Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 10:08   #4541
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ti si i inače kao lutkica, čisto da se zna


i ne pokušavaj promijenit moje mišljenje


edit: one sulwhasoo cc imam #2 što mi je frupy slala. pošaljem ti danas ako si na te mislila!
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Potpisujem
Joj vas dvije! Ne znam vam ja primati komplimente, mazohist u meni odmah dobije poriv da to demantira.
Hvala vam.

@menni, daaa to je ta!
Ali zar ti ne bi trebala mirovati?
Nemoj žrtvovati šavove radi moje ljepote, nije ništa hitno. Imam još jedan i pol tester.
Ako malo začepim nos, kremica je predivna. Na mom licu je to neka golden beige nijansa i taman mi je pogođena.
Moj inbox se pretvorio u uho, viči kako se mogu odužiti!
Ili da ja samoinicijativno nalijem u bočicu malo one divote u tamno plavoj ambalaži?
Ivie is offline  
Old 12.06.2017., 13:19   #4542
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Umm....neke stvari ću ipak ostaviti samo za sebe

^*cough*unifoma*cough*^
CSI menni
Rinchi Cinchi is offline  
Old 12.06.2017., 13:30   #4543
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@Rinchi Cinchi, super ti je azijska ekipa! Hada labo Premium mi je nova ljubav.
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Baš je slatko I imaš super proizvode
Hvala cure
Proizvodi su zbilja dobri, zadovoljna sam. Ali, stiglo je i mene prokletstvo ovog foruma - svaki dan otkrivam nešto što mi fali
Zato mislim da ću morat kupovat, bez obzira na vrućine

A hada labo mi je, potvrđujem nakon par dana korištenja - LUDILO. Baš sam zadovoljna.

Zadnje uređivanje Rinchi Cinchi : 12.06.2017. at 13:43.
Rinchi Cinchi is offline  
Old 12.06.2017., 13:59   #4544
Meni su danas stigle ove divotice! Odmah sam ih i isprobala, propolis ampula je fenomenalna... daje instant hidraciju i naplampa kožu... ne mogu se načuditi glatkoći svoje kože,kao bebina guza 😀 nadam se da me neće brejkati.... za sada je divota jedna 😍
Enzimatski powder wash mi je OK, mislim da se nije iskazao danas na prvi korištenje jer sam sinoć stavila bha i aha masku pa je izostao onaj woow glowy efekt.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sandaz is offline  
Old 12.06.2017., 14:13   #4545
sandaz, ako ti ne bude pasao Towoosongilikakosevećzove tu sam
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 12.06.2017., 14:21   #4546
Quote:
sandaz kaže: Pogledaj post
Meni su danas stigle ove divotice! Odmah sam ih i isprobala, propolis ampula je fenomenalna... daje instant hidraciju i naplampa kožu... ne mogu se načuditi glatkoći svoje kože,kao bebina guza 😀 nadam se da me neće brejkati.... za sada je divota jedna 😍
Enzimatski powder wash mi je OK, mislim da se nije iskazao danas na prvi korištenje jer sam sinoć stavila bha i aha masku pa je izostao onaj woow glowy efekt.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Super ti je ekipa
Razmišljam o tom propolisu, sve ga hvalite.

Jesi tony moly sleeping packove već prije koristila? Ako jesi, kakvi su ti bili?
Rinchi Cinchi is offline  
Old 12.06.2017., 15:10   #4547
Menni da li si ti spominjala Secret Key oriental kremu ili sam nesto pomijesala?! Ako jesi moze nesto vise o njoj
aaatina is offline  
Old 12.06.2017., 15:17   #4548
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Super ti je ekipa
Razmišljam o tom propolisu, sve ga hvalite.

Jesi tony moly sleeping packove već prije koristila? Ako jesi, kakvi su ti bili?
Ja ti imam taj banana sleeping pack, 1 ili 2 semplića.
Neću ga koristiti, imam previše sleeping packova i krema za noć. Dam ti ako želiš.
A propolis je hidro bomba, i ima ga 100 ml. Izdašan je.
Ivie is offline  
Old 12.06.2017., 15:20   #4549
Sofia Victoria, ako ne bude pasao tebi se prvoj javljam za udomljavanje 😁
Rinchi Cunchi, nisam koristila Tony moly sleeping packove, misliš na pandicu? Dobila sam tester kremice za ruke,a ne sleeping pack (tester izgleda isto)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sandaz is offline  
Old 12.06.2017., 15:31   #4550
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Ja ti imam taj banana sleeping pack, 1 ili 2 semplića.
Neću ga koristiti, imam previše sleeping packova i krema za noć. Dam ti ako želiš.
A propolis je hidro bomba, i ima ga 100 ml. Izdašan je.
Ajmeee, srce si :*
nadam se da ću ti se jednog dana moći odužiti
Šaljem pp

