Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 12:42   #261
Evo pišem za svaki gejm, kako koji završi.

Upravo završio još jedan, Immortals vs Fnatic. Strašan gejm, 51 minuta. Fnatic ih sjebao napoćetku odma, Rekkles (Fnatic) uzeo 2 killa. Iako je prednost u goldu bila gotovo nikakva, svega 700 golda, to zapravo puno znači napoćetku, pogotov jer je sav gold ošao na carrija, Rekklesa. Tako da je Immortals morao igrati "from behind" što se kaže ali par odličnih poteza i rotacija ih je dovelo do Barona a to im je dalu šansu da Fnaticu unište 2 inhibitora što je ogromna prednost. Kao što sam i rekao, nije ovaj Fnatic više kao što je bio zadnjih sezona. Ostali su jedino Rekkles i Soaz, doveli 3 nova igrača. Da nisu uzeli ta rana 2 killa i dobili ogromnu prednost na carriju, vjerujem da bi Immortals završio ovaj gejm puno ranije jer ih je Rekkles doslovno sam držao u igri nakon toga. Na neki način mi je žao ovog Rekklesa, lik sam igra. Ovaj Soaz (Fnatic) je takva panjina od igrača i to već duže vrijeme. Igra lik od 2010, sili se u zadnje vrijeme al džabe kad ne ide. Ljudi ga redovno sprdaju po forumima i redditu tako da, mislim da će on u "mirovinu" nakon Worldsa, dosta je bilo. Rekkles carrijao cijeli gejm da bi na kraju, rekao bih od muke, krenuo all-in što bi se reklo, sjebao stvar, umro i naravno Immortals završava gejm. Sve u svemu, Immortals kao ekipa ipak bolji što su i pokazali ovim gejmom. Immortals dobio.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:56   #262
Haha, evo krenuli ovi Vijetnamci. Opet pokušavaju nešto ludo, bit će zanimljiv gejm Kakvi kraljevi haha

Edit: A ništa, točno onako kako sam rekao. Ili će biti toliko ludo da možda uspije ili će biti totalni fail. Tako je i bilo, totalni fail Zabavan gejm ako ništa drugo. Longzhu dobio.

Zadnje uređivanje missfortune25 : 06.10.2017. at 13:22.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:16   #263
ahq vs C9. Katastrofalan ahq. Nisu mi jasni. Uzmu champove s kojima su slabiji napoćetku gejma a postaju sve jači i jači kako gejm odmiče. Znači sve šta trebaju je, fino polako prvih 20ak minuta da ne padnu u velik deficit. Šta oni naprave? Oni se ipak odu borit u prvih 10 minuta, naravno padnu u prevelik zaostatak i onda je priča gotova. C9 iskoristio njihovu nepažnju, nemar ili ne znam kako bih to nazvao i zasluženo dobio.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:29   #264
EDG vs SKT. Ajme meni, strašan gejm. Znači ovaj SKT je strašna ekipa. EDG ih satro otpoćetka, doslovno satro. SKT bio skroz nemoćan. Bili su 11k golda u deficitu a to je toliko ogromno da bi trebala biti samo čista formalnost završit gejm Ali ne i kada igraš protiv ovakvih likova. Strašan potez SKT napravio kada su bili 11k golda u deficitu. Pobili njih 4, uzeli Barona i eto, u 30 sekundi se deficit od 11k golda smanjio na 4k. Nakon toga EDG manje više ništa nije mogao jer je SKT imao puno bolju kompoziciju champova za ovako dugačak gejm. Moram priznati da je EDG odigrao puno puno bolje nego što sam mislio, s obzirom kako su loši i neodlučni bili jućer protiv ahq. Sada već imaju 2 poraza, bit će zanimljivo do kraja skupine. SKT dobio.

