Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2013., 21:11   #61
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Svi letovi prema Tunisu i iz Tunisa su otkazani.
ali jebiga bili jeftini aranžmani.jebeš život i živce glavno da su jeftini aranžmani.
nije lijepo lagati
pa nisu to letovi za hrvatistan da se otkažu, kao što su rusi napravili

i dalje srijedom iz/u ZG iz tunisa charter
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 01:12   #62
vi ljudi nemate pojma sto je zivot danas

ljudi dolaze na hvar radi njegovog glavnog spota a to je partijanje

hvar je nesto sto nitko u hrvatkoj nema

ljudi od 20 do 30 godina starosti iz londona los angelesa itd pricaju i planiraj kako doci na hvar. uljucujuci sail croatia itd

taj parti life je nista nego bit mrtav pijan i pravit se glup. i jebate se kao takav bz obaveza. pobjec od monotinije koja te ceka doma

vi koji to ne dozivljavate, boje sutite jer zvucite kao crno bjeli film bez tona

stare generacije samo smetaju novim generacijama u ovoj drzavi.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 01:17   #63
stare i mlade generacije treba lijepo razdvojiti, kao i one koji bi partijali od onih koji moraju ujutro ustati na posao
stvarno nema smisla da imas malo dijete ili da moras u 6 ustati, a do 4 ti netko urla pod prozorom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 09:47   #64
zaboravio sam reci da te generacije od 20 do 30 ce za 10g vodit ovaj svijet. pola njih radi u svim vodeceim industrijama

hrvatska nema smisla za nista. ono oko splita jos donekle a sve ostalo nista. bez ikakvog ukusa.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 12:02   #65
oprosti, kakve to veze ima s icim?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 17:14   #66
Naravno da ima veze.

Čovjek bi pomislio da su ti ponajbolji pojedinci svoje generacije spremni pojesti govno pristojne veličine u utrci za imetkom, a kad ono upravo suprotno, potpuno opušteni, niti ovlaš ne pokazuju brigu za svoje karijere i moć koju posjeduju.

Što bi se reklo, sukus uspješnosti i mladenačke prirodnosti.
klapalo is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 17:26   #67
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
zaboravio sam reci da te generacije od 20 do 30 ce za 10g vodit ovaj svijet. pola njih radi u svim vodeceim industrijama

hrvatska nema smisla za nista. ono oko splita jos donekle a sve ostalo nista. bez ikakvog ukusa.
a zamisli kako ce tek voditi svijet one generacije 10-20?
a tek one 1-10??

a tek one u jajima??uuuuuuuuuuu
to mora da su te vu ameriki navcili

uglavnom, najvece su sanse za sadanje 20godisnjake je da budu NEAT generacija, a tek dio njih radi u 'vodecim industrijama' koje oni stariji vjerojatno nisu napravili, nego postoje tu od Adama i Eve
TommyLeeJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 17:31   #68
Quote:
pero21 kaže: Pogledaj post
Moja jedna kolegica bila u Dominikanskoj republici, dva tjedna all inclusive + dva tri izleta po otoku, za neki razuman iznos.

Vrati se doma, reko kak je bilo, joj super svugdje restorani, kokteli, čilanje kraj bazena, a najbolje je bilo kaj peku male praščiće na ražnju - nevjerojatno kako je to fino.

To je sve što je imala za reči o dvotjednom putu na drugi kraj svijeta u karipski raj. Mislim da se ekipa uglavnom vraća sa istim dojmovima i iz all inclusive hotelskih lanaca Turske, Tunisa, Marocca i slično.

E sad ja sam ove godine bio jedan dan na Dugom otoku, mogu dva sata pričati kako nam je bilo, a vjerujem da Dugi otok nije najbolje šta Hrvatska ima za ponuditi. (OK cijene su nešto skuplje nego u Zagrebu, ali ni najmanji problem mi nije bilo platiti 17 kuna kapučino)
a nije pricala kak je tamo isla da se mrci sa crncima, jer su joj frendice rekle da ih tamo ima hrpa, nista ne rade, nego samo cekaju white whores i kao obdareni su?

mozda je na to mislila kada je opisivala prasetinu nabodenu na.. khm..
TommyLeeJones is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.07.2013., 20:32   #69
More i sunce omami. Popuste granice kontrole i osjećaji za mjeru.
Ali ovo je zbilja degutantno. Patuljasto prase je kućni ljubimac. To se ne jede.
klapalo is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 15:58   #70
Pa nije Hvar ni za partijanje bas nesto. Ima onaj bezvezni bongo bongo na plazi i utvrda nad gradom, plus centar "koji je zivopisni muzej" ili tako nekako. Paf! A nakon partijanja ujutro 60ak zvonova sa zvonika iz centra "zivopisnog muzeja" u 6 ujutro ili takvo nekakvo kretensko vrijeme.

Sto se tice generacije 20-30 ne znam cilja li se na onu koja je preko 50% nezaposlena ili na grupaciju s placama do 1000 Eura? Aha, pa to je ista...
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 20:47   #71
Touch the untouchable, break the unbreakable odnosno kako uspjesno pilit granu na kojoj sjedis.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.