Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 19:22   #2861
Mrcinic, da, zasad samo privatno i vjerovatno tako do kraja.

Danas bas bila na ctg, sve stima, trudova jos nema.

Sljedeći tjedan opet, skupa s uzv i pregledom, tad cu biti 39i tjedan.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 22.01.2018., 20:10   #2862
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Mrcinic, da, zasad samo privatno i vjerovatno tako do kraja.

Danas bas bila na ctg, sve stima, trudova jos nema.

Sljedeći tjedan opet, skupa s uzv i pregledom, tad cu biti 39i tjedan.
Super, najradije bih i ja tako!

Znam da se vec pisalo sto puta, ali zasto ono nekim curama nisu bili dobri Vir ulosci za poslije poroda?

Jel ima u DM-u za kupiti jednokratne gacice? Jel uzimam svoju velicinu ili ima neka caka s tim velicinama?
Mrcinica is offline  
Old 22.01.2018., 20:29   #2863
Quote:
Mrcinica kaže: Pogledaj post
Znam da se vec pisalo sto puta, ali zasto ono nekim curama nisu bili dobri Vir ulosci za poslije poroda?

Jel ima u DM-u za kupiti jednokratne gacice? Jel uzimam svoju velicinu ili ima neka caka s tim velicinama?
ja sam neki dan kupovala Chicco u DM-u. Vidjela sam te jednokratne gaćice ali samo u vel. M i L.

Ja sam sebi u ljekarni kupila one mrežaste, žena mi dala vel. L, 5 kom, oko 17 kn, ali su mi koma. Gore su ok, čak i velike, jako se rastežu, sigurno odgovaraju i vel. xl u gornjem dijelu, ali me na nogama užasno sjeku. Izgledaju kao bokserice pa me na pregibu između nogu režu baš jako. Neću ih moć nosit nikako. Jedino da sa škarama nekako rasječem. Al neda mi se zaj* s tim. Kupila sam si obične pamučne gaćice i to ću nosit.
Alexa334 is offline  
Old 22.01.2018., 20:50   #2864
Mislim da su najvise hvaljene jednokratne Tosama gaće.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 22.01.2018., 21:11   #2865
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
pozdrav iz predrađaone!
pukao mi je vodenjak jutros na ctg-u, sad su mi uključili drip.
ide li to, jojo
My Name Is... is offline  
Old 22.01.2018., 21:20   #2866
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ide li to, jojo
Vec je na siki garant
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 22.01.2018., 21:55   #2867
https://www.jutarnji.hr/specijal/bud...stava/6943746/

baš čitam ovo.

hvala Bogu na našoj socijalnoj zdravstvenoj usluzi i mogućnosti pregelda jednom mjesečno.
i na tome što me gleda liječnik i što pričam s liječnicima.
My Name Is... is offline  
Old 22.01.2018., 21:57   #2868
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Vec je na siki garant


Hvala cure za info o gacicama!
Mrcinica is offline  
Old 22.01.2018., 22:28   #2869
Cure, da li jedete suhomesnate proizvode? Ja imam hrpu domacih, znam da to kao ne smijem, ali sta onda uzeti u ducanu? Sendvici su mi sada hrana bez koje ne mogu...
dinda83 is offline  
Old 22.01.2018., 22:28   #2870
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
https://www.jutarnji.hr/specijal/bud...stava/6943746/

baš čitam ovo.

hvala Bogu na našoj socijalnoj zdravstvenoj usluzi i mogućnosti pregelda jednom mjesečno.
i na tome što me gleda liječnik i što pričam s liječnicima.
Baš sam i ja htjela zalijepiti taj članak.
Užassss. Blaženo naše zdravstvo, kakvo bilo da bilo... Nikad ne bi rodila tamo.
BondWannabe is online now  
Old 22.01.2018., 22:45   #2871
Quote:
dinda83 kaže: Pogledaj post
Cure, da li jedete suhomesnate proizvode? Ja imam hrpu domacih, znam da to kao ne smijem, ali sta onda uzeti u ducanu? Sendvici su mi sada hrana bez koje ne mogu...
Jedem i domaće i iz trgovine
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Old 22.01.2018., 22:47   #2872
Quote:
dinda83 kaže: Pogledaj post
Cure, da li jedete suhomesnate proizvode? Ja imam hrpu domacih, znam da to kao ne smijem, ali sta onda uzeti u ducanu? Sendvici su mi sada hrana bez koje ne mogu...
Jedem kupovne, domaće izbjegavam.

