Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 13:21   #21
Ljudi vidim danas nakon što sam ušla u ured (morala sam izać od 11-13h) da ga je uhvatila dežurna moralna kontrola (dvi tri starije kolegice crkvenjakuše koje promatraju situaciju već neko vrijeme) i da su upozorile i njega i nju...... ovaj se vratio u ured cili crven i nadrkan i sad sidi ne priča s nikim...možda bude šta od toga....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:44   #22
Čovjek je punoljetan i ne treba skrbnika.

Ako krenete u priču o toj temi, ja bih mu rekla da se kuži da je onak, neprimjereno.
Ali ako me nitko ništa ne pita, gledala bih svoja posla.
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:48   #23
Da.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:25   #24
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Da.
Šta reći?
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:15   #25
Po mom misljenju da su se povalili ili htjeli samo povaliti, vi ne bi primijetile nista... oni ne bi isli na kave, vec samo prije ili poslije posla na "sastanak" ili "sportsku aktivnost"....

oni su se zblizili - da li prijateljski ili zacopano, to samo oni znaju. Ako su se zacopali, njima i njihovim obiteljima slijedi najgori period. Ovo sto prolaze je ljudski... na njima je, a ne ekipi u uredu, da snose posljedice svojih postupaka...

veze pucaju, ili se razvijaju. Konkretno za mene na poslu su se cesto klingali frajeri, ja sam mislila da su zacopani, ljudi su mislili da smo zacopani. U najvecem dijelu slucajeva nista se nije dogodilo, seksualno I mean... uvijek se pitam zasto sam im ja trebala za tolika druzenja, povjeravanja, kad su imali zene ili cure doma...ja npr. ne bih voljela da se moj decko/muz tako ponasa s kolegicama...

ovaj slucaj nije tvoja stvar, stvar njega, zene, i kolegice jest. I oni ce to razrijesiti. To mozes bez osude njemu nesto spomenuti.... ali biti ce kako oni odluce da bude. Njihovi su zivoti.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:36   #26
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Po mom misljenju da su se povalili ili htjeli samo povaliti, vi ne bi primijetile nista... oni ne bi isli na kave, vec samo prije ili poslije posla na "sastanak" ili "sportsku aktivnost"....

oni su se zblizili - da li prijateljski ili zacopano, to samo oni znaju. Ako su se zacopali, njima i njihovim obiteljima slijedi najgori period. Ovo sto prolaze je ljudski... na njima je, a ne ekipi u uredu, da snose posljedice svojih postupaka...

veze pucaju, ili se razvijaju. Konkretno za mene na poslu su se cesto klingali frajeri, ja sam mislila da su zacopani, ljudi su mislili da smo zacopani. U najvecem dijelu slucajeva nista se nije dogodilo, seksualno I mean... uvijek se pitam zasto sam im ja trebala za tolika druzenja, povjeravanja, kad su imali zene ili cure doma...ja npr. ne bih voljela da se moj decko/muz tako ponasa s kolegicama...

ovaj slucaj nije tvoja stvar, stvar njega, zene, i kolegice jest. I oni ce to razrijesiti. To mozes bez osude njemu nesto spomenuti.... ali biti ce kako oni odluce da bude. Njihovi su zivoti.
Niko se ne može zalipit za nikoga ako i drugoj strani to ne paše...vjerojatno su i tebi pasala ta druženja, povjeravanja i sl. i dizala ti ego, ništa loše u tome (za tebe jel)....meni je malo veći problem jer se sve događa ispred mene i malo je teže doć njegovoj ženi (mojoj prijateljici) s pričom: "Hm ništa nisam primjetila iako 8 sati sidim s njih dvoje i cila firma priča o tome.."....tako da ne bi baš rekla da nije moja stvar jer bi ja njemu rekla ko što bi rekla vlastitom bratu pa di puklo da puklo...bar bi mi savjest bila mirna...
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:52   #27
Ali, zašto se brineš? Njegov život. Neka radi kako zna najbolje. Ako je glup, sebi je glup.

Zašto bi mi izigravali moralne, ili ikakve, vertikale ikome tko je odrastao bio tako "močan" da napravi nove živote. Za to treba pameti, pa valjda je ima nešto u glavi. Ili ne

Drš se ti svog posla a njemu kako bude, bude.

I ne, nije to bezdušno. I nema veze šta ti je " ka brat" . Nitko od ovog njegovog ponašanja nece izginuti, od flertova, prevara, raskida brakova se ne umire.


Ja se nebih mješaala, ni sekirala. Kupi kokice i uživaj u predstavi.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:12   #28
Ja bih rekla bratiću ( ali samo pod uvjetom da smo si bliski kako pišeš ) da je njegovo ponašanje neukusno ,neprimjereno i sramotno prema njegovoj ženi - no da joj nećeš ništa reći, ali nećeš ništa lagati ni skrivati ako te sama bude pitala

