Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2016., 14:15   #8341
Vukovarski dragovoljci raskrinkali “Ramba iz podruma
http://portal.braniteljski-forum.com...u-matica-freda

kakav branitelj ?
kakvi tenkovi ?

Mitoman a ne branitelj
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 15:31   #8342
Mislis na mobiliziranog "dragovoljca" Freda Matica koji je prvi i jedini u povijesti pobijedio PTSP?

Na vukovarskog branitelja koji je u 9. mjesecu ljetovao u Crikvenici a hvalio se da je tada bio u Vukovaru?

Na tog Freda mislis?

Ma neeee...nemoguce.

Ja sam cuo da je sam golim rukama onesposobio barem 20 tenkova.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 15:45   #8343
Ne mogu vjerovat kakvi ljudi postoje, taj Fred Matic i njegov zamjenik Bojan Glavasevic, kojeg je postavio za zamjenika jer je valjda birao sebi slicnog - ljudi bez morala, bez savjesti i bez trunke ljudskosti i sebi.

I onda se netko cudi da se pojave snimke na kojima se takvi likovi sprdaju sa hrvatskim braniteljima i vrijedaju ih i ponizavaju.

To niti jedan pravi hrvatski branitelj ne bi nikada napravio, i vec samo to je pokazatelj da Fred nije nikakav dragovoljac vec covjek koji je mobiliziran po sili zakona, sto mu je vjerojatno bilo mrsko, pa se onda sada na ovakav nacin osvecuje.

A vjerojatno je i ljubomora u pitanju jer moguce je da bi on jako htio biti dragovoljac i unistavac tenkova samo sto nista od toga nije bio, pa je onda to sve izmislio u knjizi. A svakodnevno se pojavljuje sve vise i vise branitelja koji tvrde potpuno suprotno od onoga sto Fred za sebe govori.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 15:55   #8344
Ajde,adje...što se čudiš Fredu...pogledaj kako si ti pisao za Jovanovića da nije branitelj jer je mobiliziran...

Samo jer je trebalo oprati HDZ izdajničku bratiju kada se povukla paralela koliko koja vlada ima branitelja...

Fred je ispao najveće govno,zalud mu i logor i sve...

Ali kada vidim tko ga napada po forumu razvalim se od smijeha...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 16:04   #8345
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ajde,adje...što se čudiš Fredu...pogledaj kako si ti pisao za Jovanovića da nije branitelj jer je mobiliziran...

Samo jer je trebalo oprati HDZ izdajničku bratiju kada se povukla paralela koliko koja vlada ima branitelja...

Fred je ispao najveće govno,zalud mu i logor i sve...

Ali kada vidim tko ga napada po forumu razvalim se od smijeha...
Sto se Jovanovica tice, podatke o njemu nisam izmisljao ja, vec je podatke o njemu iznio Andrija Hebrang, zapovjednik ratnog saniteta, dakle covjek koji je bio nadredjen Jovanovicu i koji je rekao da ga je osobno mobilizirao 1993. godine.

Sto se Freda tice, on svakim danom ispada sve vece i vece govno i ne mogu ga oprati niti stotinu njegovih istomisljenika. I valjda je sada svima konacno jasno koliko su opravdani bili zahtjevi branitelja koji su trazili smjenu ovog laznog dragovoljca i njegovog nesavjesnog i amoralnog zamjenika Glavasevica.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 16:10   #8346
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ajde,adje...što se čudiš Fredu...pogledaj kako si ti pisao za Jovanovića da nije branitelj jer je mobiliziran...

Samo jer je trebalo oprati HDZ izdajničku bratiju kada se povukla paralela koliko koja vlada ima branitelja...

Fred je ispao najveće govno,zalud mu i logor i sve...

Ali kada vidim tko ga napada po forumu razvalim se od smijeha...
Sto se Jovanovica tice, podatke o njemu nisam izmisljao ja, vec je podatke o njemu iznio Andrija Hebrang, zapovjednik ratnog saniteta, dakle covjek koji je bio nadredjen Jovanovicu i koji je rekao da ga je osobno mobilizirao 1993. godine.

