Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2014., 11:33   #121
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
još bolja za frustriranje je kiki riki pilići.
moji obadva polude kad im netko sruši pil(ić)e s kuglicom, obično tada i završimo igru

a lotti karotti mi malo predugo traje, mi smo zato izbacili kartice s 1 kamenčićem da se zeko brže kreće
i nije u pravilima da mora biti samo jedan zeko
nama svaka igra traje do prvog rusenja/jedenja/tudje pobjede.
znam da je to normalno, ali jednostavno se ne micemo s mjesta vec godinu dana.
ako ne pobjedjuje - gotovo je s igrom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 08:25   #122
Quote:
Tobalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav igroljupci !

Zna netko kako se zove igra sa pingvinima na ledu i gdje bi ju mogli pronaći te jel možda negdje na nekakvom popustu ? Treba nam kao poklon za Božić
vjerojatno misliš na: Panika na ledenjaku... Gdje je ima najjeftinije, to ne znam pa ti ova cijena u linku služi samo kao neka orijentacija.
Za kupiti je sigurno ima u Muelleru (bar bilo prije 10-ak dana) ali ne znam cijenu jer me nije zanimala igra nego sam samo vidjela da je ima na polici
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 10:43   #123
Mi imamo gavrana (voćnjak) i one crve koji pužu do kraja (neznam kako se zove, na kockici su različite boje i dodaješ nastavak u toj boji na crva i tako do kraja) i čovječe ne ljuti se. Imamo i onu gusjenicu di skupljaš pojedene jabuke, fora je al nekako im nije zanimljiva (neznam zašto).
Moram priznat da su im ovi crvi dosta dragi, jer su dinamični i brzo sve ide. Gavran im brzo dosadi (nakon 2-3 min).

Najnovije otkriće su im karte za crnog petra i to vole igrati. Iznenadila sam koliko dugo to mogu igrati.
Djeca imaju 5 i 3 g. I mlađa to voli jer se svi smijemo kad je crni petar u nekoga a jednostavno je jer svi (i najmlađa) znaju složiti parove. Kupili smo dječje karte s likovima iz crtića. Pa eto preporučam svima
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:44   #124
Cure trebam pomoć.
Imamo habinog Gavrana 3-6 i izgubili smo par voćkica. Jel mogu to gdje nabaviti kojim slučajem?
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 08:12   #125
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Cure trebam pomoć.
Imamo habinog Gavrana 3-6 i izgubili smo par voćkica. Jel mogu to gdje nabaviti kojim slučajem?
evo iz prve ruke od prije kojih 2-3 tjedna. Kontaktirala sam Habu da nam je puknuo pješčani sat od njihove igre i kako bih ga mogla nabaviti... Odgovorili su mi kroz dan-dva da su dio poslali (!) i dobila sam ga za cca tjedan dana. Ma svaka čast korisničkoj podršci
Dakle, nisam uopće očekivala da će mi poslati dio (na njihovoj stranici se na tom obrascu klasično popunjavaju podaci pa sam tako morala upisati i adresu), niti su mi postavljali kakva dodatna pitanja, niti išta naplatili, pa čak ni poštarinu... ma kažem, S A V R Š E N I
Evo, ovdje je taj obrazac za naručivanje

edit: ako ikada budu čitali naš forum, evo za njih: HABA RULES!!!!
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 12:47   #126
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
evo iz prve ruke od prije kojih 2-3 tjedna. Kontaktirala sam Habu da nam je puknuo pješčani sat od njihove igre i kako bih ga mogla nabaviti... Odgovorili su mi kroz dan-dva da su dio poslali (!) i dobila sam ga za cca tjedan dana. Ma svaka čast korisničkoj podršci
Dakle, nisam uopće očekivala da će mi poslati dio (na njihovoj stranici se na tom obrascu klasično popunjavaju podaci pa sam tako morala upisati i adresu), niti su mi postavljali kakva dodatna pitanja, niti išta naplatili, pa čak ni poštarinu... ma kažem, S A V R Š E N I
Evo, ovdje je taj obrazac za naručivanje

edit: ako ikada budu čitali naš forum, evo za njih: HABA RULES!!!!
Draga jel moram na njemačkom ili mogu i na engleskom pisati?
Sry na mobu mi pokazuje njemačku verziju,ali na kompu je engleska. Riješeno,poslala upit pa ćemo vidjeti Hvala!

Zadnje uređivanje paprenjak : 18.12.2014. at 13:22.
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 08:41   #127
na engleskom sam pisala... slab mi je njemački
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 11:43   #128
Upravo sam dobila mail da ce mi poslati izgubljenu voćkici.
Haba rules !!
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 09:19   #129
Uzela bi malom Pričosvijet. Ali vidim da dosta kosta. Sad je u Tisak mediji 30% pa ovaj prvi kosta 135 kn., a dopuna 80 kn. Jel to ok cijena?
E, sad da li mogu te dvije ici neovisno jedna od druge? Malo smo kratki s lovom pa sam mislila mozda uzeti samo ovo drugo izdanje.
Molim savijet i iskustvo nekoga tko ima.
Naime pogledala bi si ja u knjizari, ali daleko mi je pa saljem svekrvu.
Hvala
__________________
D - 2009 - mamin mis
G - 2014 - princeza

Zadnje uređivanje Ksenija1982 : 22.12.2014. at 09:33.
Ksenija1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 11:56   #130
Čitajući vas i ja sam se zainteresirala za gavrana pa bih probala i klince zainteresirati

Sin ima 4 god, a kći 2 god i 3 mj. Vidim da postoje tri "razine" te igre. Koji gavran bi bio bolji za njih da se može i curka uključiti?