Danas 5/6. Šteta za ahq, bilo bi 100%.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:44   #265
Flash Wolves v TSM TSM - Match Odds 1.72 Won

World Elite v Misfits World Elite - Match Odds 1.4 Won

Edward Gaming v SK Telecom T1 SK Telecom T1 - Match Odds 1.33 Open

znas sta, nije ovo uopce lose, samo ti pisi najave, nemoj se sramit :klap::klap:
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:16   #266
Ček, morao sam googlati, to je prvenstvo u igranju igrica, i to ima u ponudi
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:40   #267
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
Flash Wolves v TSM TSM - Match Odds 1.72 Won

World Elite v Misfits World Elite - Match Odds 1.4 Won

Edward Gaming v SK Telecom T1 SK Telecom T1 - Match Odds 1.33 Open

znas sta, nije ovo uopce lose, samo ti pisi najave, nemoj se sramit :klap::klap:
Koja je to klada? Vidim da si uhvatio puno veći koef na WE nego što je bio na bet365

Ma eSport je odličan za klađenje općenito. Pogotovo regularni dio sezone gdje se igra Bo3 pa ima više opcija a ne samo tko će pobjediti.

Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ček, morao sam googlati, to je prvenstvo u igranju igrica, i to ima u ponudi
Koliko me čudi da ljudi nisu barem čuli za to, toliko me i ne čudi. Uglavnom, da, ima svega u ponudi i to još odavno Još kad se igra Bo3 ili Bo5 pa imaš više opcija a ne samo tko će pobjediti, onda je još bolje i zanimljivije.

Inače, ovo je World Championship turnir. Prije toga idu "spring" i "summer" dio sezone, gdje ekipe igraju međusobno protiv ostalih ekipa iz svoje regije. Dakle, ovo je samo glavni, završni turnir pred kraj sezone.

Recimo igra se Bo3, imaš opciju hendikep, isto ko i u nogometu i bilo kojem drugom sportu naravno. Pa ima recimo broj odigranih mapa, over 2,5 da ili ne. Znači hoće li obje ekipe uzeti po jednu mapu ili će neka ekipa pobjediti 2 0. Tu opciju najviše volim. Kada igraju 2 ekipe koje su tu negdi po kvaliteti, samo trpaš na over 2,5 mape jer se jako jako rijetko dogodi da bilo koja ekipa dobije 2 0.

Uglavnom, ima svega haha. Budem kasnije napisao nešto za sutrašnje mečeve pa ako nekoga zanima, nek si pogleda.

Zadnje uređivanje missfortune25 : 06.10.2017. at 17:55.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:52   #268
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ček, morao sam googlati, to je prvenstvo u igranju igrica, i to ima u ponudi
Ima nas jos
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:07   #269
Sutrašnji gejmovi, 7.10.

TSM vs WE. Gejm koji svi vide kao vrlo izjednačen, kladionice čak vide WE kao laganog favorita ali ja mislim drugačije. TSM odličan, rekao bih da su oni jedina nada nama sa Westa da naprave nešto protiv Azije. Tu bi još i G2 mogao nešto napraviti ali su dobili jako tešku skupinu. WE morao igrati play-in ovdje, znači nisu se direktno plasirali u skupine. Obje ekipe se vole orijentirati na svog ADC, pogotovo sada kada im je "meta" naklonjena. Po meni, TSM je bolja ekipa, ima bolje igrače. WE se po meni još nije dokazao i tek ćemo sutra vidjeti što zapravo možemo očekivati od njih. Play-in ni ne računam jer su to wildcard (čitaj: kikiriki) ekipe a danas su igrali protiv Misfits za koje sam već rekao da su loši, nisu apsolutno ništa napravili, niti pokušali, doslovno su pustili WE da rade što žele. Vidim da su kladionice postavile WE kao lagane favorite iako ne znam baš zašto. Možda zbog toga što se igra u Kini, tko zna. Ovdje moram ići sa TSM, koeficijent je predobar da bih preskočio.

