Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 01:11   #201
Imam još jedno zanimljivo pitanje, koje sam sebi počinjem postavljati: Odakle u svemiru te silne stijene, zemlja, metali i ostalo? Planeti su nastali kao male stjenovite i plinovite svemirske kuglice. Kako i zašto? Stvorila ih je neka energija nakon eksplozije. Preko čega? Bi li kod nas na Zemlji uspio pokus stvaranja nečega iz ničega sudaranjem čestica plina i izazivanjem eksplozije?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 05:02   #202
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Imam još jedno zanimljivo pitanje, koje sam sebi počinjem postavljati: Odakle u svemiru te silne stijene, zemlja, metali i ostalo? Planeti su nastali kao male stjenovite i plinovite svemirske kuglice. Kako i zašto? Stvorila ih je neka energija nakon eksplozije. Preko čega? Bi li kod nas na Zemlji uspio pokus stvaranja nečega iz ničega sudaranjem čestica plina i izazivanjem eksplozije?
..Otkud zivota?..On je Svugde i Sve je od Njega!

Pa i cestica je nesto tako da ako imas cesticu plina ne mozes iz nicega stvoriti nesto..cak i ako Ti postojis ili experimentator koji god..vec ni onda ne mozes iz nicega stvoriti nesto jer postojis Ti/experimentator i tvoja misao koja je najjaca stvar koja medju ljudima pa mozda i sire postoji.

Mnogi su trazili odgovor na to pitanje,mnogi veliki umovi ali bezuspesno bar nam nisu rekli..radovi Waltera Russella imaju zapravo delimicno odgovore na tvoja pitanja..

postoji rec beskonacno i kad se to shvati.. donekle, vise se ne postavlja pitanje kako je nesto nastalo vec kako to da uopste ista postoji, nastaje

Materija zapravo postaje iz etra, nultog elementa kojeg su izbrisali iz originalne Mendeljeve tablice...

Sve sto vidimo dobijamo
Sve sto osecamo je poklon
Sve sto nas ceka je zelja.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:48   #203
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Tebe je Iknare prijatelju netko drugi zajebo ali ne Lucifer.Taj koji ti je uvalio priču o Luciferu je uzrok tvoga košmara,a ime mu je STRAH od sebe.Na krivoj adresi tražiš,ali to je tvoj izbor.Suoči se sa STRAHOM.A to znači ne bježi od straha,jer što više bježiš strah se samo puni.
A puniš ga ti i oni koji su ti natovarli tu bedastoću.Da li ti razmeš da si opsjeo samog sebe?
krivo prijatelju
nazalsot znam iz pouzdanih izvora

stos e tice Lucifera on samo djeluje,pokusava,nekada uspije nekada ne
stos e tice kosmara,pa ne bojim se toga previse,mene brine sto me blokirajud a koristim neke stvari koje ajmo reci ljudi bas i nemogu,dakle blokiraju me na visim razinama i to puno njih,mozda i legije,legija

shvati jedno,ja sam Iknar,a to znaci da sam prijetnja svima na ZEmlji zlima,a i agresivan sam,dakel ja bi neka bica i unsitio,nije frka bar ne kod mene

malo znas o visim bicima,a najgore je sto i ja slicno,zato i trazim odgovore,Lucifer nije samo jedan problem nego i svi ostlai koji ga sluze,kuzis

trebas se malo educirati tko je vladar ZEmlje danas,a to sigurno nisu ljudi
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:50   #204
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Imam još jedno zanimljivo pitanje, koje sam sebi počinjem postavljati: Odakle u svemiru te silne stijene, zemlja, metali i ostalo? Planeti su nastali kao male stjenovite i plinovite svemirske kuglice. Kako i zašto? Stvorila ih je neka energija nakon eksplozije. Preko čega? Bi li kod nas na Zemlji uspio pokus stvaranja nečega iz ničega sudaranjem čestica plina i izazivanjem eksplozije?
pa to je lako odgovoriti
dakel Bog je stvorio Svenmir,razna bica tjelesna i bestjelesna,dakle fizicka i duhovna i kombinacije razne
planete,sve zvijezde,sve sto vidis i nevidis