Quote:
sandaz kaže: Pogledaj post
Sofia Victoria, ako ne bude pasao tebi se prvoj javljam za udomljavanje 😁
Rinchi Cunchi, nisam koristila Tony moly sleeping packove, misliš na pandicu? Dobila sam tester kremice za ruke,a ne sleeping pack (tester izgleda isto)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Da, mislila sam na pandicu i bananu Nisam znala da je takvo pakiranje i za ruke
Rinchi Cinchi is offline  
Old 12.06.2017., 16:47   #4551
Stigao mi Kiku.Nakon 6 tjedana Kome ono Sulwhasoo smrdi?Sta je to prema Kiku...trule banane...dojmove jos nemam...osim da je malo ljepljiv...e i od sellera dobila vrecicu caja i nesto drugo sam kupovala i pisao je poveci iznos na paketu, 3 x dozvoljeni i nije me carinilo ...
livy is offline  
Old 12.06.2017., 17:30   #4552
Ima tko Hado labo premium da mu ne treba?
Biljezim se
andyca is offline  
Old 12.06.2017., 18:30   #4553
Meni stigle umivalice
The face shop tako prekrasno mirisi, divota jedna! Svjeze, profinjeno, podsjeca me na nesto otprije, mozda neku kremu za suncanje, bas prekrasno
Veceras ju isprobavam, a sapun mi je zao otvarati iz ovog zlatnog pakiranja

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.06.2017., 18:40   #4554
Predivne su vam slicice!
Frecume is offline  
Old 12.06.2017., 18:45   #4555
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Joj vas dvije! Ne znam vam ja primati komplimente, mazohist u meni odmah dobije poriv da to demantira.
Hvala vam

@menni, daaa to je ta!
Ali zar ti ne bi trebala mirovati?
Nemoj žrtvovati šavove radi moje ljepote, nije ništa hitno. Imam još jedan i pol tester.
Ako malo začepim nos, kremica je predivna. Na mom licu je to neka golden beige nijansa i taman mi je pogođena.
Moj inbox se pretvorio u uho, viči kako se mogu odužiti!
Ili da ja samoinicijativno nalijem u bočicu malo one divote u tamno plavoj ambalaži?
your order has been shipped
a tamnoplavu bočicu...a ne znam...(reče ona sramežljivo)...ako se već samoinicijativno nudi...kako da odbijem?

btw, šavove sam skinula, ali sam danas ujedno saznala da moram na još jednu operaciju najkasnije do sredine kolovoza. počet ću se mislit što je to došlo od mene

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
CSI menni
neki bi rekli >



Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Ali, stiglo je i mene prokletstvo ovog foruma - svaki dan otkrivam nešto što mi fali
Zato mislim da ću morat kupovat, bez obzira na vrućine
mislim da smo i tebe upozorile kad si došla na temu da bježiš dok je ura... sad je kasno....

Quote:
sandaz kaže: Pogledaj post
Meni su danas stigle ove divotice! Odmah sam ih i isprobala, propolis ampula je fenomenalna... daje instant hidraciju i naplampa kožu... ne mogu se načuditi glatkoći svoje kože,kao bebina guza nadam se da me neće brejkati.... za sada je divota jedna
Enzimatski powder wash mi je OK, mislim da se nije iskazao danas na prvi korištenje jer sam sinoć stavila bha i aha masku pa je izostao onaj woow glowy efekt.
i dalje se čudim svaki put kad stavim tu propolis ampulu koliko je out of this world. toliko hidratacije u tom malom čudu.
HG


Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Menni da li si ti spominjala Secret Key oriental kremu ili sam nesto pomijesala?! Ako jesi moze nesto vise o njoj
ta sam.
pudingaste je strukture, izvučeš vani žličicu i ostane onako rupa di si tutnula žličicu i za desetak-petnaest minuta površina se opet onako zagladi. miris je baš ginseng-hanbag. netko tko je osjetljiv na mirise u proizvodima sigurno će smetati, meni je divno comforting. korak prije sleeping packa. dekantirala sam ga čini mi se triput, a unatoč tome mazala sam se ravno 5 mjeseci cca 3 put tjedno.
hranjiv je, daje firmness, baš očvrsne kožu ujutro. primijetila sam da se po vratu posebno dobro ponaša.
tako je i pisalo da je učinak. ono što mi je posebno bilo važno je da je za osjetljivu kožu. i doista je. moja osjetljiva koža je baš voli. a ta pudingasta tekstura je tako divan osjećaj dok se razmazuje po koži.
no za napomenu, moja je koža i zbog svih ostalih proizvoda doista očvrsnula u zadnjih 6 mjeseci pa ne znam da li je to samo zbog ovog proizvoda ili zbog kombinacije svega ostaloga.
me gusta mučo.
kupit ću je ponovo sigurno, ali prije toga moram potrošit još dvije kremice full size. i testera jedne kremice u količini full size i još random testera koje ciljano skupljam (sulwhasoo, the history of whoo i sum37)

ukupna ocjena 4 od 5
nije HG, ali je RP

praznu ambalažu nisam bacila. ne znam što će mi, ali neće ni u kantu. preslatka mi je. od čvrstog stakla, a poklopac od čvrste plastike. baš luksuzarija koju želim zadržati. divna je.

pratit ću ponašanje kože sad kad je više nemam.
znamo i same da za neke proizvode tek kad ih više nemaš - skužiš zapravo koliku ti ulogu igraju u rutini.



Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
A propolis je hidro bomba, i ima ga 100 ml. Izdašan je.
boldano - meni je to mrak ta izdašnost. nekad stavim dvije pipete i sve se popije

Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Stigao mi Kiku.Nakon 6 tjedana Kome ono Sulwhasoo smrdi?Sta je to prema Kiku...trule banane...dojmove jos nemam...osim da je malo ljepljiv....
ne znam. nekad se pitam:
kako to da su japanci tako senzibilni na mirise, pa im čak i deodoranti imaju svi tako blagi miris, ne osjetiš ako ne tutneš nos unutra...jer smatraju u svojoj kulturi da je miris nešto što je intimno i ne bi smjelo s tim mirisom zalaziti u tuđi intimni prostor ili probijati noseve onih koji te okružuju... jer se to smatra nepristojnim.
i onda ti opale kiku. pa ti nej smrdit. ili ti opale onaj SK-II. ma ono, daj, tko tu koga

edit: @XenaRatnica, divne su ti umivalice!!!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 12.06.2017., 19:26   #4556
Vi sa propolisom.. I svim ostalim..

Stvarno.. Ja više neću zalaziti na temu do jeseni dok mi se ne otvori sezona šopinga
Svizac15 is offline  
Old 12.06.2017., 19:33   #4557
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Stigao mi Kiku.Nakon 6 tjedana Kome ono Sulwhasoo smrdi?Sta je to prema Kiku...trule banane...dojmove jos nemam...osim da je malo ljepljiv...e i od sellera dobila vrecicu caja i nesto drugo sam kupovala i pisao je poveci iznos na paketu, 3 x dozvoljeni i nije me carinilo ...
Meni Kiku ima miris po germi kao kad pečem germitajg. I još čekam da me oduševi s učinkom.

U potrazi sam za emulzijom, dnevnom kremom koja bi skratila dnevnu njegu, a osvježava, hidratizira i plump-a kožu. Razmatram Etude House moistfull collagen emulziju, Mizon water volume aqua gel cream. Za sada preskačem Belif koje ste preporučile.

Trenutačna jutarnja rutina: 1. umivanje gelom, 2. Kiku, 3. Hada Labo premium, 4. mist diy verzija ili Afrodita aloe vera, 5. serum be good bobice, 6. Meishoku placenta očna krema, 7. zapadnjačka krema za lice, 8. SPF.

Još neke preporuke? Sočna krema ili emulzija?
Little lioness is offline  
Old 12.06.2017., 19:42   #4558
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Stigao mi Kiku.Nakon 6 tjedana Kome ono Sulwhasoo smrdi?Sta je to prema Kiku...trule banane...dojmove jos nemam...osim da je malo ljepljiv...
ja sam ta kojoj sulwhasoo gadno smrdi.
kiku takodjer.

ali kad bi morala birati, kiku mi je ipak ugodniji nosu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 12.06.2017., 19:50   #4559
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Meni Kiku ima miris po germi kao kad pečem germitajg. I još čekam da me oduševi s učinkom.

U potrazi sam za emulzijom, dnevnom kremom koja bi skratila dnevnu njegu, a osvježava, hidratizira i plump-a kožu. Razmatram Etude House moistfull collagen emulziju, Mizon water volume aqua gel cream. Za sada preskačem Belif koje ste preporučile.

Trenutačna jutarnja rutina: 1. umivanje gelom, 2. Kiku, 3. Hada Labo premium, 4. mist diy verzija ili Afrodita aloe vera, 5. serum be good bobice, 6. Meishoku placenta očna krema, 7. zapadnjačka krema za lice, 8. SPF.

Još neke preporuke? Sočna krema ili emulzija?
Etude House moistfull collagen emulzija - općenito etude house - their products are more targeted towards the youth market and women in their early 20s.
ruževi su im ok, i tako dekorativa ima štosne stvari, ali preparativa je baš onako za mladenačku kožu. do 25.

emulzija - swanicoco waterfall emulsion wow hidratacija
mislim da ivy ima swanicoco snail fermentation?
laneige sensitive skin balancing emulsion
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 12.06.2017., 20:06   #4560
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Meni stigle umivalice
The face shop tako prekrasno mirisi, divota jedna! Svjeze, profinjeno, podsjeca me na nesto otprije, mozda neku kremu za suncanje, bas prekrasno
Veceras ju isprobavam, a sapun mi je zao otvarati iz ovog zlatnog pakiranja

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Super su ti umivalice
Vidim da su se zaredale slikice, kupuje se punom parom ☺
Rinchi Cinchi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.