Pobjeda TSM 2.10
Pobjeda WE 1.66


FW vs Misfits. Mislim da ovdje nema puno filozofiranja i da ne bi smjelo biti iznenađenja. FW odigrao odličam gejm danas protiv TSM. Došli su na ovo natjecanje kao prvi u svojoj regiji. Imaju solidne šanse da prođu skupinu a da bi o tome mogli uopće dalje razmišljati, sutra moraju dobiti Misfits. S druge strane, Misfits, rekao sam već, ne sviđaju mi se kao ekipa. Doduše, novi su, tek skupljaju iskustva zajedno kao ekipa. Za njih je uspjeh što su se plasirali na Worlds i mislim da ovdje neće igrati nikakvu ulogu. FW bi ovo morao lagano dobiti.

Pobjeda FW 1.36
Pobjeda Misfits 3.00


G2 vs Fenerbahce. G2 u istoj situaciji kao i FW. Izgubili su prvi gejm. Odlična ekipa, došli na ovo natjecanje kao prvi iz Europe međutim dobili su jako tešku skupinu. Mogu proći dalje ali će za to morati dobro zapeti protiv RNG u oba gejma. Ovdje oni nemaju šta razmišljat, jednostavno moraju pobjediti ako žele ikakve šanse za prolazak jer ako protiv Fenerbahcea ispuste gejm, onda je to gotova priča. Fenerbahce se jako dobro držao protiv RNG ali je ipak presudila kvaliteta i iskustvo. Još bih dodao da je G2 željan dokazivanja jer se nisu baš proslavili na prošlom natjecanju 2016.

Pobjeda G2 1.28
Pobjeda Fenerbahce 3.50


Samsung vs RNG. Koreja protiv Kine. Trebao bi biti odličan gejm. Oba njihova gejma bi trebala odlučivati o prvom mjestu u skupini, dakle ulog je velik. I jedni i drugi imaju odličan botlane ali ja ipak dajem prednost Samsungu. Idem sa pobjedom Samsunga.

Pobjeda Samsung 1.53
Pobjeda RNG 2.37


SKT vs ahq. Ovdje neću previše pisati jer je sve i više nego očito. SKT glavni favorit za osvajanje cijelog turnira. Danas su još jednom pokazali da ih se nikada ne otpisuje, čak ni kada imaju deficit od 11k golda i igraju protiv prve ekipe Kine. S druge strane ahq katastrofalan bio danas. Od odluka tokom igre do poteza igrača, jako loše. SKT bi ovo morao kontrolirati od samog poćetka i laganica riješiti.

Pobjeda SKT 1.08
Pobjeda ahq 7.00


C9 vs EDG. C9 puno toga forsirao protiv SKT što ih je zapravo i koštalo gejma. SKT je iskoristio njihove rane pogreške i lagano kontrolirao gejm od poćetka do kraja. Što je SKT napravio C9, to je isto C9 danas napravio ahq. Iskoristili pogreške odmah na poćetku gejma i lagano kontrolirali situaciju. S druge strane, EDG odigrao 2 teška i duga gejma. Prva su ekipa Kine. Igra se u Kini a oni su već na 2 poraza. Sutra nemaju nikakvo pravo na kiks i oni jednostavno ovo moraju dobiti. Prije poćetka Worldsa, velika većina je vidjela SKT i EDG kao dvije ekipe koje prolaze skupinu a evo nakon 2 dana, EDG već ima 0 2. No, ništa još nije izgubljeno, ostala su im 4 gejma i vjerujem da sutra kreće preokret.

