Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2015., 22:56   #21
Nakon što si rekao da ti je AoM odličan; ne, nije bilo očito na što si mislio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.01.2015., 23:05   #22
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nakon što si rekao da ti je AoM odličan; ne, nije bilo očito na što si mislio.
AoM mi nije bio odličan jbt!Prosječan da, ali odličan ne .

Druga je stvar što se sarkazam ne skuži uvijek, a meni se ne da svaki put kačiti milja emotikona.Isprika na nerazumijevanju s moje strane.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 08.01.2015., 00:34   #23
Nevolim turn-based strategije kao RTS.Al ovaj Warlord Battlecry 3 je tako čudan a opet dobar.
Al AOM sam prešao bez šifra,al kampanja je prekratka i malo sam više očekival od sve te silne mitologije bolju priču,grafika je super.
LoneWolf17 is offline  
Old 08.01.2015., 00:55   #24
https://www.youtube.com/watch?v=YuhBDkIn_RM
Dalaj Sanja is offline  
Old 08.01.2015., 15:24   #25
Serija je zakon jedva se čeka 3 sezona.
LoneWolf17 is offline  
Old 08.01.2015., 19:30   #26
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Nevolim turn-based strategije kao RTS.Al ovaj Warlord Battlecry 3 je tako čudan a opet dobar.
Al AOM sam prešao bez šifra,al kampanja je prekratka i malo sam više očekival od sve te silne mitologije bolju priču,grafika je super.
Odličan izbor riječi - "čudan" .Samo to "čudan" nekako prelazi u "loš" sa sve duljim igranjem iste.Čisti tank rush da čistiji ne može biti, a razlika između jedinica je minorna (osim što oni veći imaju i veći damage, logično), a heroji su neprimjetni (iako su umjesto heroja jednostavno trebali upotrijebiti riječ "stjegonoša", jer on to i je ), a da ne spomenem kako i jedni i drugi krepavaju kao švabi u partizanskome filmu.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 08.01.2015., 22:06   #27
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Odličan izbor riječi - "čudan" .Samo to "čudan" nekako prelazi u "loš" sa sve duljim igranjem iste.Čisti tank rush da čistiji ne može biti, a razlika između jedinica je minorna (osim što oni veći imaju i veći damage, logično), a heroji su neprimjetni (iako su umjesto heroja jednostavno trebali upotrijebiti riječ "stjegonoša", jer on to i je ), a da ne spomenem kako i jedni i drugi krepavaju kao švabi u partizanskome filmu.
:klap: Istina,al šta ćeš rađe ču to ponekad igrat, jer od novijih strategija valja samo Starcraft 2 i Civilization 5,Age of Wonders 3 je nekak remake s boljom grafikom.Battlecry je imao potencjal da ga je Infinite Interactive usavršio kako treba bili bi sad poznata i dobra firma.Al treba imat muda uložiti pare u nešto što neznaš dali će uspjeti.
LoneWolf17 is offline  
Old 09.01.2015., 21:34   #28
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
:klap: Istina,al šta ćeš rađe ču to ponekad igrat, jer od novijih strategija valja samo Starcraft 2 i Civilization 5,Age of Wonders 3 je nekak remake s boljom grafikom.Battlecry je imao potencjal da ga je Infinite Interactive usavršio kako treba bili bi sad poznata i dobra firma.Al treba imat muda uložiti pare u nešto što neznaš dali će uspjeti.
Moj san bi bio mješavina AOE2 i Strongholda.

AOE2 mi je bio gotovo savršen, li da mogu staviti strijelce na zidine kao u Strongholdu, e to bi bilo zakon
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 11.01.2015., 09:48   #29
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Moj san bi bio mješavina AOE2 i Strongholda.

AOE2 mi je bio gotovo savršen, li da mogu staviti strijelce na zidine kao u Strongholdu, e to bi bilo zakon
Postoji jedna slična igra,al ne mogu se sjetit joj imena.Znam samo Kinez i da imaš zidine i da baš puno jedinica radiš,i da s jedne iste mape možeš krenuti u drugu mapu(To jest isti dio te mape) gdje se nalazi neprijatelj,igra nije loša.Samo se sječam da sam igrao demo verziju još kad je bio pcplay- i mislim da je igra izašla negdje par godina poslje Warcrfta 3.Baš bi bilo dobro napraviti dobru strategiju.Je EE1 i EE2 su bili dobri ali trojka je čisto sra?je.
LoneWolf17 is offline  
Old 12.01.2015., 16:55   #30
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
:klap: Istina,al šta ćeš rađe ču to ponekad igrat, jer od novijih strategija valja samo Starcraft 2 i Civilization 5,Age of Wonders 3 je nekak remake s boljom grafikom.Battlecry je imao potencjal da ga je Infinite Interactive usavršio kako treba bili bi sad poznata i dobra firma.Al treba imat muda uložiti pare u nešto što neznaš dali će uspjeti.
Ove koje si spomenuo nisam ni igrao .Sad me je nostalgija ulovila za Warlordsima...i to ne za trojkom, već za jedinicom .

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Moj san bi bio mješavina AOE2 i Strongholda.

AOE2 mi je bio gotovo savršen, li da mogu staviti strijelce na zidine kao u Strongholdu, e to bi bilo zakon
Moj pak mješavina Knights of Honor, Total Wara i Crusader Kingsa .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 12.01.2015., 20:59   #31
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Ove koje si spomenuo nisam ni igrao .Sad me je nostalgija ulovila za Warlordsima...i to ne za trojkom, već za jedinicom .