Gdje ga je najpovoljnije kupiti?
__________________
Tri puta mama <3
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 20:11   #131
prijavljujem da je Labirint pun pogodak super je igra. (ja btw, nema nikakve sanse da bi to bez vidljivih zidova odigrala )

drugo, jel ima netko upute za ovu igru


dobili bez hrv uputa
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 12:54   #132
Quote:
Loptica30 kaže: Pogledaj post
Čitajući vas i ja sam se zainteresirala za gavrana pa bih probala i klince zainteresirati

Sin ima 4 god, a kći 2 god i 3 mj. Vidim da postoje tri "razine" te igre. Koji gavran bi bio bolji za njih da se može i curka uključiti?

Gdje ga je najpovoljnije kupiti?
mi igramo ovog gavrana (djeca 2 i 5 godina) http://www.haba.de/haba/produktAnsic...le&rk=Produkte
malom je zanimljivo bacati kockicu i skupljati voce u kosaru
s curkom igram i onog malog sto ima samo tresnje (ne mogu ga naci na sajtu)
kupili oba u mulleru, veci je bio na nekom popustu prije par mjeseci
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 12:57   #133
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
prijavljujem da je Labirint pun pogodak super je igra. (ja btw, nema nikakve sanse da bi to bez vidljivih zidova odigrala )
nije valjda da se navirujes ispod ploce

igra je super
nama je jedino problem sto ju ne mozemo igrati dok je brat budan, preopasno je - strpao bi one magnetne kuglice u usta dok kazes keks
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 08:48   #134
ne, pokupili smo foru pa smo ostavili kartonske viskove i njih stavljamo na zidove koje otkrijemo, mm i mala navijaju da prestanemo uskoro ali ja se nedam, uzasno sam losa s pamcenjem takvih stvari, u memoriju me mala pobijedi bez pol frke. mislim da ce malo pre dugo trajati igra ako ih maknemo. budemo probali uskoro.

inace, za bozic smo dobili Catan Junior, igra je genijalna, genijalana
ima manji dio srece, ali jako puno ovisi o planiranju i odlukama. igra je dinamicna i zanimljiva
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 21:30   #135
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ne, pokupili smo foru pa smo ostavili kartonske viskove i njih stavljamo na zidove koje otkrijemo, mm i mala navijaju da prestanemo uskoro ali ja se nedam, uzasno sam losa s pamcenjem takvih stvari, u memoriju me mala pobijedi bez pol frke. mislim da ce malo pre dugo trajati igra ako ih maknemo. budemo probali uskoro.

inace, za bozic smo dobili Catan Junior, igra je genijalna, genijalana
ima manji dio srece, ali jako puno ovisi o planiranju i odlukama. igra je dinamicna i zanimljiva
ovo mi zvuči jako zanimljivo, jel može malo više detalja. proguglala sam i komplicirano mi izgleda...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 21:51   #136
za Catan? nije fakat prekomplicirano, mala ima 5,5 i rastura. Ukratko, gradis utvrde gusarske, trgujes resursima da kupis brod ili utvrdu. Dio srece je koliko i kojih resursa ces dobiti ali sto ces s njima napraviti i kako trgovati je planiranje. Velim ti, prvu smo odigrali uz upute, u drugoj nas je mala satrala bez da smo i pomislili pustiti joj
Inace joj nikad ne pustamo u igrama, ali ono, na pocetku pomazes malo dok se uhoda u igru, ovo je skopcala u trenu i rasturila nas
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 22:36   #137
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
drugo, jel ima netko upute za ovu igru


dobili bez hrv uputa
kaj je to? kak izgleda iznutra?

labirint rulz!
ja sam malo razvijenija od tebe pa veličanstvo i ja igramo bez vidljivih zidova. ali mala je skužila otpor koji joj pruži pijun kad dođe do zida pa ide polako i kad osjeti zid ode na drugu stranu. mustra.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 09:31   #138
za labirint, dogovorite da mora unaprijed reci kamo misli ici
moja prasica kao slucajno ide uz rub polja da napipa i bocne zidove

a ovo filly, toranj 3d unutra i 4 konjica, nekakvi tokeni.... ici cemo danas u miler traziti upute
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 09:40   #139
Mi smo nabavili Viva Topo. Genijalna igra! Taman je toliko jednostavna da je mogu igrati 4-5-godišnjaci, i taman toliko "strateška" da mislim da nije dosadna ni starijoj djeci.
Nema je u svim Mullerima, ali ima na Jelačićevom trgu.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:18   #140
može pomoć?

imamo scrabble doma i sve mi je jasno OSIM
u pravilima piše:
"dopuštene su sve standardne riječi hrvatskog jezika kakve se mogu naći u rječnicima osim onih koje počinju velikim slovom, skraćenica......"

..."dozvoljene su riječi u množini"

1. mogu li imenice, zamjenice, pridjevi i brojevi samo u nominativu ili i u ostalim padežima?

2. mogu li glagoli i kroz glagolska lica/osobe i različita vremena ili samo u infinitivu?
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.