jadne) znanstvene spoznaje, već se nastavlja prostirati kroz vrijeme i prostor bez granica ali pod nama još uvijek nedostupnim aspekatima....

Ko hoće da shvati njemu poručujem da prava priča tek predstoji a ove mlade i impulzivne kontrahente izazivam na castan i pošten (duhovni) – DUEL.

- M – (kao matador!)

Al' ga ti laprdaš.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:15   #166
Quote:
ice41000 kaže: Pogledaj post
Al' ga ti laprdaš.
Ole! Toro, oleeee!

- M - (kao Matador...)
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:37   #167
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Ole! Toro, oleeee!

- M - (kao Matador...)
Koji car je ovaj Metuzalem!

Eviva Espana!
Plazibat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:55   #168
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Kad vidim koliki je broj ulazaka na ovaj moj tread, ovaj forum me namah potsjeti na prepuno gledalište neke španske arene za koridu u kojoj publika urliče: „Ole!“ a snažni i divlji bikovi zalijeću na toreadora koji, neustrašivo i sa nevidjenom elegancijom, suvereno izbjegava nalete tih, za borbu sa njim visokoobrazovanih, mladih i žestokih bikova ....

Posebno kad pogledam i vidim "prisustvo" od vise nego 2.500 ulazaka, postane mi jasno, u kojoj mjeri bih morao biti zahvalan svima koji na mene jurišaju naoštrenim rogovima znanstvenog silogizma, u zapjenušenom stampedu rijeseni da me dignu na njih i konačno privedu poznaniju prava...

Kontrahenti, posebno dostojni poštovanja, jesu oni u posjedu zeljezne logike, po kojima bi u mogućnost šuplje Zemlje smjeli vjerovati jedino individue dokazano suplje glave, jer bi time ispoštovali barem jedan od aspekata kompatibilnosti... Ima drugih koji se, u svom znanstvenom pravovjerju, potčinjavaju teološkim disciplinama ispovijesti, posta i kaštiganja, to isto zahtijevajući, posebno, za heretike kao što sam ja...

No, ipak, da ostanemo kod koride, jer mi se ona, neodoljivo nameće kao jedinstvena ilustracija ishoda duhovno kreativnih sukoba, za koje su potrebni vrhunski duhovni toreadori no, čak i više, duhovni bikovi do pucanja nabreklih muda...

Osobito me je obradovao pristup nekoliko pikadora, među kojima se ističe onaj pod nickom: Kurtz, čije bodlje izoštrenog razuma bikove pravovjernosti uvode u razantnu jarost i time koridu dovode do razine vrhunske napetosti...

Ne smijem zaboraviti da izrazim uzadovoljstvo činjenicom, da sve više ima onih koji počinju shvatati da ovaj topic nije postavljen da bi se uspostavila sekta vjernika u jednu geografsku istinu budućnosti, već da ukaže na transcedenciju života kao sveobuhvatne univerzalne manifestacije, koja ne prestaje na granicama naše (jadne) znanstvene spoznaje, već se nastavlja prostirati kroz vrijeme i prostor bez granica ali pod nama još uvijek nedostupnim aspekatima....

Ko hoće da shvati njemu poručujem da prava priča tek predstoji a ove mlade i impulzivne kontrahente izazivam na castan i pošten (duhovni) – DUEL.

- M – (kao matador!)
Imas ti Metuzaleme pravo u jednu ruku, u drugu ti se poserem...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:01   #169
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Imas ti Metuzaleme pravo u jednu ruku, u drugu ti se poserem...
Uh, jebate..., koja vrhunska izrazajnost i razoran smisao za humor...!!!!

ukoliko se pojavi neko sa nickom - SHUPAK - mogli bi otpjevati nesto u - DUETU....

A da seresh - sresh!

Svaka chast...

Dosad sam bio tvrdo ubijedjen da - PIZDA - ne sere... Barem ne u principu...

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:19   #170
Metu(zaleme), u cijelom ovom konfliktu ideja postoji jedan problem, koji tebi ne ide u korist.

Stvar je u tome da bi šuplja Zemlja trebala biti opipljivo, čvrsto i materijalno tijelo, bez obzira imala ona u pozadini neki transcedentalni korijen ili ne.
Takve opipljive stvari se jedino mogu dokazati i objasniti "priprostim" fizikalnim i ostalim znanstvenim metodama...

