Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 14:50   #41
Smile Tražimo tetu čuvalicu, centar Osijeka

Pozdrav,
tražimo tetu za čuvanje jednogodišnjaka, i po potrebi, u slučaju neke prehlade, odnosno bolesti i brace (4 godine) koji ide u vrtić.
Radim dvokratno, subote slobodne.
Detaljnije na pp.
Jasna00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:19   #42
Tražim Dadilju za čuvanje 1,5g curice u našem stanu u Novom Zagrebu od 1.5.
Radno vrijeme bi bilo svaki drugi dan od 11:30 do cca 15:30, uključujući i dane vikenda i praznike.
Poželjno iskustvo i preporuke.
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:57   #43
Babysitterica - Novi Zagreb

Imam puuuno iskustva s čuvanjem djece, volim djecu, volim glazbu, putovanja, druženja, nova iskustva. Studiram ekonomiju i govorim engleski jezik, kreativna sam, vedra i vesela osoba.
Čuvala bih povremeno djecu na području Novog Zagreba, radnim danima ili vikendom (jer studiram - dakle, bitno mi je da nije po cijele dane i da mi nije predaleko).
Ukoliko vam je potrebna preporuka koju možete provjeriti, na zahtjev mogu dati i kontakte obitelji u kojima sam do sad čuvala djecu.

Slobodno me kontaktirajte preko poruke ili putem maila [email protected] .
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:51   #44
Evo stavljam oglas umjesto nase drage bivse tete cuvalice

dakle...nebitne godine djeteta,teta cuvalica cuva vase dijete u gradu Rijeci

toplo preporucujem

Pm za detalje
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 11:23   #45
Bukevje- Velika Gorica

Tražim tetu čuvalicu za dvije prekrasne curice od 5 mjeseci i dvije godine na području Bukevja (okolica Velike Gorice) 4-5 sati dnevno.
Fridaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 01:33   #46
Samobor

Trazimo dadilju/tetu za sve za 3 djece(1,3,5 g)-ali dvoje najstarijih idu u vrtic pa bi se cuvalo prakticki samo najmlade dijete.
Radno vrijeme je 8 sati dnevno a osoba bi trebala imati iskustva sa djecom I biti voljna pripomoci u kuci dok dijete spava.
Takoder,kako dolazi ljeto-idemo puno na more pa bi htjeli da ta osoba moze ici sa nama(placen smjestaj,hrana+ dnevnica).
Pocetna placa je 4000 kn.
Zainteresirane molim da se jave na privatne poruke.
cupska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:59   #47
Zamolba