Pa ako oni nemaju ništa - to će ga natjerati da se zamisli i promijeni ponašanje.
Ako imaju - da dobro razmisli što radi
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:39   #29
Jadan čovjek
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:43   #30
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jadan čovjek
jadničak. ne daju mu da u miru kao zeko (za radnog vremena) 4-5 puta dnevno trči sa dignutim kurcem za kolegicom na kavu. okrutni ljudi.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:45   #31
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
jadničak. ne daju mu da u miru kao zeko (za radnog vremena) 4-5 puta dnevno trči sa dignutim kurcem za kolegicom na kavu. okrutni ljudi.
To bi trebao biti njegov problem...ne njihov
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:57   #32
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jadan čovjek
Da, jadničak nešto bi povalio al ga gledaju zlobna rodica i kravetine iz firme, a tako je dosadno sa ženom i dvoje balave dice i niko te ne razumi, osim naravno kolegica mlada.....da se bar ranije sjetio tražit van radnog mjesta kmeeeee..
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:01   #33
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Da, jadničak nešto bi povalio al ga gledaju zlobna rodica i kravetine iz firme, a tako je dosadno sa ženom i dvoje balave dice i niko te ne razumi, osim naravno kolegica mlada.....da se bar ranije sjetio tražit van radnog mjesta kmeeeee..
To definitivno nije tvoj problem
Problem je jedino ako to ne shvaćaš.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:03   #34
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ljudi vidim danas nakon što sam ušla u ured (morala sam izać od 11-13h) da ga je uhvatila dežurna moralna kontrola (dvi tri starije kolegice crkvenjakuše koje promatraju situaciju već neko vrijeme) i da su upozorile i njega i nju...... ovaj se vratio u ured cili crven i nadrkan i sad sidi ne priča s nikim...možda bude šta od toga....
Ovdje je samo pitanje vremena kad će to doć i do žene.
A i taj rođak ti je pametniji...
Zna gdje radi i s kim.I onda se tak ponaša pred svima.
Mislim da tu nije bilo nikaj fizički.Zato valjda i nije kužio da je pretjerao.

Ne znam jel mu trebaš išta govoriti nakon tog pozivanja na red dežurnih kvočki.
Ako mu sad nije jasno kak to drugima zgleda i kaj se priča po firmi,onda je stvarno glup ili ga jednostavno nije briga...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:11   #35
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To definitivno nije tvoj problem
Problem je jedino ako to ne shvaćaš.
Kao što ni moja buduća reakcija nije tvoj zar ne? hvala za your 2 cents na ovoj temi.......niko nije rekao da ću skočiti na čovika zato i pitam savjet ti si svoje rekao, savjet mi ne paše i to je to, move along... a najmanje mi se ulazi mi se boys vs.girls teme.....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:14   #36
je glup je poprilično i nezreo, al i dobrica....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:18   #37
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ljudi vidim danas nakon što sam ušla u ured (morala sam izać od 11-13h) da ga je uhvatila dežurna moralna kontrola (dvi tri starije kolegice crkvenjakuše koje promatraju situaciju već neko vrijeme) i da su upozorile i njega i nju...... ovaj se vratio u ured cili crven i nadrkan i sad sidi ne priča s nikim...možda bude šta od toga....
dobro je, jer to treba odmah u startu riješiti. poslije će biti kasno.

meni izgleda da su i jedno i drugo munjeni. on se ne skriva pred cijelom firmom, a ona tako droljasto naganja njega oženjenog.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:18   #38
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To bi trebao biti njegov problem...ne njihov
Pa da je bio diskretan,bio bi samo njegov problem...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:29   #39
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ko to zna...šta se može primjetiti i jako očito je: stalno izlaženja "na kave" (po 4-5 puta za vrijeme radnog vremena nekad u susjedni kafić, nekad u susjednu slobodnu kancelariju il kuhinju)...smijurenje i zadirkivanje preko hodnika, dodirivanja i sl...ulaženje Ivane u našu kancelariju bez "Dobar dan!" ikome od starijih kolega samo drito na njega da ga izvuče van (opet na kavu il cigaretu) ili da priča ispred svih s njim u hehehohhihi fazonu....biće se ženska zabavlja, a ovaj nasjeo......inače rođak je razne kave odbio u raznim kombinacijama s muškim i ženskim kolegama, čak i sa mnom (nema se para) da sad doslovno izlazi s ovom 4 puta dnevno..mislim kuži se iz aviona da se zatelebao i da mu fali pažnje....za curu bi rekla da je to igra (koliko mogu procjenit) čak i neke stvari o njoj m se čine dosta čudne koje sam snimila (psihička nestabilnost)...al nije to važno sad...
Lik ima dvoje male djece, ima malu plaću, žena mu ne radi, a on ide par puta na dan u kafić sa tom fufom na kavu?
Odakle mu novci ili to plaća fufa?
On se očito zatreskao u nju i to mu podiže ego, a dosta mu je brige oko žene i djece. Sad bi malo uživao... tipično muški - napravi djecu i odi se malo zabaviti jer ti kod kuće žena kuha, pere, pegla i odgaja djecu.
Koji se kurac uopće žene kad znaju da će im to dosaditi kroz par godina. Neka ostanu vječni neženje i neka jebu sve što hoda, neka si dižu ego s kim god hoće, a ne ovako. Jad i bijeda muškog roda sve dok ne postanu impotentni, a onda im je dobra i žena koji ih je cijeli život trpila i čekala.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:54   #40
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ali, zašto se brineš? Njegov život. Neka radi kako zna najbolje. Ako je glup, sebi je glup.

Zašto bi mi izigravali moralne, ili ikakve, vertikale ikome tko je odrastao bio tako "močan" da napravi nove živote. Za to treba pameti, pa valjda je ima nešto u glavi. Ili ne

Drš se ti svog posla a njemu kako bude, bude.

I ne, nije to bezdušno. I nema veze šta ti je " ka brat" . Nitko od ovog njegovog ponašanja nece izginuti, od flertova, prevara, raskida brakova se ne umire.

Ja se nebih mješaala, ni sekirala. Kupi kokice i uživaj u predstavi.
Samo što joj je njegova žena jedna od boljih prijateljica.
Pričaj s njim ako nastavi jednako.

My time
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.