Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 09:37   #441
ajmo se svi pravit mutavi,kao ..ono..ne kuzimo sto je pisac(autorova zena) tom izjavom htjela reci...
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:30   #442
Quote:
antoana kaže: Pogledaj post
Ne vidim poruke jer ih briše. Moje su ono šta ja znam zajebancije, slike iz izlazaka i dijelimo neke sitnice svakodnevne.
Ili te vara s tom curom ili će te tek prevariti. Da ne želi kontaktirati s njom to bi joj i rekao, ne bi lagao, muljao i brisao njene poruke.

Ako je tvoje (nepostavljeno) pitanje što napraviti - trebala bi iskomunicirati da je to za tebe neprihvatljivo ponašanje, tajenje izlazaka sa drugim curama, laganje, skrivanje i optuživanje s druge strane da si luda i ljubomorna. Ako ustraje na tome po meni su to sasvim legitimni razlozi za prekid, ili trajni ili taj da da dogovorite da se raziđete na neko vrijeme i da vidite što želite od veze.
Loša stvar ove druge varijante je ta da ce tvoj dečko tad vjerojatno krknuti ovu drugu.
Dobra stvar je da ceš i ti sama vidjeti dal ti uopće on fali to vrijeme kad nećete biti zajedno, možda ti na kraju ustanoviš da tu više nema ničeg kvalitetnog i vrijednog za tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:18   #443
Quote:
antoana kaže: Pogledaj post
Ne vidim poruke jer ih briše. Moje su ono šta ja znam zajebancije, slike iz izlazaka i dijelimo neke sitnice svakodnevne.
kad se poruke skrivaju onda je vrag odnio šalu
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:25   #444
kad te netko provjerava i interpretira, onda brises
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:32   #445
Skrivene poruke, među ostalim, mogu biti i živa glupost, bezvezarija i jedno veliko ništa, tako da zaključke ne treba donositi napamet.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:43   #446
Quote:
Matzko kaže: Pogledaj post
Nisam više toliko mlad....očito je da postoji strah kod mene...s druge strane ona je atraktivna bez obzira na godine....sjećam se kakve su se stvari meni vrtile po glavi dok sam imao 25 i bio u društvu starijih zgodnih žena
Pa imas win-win situaciju. Jednostavno kreni redovito na kave i vecere sa 10 do 15 godina mladjima frendicama. Reci dragoj da je obozavas, ali da je vas brak u nekoj drugoj fazi od one u kojoj prevladava zanos i zaljubljenost i da ne vidis ama bas nista lose da se malo druzis sa rasnim i zgodnim, ali prije svega cestitim i u dusi dobrim djevojkama.

Ako si u kasnim tridesetima, imas nesto sarma u sebi, i poneku kintu u dzepu, ne bi trebao imati nikakvih problema.
Sinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:43   #447
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Skrivene poruke, među ostalim, mogu biti i živa glupost, bezvezarija i jedno veliko ništa, tako da zaključke ne treba donositi napamet.
Baš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:54   #448
Pa neki partneri su takvi udavi, iako se oni takvima ne vide, da je naprosto lakše profiltrirati neke stvari neko biti u permanentnom konfliktu, kad već zbog djece, krede i ostalih strinina ih nemreš degažirat iz života, a osim ljubomore- nesigurnosti ti i nisu loši.

Ko čir na dupetu. Neš odapet, al te svako malo podsjeti da je tu i nema ti pomoći
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:26   #449
u kurcu si Matzko. žena ti se zajebava okolo i bavi kitolovom. samo je pitanje vremena kad će te prevariti ako već i nije. a ti ne smiješ mrdnuti jer imaš klince i slobodu ćeš platiti većinom svog vlasništva i alimentacijom. uštrojen i svezan lancem kao ćuko. najbolji prijatelj haha. to znači samo da nisi najbolja kurčina. čuvaj se da ti podvali tuđe dijete. a i to možeš samo konstatirati, bit ćeš prisiljen hraniti i tuđe dijete. ukratko, sranje. tvoja situacija je dobra samo za primjer ostalima.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:47   #450
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa neki partneri su takvi udavi, iako se oni takvima ne vide, da je naprosto lakše profiltrirati neke stvari neko biti u permanentnom konfliktu, kad već zbog djece, krede i ostalih strinina ih nemreš degažirat iz života, a osim ljubomore- nesigurnosti ti i nisu loši.

