Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2016., 09:59   #1621
Molim da ubuduće prijavljujete trokutićem 'klonove' ili bilo kakve aktivnosti na temi koje remete pristojnu raspravu. U suprotnom će se sankcionirati i klonovi i oni koji po temi viču: 'Klonovi napadaju!'.

Vjerojatno su neki zaboravili da mogu ignorirati upise koje smatraju suvišnima ili neprimjerenima.

Također molim da se držite naslova teme.

Zahvaljujem na suradnji!


Ova se obavijest ne komentira na temi.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 18:24   #1622
Samo dobre vijesti:

1. otvara se nova pošta u Šoping centru Prečko, prizemlje,istok. Od 10.10.16. Više se ne mora ići u Vrbansku špilju po pošiljke

2. račun druge zgrade u + 200 000 kn. čestitke predstavniku.
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 16:51   #1623
Vidim da su počeli kopat na onoj parceli do. Pionir...Jel ko zna više o tome?
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 16:51   #1624
Jel baš na tabli piše Pionir?
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:04   #1625
Piše im na onoj kućici njihovoj. Znam da je to zemljište prije par mjeseci preuzeo Pionir, pisao je ovdje kolega jedan. Uglavnom kopali su danas i jučer tamo pa pretpostavljam da će se graditi.
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:37   #1626
Pionir 100%, 2 zgrade, maksimalno 3.
Gotovo za 1 do 1.5 godinu. prilazna cesta za radove sa strane ulice Prečko

cijena ? kažem ja - 1600€/m2 (bez parkinga) - samo nagađanje

ps bumo vidjeli kaj bu sa Bandićem jerbo je Pionir za njega vrlo poslovno vezan
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:13   #1627
Quote:
prečko jug kaže: Pogledaj post
Samo dobre vijesti:

1. otvara se nova pošta u Šoping centru Prečko, prizemlje,istok. Od 10.10.16. Više se ne mora ići u Vrbansku špilju po pošiljke

2. račun druge zgrade u + 200 000 kn. čestitke predstavniku.
Savršene vijesti:

1. počelo se gradit nešto što po tebi nije bilo šanse da krene u idućih puno godina :klap::klap::klap:

2. sramota da je na računu samo 197 000 kn, a samo u prvih 10. mjeseci ove godine je uplaćeno 315.292 kn. Da ne spominjemo koliko je proteklih godina uplaćeno milijuna da bi sad bilo 197.000,00 kn

3. čestitke suvlasnicima što plaćaju i briga ih što im se dešava s novcima ali definitivno čestitka predstavniku koji sukladno svojim obvezama NIJE ŽELIO prikupiti potpise za smanjenje bazne cijene po kvadratu iznosa pričuve jer naravno i njemu bi pao prinos - pardon protuzakonito varanje države za uplate "najma prostora"!
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 03:30   #1628
Quote:
CashBoy kaže: Pogledaj post
Savršene vijesti:

1. počelo se gradit nešto što po tebi nije bilo šanse da krene u idućih puno godina :klap::klap::klap:
Ko je to na forumu mislio? Pa tamo je ucrtano u planu da se zgrade rade. Za koju godinu će se raditi na zemljištu plinare također pošto je to područje M2.

Čini mi se da ove zgrade neće baš biti velike kao ove dvije doduše.
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 15:25   #1629
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
Ko je to na forumu mislio? Pa tamo je ucrtano u planu da se zgrade rade. Za koju godinu će se raditi na zemljištu plinare također pošto je to područje M2.

Čini mi se da ove zgrade neće baš biti velike kao ove dvije doduše.
pa vidi se u mom postu koga sam citirao a tko se sad pokrio velikim usima preko glave

Obiljezeno je dosta veliko podrucje za iskop pa cemo vidjeti kakvi ce biti stvarni gabariti s obzirom da sluzbeno nema projekta, nema dozovola a radi se po 'rvatski. U Pioniru kazu uskoro
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 19:07   #1630
Pozdrav svima.
Informacije koje sam dobio od radnika na gadilištu je da idu dvije zgrade po 8 katova okomito na naše.
Ukupno bi trebalo biti cca 500 stanova.
Uzevši u obzir da Pionir gradi to se i očekivalo s obzirom da grade klasične kutije sa što više stanova na što manje prostora.
Nadam se da će to ipak na nešto ličiti i da neće biti Špansko style inaće ode ovaj naš mali kvart kvragu.
Gužva u ulici kada se ovo izgradi biti će strašna s obzirom da nema dovoljno predviđenih vanjskih slobodnih parking mjesta.
NightOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 16:03   #1631
Objavili na stranicama Pionira tlocrte 1. zgrade za sada... 135 stanova, cijena 1890 € što mi djeluje puno previše ... vidjet ćemo kako će im ići prodaja po toj cijeni
agram1907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 21:54   #1632
Odlično, samo 2 zgrade sa ogromnim vanjskim parkingom, većim stanovima i sve gotovo za cca 1 godinu. jako dobro...