Moj pak mješavina Knights of Honor, Total Wara i Crusader Kingsa .
Mješavina total wara i Crusader Kingsa bi bila predobra

A zašto više nema warlordsa? Studio propao? Znam da su to radili australci (SSG). Ali propali su nakon što su počeli petljati sa portanjem Warlordsa u RTS. I odonda nema više slične igre. Ima fallen Enchantmens (Teška fantasy modifikacija Civilisationa) i Might and magic heroes IV... ali to jednostavno nije to i ne drži me ko Warlordsi
zuikaku is offline  
Old 12.01.2015., 21:56   #32
Three Kingdoms: Fate of the Dragon
Tako se zove ta igra,uglavnom s 2001 je al meni je bilo zakon igrati je.
LoneWolf17 is offline  
Old 13.01.2015., 13:34   #33
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Three Kingdoms: Fate of the Dragon
Tako se zove ta igra,uglavnom s 2001 je al meni je bilo zakon igrati je.
Ajd hvala, pogledat ću
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 13.01.2015., 19:05   #34

Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Serija je zakon jedva se čeka 3 sezona.

Serija je retardirana i nema veze sa povijesti.
Cisti "sapunica-sex-sells-zaradi-na-sokiranju-gledatelja" idiotizam Hollywooda.

Kakav skup imbecila ide u boj bez kaciga?

Barem su Ragnaru mogli kupiti neki chainmaille oklop za parsto dolara i neku bjesnu nordijsku kacigu, ovako svi izgledaju kao sredovjekovni sinovi anarhije sa brodovima umjesto harley davidson motora.

Da ne govorim o nedostatku umjetnosti i sarenila boja koje su Skandinavci obozavali(pogotovo sto se tice tmurnosti setova i neobojanih dosadnih stitova u seriji)

Kakvi kreteni.




Igrice;

1) Europa Universalis 3 sa MEIOU modom
2) Europa Universalis 4 sa MEIOU + taxes modom

3) Medieval II total war sa bilo kojim od desetak nevjerojatno bjesnih modova koji sve ostale strateske igre bacaju u sjenu.

Svi kasniji total war'ovi su smece u usporedbi sa M2TW+modovi.

Imaju cak i cijeli Middle Earth kao stratesku igricu sa tematikom LOTR-a kao samo jedan od modova.


Bijes.

Zadnje uređivanje Rocketman : 13.01.2015. at 19:17.
Rocketman is offline  
Old 13.01.2015., 19:31   #35
Jesam samo ja očekivao da će EU4 imati veću razliku nego EU3, a dobili smo maltene istu igru?

Offtopic, nismo uopće spominjali Age of Empires prvi dio, iako sam na dvojci ispekao zanat, kada čujem glazbu iz prve, neka gadna nostalgija me uhvati
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 13.01.2015., 20:06   #36
Kad vec toliko mlatite po AoE;

https://www.youtube.com/watch?v=G9JpAgzMQJQ

http://media.giphy.com/media/IOCXHPvn3WErm/giphy.gif



Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jesam samo ja očekivao da će EU4 imati veću razliku nego EU3, a dobili smo maltene istu igru?
Kao sto rekoh;

EU4 + MEIOU taxes
Rocketman is offline  
Old 14.01.2015., 01:06   #37
Samo Hearts of Iron III, Black Ice mod
__________________
"U Parmi nisam nikada izgubio. Istina, nisam nikada ni igrao" - Roy Hodgson
w1k1ng is offline  
Old 14.01.2015., 06:43   #38
Jel ima fanova Empire Earth?

Tamo su bile najveće mape kojih se sječam, maltene bi ti pješak s jednog kraja mape na drugi trebao hodati 15 minuta

A i mogao si doći od praljudi do robota.

Igra ejst imala mana, ali je bila zanimljiva
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 14.01.2015., 19:08   #39
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jel ima fanova Empire Earth?

Tamo su bile najveće mape kojih se sječam, maltene bi ti pješak s jednog kraja mape na drugi trebao hodati 15 minuta

A i mogao si doći od praljudi do robota.

Igra ejst imala mana, ali je bila zanimljiva
Naravno da ima.
EE1 je dobar,od EE2 sam očekivao malo više samo što mi smeta promjena vremena u igri baš je retardirano. EE3 je razočarenje kao da je nekoliko balavca radilo tu igru.
Sviđaju mi se strategije,najviše RTS,i grafika mi nije bitna jer starije igre su bolje od današnjih.Htio bi neku strategiju poput EE i AOE, al da gradiš još bolje detaljnije nove zgrade,jedinice.Najduži meč u EE mi je trajao 8 sati xD

EU4 je zakon,3 nisam probao ali sviđa mi se igra,jedina zamjerka je da nemaš jednostavno dovoljno snage i novca da osvojiš cjeli svijet xD

Što se tiče serije,znam da je hollywood sranj* al je moglo ispasti i gore.Al ipak uvijek če onaj ko če dat pare za tu seriju odlučivati kako če biti napravljena.Vidite i po tome da dosta filmova veliča Ameriku koje god sra*je napravili.

Šuška se da če izač novi AoE.
LoneWolf17 is offline  
Old 15.01.2015., 06:41   #40
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Šuška se da če izač novi AoE.
Izašao je, ali tvrtku su kupili, i rade dječje pizdarije a ne strategije, izašlo je nešto za smartphonove i tablete
__________________
.
Michael Collins is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.