Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 10:45   #1341
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
A sa kim bi to trebo sjesti ? Sa Susy Gut? Pa da menjamo sline ?
rocky, nabacujete se djevojci?
rocky, probajte je na osvojiti na svoj intelekt, pojasnite joj formulu
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 11.02.2014., 10:46   #1342
Quote:
Susy Gut kaže: Pogledaj post
Kriticki sagledano formula je niskoristi. Ako nije, ne znam zasto nam onda rocky vec nije izracunao energiju nekog atoma i pokazao nam svima koliko je dobra ta formula.

Buduci da ti i LUN razumijete njegovu teoriju, mozete i vas dvojica pokusati nesto izracunati.



Na zadnjih 60-ak stranica su ti dokazi da nije u pravu, od nepoklapanja jedinica do toga da jos uvijek nije nista izracunao s njom (i jos kojecega izmedju). Hajde, izracunaj energiju nekog atoma po njegovoj formuli i budi prvi koji je dokazao da je rockyjeva formula ispravna.
Da ti se hoće čitati ( al ne beskorisna pitanja zecopasa koji vas je vješto zaveo ) pronašla bi dvije kalkulacije enrgije mojom formulom . Prva je energija elektrona a druga je energija Planete Zemlje . A onda su uslijedile i kalkulacije mase elektrona i Zemlje . Al zecopas je zanimljiviji i čovik od nauke - pitajte njega

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 10:52   #1343
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Ne, jednostavno nema smisla.... Neki jednostavno ne kuze.

Nhf, ali daj prestanite razmisljati "inside the box". Ograniceni ste obrazovanjem. Koliko god da ga cjenim, vase obrazovanje je iskljucivo i ne dopusta vam da prihvatite i stvari koje ne razumijete.
Shvatite da se nikakav napredak ne postize takvim razmisljanjem. Ne vjerujete? Pogledajte povjest.
Sva znacajna otkrica/izumi su proizasla iz umova ljudi koji nisu bili ograniceni trenutnim spoznajama. Da tome nije tako, jos uvjek bi zivjeli u pecinama.
A sad ću ti ja reči, nhf, ali tako kao ti i mali Ivica shvaća znanost.

Onaj tko misli da su npr. Einstein ili Maxwell iz guzice izvadili svoje teorije, a ne na osnovu tisuća eksperimenata koji su provedeni prije njih, nema pojma o znanosti. Jesu, razmišljali su "outside box", ali prihvaćajući sve ono što je došlo prije njih i gradeći dalje na tome.

Roki bi popišao cijelu modernu fiziku samo kako bi spasio svoju formulu. To nije "out of the box" razmišljanje. To je deluzija na opakom egotripu.

I druga stvar. Da ova rokijeva formula daje drugačije vrijednost za energiju elektrona, energiju atoma ili masu atoma od trenutno važećih formula u fizici, gotovo ništa što od tehnologije koristimo danas, ne bi radilo!
Jel tebi jasno da monitor u koji gledaš i kompjuter na kojem tipkaš, odnosno mobitel, ne bi radili da Rokijeva formula ruši ijednu teoriju moderne fizike? Jel to ikome od vas alternativaca sa otvorenim mozgovima jasno?
DarthZly is offline  
Old 11.02.2014., 10:53   #1344
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Jednostavno ne kuzis cemu uopce ta formula, jelda?

Sent from my Nokia 3210 using Morse code
Nemojte da vas smutljivac i čovik od nauke smuti - kilogram jabuka je isto kao kilogram pačijeg perja ali isto i kao kilogram elektrona . Čovik od nauke to želi opovrgnuti al neće moći

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 11:03   #1345
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
A sad ću ti ja reči, nhf, ali tako kao ti i mali Ivica shvaća znanost.

