Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2004., 02:44   #61
suludo je partnera koji vara pretvoriti u epicentar svojeg svijeta, gustati kako ces mu napakostiti, kako ce mu biti lose kad shvati radi koga je otisao... zagadjujes svoj zivot bezveze, trosis vrijeme i snagu na bezvrijedno...
mislim, zivis svoj zivot, *ebe ti se kako ce njoj biti kad "progleda"...

a sta bi napravila?
ovisi je li rijec bas o vezi-vezi, ili je samo nesto ubo sa strane. no, ni u kom slucaju se ne bih osvecivala.
to mi se dogodilo jedan jedini put u zivotu ( da skuzim da me vara) i uopce me nije ni zanimalo kako doticna izgleda...

a je se usrecila, siroce
anttea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 23:55   #62
ostavila bi ga
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:16   #63
Nitko ne zna što bi u toj situaciji učinio, dok mu se ista ne desi.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:18   #64
__________________
"live and let live..."
netko drugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:25   #65
Ne znam da li mi se samo čini, ali osjećam nečiji dah za vratom.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:59   #66
ehhh....da bar......
__________________
"live and let live..."
netko drugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 12:22   #67
Quote:
suzy_f kaže:
a ak me oce varat..varal bu me.. sve je ok dok ja to ne znam..
a kad saznam.. nema se tu puno kaj obracunavat..
Sve ok dok ne znam.. Meni ovo nije jasno.. NIje ok, nije nikada ok varati me!! Stvari tipa: ak ja ne saznam, nek me vara su mi najblaze receno..
Bi li oprostila? prvi put mozda i bih. ali drugi put NIKADA..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 13:27   #68
Napucala bi ga nogom u dupe i otišla
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 14:45   #69
Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
Gle ovako, u cijelom filmu su te trece osobe samo statisti. Da nema tih, nasli bi se drugi.
No nakon takvog scenarija broj statista se povecava, tj. glavni glumac bude strpan u isti kos.
A na statiste ne zelim gubiti vrijeme.
Obracunala bi se s plavim oglasnikom - ponuda stanovi.

No, ne gleda mi se taj film uopce.
tegla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 11:07   #70
Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Ako si u braku, ovo zakonski ne možeš provesti!
Ali se možeš ti iselit.
Naravno, ako nemaš djece...
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 11:22   #71
Re: pitanje za sve

Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
Ne bih nikada govorila nekomu drugomu o ničem.
Sve bih razgovore obavila sa svojim mužem.
Imamo dijete i sad mislim (a tako nisam prije no što nam se kćer rodila) da bih možda (ali samo možda) mogla oprostiti jednu usputnu tzv. "ludu noć".
NO, nadam se da će to u mom životu ostati sve na hipotezi, jer priznajem s tim bih se teško nosila.
Jer, nije tu samo malo "gimnastike" s nekim drugim, radi se o LAŽIMA, a na to sam već JAAAAAKO osjetljiva.
u svakom slučaju pokušala bih uspostaviti narušeno povjerenje, ali sigurna sam da više nikada to ne bi bilo isto. No, priznajem da nekim ljudima takve stvari donesu katarzu, skuže napokon što doista imaju u životu i na neki način se promijene.
Iz moje sadašnje pozicije teško bih mu povjerovala čak i da mi sam kaže da me prevario jer on ne zna lagati, ili smo si nas dvoje tako bliski pa jedan drugoga čitamo ko otvorene knjige.
U svakom slučaju, moram priznati da mi je teško zamisliti da problem idem rješavati s trećim osobama!
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 12:33   #72
Re: Re: pitanje za sve

Quote:
Blueberry kaže:
U svakom slučaju, moram priznati da mi je teško zamisliti da problem idem rješavati s trećim osobama!
nisam bila i nadam se da necu biti u takvoj situaciji. ali ovak kad citam ovakvu temu prvo sto mi padne na pamet da ne bi ostala duzna osobi koja igra dio svoje ulogu u raspadanju mojeg zivota.

tko rastura moj brak mora biti svjestan da mu se barem slicno moze dogoditi
a mozda i ne bi, ne znam.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 19:45   #73
Re: pitanje za sve

Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
Kad bih zatekao zenu u preljubu s najboljim prijateljem, odmah bih mu rekao:

"Zlocesti peso! Nema vise Pedigree Pala najmanje tjedan dana!"
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 20:54   #74
E sad. Ja bih doticnoj da se najiskrenije zahvalim, da joj odnesem cvijece i bombonjeru. Za svako edukativno iskustvo sam zahvalna, a ona mi je pokazala kakav je doticni zaista. Al' necu - bilo bi pogresno protumaceno

Uvijek sam tvrdila - i on je znao - da preljubu ne bih oprostila, bez obzira na okolnosti - ako hoce biti s nekom drugom, na 5 minuta ili do kraja - siroko mu polje, zna sta gubi (ako nije svjestan u datom trenutku, saznace prije ili kasnije ). Desilo se da je u cijeloj pastorali preljuba bila najbezazlenija stvar - medjuim, i da je sve bilo savrseno, ipak bih doticnoj bila samo i iskljucivo zahvalna.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 23:32   #75
ne znam kako bih reagirala da saznam da me muz prevario, ili da me vara...mislim da ne bi vise mogla biti s njim, jer vise ne bi bilo povjerenja..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 23:46   #76
lijepo sam se zahvalila curi kad me nazvala i pitala kako mi je sad kao ostavljenoj ženi i poželjela joj puno sreće s njim. A njegovu garderobu lijepo spakovala ( jest da sam sve malkice pokvarila postala je neupotrebljiva) i odnijela kod njegovog druga. Ostalo smo riješili na sudu.
pincom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 19:08   #77
Re: pitanje za sve

Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
... pobio bih stoku !!!
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 19:09   #78
Quote:
pincom kaže:
lijepo sam se zahvalila curi kad me nazvala i pitala kako mi je sad kao ostavljenoj ženi i poželjela joj puno sreće s njim. A njegovu garderobu lijepo spakovala ( jest da sam sve malkice pokvarila postala je neupotrebljiva) i odnijela kod njegovog druga. Ostalo smo riješili na sudu.

__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 23:51   #79
Re: Re: pitanje za sve

Quote:
cabon kaže:
... pobio bih stoku !!!
Gle slucajnosti, to sam i ja pomislio kad sam citao o ovo dvoje . Pa onda se sjetio, ma ne, nemozes biti takav. Ljubav ide cudnim putevima
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 11:48   #80
Secundo, pročitao si mi misli
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.