Sto se Freda tice, on svakim danom ispada sve vece i vece govno i ne mogu ga oprati niti stotinu njegovih istomisljenika. I valjda je sada svima konacno jasno koliko su opravdani bili zahtjevi branitelja koji su trazili smjenu ovog laznog dragovoljca i njegovog nesavjesnog i amoralnog zamjenika Glavasevica.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 16:18   #8347
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sto se Jovanovica tice, podatke o njemu nisam izmisljao ja, vec je podatke o njemu iznio Andrija Hebrang, zapovjednik ratnog saniteta, dakle covjek koji je bio nadredjen Jovanovicu i koji je rekao da ga je osobno mobilizirao 1993. godine.

Sto se Freda tice, on svakim danom ispada sve vece i vece govno i ne mogu ga oprati niti stotinu njegovih istomisljenika. I valjda je sada svima konacno jasno koliko su opravdani bili zahtjevi branitelja koji su trazili smjenu ovog laznog dragovoljca i njegovog nesavjesnog i amoralnog zamjenika Glavasevica.
Što se Jovanovića tiče ti si osobno pričao kako dotični NIJE BRANITELJ jer je mobiliziran,kao da je bitno kako je tko "došao" u HV,što se tiče statusa branitelja...dakle,ne petlja i motaj...

Što se tiče Matića,dotičnog se trebalo zakopati" već x puta samo da u ovoj državi ima itko iole sposban...

Naći dečke koji su ga kakti izvukli iz podruma,naći one koji su mu dali činove i predložili ga za odlikovanja na koja nema pravo....sve lijepo redom...

I onda argumentirano udri i zacementiraj dotičnog za sva vremena da će ga sram biti iz kuće izaći...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 16:35   #8348
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Što se Jovanovića tiče ti si osobno pričao kako dotični NIJE BRANITELJ jer je mobiliziran,kao da je bitno kako je tko "došao" u HV,što se tiče statusa branitelja...dakle,ne petlja i motaj...

Što se tiče Matića,dotičnog se trebalo zakopati" već x puta samo da u ovoj državi ima itko iole sposban...

Naći dečke koji su ga kakti izvukli iz podruma,naći one koji su mu dali činove i predložili ga za odlikovanja na koja nema pravo....sve lijepo redom...

I onda argumentirano udri i zacementiraj dotičnog za sva vremena da će ga sram biti iz kuće izaći...
Da taj ima imalo srama, ne bi radio ni govorio sve što jest niti objavio knjigu "Ništa lažno" u kojoj nema skoro ništa istinito. A "zacementirali" su ga, što se mene tiče, sasvim dovoljno neki forumaši (primjerice casio), njegovi ostali suborci i dr. Herman Vukušić. Ma k vragu, zacementirao je on sam sebe.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:29   #8349
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Što se Jovanovića tiče ti si osobno pričao kako dotični NIJE BRANITELJ jer je mobiliziran,kao da je bitno kako je tko "došao" u HV,što se tiče statusa branitelja...dakle,ne petlja i motaj...

Što se tiče Matića,dotičnog se trebalo zakopati" već x puta samo da u ovoj državi ima itko iole sposban...

Naći dečke koji su ga kakti izvukli iz podruma,naći one koji su mu dali činove i predložili ga za odlikovanja na koja nema pravo....sve lijepo redom...

I onda argumentirano udri i zacementiraj dotičnog za sva vremena da će ga sram biti iz kuće izaći...
Pa kako tebi covjece nije jasno da se o tome govori vec godinama, da vec godinama izlaze van snimke u kojima ga vukovarski branitelji prokazuju i govore da je laznjak i da je sve izmislio, ali Fred je pod zastitom visoke politike, najprije Josipovica koji ga je uzeo pod svoje skute, pa onda i Milanovica. I onda naravno Fred koji iza sebe ima takvo zaledje, kaze da sve to nije istina, i javnost mu povjeruje, jer gdje bi Josipovicev savjetnik pa onda i ministar branitelja nesto lagao po pitanju svojeg ratnog puta. Fred je ocito premazan svim mastima i sa debelim politickim zaledjem iza sebe, pa mu zato nitko ne moze nista. Inace bi odavno "pao" jer materijala i svjedoka koji ga inkriminiraju ima na stotine. A i da ne govorim da "mainstream" mediji ne daju da takve stvari izlaze van, sto opet ima veze sa politickim zaledjem kojeg ima iza sebe.