Quote:
cupska kaže: Pogledaj post
Trazimo dadilju/tetu za sve za 3 djece(1,3,5 g)-ali dvoje najstarijih idu u vrtic pa bi se cuvalo prakticki samo najmlade dijete.
Radno vrijeme je 8 sati dnevno a osoba bi trebala imati iskustva sa djecom I biti voljna pripomoci u kuci dok dijete spava.
Takoder,kako dolazi ljeto-idemo puno na more pa bi htjeli da ta osoba moze ici sa nama(placen smjestaj,hrana+ dnevnica).
Pocetna placa je 4000 kn.
Zainteresirane molim da se jave na privatne poruke.
Poštovanje!
Zovem se Sanja Čižić .Živim u Španskom -oranice u ulici Josipa Strganca 6. Posjedujem vlastiti auto. Imam 46 godina i majka sam četvero odrasle djece u dobi od 12,14,17 i19 godina. Moja majka je odgojiteljica u mirovini. Dobitnica je nagrade grada Zagreba za odgajatelje. Od nje sam nasljedila ljubav prema djeci, a i veoma bogato iskustvo jer sam od malih nogu pomagala majci u izradi raznih predmeta za potrebe vrtića.
Bavim se čuvanjem djece od malih nogu, mog mlađeg brata ,pa do bratića i sestrične koji su blizanci, i nakon školovanja (dvije godine škola primijenjene umjetnosti,i grafička škola stekla sam zvanje grafičar pripreme) počinjem čuvati djevojčicu Loretu Gudelj -kći poznate dizajnerice Grete Gudelj , koja je tada bila u dobi od pet godina. nakon toga dobila sam posao u tiskari "Naša djeca" i stekla staž od oko petnaest godina.
Nakon toga Loreta, sada već udana i majka, zove me da li bi htjela čuvati sedmomjesečnog sina u obitelji Šipek. I tako sam se ponovo našla u tom poslu. Zbog oštećenja sluha doktor je zabranio rad u buci.
Malenog Brunu sam čuvala do vrtića- pet mjeseci.
Nakon toga čuvam povremeno preme roditeljskoj potrebi. Prošlo ljeto sam imala veliku sreću da radim za obitelj Medić gdje sam čuvala malenu Evu u dobi od dvije i pol godine.Tamo sam ostala dok djevojčica nije krenula u vrtić. Mama od malene Evice , psiholog Nika Medić-napisala mi je pisanu preporuku. ako sam vas zainteresirala molila bi vas za mail kako bi vam mogla poslati preporuku i brojeve mobitela za ostale preporuke ako treba. a ujedno i neke slike radova koje sam izradila.
A sada malo o osobnosti. Blage sam prirode i izuzetno strpljiva. Nisam kažnjavana, ne koristim nikakve ovisnosti osim što volim slatko. na djecu djelujem smirujuće. Volim crtati ,pjevati, šetati, i biti u društvu najmanjih ! Volim more i prirodu, i vjerujem u Boga ! Što se tiće zdravlja mogu nabaviti potvrdu doktorice o sposobnosti ! Kažu da dobro kuham - ako zatreba. I bila bi vam zahvalna ako me uzmete u obzir.
Lijep pozdrav i hvala teta Sanja
sanja cizic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 13:35   #48
Quote:
cupska kaže: Pogledaj post
Trazimo dadilju/tetu za sve za 3 djece(1,3,5 g)-ali dvoje najstarijih idu u vrtic pa bi se cuvalo prakticki samo najmlade dijete.
Radno vrijeme je 8 sati dnevno a osoba bi trebala imati iskustva sa djecom I biti voljna pripomoci u kuci dok dijete spava.
Takoder,kako dolazi ljeto-idemo puno na more pa bi htjeli da ta osoba moze ici sa nama(placen smjestaj,hrana+ dnevnica).
Pocetna placa je 4000 kn.
Zainteresirane molim da se jave na privatne poruke.

Zadnje uređivanje PalmaSutra : 27.03.2012. at 15:18. Reason: Maknuti privatni podaci!
sanja cizic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:41   #49
Zagreb-povremeno čuvanje troje djece ( blizanke 21mj i dečkić 3 god)

Tražimo žensku osobu za povremeno čuvanje troje djece u našem prostoru u Zagrebu u blizini dvorane Lisinski. Čuvanje je potrebno ponekad u jutarnjim, a ponekad u poslijepodnevnim satima, nekoliko sati na dan. Odgovarala bi nam osoba koja ima dosta slobodnog vremena kako bi se mogla prilagoditi našem rasporedu.

Zadnje uređivanje suncica27 : 28.03.2012. at 16:42. Reason: zaboravljeni podaci
suncica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 22:52   #50
Cuvanje djece

Imate li malo dijete koje nemate kome ostaviti na cuvanje a cuvanje Vam je potrebno samo povremeno vecinom u prijepodnevnim satima (nekoliko sati dnevno)? Buduca sam uciteljica, obozavam djecu, uzivam u njihovom drustvu i volim se igrati s njima i uciti ih... Nemam puno iskustva u cuvanju djece ali povremeno znam cuvati malo kumce!
Govorim njemacki (studiram ga) i engleski tako da ako je potrebno, moguca je konverzacija s djetetom na stranom jeziku!
Vec 8 godina dajem instrukcije iz njemackog ucenicima osnovne skole te im pomazem u ucenju! Uvijek sam zeljela da sve sto radim u zivotu bude vezano uz djecu i najveće zadovoljstvo predstavlja mi djetetov osmijeh koji mi samo pokazuje da dobro radim svoj posao! Obratite mi se s povjerenjem!