nadams e da sam bio jasan,psoto je tako bilo,a kako za to pitanje se pokusaj obratiti Bogu to sto trazis,mozda dobijs odgovor na neki nacin
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:28   #205
nekog je stvorio stvoritelj, netko je nastao od majmuna,nekog je roda donijela a nekog su napravili mama i tata
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 02:39   #206
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
nekog je stvorio stvoritelj, netko je nastao od majmuna,nekog je roda donijela a nekog su napravili mama i tata
krivo

nekog je stvorio stvoritelj kao bice
nekog je stvorio stvoritelj kao covjeka nize bice u odnosu na recimo anđele,a mama i tata su napracvili tijelo,ali Bog je dao dusu,duh,kuzis

od majmuna nitko nije nastao majmuni su majmuni

rode,-znas i sam price za djecu
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 05:02   #207
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
krivo

nekog je stvorio stvoritelj kao bice
nekog je stvorio stvoritelj kao covjeka nize bice u odnosu na recimo anđele,a mama i tata su napracvili tijelo,ali Bog je dao dusu,duh,kuzis

od majmuna nitko nije nastao majmuni su majmuni

rode,-znas i sam price za djecu
Čovek nije niže biće. Niže biće nije čovjek.
Čovjek to zna, niže biće to ne zna.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 05:06   #208
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
..Otkud zivota?..On je Svugde i Sve je od Njega!

(...)
Sad ćeš još reći da je i drug od Njega...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 05:17   #209
@iknar
kajgod dobro sam ispala

to su sve isto bajke koje su izmislili ljudi
vjeruj u sta hoces, ali kad druge zatupljujes i gnjavis sa svojim uvjerenjima znas da si fanatik
A kad pocnes umisljati da si neki mesija vrijeme je da stanes na loptu jer to nije zdravo...
odbaci sve droge kojima si trujes mozak, dugorocno se isplati kako god tesko bilo
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 10:05   #210
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
nekog je stvorio stvoritelj, netko je nastao od majmuna,nekog je roda donijela a nekog su napravili mama i tata


sve je ovisno o obrazovanju
i društvenom uređenju.

obrazovane,
voli samo socijalizam i komunizam
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 15:54   #211
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post


sve je ovisno o obrazovanju
i društvenom uređenju.

obrazovane,
voli samo socijalizam i komunizam
Nećemo o ideologijama ovdje. Ima za to tema.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 16:47   #212
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
pa to je lako odgovoriti
dakel Bog je stvorio Svenmir,razna bica tjelesna i bestjelesna,dakle fizicka i duhovna i kombinacije razne
planete,sve zvijezde,sve sto vidis i nevidis

nadams e da sam bio jasan,psoto je tako bilo,a kako za to pitanje se pokusaj obratiti Bogu to sto trazis,mozda dobijs odgovor na neki nacin
Fenomenalna je činjenica primjerice, da niti jedna planeta u svemiru nema oblik kocke, valjka ili piramide, nego baš kugle, elipse ili jajeta. I Sunce je okruglo. Za svemir čak kažu da je jedna ogromna kugla ili elipsa.

Ali opet, postavlja se pitanje, jel svemir stvarno beskonačan, ili je sve samo iluzija ovo što znamo o njemu? I tu sada već znam da previše pitam, jer sigurno neću na to dobiti odgovor niti od najvećih umova na Zemlji. Ima vjerojatno i onih koji znaju, ali šute o tome, jer su igrači globalne piramide, čiji je zadatak manipulirati nama i držati nas u neznanju.

A kada smo već kod globalne piramide, za masoneriju na višim razinama kažu da imaju sve manje ljudskoga, a sve više demonskog naličja. Ne mislim toliko prema izgledu, koliko prema ponašanju. Možda su i članovi globalne elite, koji svijet vode u propast, samo ljudi opsjednuti demonima. Sve ovo, što gledamo u sklopu provođenja NWO-a je ustvari ideja zlih anđela, ili bi mogla biti.