Sto se Jovanovica tice, ja sam govorio da se njega ne moze stavljati u isti recenicu sa onim braniteljima koji su od prvog dana bili na prvoj liniji, jer je on mobiliziran tek 1993. godine, a znamo da se ta godina ne moze ni po cemu usporedit sa 1991. jer tada skoro da i nije bilo borbi. Prema tome, netko tko je branitelj od 1993. ne moze u istu recenicu sa braniteljem iz 1991. A pogotovo ne netko koga se cak i te mirne 1993. moralo mobilizirati. Dakle Jovanovic je 1991. kada su neki drugi lijecnici odlazili na ratiste riskirajuci svoje zivote, predavao u auto skoli, da bi onda 1993. po sili zakona bio mobiliziran.

Zadnje uređivanje John_Wayne : 21.02.2016. at 17:54.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 18:42   #8350
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Vukovarski dragovoljci raskrinkali “Ramba iz podruma
http://portal.braniteljski-forum.com...u-matica-freda

kakav branitelj ?
kakvi tenkovi ?

Mitoman a ne branitelj
Potvrdili su ono što sam ja pisao prije puno puno godina i što su branitelji Vukovara napisali u svom OTVORENOM pismu još davne 2011.godine.

1. Pizde su što prije nisu JAVNO progovorili o tome (možda iz straha da im se fred ne osveti pozicijom moći)
2. Pizde su što nisu stali JAVNO iza onog otvorenog pisma branitelja iz 2011. (vjerovatno opet iz straha)
Ali se pitam kakvi su to onda ljudi (heroji,borci...) ako se boje reći istinu.
Zbog mojih riječi o fredu sam primao prijetnje i sukobio se s njime u više navrata, ali me nije bilo strah jer sam znao da mi ne može baš ništa, prvo zato što govorim činjenice, a drugo zato što nisma uzeo ni lipe više nego mi pripada.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 18:48   #8351
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Vukovarski dragovoljci raskrinkali “Ramba iz podruma
http://portal.braniteljski-forum.com...u-matica-freda

kakav branitelj ?
kakvi tenkovi ?

Mitoman a ne branitelj
Potvrdili su ono što sam ja pisao prije puno puno godina i što su branitelji Vukovara napisali u svom OTVORENOM pismu još davne 2011.godine.

1. Pizde su što prije nisu JAVNO progovorili o tome (možda iz straha da im se fred ne osveti pozicijom moći)
2. Pizde su što nisu stali JAVNO iza onog otvorenog pisma branitelja iz 2011. (vjerovatno opet iz straha)
Ali se pitam kakvi su to onda ljudi (heroji,borci...) ako se boje reći istinu.
Zbog mojih riječi o fredu sam primao prijetnje i sukobio se s njime u više navrata, ali me nije bilo strah jer sam znao da mi ne može baš ništa, prvo zato što govorim činjenice, a drugo zato što nisma uzeo ni lipe više nego mi pripada.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 18:36   #8352
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Potvrdili su ono što sam ja pisao prije puno puno godina i što su branitelji Vukovara napisali u svom OTVORENOM pismu još davne 2011.godine.

1. Pizde su što prije nisu JAVNO progovorili o tome (možda iz straha da im se fred ne osveti pozicijom moći)
2. Pizde su što nisu stali JAVNO iza onog otvorenog pisma branitelja iz 2011. (vjerovatno opet iz straha)
Ali se pitam kakvi su to onda ljudi (heroji,borci...) ako se boje reći istinu.
Zbog mojih riječi o fredu sam primao prijetnje i sukobio se s njime u više navrata, ali me nije bilo strah jer sam znao da mi ne može baš ništa, prvo zato što govorim činjenice, a drugo zato što nisma uzeo ni lipe više nego mi pripada.
Eto,recimo da nije dragovoljac,nije uništio tenkove,uzeo je više lipa nego mu pripada.....i šta sad,to je to ???? Ona iz spara je za dvije šnite pršuta(Tomić izračunao 2,88),dobila otkaz,odvratno,ali ajde to su neki privatni novci koje ne možeš uzeti jel nisu tvoji.Ovaj bi sad u kalifatu bio jebeno izbičevan,što baš nije naša kultura,ali me zanima koja je satisfakcija u našoj kulturi,jer je sve lagao,odnosno njemu, jer su mu rekli da je lagao,a nije.Ovo će završiti nikom ništa,ovaj u Saboru.Zanimljivo,osramećeni će drkati za 15,a ja se ubijati za 6.Mislim,ono,nešto ne štima.
Jebem mu mater,imam barem tri godine škole više,jebem mu mater,barem sam dva mjeseca ranije izmigoljio iz podruma .Nešto ne štima.Ajd bla,bla...ali ne može ostati na ovome,lagao si to i to,sankcije takve i takve.Dakle,trenutno stanje je nikom ništa,vrlo bitno je poslati poruku da nije lijepo lagati,bidućim možebitnim lažovima,jer to nije lijepo.

