Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2011., 09:32   #561
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
U gorenavedenom dokumentu imaš i točne iznose troškova za to što ti treba.

Kojem dokumentu ???
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 10:06   #562
Dokumentu "Naknade" dostupnog na webu PBZa
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 10:35   #563
Evo jedva sam našao, prvo mi nije htjelo otvorit pa onda zaobilazno...
Uglavnom piše da se ne plaća ništa. Osim ako ne postoji neka caka...

Ah da...caka...mjesečnu naknadu naravno treba podmiriti...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:33   #564
Ovoliko sam ja platio doznaku preko ebankinga od pbza: LINK
JoZoFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 12:28   #565
Samo da kazem da od proslog utorka nitko i se nije javio vezano za problem minusa na deviznom. Kada trebas nesto platiti ili neku opomenu dobiti odmah te zovu da podmirs dug i sl. a sada kada je situacija suprotna oni se uopce ne javljaju vec sam ih ja do sada morao zvat vec 3 puta i svaki put dobio isti odgovor " jos uvijek vam ne mozemo dati odgovor na vasu reklamaciju"

Brzi je customer service na internetu nego u jednoj banci u HR.

Pozdrav
JoZoFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 12:34   #566
Evo da i ja podijelim jedno neugodno iskustvo s doticnom bankom

priej par godina bivsem su mi ukrali novcanik i u njemu osobnu i bankomat karticu
Pina niej bilo
i onda ej lopov otisao na salter Privredne banke podigao sve pare s racuna i prilozio laznu osobu (uopce ne lici na njega) i jos se drugacije potpisao

Kad smo pisali zalbu upravi, dobili smo odgovor da ce oni tvrditi da je lik dobro krivotvorio osobnu!!!

i pisi kuci propalo

naravno da smo podignuli sve s Privredne i otisli drugdje

a meni u Erste kad dizem 50 kn a nisam se isto potpisala kao na osobnoj ne daju pare!!!!
toliko
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 20:10   #567
Ovo s tim studentskim paketom postaje smiješno. Poslao sam im mail prije sigurno tjedan dana i jučer mi stiže mail da rade na mom upitu i da ću uskoro dobiti odgovor i da zahvaljuju na strpljenju. Danas sam išao do poslovnice uplatiti novce i rekao odmah ženi da mi se naplaćuje naknada 14kn iako imam otvoren taj paket, i to sa žiro računa na kojem nema sredstava. Gleda ona to i kaže da je to zato što imam otvoreno i PBZ365 preko mTokena i mPBZ, a u studentskom paketu može ili jedno ili drugo. To mi je čudno jer nigdje u njihovim prospektima ne piše da je ili ili, no rekoh ok, zatvorite mPBZ. Sad gledam na internetu, kamatna stopa i dalje 11,48%, a vjerojatno će i naknada na kraju mjeseca opet biti 14kn, tj. 8kn koliko je naknada za PBZ365.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:43   #568
Nisi trebao zatvorit mPBZ jer je u paketu... Trebao si pričekat rješenje reklamacije...

Očito imaju nekih problema u obradi podataka (zastoj). Na mom i očevom računu je formiran izvod za rujan, a frendu i mami nije još...
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:55   #569
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ovo s tim studentskim paketom postaje smiješno. Poslao sam im mail prije sigurno tjedan dana i jučer mi stiže mail da rade na mom upitu i da ću uskoro dobiti odgovor i da zahvaljuju na strpljenju. Danas sam išao do poslovnice uplatiti novce i rekao odmah ženi da mi se naplaćuje naknada 14kn iako imam otvoren taj paket, i to sa žiro računa na kojem nema sredstava. Gleda ona to i kaže da je to zato što imam otvoreno i PBZ365 preko mTokena i mPBZ, a u studentskom paketu može ili jedno ili drugo. To mi je čudno jer nigdje u njihovim prospektima ne piše da je ili ili, no rekoh ok, zatvorite mPBZ. Sad gledam na internetu, kamatna stopa i dalje 11,48%, a vjerojatno će i naknada na kraju mjeseca opet biti 14kn, tj. 8kn koliko je naknada za PBZ365.
ovo da oni još nisu shvatili u čemu je problem uopće ne želim komentirati

najvjerojatnije imaš otvoren stari studentski paket a ne novi.
uzmi na faxu novu potvrdu i odi u banku da ti promijene i stave šifru novog stud.paketa. ako te možda blijedo pogledaju, reci da hoćeš da ti to promijene.

e da, i mpbz si slobodno opet otvori jer je i to ako želiš u paketu NOVOM!
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:18   #570
Hm, ali imam otvoren taj novi PBZ indeks paket. Jučer mi je dala neki papir/potvrdu kad je zatvarala mPBZ i pisalo je na njemu da imam to otvoreno.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:01   #571
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Hm, ali imam otvoren taj novi PBZ indeks paket. Jučer mi je dala neki papir/potvrdu kad je zatvarala mPBZ i pisalo je na njemu da imam to otvoreno.
hm

onda nemam drugu ideju
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:39   #572
Jel ti piše PBZ indeks paket ili PBZ indeks PLUS paket?
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 17:24   #573
Nije pisalo plus.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 20:29   #574
LJUDI TREBAM HITNO pomoc....trebam nesto kupit i platiti paypalom koji je vezan za ziro racun pbz-a ...a stavili su mi trajni nalog na tekuci...i sad nemgu platiti...jel mogu preko internet banakrstva prebacit pare na ziro racun i kak?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 20:32   #575
Nemam IB u PBZ, ali potrazi stavku prijenos izmedju racuna ili nesto slicno ako postoji.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 21:34   #576
Jedini način ti je da normalno uplatiš na žiro, kao i na svaki drugi račun. Nema prečaca.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:01   #577
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Nije pisalo plus.
E onda je u tome problem, imaš stari paket...
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:02   #578
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
LJUDI TREBAM HITNO pomoc....trebam nesto kupit i platiti paypalom koji je vezan za ziro racun pbz-a ...a stavili su mi trajni nalog na tekuci...i sad nemgu platiti...jel mogu preko internet banakrstva prebacit pare na ziro racun i kak?
Stavi novac na žiro i taj isti dan obavi kupnju... Trajni nalog se izvršava sutradan (ako nisu nešto mijenjali po tom pitanju).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:40   #579
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Nije pisalo plus.
aha! to ti je stari!

sad napravi ono kaj sam ti napisala
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 22:33   #580
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Stavi novac na žiro i taj isti dan obavi kupnju... Trajni nalog se izvršava sutradan (ako nisu nešto mijenjali po tom pitanju).
skonto sam fala
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.