Ali da bismo to pretpostavili ili zaključili kao siguno, moramo prvo shvatiti zašto su demoni odabrali svjetske moćnike, a još teže je pitanje, kako su ušli u njih. Slušali ste sigurno o nesrećama brojnih poznatih osoba, koji su se morali boriti za život. Neki su i ubijeni čak, bili u komi i slično, pa su se vraćali među žive. Za neke ni ne znamo jesu li imali nekakvu nesreću ili ne. Mediji jako puno toga nastoje zataškati.

Onaj gradonačelnik Toronta iz Kanade, kojega ste vidjeli, krajnje se neobično, drsko i prostački ponašao. Moguće je i da je on bio pod utjecajem entiteta iz drugog svijeta.

Možda su i za princezu Dianu imali nešto slično u planu, pa su je zabunom ubili, umjesto preobrazili u zločestu osobu. Bila je sigurno isto jedna od utjecajnih osoba, ali ono, što je nekima smetalo, bila je dobra. Zvuči blesavo malo na prvi pogled i to je moja teorija, ali kako objašnjavate činjenicu da među brojnim utjecajnim osobama imamo sve više zlih pokvarenjaka, a sve manje dobrih ljudi? Politika isto sve više postaje izvor zla. Osobe, koje nikada nisu imale poslove u mutnom, ili se nikada nisu bavile kriminalom, ne mogu niti prismrditi parlamentu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 16:48   #213
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
@iknar
kajgod dobro sam ispala

to su sve isto bajke koje su izmislili ljudi
vjeruj u sta hoces, ali kad druge zatupljujes i gnjavis sa svojim uvjerenjima znas da si fanatik
A kad pocnes umisljati da si neki mesija vrijeme je da stanes na loptu jer to nije zdravo...
odbaci sve droge kojima si trujes mozak, dugorocno se isplati kako god tesko bilo
ne radis e o vjerovanju,ja to znam
dakle vjerovati mogu oni koji recimo nikada nisu vidjeli,kuzis
dobro kod mene je i sada djelomicno vjerovati,ipak sam smrtnik,ali i znati,nadams e a si shvatila
e ne nisam ja rekao da sam ja Mesija,Isus Krist je Mesija,ja sam nesto drugo,ajmo reci zvijer poslana da unisti uvu zvuijer samo sam malo mocnija zvijer,kuzis
dobar predator recimo ako gledas filmove
recimo da sam Tu djelomicno i da napravim reda,zisku
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 16:52   #214
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Fenomenalna je činjenica primjerice, da niti jedna planeta u svemiru nema oblik kocke, valjka ili piramide, nego baš kugle, elipse ili jajeta. I Sunce je okruglo. Za svemir čak kažu da je jedna ogromna kugla ili elipsa.

Ali opet, postavlja se pitanje, jel svemir stvarno beskonačan, ili je sve samo iluzija ovo što znamo o njemu? I tu sada već znam da previše pitam, jer sigurno neću na to dobiti odgovor niti od najvećih umova na Zemlji. Ima vjerojatno i onih koji znaju, ali šute o tome, jer su igrači globalne piramide, čiji je zadatak manipulirati nama i držati nas u neznanju.

A kada smo već kod globalne piramide, za masoneriju na višim razinama kažu da imaju sve manje ljudskoga, a sve više demonskog naličja. Ne mislim toliko prema izgledu, koliko prema ponašanju. Možda su i članovi globalne elite, koji svijet vode u propast, samo ljudi opsjednuti demonima. Sve ovo, što gledamo u sklopu provođenja NWO-a je ustvari ideja zlih anđela, ili bi mogla biti.

Ali da bismo to pretpostavili ili zaključili kao siguno, moramo prvo shvatiti zašto su demoni odabrali svjetske moćnike, a još teže je pitanje, kako su ušli u njih. Slušali ste sigurno o nesrećama brojnih poznatih osoba, koji su se morali boriti za život. Neki su i ubijeni čak, bili u komi i slično, pa su se vraćali među žive. Za neke ni ne znamo jesu li imali nekakvu nesreću ili ne. Mediji jako puno toga nastoje zataškati.

Onaj gradonačelnik Toronta iz Kanade, kojega ste vidjeli, krajnje se neobično, drsko i prostački ponašao. Moguće je i da je on bio pod utjecajem entiteta iz drugog svijeta.