cijena - dobra za nas iz Nivogradnje

Ah da, CashTrol - izija si govno...


http://pionir.hr/prodaja-nekretnina/precko.html
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 01:24   #1633
Quote:
prečko jug kaže: Pogledaj post
Odlično, samo 2 zgrade sa ogromnim vanjskim parkingom, većim stanovima i sve gotovo za cca 1 godinu. jako dobro...

cijena - dobra za nas iz Nivogradnje

Ah da, CashTrol - izija si govno...


http://pionir.hr/prodaja-nekretnina/precko.html
Kako jako dobro kad ćete dobit 300 stanova odma do vaših zgrada? Pretpostavljam da će se i kad tad radit još koja na mjestu napuštene plinare tako da tamo će kod vas biti ljudi i auta ko u priči.
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 06:45   #1634
svi koji su ovdje kupili znali su obzirom na odličnu lokaciju da će se prije ili poslije početi graditi. tako da nekog iščuđavanja ne bi trebalo biti. dok su radovi najgore je susjedima na istočnoj strani, ali i to će brzo proći. dobro je kaj su zgrade sjever-jug pa si neće gledati u tanjure i samo dio naše zgrade će se preklapati sa Pionirovom...

projekt je jako dobar jer su mogli načičkati 3 zgrade sa samo malim stanovima i umjesto 250-300 stanova napraviti 500 stanova, sve će biti gotovo za cca 1 godinu, nema poslovnih prostora u zgradi, veliki vanjski parking... ovaj strah o pretrpanosti je neopravdan jer za sve ima sasvim dovoljno mjesta, prečko je veliki kvart sa svom potrebnom infrastrukturom koja će bez problema izdržati ovih par zgrada.

sigurno da tražena cijena nije svima po volji jer će mnogi koji su ovdje namjeravali kupiti stan sada morati odustati...Prema viđenom, da bi tu kupio Pionirov stan moraš imati minimum 100 t€ - što danas nema svatko...
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 01:06   #1635
Quote:
prečko jug kaže: Pogledaj post
Odlično, samo 2 zgrade sa ogromnim vanjskim parkingom, većim stanovima i sve gotovo za cca 1 godinu. jako dobro...

cijena - dobra za nas iz Nivogradnje

Ah da, CashTrol - izija si govno...


http://pionir.hr/prodaja-nekretnina/precko.html
Ljudi zar ne vidite kako je to savrseno kad nam stize par stotina novih automobila na mikrolokaciju na kojoj vec ionako fali barem 100 slobodnih parking mjesta i kad nas ocekuje sve veca i veca guzva na semaforu poput one koja se svakodnevno vidja kod Pointa a semafor nam propusta na Petrovarardinsku 3-4 automobila, kad smo slozni i organizirani cak 5 u jednom prolazu

Dolazi takvo savrseno blagostanje i sreca, a o miru i tisini da i ne spominjem kad vam ubace par stotina novih ljudi

ovaj tip sto ga stalno pici juzina jedva ceka da dobije novog materijala za pljucanje a mozda zaviri i u njihove garaze da provjeri da li neki nemarni otac igra nogomet sa svojim djetetom kao sto je eto primijetio i u nasoj zgradi

Ja odmah glasam da im ponudimo i svojeg predstavnika stanara pa da im cvatu ruze na bankovnom racunu za jedno 5-10 godina. Ipak mi imamo provjerenu kvalitetu a i formulu uspjeha poput osobnog ne skupljanja potpisa, ne odrzavanja dovoljnog broja sastanaka i saslusavanja prijedloga i primjedbi jer budes baniran, prebijen ili ismijan :klap::klap: samo kod nas, jos malo pa nestalo
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:04   #1636
I Pionir je shvatio tvoje katastofično-depresivne scenarije pa je prilagodio svoju cijenu - 1890€/m2 + parking