Zadnje uređivanje Zagrepcanka13 : 28.03.2012. at 22:58.
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:56   #51
Ako nekoga smetaju privatni podaci - neka ih ne objavljuje.
Moderatori imaju pregršt posla, osim brisanja vaših privatnih podataka na zahtjev.

Stav Forum.hra je da se postovi NE brišu.
Molim da uvažite ovo.
Moderator!
__________________
"Odgoj djece jednim dijelom je najveće zadovoljstvo,
a drugim gerilsko ratovanje!" by Bill Cosby
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 00:44   #52
POŠTOVANI RODITELJI! IMAM 31 GODINU I DUGOGODIŠNJE ISKUSTVO ČUVANJA DJECE,I SAMA SAM MAJKA 14 MJ.DJEVOJČICE,KOJA 01.05.2012 KREĆE U JASLICE.
ČUVALA BI DJECU U SVOM ILI VAŠEM DOMU KAKO VAM ODGOVARA,ŽIVIM U SV.NEDELJI KOD SAMOBORA,TAKOĐER BI ČUVALA DJECU NA TOM PODRUČJU!
PUNO RADNO VRIJEME,ILI PO DOGOVORU,IMAM ISKUSTVO U ČUVANJU MAKSIMALNO 4 DJECE,AKO STE ZAINTERESIRANI JAVITE SE NA MAIL.
[email protected]
ČUVANJE DJECE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 00:46   #53
Quote:
cupska kaže: Pogledaj post
Trazimo dadilju/tetu za sve za 3 djece(1,3,5 g)-ali dvoje najstarijih idu u vrtic pa bi se cuvalo prakticki samo najmlade dijete.
Radno vrijeme je 8 sati dnevno a osoba bi trebala imati iskustva sa djecom I biti voljna pripomoci u kuci dok dijete spava.
Takoder,kako dolazi ljeto-idemo puno na more pa bi htjeli da ta osoba moze ici sa nama(placen smjestaj,hrana+ dnevnica).
Pocetna placa je 4000 kn.
Zainteresirane molim da se jave na privatne poruke.
POŠTOVANI RODITELJI! IMAM 31 GODINU I DUGOGODIŠNJE ISKUSTVO ČUVANJA DJECE,I SAMA SAM MAJKA 14 MJ.DJEVOJČICE,KOJA 01.05.2012 KREĆE U JASLICE.
ČUVALA BI DJECU U SVOM ILI VAŠEM DOMU KAKO VAM ODGOVARA,ŽIVIM U SV.NEDELJI KOD SAMOBORA,TAKOĐER BI ČUVALA DJECU NA TOM PODRUČJU!
PUNO RADNO VRIJEME,ILI PO DOGOVORU,IMAM ISKUSTVO U ČUVANJU MAKSIMALNO 4 DJECE,AKO STE ZAINTERESIRANI JAVITE SE NA MAIL.
[email protected]
ČUVANJE DJECE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 00:52   #54
Novska,Kutina, Garešnica, Pakrac ima tetu čuvalicu

Ukoliko netko treba tetu čuvalicu,u blizini ili gore navedenim gradovima ja sam veoma zainteresirana. Nisam studirala ništa vezano uz odgoj, no i sama sam majka dvogodišnjeg dječačića, tako da mislim da imam dovoljno prakse, pjevali bi, plesali, crtali i skakutali, mazili se pazili. Čuvala bi Vašu djećicu ili kod svoje kuće ili kod vas, nije uopće nikakav problem,sve se možemo dogovoriti. Isto tako jei djećja dob nebitna,može biti i malena bebica(prematala bi,pazila i mazila kao i sama majka). Mlada sam,imam svega 24 godine i svaka kunica mi je potrebna.
Ukoliko ste zainteresirani, molim Vas da mi se javite ili u pm ili na mail [email protected]
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:36   #55
Rijeka, teta ili mala grupa
Tražimo tetu čuvalicu koja bi uzela našu curicu od 19 mj. u manju grupu za čuvanje kod nje kući ili sl.. Prednost je istočni dio grada ili Grobnik. Čuvanje isključivo ujutro 7-15. Ponude na pp.
Hvala
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:06   #56
TETA ČUVALICA SESVETE

