Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 11:19   #1
Produžetak ulice Ivane Brlić-Mažuranić

"Pitanje vezano uz planirani početak radova na produžetku Ulice Ivane Brlić-Mažuranić prema Zagrebačkoj, živim u II.poljskom putu u tavanskom stanu, stan je u relativno lošem stanju i potrebno ga je adaptirati, pošto trasa Ulice Ivane Brlić-Mažuranić prolazi preko kuće u kojoj imam stan i po logici stvari kuća je predviđena za rušenje, zanima me dali postoji nekakav datum početka
radova po kojem bi mogao odrediti količinu novca koju bi odvojio za
adaptaciju ( godina dana, dvije ili možda i više?)."

ovo pitanje sam poslao na ove adrese[email protected]; [email protected]; [email protected] a i [email protected]

od svih njih odgovor sam dobio samo od [email protected] i to ne pravi odgovor nego su me uputili na [email protected] ali od njih ništa.

Dali netko zna išta početku gradnje bar da dobijem neku informaciju kad već nemrem dobit niš službeno osim da je izgradnja planirana u razdoblju od 2005-2009.

HVALA
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 13:31   #2
to i mene zanima jer se nekaj spominje da budu kroz špansko provukli tramvaj i spojili na remizu. bandić je nekaj po tom pitanju rekao prije nekoliko tjedana u emisiji radio sljemena. da se sada kreće u otkup zemljišta i dobivanje dozvola te da bi gradnja trebala početi u drugoj pol. sljedeće godine.
off topic - jako bi mi, kao vrlo friškom (od vikenda) stanovniku španskog, pasalo da naprave trajvan .
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:01   #3
Ma ja sam ti u tome do brade, proćitao sam sve moguće dokumente dostupne na webu, ali nigdje ništa osim u PROGRAMU MJERA za unapređenje stanja u prostoru Grada Zagreba za razdoblje 2005. - 2009. u kojem ti je kao termin radova stavljeno upravo taj vremenski period 2005. - 2009.( pa se ti slikaj), mene ti ne zanima niti tramvaj niti bolje prometovanje nego nebi htio ulupati u stan 10 000 ojra i da onda moram iseliti polovicom druge godine. Jebe me to što ti niko neće dati službenu informaciju nego samo programe, planove i ostale totalno generićke podatke tipa u planu je biti će itd...
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:05   #4
ma kužim ja i tebe, ali mislim da ne možeš nekaj konkretno saznati jer još ni nema niš konkretno. bandić je rekao da sad rade dokumentaciju i planove, a da bi trebalo biti gotovo do 2008.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:06   #5
btw. ti si negdje na oranicama?
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:12   #6
Po mojem saznanju trenutno se radi snimanje na terenu od strane geodeta a početak radova se očekuje po završetku radova na Škorpikovoj (mada mi to izgleda malo vjerojatno). Jedino me veseli činjenica da će konačno biti tramvajska mreža i sa ove strane autoputa:-)))
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:24   #7
Quote:
vlatx kaže:
Po mojem saznanju trenutno se radi snimanje na terenu od strane geodeta a početak radova se očekuje po završetku radova na Škorpikovoj (mada mi to izgleda malo vjerojatno). Jedino me veseli činjenica da će konačno biti tramvajska mreža i sa ove strane autoputa:-)))
e ovo je već dooobra info.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:25   #8
Stan bi trebao srediti, a nisam ni sam pametan dali da ga sređujem ili ne.
Moram poslje ljeta ufurati plin i centralno moram srediti terasu... i to mi sve visi u zraku.Snimio sam jučer geodete pitao sam ih i oni su mi rekli da samo snimaju trenutno stanje. Tak da opet niš neznam.

Nije mi bed ni da sruše kuću ali da mi bar znaju reći kada će poćet sa otkupom i rušenjem.Produžetak Ivane brlić mažuranić je u planu već 30 godina i niš se nije dogodilo pa me zanima kaj se događa sad.

Živim ti kod TEP-a 2. poljski put
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:31   #9
Moj frend radi u geodetskoj firmi koja snima i obrađuje podatke sa terena pa kada oni završe posao onda će se tek početi sa otkupom zemljišta i rušenjem kuća. S obzirom da on radi cjele dane:-)) može se očekivati da će projetk završiti do kraja godine. Onda ovisi samo o Bandiću kada će se početi izdvajati sredstva iz proračuna i prelazak u realizaciju. Ja inače doselio u Medarsku u onu novu fino ofarbanu zgradu koju ni sljepac ne može mimoići:-))
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:38   #10
ja za vikend doselila u špansko, d. cesarića (one prve zgrade kod potoka s oranicama) (da se malo pohvalim)
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:41   #11
Super, izabrala si super kvart. Ja sam prije živio u Španskome ali nisam daleko otišao:-)) Jedino što mi fali je bus koji mi je prije bio preko ceste a sada moram hodati punih 5 minuta:-)))
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:46   #12
A ok zgrada mislim da znam koja, ja sam ti malo u dublje kvartu u jednoj starijoj kući sa ogromnim vrtom.pa i ako mmi sruše kuću ostane mi 2000 kvadrata vrta na kojem mogu napraviti novu kuću ali nemogu dok ne naprave tu cestu, jel vidiš frende u kakvoj sam gabuli nemogu adaptirat staro nemogu poćet raditi novo moja stambena sigurnost i sigurnost moje obitelji ovisi o Bandiću kretenu koji je uspio profurati sliku o sebi kao nekome ko brine a u biti brine o svojoj guzici i nićem drugom, glumac niš drugo.

Bilo bi mi jako žao da ovakav status quo ostane još nekoliko godina jer su ceste pretrpne da izađeš na zagrebačku treba ti 30 min a još su poćeli raditi nove zgrade kod TOZ-a i još par manjih to će biti ludnica.
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:47   #13
bok susedi
potrubit chu vam kad chu slijedeci put prolazit cirkovcima
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:49   #14
Ako mi Bandić dobro plati haus i zemljište napravim ogromni roštilj i svi ste pozvani..
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:51   #15
sigurno ćeš pozvati i Bandića na roštilj ipak je on sve to i omogućio:-))
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:52   #16
možemo i dogovoriti kakvu kavu u mozartu...
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:55   #17
Bojim se da on samo đanđu sa ražnja kusa, nije on za roštilj-gem fore ali ako je za pozivam i njega, samo nek mi kaže kaj će jesti da mu stignem malo zaćiniti klopicu samo za njega( hračk hračk pljuc).
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:57   #18
Kavica može...
jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:02   #19
Ništa od tramvaja u Španskom zasad.
S milanbandic.com:
Pitanje: Hoće li Voltino naselje u dogledno vrijeme dobiti tramvajsku prugu?
Odgovor: Izgradnja tramvajske pruge do Voltinog naselja nije u planu za sljedeće tri godine.
__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:04   #20
psmtr
ali svjestan je i on da će morati napraviti nekaj po tom pitanju u zap. dijelu grada zbog pos-a i ovih trg. centara kaj su već izgrađeni ili se tek grade.
navodno, da je netko preuzeo i leclerc tako da će i on proraditi.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.