Pobjeda C9 2.62
Pobjeda EDG 1.44
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 04:26   #270
da fakat ima i razrada

evo za telekom

koja će ekipa prva izgubiti toraj

ahq 1,37

hendikep fragova -8.5

telekom 1,83

off topic

danas je bila dodjeljena nobelova za mir

papa je bio favorit po 2,00
merkel 3,50

dobila neka udruga koja uopće nije bila u ponudi a uplaćeno 11 milijuna eura
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...druge/6621219/

Zadnje uređivanje babunovich : 07.10.2017. at 05:13.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 10:31   #271
Quote:
missfortune25 kaže: Pogledaj post
Koja je to klada? Vidim da si uhvatio puno veći koef na WE nego što je bio na bet365
na bet365 sam limitiran na esport na 2 eura, iako sam izgubio cca 2k europskih krumpira (jel se tako moze pisat tomi?) u mjesec dana esportu

tak da su ti ovi koefi sa betfaira, ionako tamo igram 80% listica
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:28   #272
LoL igra valjda više ljudi nego košarku na svijetu, stoga mene uopće ne čudi što to ima u ponudi
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:57   #273
bilo vam je u srpnju 2,10 na bitcoin iznad 3000 dolara, a niki dan je priša 17.000

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:07   #274
A jbmu koji zicer. Nisam ni znao da to ima
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:44   #275
evo na SK3 snimka natjecanja u igricama , neka pucačina , fragovi , flešovi
export balkan liga

inače za bbc sportaša godine josuha je bio veliki favorit po @ 1.30 , završio tek četvrti

http://www.telegraph.co.uk/sport/201...voting-winner/

SPOTY 2017 | How they voted
Sir Mo Farah 83,524
Jonathan Rea 80,567
Jonnie Peacock 73,429
Anthony Joshua 73,411
Adam Peaty 63,739
Lewis Hamilton 60,627
Chris Froome 47,683
Harry Kane 18,759
Anya Shrubsole 15,237
Bianca Walkden 13,962
Johanna Konta 7,591
Elise Christie 6,504


kaj se oskara tiče gary oldman veliki fav po @ 1,25
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:20   #276
Evo opet Oscar za malo popušit para

Lani me Moonlight ubio, vidit ćemo šta će ove godine...

Animirani film (Coco), glavna muška (Oldman) i glavna ženska (McDormand) su neisplativi favoriti - 1,03/1,05/1,05 (SS), triba negdi drugo tražit sriću.

Za najbolji film je borba između The Shape of Water 2,50 i Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 1,80 (SS), ovaj drugi je uzeo i BAFTU-u i Zlatni globus


https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...Shape_of_Water
https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...bing,_Missouri

Nažalost gleda sam samo Dunkirk, možda stignem i još koji
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:37   #277
Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
Evo opet Oscar za malo popušit para

Lani me Moonlight ubio, vidit ćemo šta će ove godine...

Animirani film (Coco), glavna muška (Oldman) i glavna ženska (McDormand) su neisplativi favoriti - 1,03/1,05/1,05 (SS), triba negdi drugo tražit sriću.

Za najbolji film je borba između The Shape of Water 2,50 i Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 1,80 (SS), ovaj drugi je uzeo i BAFTU-u i Zlatni globus


https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...Shape_of_Water
https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...bing,_Missouri

Nažalost gleda sam samo Dunkirk, možda stignem i još koji
Gledao Dunkirk koji je solidan, premda sam gledao barem 5 filmova iste tematike koji su bolji.
Gledao The Shape of Water i totalno razočaran... ukratko rečeno - glup film

Za mene se Tri plakata nameću kao logičan izbor ali budem pogledao film prije nego se odlučim u potpunosti
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 14:49   #278
protiv vode se vodi osnovana tužba za plagijat , ali ne znam koliko im to ruši šanse
mislim si svakako probati na misuri po 1,80

ostalo su fakat mizerni koefi
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 17:08   #279
http://deadline.com/2018/02/2018-osc...ds-1202291820/

http://www.goldderby.com/article/201...ews-624803579/

Koliko čitam ovdje sistem glasovanja je takav da se isplati probati Get out za najbolji film po @15,00 u SS i Germaniji, primjerice u bet365 i većini stranih klada je samo 7.00

Podebljati s Gary Oldmanom 1,05 jer je u stranima 1,02
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 12:06   #280
https://www.express.hr/znanost/ovako...1-oscara-14592
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.