Diplomirana odgojiteljica i majka dvogodišnjaka čuva klince kod sebe u obiteljskoj kući s vrtom. [email protected] 098/489552
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:16   #57
Čuvanje djece- Varaždin

Dragi roditelji, ime mi je Mateja,studentica sam stručnog studija sestrinstva, po struci sam fizioterapeut, ,volim raditi s djecom te imam iskustva u čuvanju djece,vrlo sam odgovorna i komunikativna osoba.
Ukoliko trebate pouzdanu osobu za čuvanje Vaših mališana javite mi se porukom
Matejica1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 04:45   #58
Smile ČUVAM DJECU - ZAGREB

Bok,

ja sam studentica 1.godine,pedagoškog usmjerenja, a nadam se i Vaša nova dadilja. Imam iskustva u čuvanju djece,animiranju,volontiranju s djecom s posebnim potrebama,praksi u školi i vrtiću. Komunikativna sam, vesela, kreativna, čista i odgovorna osoba. Volim djecu sve dobi i ona vole mene. Znanje koje sam stekla na faksu (Rehabilitacija igrom, Psihologija djetinjstvom,Teorija odgoja,Komunikacija s djecom...) bih htjela upotpuniti sa što više iskustva.

Dijete/djecu mogu čuvati TOKOM TJEDNA KASNIJE POPODNE I/ILI NAVEČER,A VIKENDOM BILO KADA,UJUTRO MOGU JEDINO PONEDJELJKOM, I ČUVALA BIH U BLOKU MAKSIMALNO DO 4 SATA. Čuvanje kod Vas, naravno ako je moguće šetnja do obližnjeg parka. Uz čuvanje sam spremna ponekad napravit kućanski poslić ako je potrebno. Isto tako,mogu djeci pomoći s učenjem,imam dara za prirodne i društvene predmete,matematiku najviše Što se tiče manje dječice,s njima mogu pjevati pjesmice i brojalice na engleskom.

Ako Vam se sviđam, najbolje da mi pošaljete mail na [email protected] i pitate sve što Vas zanima,kažete bitno o Vama, što očekujete od mene... Čujemo se
mrvicaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:24   #59
Smile Zagreb - čuvanje pola radnog vremena

Malo je nezahvalno ovako pričati o sebi, pa ću maksimalno skratiti i reći ono što nudim, a za detaljnije informacije se javite preko privatnih poruka.

Imam dosta iskustva s čuvanjem djece, volim djecu i ona odlično reagiraju na mene i naše zajedničko druženje.
Po prirodi sam dosta topla, empatična i optimistična osoba i vjerujem da djeca znaju to prepoznati, pa mi se uvijek vesele.
Nudim se za čuvanje djece pola radnog vremena u popodnevnim ili večernjim satima ili pak vikendima (tada može i puno radno vrijeme), a prednost imaju oni koji žive u zapadnom dijelu grada.
Trenutno čuvam par puta tjedno jednogodišnjeg bebača u jutarnjim satima i zato bih voljela da drugo dijete čuvam kasnije.

Imam i profil na dadilje.net, tako da ću vam poslati link ukoliko mi se obratite da malo više saznate o meni, a naravno sva pitanja su dobrodošla i na njih ću vam rado odgovoriti preko privatnih poruka...
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 13:45   #60
Quote:
Illy kaže: Pogledaj post
Tražim Dadilju za čuvanje 1,5g curice u našem stanu u Novom Zagrebu od 1.5.
Radno vrijeme bi bilo svaki drugi dan od 11:30 do cca 15:30, uključujući i dane vikenda i praznike.
Poželjno iskustvo i preporuke.
Poštovanje,
ja sam po struci primalja te imam iskustva u cuvanju djece, mogu Vam donijeti i preporuke ako je potrebno.
Ako ste zainteresirani kontaktirajete me na mail: [email protected]

Srdačan pozdrav!
Lela- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.