Možda su i za princezu Dianu imali nešto slično u planu, pa su je zabunom ubili, umjesto preobrazili u zločestu osobu. Bila je sigurno isto jedna od utjecajnih osoba, ali ono, što je nekima smetalo, bila je dobra. Zvuči blesavo malo na prvi pogled i to je moja teorija, ali kako objašnjavate činjenicu da među brojnim utjecajnim osobama imamo sve više zlih pokvarenjaka, a sve manje dobrih ljudi? Politika isto sve više postaje izvor zla. Osobe, koje nikada nisu imale poslove u mutnom, ili se nikada nisu bavile kriminalom, ne mogu niti prismrditi parlamentu.
ajde ovako pokusaj se staviti u"kozu" neprijatelja,sto ti treba za kontrolu na ZEmlji
drugo kako ulaze pa lako ao ima grijeha,pa i u mene,ljutnja itd

za kontrolu netrebas cijelu skupinu dovoljno je imati one koji kontroliraju druge
pitas se kako ulaze,pa slicnov jerojatno kao u filmu MATRIX,dovoljan je grijeh,ljutnja,otuđenost od Boga,a budimo realni ljudi su puno slabiji,zatoci te u tvome tijelu i radis to god hoce,dok si ti u ajmo reci crnom jajetu

inace nije svemir samo tos to ti vidis,ima vidljiv i nevidljiv ljudima,ljudi su fizicka bica dakle zivi u fizickome
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 17:41   #215
haha zabavno te čitati... nisi mesija, ali si umislio da si zvijer

strah je najveći "demon" i što se više bojiš više privlačiš demone ili to nešto što nazivaš demonima
s druge strane tzv. demoni i ostala bića su naša braća i naši bližnji kao i ljudi
I lav je naš brat,nije on kriv što mora ubiti da bi se najeo...to mu je u krvi...tako se neka bića hrane strahom i neg. energijom, ALI svako biće se hrani i ljubavlju
kaže se ono si što jedeš, pa što više ljubavi neko biće dobiva manje će biti u njemu zla
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:57   #216
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
haha zabavno te čitati... nisi mesija, ali si umislio da si zvijer

strah je najveći "demon" i što se više bojiš više privlačiš demone ili to nešto što nazivaš demonima
s druge strane tzv. demoni i ostala bića su naša braća i naši bližnji kao i ljudi
I lav je naš brat,nije on kriv što mora ubiti da bi se najeo...to mu je u krvi...tako se neka bića hrane strahom i neg. energijom, ALI svako biće se hrani i ljubavlju
kaže se ono si što jedeš, pa što više ljubavi neko biće dobiva manje će biti u njemu zla
nisi shvatila sto sam rekao ali nema veze nisam niti ocekivao
zvijer za zijer u prijevodu znaci netko tko se moze boriti protiv onoga sto nije od krvi i mena

puno imas nnepoznanica koja nerazumijes a govoris kao cinjenice,nsita cudno,samo si covjek i to nazalost neadekvatno mudar i razuman da shvatis pravu bit
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 00:44   #217
nisi shvatio sto sam htjela reci, ali nebitno
mozda jednog dana shvatis
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 01:09   #218
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
nisi shvatio sto sam htjela reci, ali nebitno
mozda jednog dana shvatis
opet neshvacas,ti si mene citirala a ja sam ti objasnio
jednog dana je ejdnog dana ti nisi sada shvatila,a neces niti jednog dana za zivora,jer sam prilicno dobro objasnio
casa znanja ti je puna,predlazem da malo izlijes da dobijes ma,lo mudrosti

neznas niti objasniti sto govoris,jer samo baljezgas,ja pisem sa odgovorima jer nesto znam,a ti pises i ne odgovaras,jer niti sama neznas sto pises,u tome je razlika između razuma i onoga drugoga,kaosa mozda
ja cu ti sve objasniti pitanje je da lic es ti shvatiti,a ti nemozes objasniti svoje jer nemas sto
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 14:27   #219
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Fenomenalna je činjenica primjerice, da niti jedna planeta u svemiru nema oblik kocke, valjka ili piramide, nego baš kugle, elipse ili jajeta. I Sunce je okruglo. Za svemir čak kažu da je jedna ogromna kugla ili elipsa.
Hehe, a da su kojim slučajem kockaste bilo bi:
"Fenomenalna je činjenica primjerice, da svaka planeta u svemiru ima oblik kocke, a niti jedna oblik valjka, piramide, kugle, elipse ili jajeta. I Sunce je kockasto".

