Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2006., 18:39   #61
Ova ima podesivu gumicu iznad trbuha,jako laganu.
To sam si inače naručila za bolnicu da budem ,ai ću ju sigurno nosati po kući jer je stvarno divna.
A gornji dio mogu čak obući za van.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 21:53   #62
Cure u bolnici vam je bolje u spavacici jer vas dolaze gledat(vizita) pa ko bi skido gace i hlace od pidjama
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 21:53   #63
E, da i nemojt enis ljepo za bolnicu uzimat jer se onda i naj vise sve zmaze, krv iscjedak, kuzis, sve to.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 22:51   #64
Rita, pa ja sam mislila da mi ne trebamo nista da nosimo od spavacice. Zar nam nece oni to dati?
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 03:50   #65
Katie mi ne trebamo nista, ne brini. Ja sam u bolnici tak bila uglavnom gola jer mi je sve smetalo.Treba ti nesto za preko spavacice,bademantl. Na kraju krajeva tu ides odmah i doma pa ne stignes nis ni nositi.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 04:21   #66
imacu sama svoju sobu i sve unutra tako da necu ni izlazit iz nje. Sjecam se kad sam isla ove godine da vidim moje 3 prijateljice sta su rodile da su imale samo one bolnicke spavacice a svaka je rodila u drugoj bolnici. Mislim da i ostanes u njima i onda se obuces kad ides kuci.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 06:10   #67
Katie uzmi si nesto za preko spavacice za svaki slucaj da izadjes van iz sobe, nikada ne znas. Ja sam izlazila kad je sestra isla kupat malu ,pa nam je pokazivala kak da to doma radimo. A i isla sam setat kad je mala zaspala jer sam morala na noge nakon carskog. Uvijek ti i muz moze donjet sta ti treba,vidjet ces
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 06:17   #68
onda cu ponjeti i to! Hvala za savijet.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 19:37   #69
Za one koji ne mogu u H&M u Ljubljanu/Graz, prijavljujem odlican TopShop ducan u City Centru. Imaju trudnicki odjel.
Trapke 350-450 kn, al super moderne. Hlace i majice isto.
Nisam nis kupila, ne isplati mi se vise...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 19:41   #70
U Kamarisu u Tkalci su imali traperice za 100 kuna
a imate i jos ova dva ducana http://www.lavie.hr/ i http://www.mama.com.hr/
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 03:46   #71
odjeca za trudnice

Quote:
valerius_cordus kaže:
sestra mi je trudna pa me zanima gdje se Vi (moje dame) oblacite? gdje kupujete povoljnu trudnicku robu, ako to i postoji!!??
po savjetu jedne frendice sestru sam otpeljao u TopShop u Importaneu i to je ejdnin ducan za koji znam da ima dio s trudnićkom odjecom! ćuli smo za neki shop na Malešnici?!
svaki savjet je dobrodošao....

HVALA unaprijed
ako trazis kvalitetnu odjecu za trudnice, a nisi spremna potrositi 500-600kn za jedne hlace kao taj nekad butik u Malesnici (prodavali su iskljucivo TURSKU robu po astronomskim cijenama);;;; zaleti se do butika "ANNA", SV. DUH br 5(u prolazu), mislim da imaju jos jedan u Sesvetama, nasuprot Getroa- tamo se zgodno zaletiti autom. Ja sam si dala sivati kod njih i trudnicko odijelo SAMO 680kn, to se ide na probe u njihov dizajn studio u Tkalcicevoj 71b. Sada mi siju i kaputic po mjeri- super su. Cijelu kolekciju je osmislila dizajnerica Anna- prezime joj je talijansko, nemrem se sad sjetiti; ali zena je super, koju god ideju imas, napravi ti od elasticnih materijala na regulaciju, a cijene su super- hlace oko 260kn...Inace sam za nju cula preko moje frendice koja je kupila vecernju haljinu po mjeri za samo 1000kn...
AMR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 12:43   #72
Ta Anna, Kamaris i ostali su imali odjecu za elegantnu trudnicu klasicnog stila (ja bih rekla bapskog, al tko sam ja da se petljam u tudji ukus )
Nista za iscasene sportivo tipove u cargo hlacama i majicama sa smijesnim natpisima
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 15:45   #73
Quote:
AMR kaže:
Sada mi siju i kaputic po mjeri- super su.
cijena? tvoji ili njihov materijal?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 18:07   #74
trgovina Anita (inače prodaju donje rublje za trudnice i žene koje su operirale dojke), na TC Jarun ima odličnih trudničkih hlača, modernog izgleda i koštaju samo 200 kn.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 00:03   #75
kaputic za trudnice

Quote:
magic blue kaže:
cijena? tvoji ili njihov materijal?
od njihovog ponudjenog materijala 980 kn, od tvog mislim 700 ili 800, vise se ne sjecam, jer sam uzela od njihovog- meni se svidio.
AMR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 06:57   #76
thx! ali te pare za dva-tri mjeseca furanja ne dam. bolje cu si kupit neku obicnu jaknetinu za sitnije pare i zdurat s njom, a ostatak para utuc za bebaca
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 12:57   #77
Thumbs up

Quote:
magic blue kaže:
thx! ali te pare za dva-tri mjeseca furanja ne dam. bolje cu si kupit neku obicnu jaknetinu za sitnije pare i zdurat s njom, a ostatak para utuc za bebaca
i ja sam od onih koji nemaju previse love, vidjela sam taj kaputic, meni je rpedivan jer volim rozo- ALI kad sam se sjetila sto sve jos moram kupiti za bebicu- uzela sam simpa poncho (oko190 kn) - ide preko svega i idealan je za ovo toplo-hladno vrijeme. Znate sto vam je kod njih super- posto je sve njihva proizvodnja, a traperica im nisu jaca strana, preuredili su mi moje omiljene traperice u trudnicki model- odrezali pasicu, produbili, igore nasili elastican materijal i stavili sistem za regulaciju, tako da kad vozim i sjedim, popustim za par rupica i to za samo 80 kn. Htjela sam da mi bude brzo gotovo, pa mi je prodavacica dala broj. sivaone koja je u Tkalci- i bilo je gotovo za pola sata. Inace se ceka dan-dva, ali je meni bilo nezgodno opet se vratiti na Sveti duh.
stephanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 13:36   #78
jucer sam vas se sjetila dok sam hodala gradom po suncu
u samom centru butik, vlaska 13, ako sam dobro zapamtila

e, usput...malo sam morala postimati naslov, kad sam vec tu
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)

Zadnje uređivanje putnica : 29.10.2006. at 14:21.
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 17:25   #79
Grudnjaci za dojenje

Ja sam gledala te grudnjake za dojenje i niti jedan nije jeftiniji od 200 kn... i onda sam ga nasla na netu http://www.fasnovemlingerie.com isti kao u jednom ducanu za 139.00 kn. Mislim da se isplati procackati po netu i ustediti koju kunicu.. i ovako i onako kad bebac stigne para ce uvijek biti premalo...
novem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 20:05   #80
U Importaneu u malom dućanu desno od onih okruglih stepenica imaju grudnjak za dojenje i košta samo 79 kn.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.