A ti ih pokušavaš dokazati nekakvim duhovnim spoznajama i raznoraznim idejama.

Jel uviđaš problem?

Puna Zemlja još uvijek po tom pitanju owna šuplju
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:31   #171
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post

A ti ih pokušavaš dokazati nekakvim duhovnim spoznajama i raznoraznim idejama.

Jel uviđaš problem?

Puna Zemlja još uvijek po tom pitanju owna šuplju
Eh lijepi moj,
...koji ce mi kurac bilo kakav dokaz kad ni smrtnu uru ne znam... Ti si mlad, te imas vremena za dokazivanje kojecega, dok meni ne preostaje vise od onoga sto je davno rekao pokojni ali legendarni - Descartes:

JE PENSE DONC JE SUIS! - (Mislim dakle jesam!),

odnosno latinski:

COGITO ERGO SUM!

Ne´s dokaza, jebate...!?

Zato sam ga uzeo i pripodobio sebi, te sad glasi:

COITO ERGO SUM! (Jebem dakle jesam)

Alaj ce - PIZDA - da se pomami... Sunce ti shuplje..!

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:45   #172
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Uh, jebate..., koja vrhunska izrazajnost i razoran smisao za humor...!!!!
ukoliko se pojavi neko sa nickom - SHUPAK - mogli bi otpjevati nesto u - DUETU....
A da seresh - sresh!
Svaka chast...
Dosad sam bio tvrdo ubijedjen da - PIZDA - ne sere... Barem ne u principu...
- M -
Ajde promjeni nick u Shupak pa da pokazemo ljudima kako se pjeva.
Sto se humora tice tu ti ne mogu parirati. Jedino da provalim teoriju o Zemlji - svemirskoj letjelici, koju pokrecu dva FAP-ova motora od po 450 KS...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:48   #173
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Zato sam ga uzeo i pripodobio sebi, te sad glasi:
COITO ERGO SUM! (Jebem dakle jesam)
Alaj ce - PIZDA - da se pomami... Sunce ti shuplje..!
- M -
E jebiga, ako ti bitisanje ovisi o jebanju onda te nigdje nema...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:02   #174
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
E jebiga, ako ti bitisanje ovisi o jebanju onda te nigdje nema...
E, ovdje ti moram dati za pravo, jer u tom smislu tvoj nickname u potpunosti odgovara onom latinskoj izreci da:

NOMEN EST OMEN! - (Ime je - usud)

Zato te, u tom pogledu, smatram vrhunskim autoritetom...

Sto jes´- jes!

No, usprkos tome - odjebi...!

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:09   #175
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
E, ovdje ti moram dati za pravo, jer u tom smislu tvoj nickname u potpunosti odgovara onom latinskoj izreci da:
NOMEN EST OMEN! - (Ime je - usud)
Zato te, u tom pogledu, smatram vrhunskim autoritetom...
Sto jes´- jes!
No, usprkos tome - odjebi...!
- M -
Zaboravljas da mi to nije ime vec forumaski nadimak. Vidis kako si zbunjen...
Ako je ono "odjebi" kratica od "odi jebi", rado ali sad sam na poslu, koga da jebem...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 11:57   #176
Quote:
pizda kaže:
Imas ti Metuzaleme pravo u jednu ruku, u drugu ti se poserem...
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Uh, jebate..., koja vrhunska izrazajnost i razoran smisao za humor...!!!!
Svaka chast...
- M -
Promakla ti je vrhunska izražajnost Mudrosti Oba (ne-srednjega!) Puta ingeniozne pizdine ironije. Ako ti mogu sugerirati, ne bulji previše na onu ruku na koju se pizda posro. Spomenuo je i drugu ruku... obje ruke valja uzeti u obzir. Dobio si više nego što si tražio.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:12   #177
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Dobio si više nego što si tražio.
Alaaaa!
Zna sam...!

Evo ga onaj - SHUPAK - iz pomenutog dueta, posto je jasno da tamo dje je PIZDA mora i on negdje biti, iako se zakrabuljio u ovaj prepoznatljivi nick - Nepoznati...! No, dovoljno ga je pomirisati...