Zadnje uređivanje polki : 22.02.2016. at 18:46.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 18:45   #8353
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Što se Jovanovića tiče ti si osobno pričao kako dotični NIJE BRANITELJ jer je mobiliziran,kao da je bitno kako je tko "došao" u HV,što se tiče statusa branitelja...dakle,ne petlja i motaj...

Što se tiče Matića,dotičnog se trebalo zakopati" već x puta samo da u ovoj državi ima itko iole sposban...

Naći dečke koji su ga kakti izvukli iz podruma,naći one koji su mu dali činove i predložili ga za odlikovanja na koja nema pravo....sve lijepo redom...

I onda argumentirano udri i zacementiraj dotičnog za sva vremena da će ga sram biti iz kuće izaći...

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
**** ali Fred je pod zastitom visoke politike, najprije Josipovica koji ga je uzeo pod svoje skute, pa onda i Milanovica.*****
evo
sada više nije pod zaštitom politike
pa sada mogu procesuirati i njega i sve one koji su mu to omogućili

i , usput i sve ostale lažnjake
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 19:12   #8354
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post



evo
sada više nije pod zaštitom politike
pa sada mogu procesuirati i njega i sve one koji su mu to omogućili

i , usput i sve ostale lažnjake
Pa da , ajde da se to procesuira i pošalje poruka lažovima.Nisi unišio tenk,a reka o si da jesi,pljas,nisi dragovoljac,a rekao si da jesi,pljas,ne stanuješ u brvnari,pljas.Jedino onom nesretniku neće narast noge.Ni Ćondiću.Što mu je gospođa docirala,ni Glogoškom,ni onom što je Pančiću nosio protezu.Taj bez nogu,neka je i prevario,ovakvi poput Freda,bičevanje na trgu(dobro,simbolički).
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 20:24   #8355
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Potvrdili su ono što sam ja pisao prije puno puno godina i što su branitelji Vukovara napisali u svom OTVORENOM pismu još davne 2011.godine.

1. Pizde su što prije nisu JAVNO progovorili o tome (možda iz straha da im se fred ne osveti pozicijom moći)
2. Pizde su što nisu stali JAVNO iza onog otvorenog pisma branitelja iz 2011. (vjerovatno opet iz straha)
Ali se pitam kakvi su to onda ljudi (heroji,borci...) ako se boje reći istinu.
Zbog mojih riječi o fredu sam primao prijetnje i sukobio se s njime u više navrata, ali me nije bilo strah jer sam znao da mi ne može baš ništa, prvo zato što govorim činjenice, a drugo zato što nisma uzeo ni lipe više nego mi pripada.
Ovi sto nisu javno progovorili kada je trebalo, sada ce biti najglasniji.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:46   #8356
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Ovi sto nisu javno progovorili kada je trebalo, sada ce biti najglasniji.
eee, baš to
sad će se javiti "junaci"
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:52   #8357
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
eee, baš to
sad će se javiti "junaci"
Glogoškog,Ćondića....spominjem u kontekstu da su u kolicima i da to po meni nije plativo u kunama.Ptsp Fredov i na žalost još dosta njih je nešto što ne razumijem u cijelosti.Ima ko ima,ali ........
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:16   #8358
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Glogoškog,Ćondića....spominjem u kontekstu da su u kolicima i da to po meni nije plativo u kunama.Ptsp Fredov i na žalost još dosta njih je nešto što ne razumijem u cijelosti.Ima ko ima,ali ........
a tko je njih spominjao vezano za čistke lažnjaka?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:21   #8359
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Vukovarski dragovoljci raskrinkali “Ramba iz podruma
http://portal.braniteljski-forum.com...u-matica-freda

kakav branitelj ?
kakvi tenkovi ?

Mitoman a ne branitelj


haha vidi ovoga redikula Tarlea,,,cim njega vidis na slici, odmah znas koliko je relevantan prilog
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:58   #8360
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Vukovarski dragovoljci raskrinkali “Ramba iz podruma
http://portal.braniteljski-forum.com...u-matica-freda

kakav branitelj ?
kakvi tenkovi ?

Mitoman a ne branitelj
dobro a što su ti dragovoljci radili do sada?
prošlo je DVADESET godina
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.