Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2020., 23:02   #1
Dal tu ima nešto ili umišljam

Desavaju mi se neke stvari s jednim deckom, bili smo zajedno ne znam sta smo konkretno ali povezani smo. 3 godine se znamo. Događa mi se sa njime. Telepatija koji puta da kazemo istu recenicu. Imam osjećaj da ce se javit i javi se. Npr. Kad me jednom odblokirao s whatsupa ja sam imala osjećaj neki i udem na whatsap i odbloko. Pa na facebooku prije toga nisam ga imala i doslo mi odi vidi i nađem ga. Pa mi nije prije čestitao rodendan javno na zidu i ja Imam taj osjećaj cestitat ce i čestita. Srecem njegove prijatelje. Slučajno bila u crkvi jednoj na duhovnoj obnovi i vidim njegovu prijateljicu nisam znala da posjećuje. Pa mi se izbacuje sta njegove prijateljice objavljuju po grupama nisam ni znala da su u toj grupi usla sam sama. Samo mi se izbaci na facebooku. Pa njegova sestra.zna socijalnu radnicu kod koje sam bila.pise joj. Nije svijet tako mali. Prije dok me još nije upoznao bila u kvartu i bas naletila njegovu sestru. Kad prođem kroz prolaz jednom bas slucajno on tad prođe. Stalno nešto sto ima veze s njim njegovo prezime. Čekam ja bus i prođe bus to prezime. Nije tako cesto prezime. Pa drugi dan. Izbaci mi se opg poduzeće isto to prezime. Proganjaju me te stvari s njim nez bas da je to slučajnost jel to jaka intuicija ili smo sudbinski povezani jel ovo sve cudno
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2020., 19:30   #2


Šalu na stranu... Sve je to slučajnost. Vjerojatnoća je puno veća nego što nam se intuitivno čini da jeste ...
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2020., 20:55   #3
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Desavaju mi se neke stvari s jednim deckom, bili smo zajedno ne znam sta smo konkretno ali povezani smo. 3 godine se znamo. Događa mi se sa njime. Telepatija koji puta da kazemo istu recenicu. Imam osjećaj da ce se javit i javi se. Npr. Kad me jednom odblokirao s whatsupa ja sam imala osjećaj neki i udem na whatsap i odbloko. Pa na facebooku prije toga nisam ga imala i doslo mi odi vidi i nađem ga. Pa mi nije prije čestitao rodendan javno na zidu i ja Imam taj osjećaj cestitat ce i čestita. Srecem njegove prijatelje. Slučajno bila u crkvi jednoj na duhovnoj obnovi i vidim njegovu prijateljicu nisam znala da posjećuje. Pa mi se izbacuje sta njegove prijateljice objavljuju po grupama nisam ni znala da su u toj grupi usla sam sama. Samo mi se izbaci na facebooku. Pa njegova sestra.zna socijalnu radnicu kod koje sam bila.pise joj. Nije svijet tako mali. Prije dok me još nije upoznao bila u kvartu i bas naletila njegovu sestru. Kad prođem kroz prolaz jednom bas slucajno on tad prođe. Stalno nešto sto ima veze s njim njegovo prezime. Čekam ja bus i prođe bus to prezime. Nije tako cesto prezime. Pa drugi dan. Izbaci mi se opg poduzeće isto to prezime. Proganjaju me te stvari s njim nez bas da je to slučajnost jel to jaka intuicija ili smo sudbinski povezani jel ovo sve cudno

Ja znam doslovno što je to. Večinom ti se radi o ljubavnim mrežama te povezanosti
jer tebi to ide po mislima. Što misliš to te obuzima. Ali ima tu u ovoj priči
mnogo više. Nazovimo to Obmana, Varka, trik, prevara. Ono što neki daju tome
naziv sinhronicitet ustvari je obmana.
To je rad i djelo, ne sudbine, ne sinhroniciteta, ne dobrih anđela sa strelicama,
to je djelo obmanjivača, sotonskih biča koja se vole igrati sa umom čovjeka.
Mnogo ljudi je tim trikovima zavarano i nikako nije lako riješti kad se dobavežu
jer to je nešto slatko, ljubav je privlačna, ali iza takvih znakova krije se
zla namjera. Ako vidiš da to stavno ide u krug ali se ne događa napokon sve po tvome
znaj to je simuliranje kojima se igraju nazovimo ih zli duhovi. Kao magarac koji
stalno ide za mrkvom ali nikako da je stigne. To se događa mnogima. Time nisu prevarene
samo pojedine osobe, imaju i čitave mase ljudi prevarene trikom šetanja u krug, naprimjer
na religijskom planu što se zove slijepi hod kao mravi i druge životinje kad idu u
krug zavaranim je kompas nekim elementom.
Zavisi koliko si naivna osoba. Što vjeruješ to ti se predočava.

Eto toliko ukratko o tome
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 13:44   #4
Od slučajanosti do sotonine zamke u par postova...
Vjerovatno je samo slučajnost, kao i gomila drugih svakodnevnih stvari, samo kad kreneš malo više obraćati pažnju na to, počinješ primjećivati uzorke.
__________________
Nije bogat onaj tko nema nego onaj tko ima.
ravencrow88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.