U ime obojice, prisutnom opcinstvu se ispricavam, uz obecanje da se na obojicu pomenutih, vise nikako necu obazirati, jer iako pravoj i otmjenoj koridi pripadaju: Gledaliste, Toreadori i Bikovi, sa stakorima formata PIZDE i SHUPKA (Nepoznatog), narod pak i konacno mora zivjeti...

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:38   #178
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Alaaaa!
Zna sam...!

Evo ga onaj - SHUPAK - iz pomenutog dueta, posto je jasno da tamo dje je PIZDA mora i on negdje biti, iako se zakrabuljio u ovaj prepoznatljivi nick - Nepoznati...! No, dovoljno ga je pomirisati...

U ime obojice, prisutnom opcinstvu se ispricavam, uz obecanje da se na obojicu pomenutih, vise nikako necu obazirati, jer iako pravoj i otmjenoj koridi pripadaju: Gledaliste, Toreadori i Bikovi, sa stakorima formata PIZDE i SHUPKA (Nepoznatog), narod pak i konacno mora zivjeti...

- M -
Ti si Metuzaleme jako star. Eoni su ti promicali pred ocima, gledao si stvaranja i umiranja zvijezda, gledao kako se svemir zajebava sa fizicarima i opet kurca nisi naucio. "Tvoja" Zemlja je suplja ko i tvoja blentara jebote...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:25   #179
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Ti si Metuzaleme jako star. Eoni su ti promicali pred ocima, gledao si stvaranja i umiranja zvijezda, gledao kako se svemir zajebava sa fizicarima i opet kurca nisi naucio. "Tvoja" Zemlja je suplja ko i tvoja blentara jebote...
Iako sam opcinstvu obecao da se na vas necu obazirati, ucinicu iznimku jer vidim da ipak stojis pod omenom svoga nika cija se visoka uloga u zivotu ne smije previdjeti. Osim toga, iako je zestoko na moj racun i svojevrstan, tvoj smisao za humor ima kreativne crte, sto je kvaliteta za sebe...
Jedino ne mogu da shvatim tvoju kvalifikaciju po kojoj bih ja morao biti star a vi, toboze - mladi, jer ja sa svojih sedamdesetak godina prem zadatom metuzalemskom ocekivanju od sedam stotina godin, tek treba da krene u prvi razred osnovne, te si ti i tebi slicni za mene prave starkelje koje ce uskoro, bez pomena zaglaviti u kakvoj blatnjavoj grobnici...

ovaj tvoj kompanjon je to vec vidovito nasluto svojim nickom - Nepoznati...

Uostalom, obojici se mnogo zahvaljujem zato sto svojim stakorskim pojavama, ovaj moj tread azhurirate redovito u mjeri da ne potone u dubine opceg nezanimanja i dosade...

Uostalom, zasto se opcinstvo, do pojave torera i bikova, ne bi, u pauzi, zanimalo stakorski pretcavanjima i njhovim sranjem...

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:09   #180
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Iako sam opcinstvu obecao da se na vas necu obazirati, ucinicu iznimku jer vidim da ipak stojis pod omenom svoga nika cija se visoka uloga u zivotu ne smije previdjeti. Osim toga, iako je zestoko na moj racun i svojevrstan, tvoj smisao za humor ima kreativne crte, sto je kvaliteta za sebe...
Jedino ne mogu da shvatim tvoju kvalifikaciju po kojoj bih ja morao biti star a vi, toboze - mladi, jer ja sa svojih sedamdesetak godina prem zadatom metuzalemskom ocekivanju od sedam stotina godin, tek treba da krene u prvi razred osnovne, te si ti i tebi slicni za mene prave starkelje koje ce uskoro, bez pomena zaglaviti u kakvoj blatnjavoj grobnici...

ovaj tvoj kompanjon je to vec vidovito nasluto svojim nickom - Nepoznati...

Uostalom, obojici se mnogo zahvaljujem zato sto svojim stakorskim pojavama, ovaj moj tread azhurirate redovito u mjeri da ne potone u dubine opceg nezanimanja i dosade...

Uostalom, zasto se opcinstvo, do pojave torera i bikova, ne bi, u pauzi, zanimalo stakorski pretcavanjima i njhovim sranjem...

- M -
Kako nisi star, ako si Metuzalem moras biti star. Ako si George Bush moras biti glup, sve ima svoje...
Kud si zapeo za stakore, daj me svrstaj barem u zamorce, manji je sok...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.