Ko čir na dupetu. Neš odapet, al te svako malo podsjeti da je tu i nema ti pomoći
tocno to
meni se srecom u braku dogodilo da je ilo obostrano
u neko doba smo previse visili jedno drugom na guzici i shvatili da postoji i svijet oko nas
davanje prostora nije bilo udaljavanje, nego jednostavno prostor za disanje i vlastitu osobnost
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:48   #451
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tocno to
meni se srecom u braku dogodilo da je ilo obostrano
u neko doba smo previse visili jedno drugom na guzici i shvatili da postoji i svijet oko nas
davanje prostora nije bilo udaljavanje, nego jednostavno prostor za disanje i vlastitu osobnost
Slatko je apstraktno govoriti o "davanju prostora". Obično volimo reći kako trebamo imati povjerenja. Povjerenje se ne daje, kao i prostor, nasiljem prema vlastitoj osobi u ime povjerenja kao takvog. Povjerenje dolazi spontano i dano je onome koji je toga povjerenja dostojan.

Naravno da je autor izrešetao svoju ženu u mislima od glave do pete. Kada izražava bojazan i kada "intuitivno" shvaća kako nešto nije u redu, zapravo ju vidi u objektivnim okolnostima bez njega. A opet, to zna zato što ju je slušao i gledao kako se prema svijetu odnosi i kakvog je mentalnog sklopa.

Čini mi se da uvodničar potajno sumnja u vlastite snage. To muškarcu nije potrebno taman i da je istina. Samo ju moraš odbaciti. Odlučno, hrabro i razumno. Obično se vrati u nanovo oživljenoj "prvoj fazi" vašega braka. Žena koja nije bila jednom u životu odbačena ne zna da je prihvaćena, a ti joj služiš kao stalak za lakat.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:00   #452
Quote:
Sinn kaže: Pogledaj post
Pa imas win-win situaciju. Jednostavno kreni redovito na kave i vecere sa 10 do 15 godina mladjima frendicama. Reci dragoj da je obozavas, ali da je vas brak u nekoj drugoj fazi od one u kojoj prevladava zanos i zaljubljenost i da ne vidis ama bas nista lose da se malo druzis sa rasnim i zgodnim, ali prije svega cestitim i u dusi dobrim djevojkama.

Ako si u kasnim tridesetima, imas nesto sarma u sebi, i poneku kintu u dzepu, ne bi trebao imati nikakvih problema.
Slazem se totalno!
Probaj napraviti neki svoj svijet i nadji neka zadovljstva za sebe van braka.
Bas me zanima njena reakcija nakon sto joj ucinis isto.
Dechen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:24   #453
Gadno je kad se spoje ljudi koji ne dijele mišljenje(neko se želi družiti s osobama suprotnog spola,a ovaj drugi ne),pa onda normalno nastaju problemi.Zato ja prvenstveno kažem da ljudi u braku trebaju dijelit neka osnovna mišljenja,poglede na svijet itd.Fućkaš koju muziku i filmove neko voli,ali kaj se tiče ovakvih pitanja,tu se ipak treba slagati.

Imala sam prijatelja od 6.godine.Bili smo super.
Nikad niš nije bilo.On je imao svoje cure,ja dečke...
I družili smo se do negdje 20.godine.
Da bi mi on priznao da je cijelo vrijeme zapravo zaljubljen u mene.Sve te godine.
Tu je sve propalo.
I to je bilo dugogodišnje prijateljstvo,a ova kratka i poznanstva su mi uvijek završila s nekim uletima i glupostima.

Ne kažem da ne postoji ekipa koji su stvarno prijatelji.I da nekima to funkcionira.Ja,nažalost,imam drukčije iskustvo.Tak da muških prijatelja više nemam,a da sad upoznajem neke nove muškarce i hodam s njima po kavama nema mi nekog smisla.
Ni moj muž nema frendice.Po tom pitanju se slažemo.
Nismo neki luđaci da ne komuniciramo sa suprotnim spolom.Normalno s nekim popričat,kaj ja znam,roditeljima ili kolegama.Ali sad neka dopisivanja i nalaženja nasamo ne prakticiramo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.