S tim da ih u svakom slučaju jedem manje nego što bi da nisam trudna, ali sad da neću u usta staviti salamu, nije baš tako.
Mrcinica is offline  
Old 22.01.2018., 23:06   #2873
Meni nije toliko neprihvatljiv taj britanski model. Mogla bi odraditi trudnoću u tom režimu.

Suhomesnate jedem kupovne i domaće za koje znam da su nosili meso na analizu.
Elinga is offline  
Old 22.01.2018., 23:20   #2874
ajme jojo, javiii se! sluzbeno sam sutra trebala doma, ali je gin bio dobar i napravio mi raniji otpust. tako da se mazimk u svom domu. a inace bi te stigla i upoznati na babinjacama
cvexter is offline  
Old 22.01.2018., 23:27   #2875
Bogec, ja se malo osjecam nesposobno ovih dana... Mrva ima 2 tjedna, nekako sam sva u moovingu i ne stignem napisati normalan post...

Snow, cure su ti sve napisale, a ja potpisujem svaku tvoju rijec, s Prvom copy-paste kao s tvojim, s Drugom gotovo identicna situacija. Razlika izmedju tebe i mene je sto ja nemam mlijeka. Trudit cu se maksimalno dok ne ojaca pa ako bude razbuđenija, mozda i krene njena snaga i moja jadna cica! Daj Boze! Ako ne, ne pada mi na pamet blejat u vagu ko neki manijak kao s Prvom i molim Boga da vise ne pada na tezini.
O savjetima raznoraznih nazi dojilja necu ni pisat, mogla bi svasta tu zdrobit. Jucer sam imala okrsaj sa frendicom koja je bila sva u savjetima kako da ja dojim! Kad me iduci put netko pita da li dojim, samo cu hladno reci "boli te k... da li dojim". Ja nikad u zivotu nikog nisam pitala o funkcionalnosti njihovih cica. I ne zanimaju me icije cice ko doji i kako doji!

Mrcinica, ja sam prije trudnoce nosila S velicinu, visoka sam 162 cm, dobila sam sve skupa 11 kg u trudnoci (rodila sa 66 kg), Chicco "pelene" koliko god su ogromne, toliko su i dobre jer ne moras stavljati 2 uloska kao npr. Vir, vec samo jedan. Chicco su mi odlicni ali ja sam ih sve skupa iskoristila 10, 2 dala cimerici i 3 pala na pod u bolnici (a u pakiranju je 30). Jednokratne gace sam uzela u Mulleru, S velicinu koju uopce nisam mogla navuci, totalni promasaj, pa mi je mm kupio mrezaste gace u ljekarni, M velicina i to je bio spas! Sve cimerice su na kraju imale mrezaste gace i stvarno su prakticne. Samo treba dobro odredit velicinu!
*narayan* is offline  
Old 22.01.2018., 23:41   #2876
ja rodila večeras15do8 kapitalca od 4290 i 55 cm.
sve je prošlo super jer sam na kraju uzela blaženu epiduralnu. javim se s pričom kad se malo odmorim...
jojo21 is offline  
Old 22.01.2018., 23:47   #2877
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
ja rodila večeras15do8 kapitalca od 4290 i 55 cm.
sve je prošlo super jer sam na kraju uzela blaženu epiduralnu. javim se s pričom kad se malo odmorim...

Vaaaau Jojo svaka čast!!!

Čestitam od srca!!

Uživajte!
Mrcinica is offline  
Old 22.01.2018., 23:49   #2878
Jupi jojo
My Name Is... is offline  
Old 23.01.2018., 00:03   #2879
Ja fakat ne znam napisati kratak post!

Jojo, bravooooo! Velika beba!
*narayan* is offline  
Old 23.01.2018., 05:57   #2880
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
ja rodila večeras15do8 kapitalca od 4290 i 55 cm.
sve je prošlo super jer sam na kraju uzela blaženu epiduralnu. javim se s pričom kad se malo odmorim...
Velika beba, svaka čast
Čekamo priču
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.