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ali opet, postavlja se pitanje, jel svemir stvarno beskonačan, ili je sve samo iluzija ovo što znamo o njemu?
Svemir jeste, konačno, svemir a šta je mimo svemira ne pitaj! Istražuj sam!

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
I tu sada već znam da previše pitam, jer sigurno neću na to dobiti odgovor niti od najvećih umova na Zemlji. Ima vjerojatno i onih koji znaju, ali šute o tome, jer su igrači globalne piramide, čiji je zadatak manipulirati nama i držati nas u neznanju.
Koga u čijem neznanju?
Ima stvari koje, tek kada ti se saopšte, usmeno ili pismeno, gube svoju srž.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A kada smo već kod globalne piramide, za masoneriju na višim razinama kažu da imaju sve manje ljudskoga, a sve više demonskog naličja. Ne mislim toliko prema izgledu, koliko prema ponašanju. Možda su i članovi globalne elite, koji svijet vode u propast, samo ljudi opsjednuti demonima. Sve ovo, što gledamo u sklopu provođenja NWO-a je ustvari ideja zlih anđela, ili bi mogla biti.
Te piramidalne kostrukcije ne da imaju sve manje ljudskih karakteristika što je bliže vrh nego ih nemaju uopšte.
Pramida upućuje na neku vertikalu, koja nije na svim nivoima iste širine, tj. ima i tu dimenziju širine osim visine. Ljudskost znači horizontalnu. Bez visine. Jednakost (svih) ljudi.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ali da bismo to pretpostavili ili zaključili kao siguno, moramo prvo shvatiti zašto su demoni odabrali svjetske moćnike, a još teže je pitanje, kako su ušli u njih. Slušali ste sigurno o nesrećama brojnih poznatih osoba, koji su se morali boriti za život. Neki su i ubijeni čak, bili u komi i slično, pa su se vraćali među žive. Za neke ni ne znamo jesu li imali nekakvu nesreću ili ne. Mediji jako puno toga nastoje zataškati.
Ne moramo mi ništa shvatati, pogotovu ne te i takve stvari. S ljudske pozicije, aspekta, demoni i svjetski moćnici (šta god to trebalo da znači) su manje nego bitni, u odnosu na nas, ljude.
Jeb'o i jedne i druge, našla krpa zakrpu...

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Onaj gradonačelnik Toronta iz Kanade, kojega ste vidjeli, krajnje se neobično, drsko i prostački ponašao. Moguće je i da je on bio pod utjecajem entiteta iz drugog svijeta.
U tom slučaju je i taj gradonačelnik već na drugom svijetu.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Možda su i za princezu Dianu imali nešto slično u planu, pa su je zabunom ubili, umjesto preobrazili u zločestu osobu. Bila je sigurno isto jedna od utjecajnih osoba, ali ono, što je nekima smetalo, bila je dobra.
Jao, princeza?!
Princeza po zanimanju ili?
Po profesiji ili po konfesiji?!

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zvuči blesavo malo na prvi pogled i to je moja teorija, ali kako objašnjavate činjenicu da među brojnim utjecajnim osobama imamo sve više zlih pokvarenjaka, a sve manje dobrih ljudi?
Utjecajni - u kom smislu?
U tom što kad ta osoba kaže: "P'jan si!", a ti se odmah kreneš valjati po zemlji?!

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Politika isto sve više postaje izvor zla.
Glupost.
Apolitik, neznalica...to su zločinci kojima se toleriše zločinaštvo, ali samo od strane većih apolitika i neznalica.
Neznanje-majka zla.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Osobe, koje nikada nisu imale poslove u mutnom, ili se nikada nisu bavile kriminalom, ne mogu niti prismrditi parlamentu.
A nije Parlament vrhunac kojem, kao, treba težiti svim silama i sredstvima.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:21   #220
hahaha na cemu si ti ?
pod hitno na odvikavanje od ' demona '
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.