Onaj tko misli da su npr. Einstein ili Maxwell iz guzice izvadili svoje teorije, a ne na osnovu tisuća eksperimenata koji su provedeni prije njih, nema pojma o znanosti. Jesu, razmišljali su "outside box", ali prihvaćajući sve ono što je došlo prije njih i gradeći dalje na tome.

Roki bi popišao cijelu modernu fiziku samo kako bi spasio svoju formulu. To nije "out of the box" razmišljanje. To je deluzija na opakom egotripu.

I druga stvar. Da ova rokijeva formula daje drugačije vrijednost za energiju elektrona, energiju atoma ili masu atoma od trenutno važećih formula u fizici, gotovo ništa što od tehnologije koristimo danas, ne bi radilo!
Jel tebi jasno da monitor u koji gledaš i kompjuter na kojem tipkaš, odnosno mobitel, ne bi radili da Rokijeva formula ruši ijednu teoriju moderne fizike? Jel to ikome od vas alternativaca sa otvorenim mozgovima jasno?
Dobro daj se zbroji i oduzmi pa reci nam što je Rockyeva formula u naslovu , dali ima znak nejednakosti sa Einstenovom formulom ili znak jednakosti ?

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 11:06   #1346
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Jednostavno ne kuzis cemu uopce ta formula, jelda?

Sent from my Nokia 3210 using Morse code
A ti razumijes?

Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Neke stvari mi nisu bile jasne, i sjeo sam s Rockyem u cetvrtak da mi ih objasni. Ne, neznam jos izracunati po formuli. Bio sam sjedio na usima na predavanjima iz fizike, priznajem. :beer:
No teoriju koja se skriva iza te formule sam savrseno razumio.
U biti, kad malo razmislis, TO o cemu Rocky prica je toliko prirodno da se covjek pita kako to jos niko nije objasnio na takav nacin?!
Ne znas uvrstiti brojeve u formulu i izmnoziti ih (osnovna skola), ali si savrseno razumio teoriju.
Razmisli (otvorenog uma) je li mozda razlog zasto si "savreseno razumio" rockyjevu teoriju taj sto zapravo ne znas apsolutno NISTA fizike pa ti se moze podvaliti bilo sto.
Susy Gut is offline  
Old 11.02.2014., 11:16   #1347
Quote:
Susy Gut kaže: Pogledaj post
A ti razumijes?



Ne znas uvrstiti brojeve u formulu i izmnoziti ih (osnovna skola), ali si savrseno razumio teoriju.
Razmisli (otvorenog uma) je li mozda razlog zasto si "savreseno razumio" rockyjevu teoriju taj sto zapravo ne znas apsolutno NISTA fizike pa ti se moze podvaliti bilo sto.
Samo filtrirajte zecopasa čovika od nauke - on je dao sva pitanja na vaša pitanja

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 11:23   #1348
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
rocky, nabacujete se djevojci?
rocky, probajte je na osvojiti na svoj intelekt, pojasnite joj formulu
Dajte pojasnite da je od danas kilogram elektrona jednako kilogramu jabuka , vi autoritet i čovik od nauke

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 11:33   #1349
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Da ti se hoće čitati ( al ne beskorisna pitanja zecopasa koji vas je vješto zaveo ) pronašla bi dvije kalkulacije enrgije mojom formulom . Prva je energija elektrona a druga je energija Planete Zemlje . A onda su uslijedile i kalkulacije mase elektrona i Zemlje . Al zecopas je zanimljiviji i čovik od nauke - pitajte njega

Sent from my E10i using Tapatalk 2
Na pocetku kad si drobio o masi Zemlje i elektrona onda si napisao i ovo:

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Uveo sam novu formulu koja nedostaje za objašnjenje magnetizma jezgre pošto je gavitacijska konstanta dokazana u elektronu Planckovom formulom mase elektrona.
Pm nukleusa=√(ħ•c/μ0)=1.58113883*10¯1°kg
μ0=permeabilnost vakuuma 4π·10−7 T·m·A−1
ħ=Planckova konstanta 1.047922511 10-34 J*s
c=brzina svjetlosti 299792458 m/s
Daj nam, molim te, pokazi kako ti u toj svojoj konstanti dobijes kilograme. Kako si sam dolje napisao, imas omjer ħ i μ0 koji oboje u sebi sadrze kilograme i koji se medjusobno pokrate, dakle nema kilograma. Naravno, moze ti pomoci i tvoj prijatelj koji savrseno razumije tvoju teoriju iako ne zna osnove fizike.
Susy Gut is offline  
Old 11.02.2014., 11:35   #1350
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
A sad ću ti ja reči, nhf, ali tako kao ti i mali Ivica shvaća znanost.

Onaj tko misli da su npr. Einstein ili Maxwell iz guzice izvadili svoje teorije, a ne na osnovu tisuća eksperimenata koji su provedeni prije njih, nema pojma o znanosti. Jesu, razmišljali su "outside box", ali prihvaćajući sve ono što je došlo prije njih i gradeći dalje na tome.

Roki bi popišao cijelu modernu fiziku samo kako bi spasio svoju formulu. To nije "out of the box" razmišljanje. To je deluzija na opakom egotripu.

I druga stvar. Da ova rokijeva formula daje drugačije vrijednost za energiju elektrona, energiju atoma ili masu atoma od trenutno važećih formula u fizici, gotovo ništa što od tehnologije koristimo danas, ne bi radilo!
Jel tebi jasno da monitor u koji gledaš i kompjuter na kojem tipkaš, odnosno mobitel, ne bi radili da Rokijeva formula ruši ijednu teoriju moderne fizike? Jel to ikome od vas alternativaca sa otvorenim mozgovima jasno?
To što će na tvojoj vagi "pisat" 99.6 kg. a pisalo je 100 kg. Jučer ili što će na tvom voltmetru kad ga baždariš pisat 219.8 V a do jučer je pisalo 220V neće zaustaviti rad ni jednog kompa a ni mobitela

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 12:01   #1351
Quote:
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Da ti se hoće čitati ( al ne beskorisna pitanja zecopasa koji vas je vješto zaveo ) pronašla bi dvije kalkulacije enrgije mojom formulom . Prva je energija elektrona a druga je energija Planete Zemlje . A onda su uslijedile i kalkulacije mase elektrona i Zemlje . Al zecopas je zanimljiviji i čovik od nauke - pitajte njega

Sent from my E10i using Tapatalk 2
Na pocetku kad si drobio o masi Zemlje i elektrona onda si napisao i ovo:

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Uveo sam novu formulu koja nedostaje za objašnjenje magnetizma jezgre pošto je gavitacijska konstanta dokazana u elektronu Planckovom formulom mase elektrona.
Pm nukleusa=√(ħ•c/μ0)=1.58113883*10¯1°kg
μ0=permeabilnost vakuuma 4π·10−7 T·m·A−1
ħ=Planckova konstanta 1.047922511 10-34 J*s
c=brzina svjetlosti 299792458 m/s
Daj nam, molim te, pokazi kako ti u toj svojoj konstanti dobijes kilograme. Kako si sam dolje napisao, imas omjer ħ i μ0 koji oboje u sebi sadrze kilograme i koji se medjusobno pokrate, dakle nema kilograma. Naravno, moze ti pomoci i tvoj prijatelj koji savrseno razumije tvoju teoriju iako ne zna osnove fizike.
zecopas radi na fakultetu svakodnevno i čovik od nauke to mora znat kako provući sve kroz konverziju jedinica , osim ako nije montirao samo skelu na fakultetu pa izvodi građevinske radove
tečajna lista
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 11.02.2014. at 12:19.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 11.02.2014., 12:45   #1352
Vidim da me niste shvatili ozbiljno pa će tema privrijemeno pod ključ. Do tada ponavljate gradivo dok ga ne naučite napamet.
Begemotica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.