Kod doktora po novu dozu apaurina...
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 20:40   #1637
Lijep pozdrav dosadašnjim korisnivcima ovog dijela foruma.
Pitanja koja bi nas trebala zabrinjavati se sama nameći, a dobro su ih započeli NightOne i CashBoy.
1. Prometna zagušenost
- 135 stanova (a vjerojatno i više jer je samo 190 podzemnih parkirnih mjesta) znači cca 160 - 170 automobila i 300njak ljudi.
-ne treba biti jako pametan pa zaključiti da će i izlaz do Jarnovićeve biti problem a dalje po semaforima i ulazima na Horvaćansku da ne govorim.
-kvaliteta zraka u okolini i količina prašine zbog udvostručenog prometa?
2.Problem sa parkingom
-već sada je prekrivena kompletna istočna strana prilazne ceste automobilima. Kad prorade paukovi, gdje će sadašnji korisnici sa sutomobilima?
Uvjeravam vas da neće na prilaze garažama i unutar zgrada.
3.Koji je status i čije je vlasništvo prilazna cesta jer nije ucrtana na GUP-u?
Nivogradnaj?Mi?
Postoji li negdje informacija zašto sada kamioni koriste ulicu Prećko a planiraju ulaze sa nepostojeće ,kako je oni zovu, produžetka Lhotkine ?
Zašto je to tako?
4. Vrijednost nekretnine i kvaliteta života.
Kad ovu gomilu zgrada sa gomilom stanova natrkeljaju toliko blizu, što mislite dali raste ili pada vrijednost nekretnine ?
Gužva, ljudi, buka, auti pa onda nema sunca za puno stanova na nižim katovima na obje zgrade jer će ga ujutro zakloniti zgrade a popodne ode na drugu stranu..
Nastavite niz, nađimo odgovore i rješenje.
EX_PIGLoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 11:00   #1638
Moram iskreno priznat da ni sam nisam oduševljen činjenicom da će se povečat gužva u susjedstvo kao i sve ostalo što s time dolazi, ali ne mogu shvatit vas koji "plačete" po forumu zbog toga... svi smo znali da će se tamo gradit i možemo biti sretni što smo, eto, imali mira ovih nekoliko prvih godina pa se gradi tek sada... nitko od nas nije razmišljao smetamo li "starosjediocima" kad smo kupovali stanove... i mi smo njima zakrčili parkinge, promet, zagadili zrak i sve ostalo što sada pripisujemo novim zgradama... pa nas je bilo briga

Možemo se nadat da neće sve biti tako crno i da nam neće kvaliteta života tako drastično opasti kao što neki ovdje opisuju, ali da se imamo osnove na nešto žalit, baš i nemamo ....
agram1907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 20:26   #1639
Drago mi je da još susjeda vidi potencijalni problem koji će se desiti u nekoj bližoj budućnosti.
Iskreno mislim da trenutno više ništa ne možemo napraviti što se tiče ovih novih zgrada koje se trenutno grade. Nažalost desilo se kako sam pretpostavljao ali pozitivno je da zgrade neće graditi paralelno nego okomito tako da će i dalje biti svjetlosti za sustanare na nižim katovima.
Krucijalni problem u cijeloj Hrvatskoj a time i u ZGu je betonizacija i preizgrađenost na maloj površini. Nema urbanog planiranja te samim time novoizgrađeni objekti nude nižu kvalitetu života kako u stanu tako i u okolišu gdje se nalaze. I ove naše dvije zgrade su krivo projektirane sa popratnim sadržajem, uvijek sam se pitao kako to da nisu predvidjeli vanjska parkirna mjesta za posjetitelje koji nam dolaze. Uzevši u obzir da ova naša dva mastodonta imaju cca 450 stanova a samo predviđeno 10ak vanjskih parkirnih mjesta???
Što se inicijative tiče možda bi se mogao poslati upit gradskoj upravi, postaviti nekome i to pitanje... možda čak tražiti izmjenu urbanističkog plana...
Što se tiče protočnosti prometa mislim da je ispod zadnje nivogradnjine zgrade i teniskih terena planirana cesta (produžetak jarunske) e sada kada će se to realizirati????
Mene zanima:
1. tko je postavio one velike betonske blokove te zašto bi time smanjio ionako mali prostor za parking istina bog divlji (kažu nivogradnja)
2. da li je još netko imao iskustva sa nekim susjedom koji si daje za pravo dizati brisače i ostavljati poruke ispod istih kod uredno parkiranog automobila uz sam rub ceste (samo da se zna nije moj automobil)
NightOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 15:30   #1640
Quote:
agram1907 kaže: Pogledaj post
Moram iskreno priznat da ni sam nisam oduševljen činjenicom da će se povečat gužva u susjedstvo .
.
.
.
.

Možemo se nadat da neće sve biti tako crno i da nam neće kvaliteta života tako drastično opasti kao što neki ovdje opisuju, ali da se imamo osnove na nešto žalit, baš i nemamo ....

i onako je već cijela Trešnjevka prometno otišla k vragu!
tu se uguravalo zgrade, zgradice i čitava naselja na infrastrukturu kakva je. ništa to više ne valja!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.