Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2010., 15:55   #21
pravi materijal za Farmu

sad nek neko napiše da nikad nije čuo za Farmu
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:15   #22
a šta je to Farma?





















znam, zajebavam se
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:17   #23
Lik je kralj, imala sam ga čast upoznati!
Frajer!
__________________
De gustibus (et coloribus) non est disputandum. Augustus Faselius
Moulin rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 11:22   #24
Jao, jos je stavio na stranicu sve svoje pjesme da ih mozemo slusati online, i mozete i glasati koja je najbolje.
http://danijelboto.com
jossaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 19:39   #25
on je visok 185

eh da sam to znala prije... uopće mi nije tako izgledao na telki, palim se na visoke
__________________
How about... no?
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 19:49   #26
Quote:
jossaric kaže: Pogledaj post
Jao, jos je stavio na stranicu sve svoje pjesme da ih mozemo slusati online, i mozete i glasati koja je najbolje.
http://danijelboto.com
Danijele, jesi to ti? pa nemoj se skrivati iza tuđeg imena...reci da si ti, da ti se obožavateljice mogu javiti!



Quote:
m_lady kaže: Pogledaj post
on je visok 185

eh da sam to znala prije... uopće mi nije tako izgledao na telki, palim se na visoke
185 je visoko?
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 19:59   #27
kowalski, ne biti ljubomoran prvo ga zanijekati, a onda reći da nije visok...
sad još reci da nije sexkssy
__________________
Ovako željan sreće, nisam u tim trenucima ništa više tražio nego da mi život dovijeka bude samo niz sretnih popodneva.
znj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 20:02   #28
ja sam 185 pa zato pitam.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 20:12   #29
dobro, izvuka si se za dlaku
+ dobit ćeš bodove kod m_lady
______________________________
= izgleda da profitiraš
__________________
Ovako željan sreće, nisam u tim trenucima ništa više tražio nego da mi život dovijeka bude samo niz sretnih popodneva.
znj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:08   #30
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
dajte drvlje i kamenje, o svi gromovi ovog neba sručite se na mene
a bijes bogova neka me prati na svakom koraku mom
jer dostojan nisam vidjeti svjetlo niti osjetiti vjetar
dok grešnički pužem po svijetu tom
i neka me kao dovijeka zaobilaze žene..jer ja fakin ne znam tko je Danijel Boto!!
, ni ti nisi znao
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:12   #31
Simpatično stvorenje , čak me malo asocira na Šokija, ma ne malo, dosta !!!
Ali mjuza
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 19:50   #32
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
, ni ti nisi znao
nisam, priznajem, jer ne pratim delaleovu izdrkotinu.
ali sam se pokajao na licu mjesta (okej, ovo sa ženama nisam mislio ozbiljno, ali ostalo jesam).
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 12:11   #33
'''''''Sveopćoj poplavi novih zvijezda i zvjezdica na našoj estradi, jedan glazbenik se posebno istakao svojom skromnošću i duhovitošću. U nedjelju su se gledatelji, u emisiji Red Carpet koja se prikazuje na Novoj TV, mogli upoznati s Danijelom Botom.

Čapljinac kojeg smo mogli vidjeti u emisiji Showtime gdje se natjecao i naš Miro Tomić, oduševljava ljude diljem BiH.

Kaže da je najveći iznos koji je zaradio 400 KM na jednoj svadbi u Konjicu,da bi volio kupiti Golfa IV kad bi imao puno novca, te da mu je velika želja zapjevati u diskoteci Frotea u Čitluku.

Glazbom se bavi već deset godina, a vrhunac njegovog glazbenog stvaralaštva je izdavanje nosača zvuka pod nazivom ''Nisam ko drugi''.

Boto je nastupio i na OBN-u na njihovom antitalent showu, gdje je osvojio drugo mjesto.

Nadamo se da će Botina glazbena karijera krenuti uzlaznom putanjom te da će se svojim zalaganjem probiti na glazbenoj estradi.
Ako mogu Simona Gotovac i Nives Celzijus, zašto ne bi mogao i Danijel Boto. """"""

Ha ha ha bas me je nasmejao ovaj tekst. Bez uvrede ali ovaj tekst je pisao covek sa IQ od 50 ili covek sa jako velikim smislom za humor.

Na primer napisao je "da bi volio kupiti Golfa IV kad bi imao puno novca". Ha ha pa valjda je trebao napisati "kad bi imao DOVOLJNO novca"!!! Jer koliko je to puno??? Rec PUNO je relativna i ne moze da se pise u takvom kontekstu. Na primer doticni o kome se pise ako ima 10 000 000 evra sigurno nece kupiti GOLFA vec recimo neki auto od 100 000 evra. Ako je vec hteo pisac teksta da naglasi kako je doticni siromasan i da cak nema novca "ni za GOLFA" onda je bolje da je upotrebio rec "DOVOLJNO" jer tako vise naglasava siromastvo i skromnost doticnog pevaca. Ovako ovaj tekst je vise sprdnja i ismevanje doticnog nego tekst koji pomaze karijeri.

Takodje je vrlo smesno sto je napisao "te da će se svojim zalaganjem probiti na glazbenoj estradi". Ha ha pa koji je to drugi nacin kojim se doticni moze probiti na estradi ako nije svojim zalaganjem????? Taj deo recenice "SVOJIM ZALAGANJEM" je trebao potpuno da izostavi jer ovako ona oslikava piscevu jako malu inteligenciju.
__________________
Igrice
iizuzetan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 12:28   #34
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vrištanje od smijehaaaaaaa
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 12:38   #35
Tek sam sad prvi put čula za njega.
Ne pratim red carpet pa mi takve stvari promaknu.

Uglavnom, da, nova Sandra Dabo... jadni...


Vrhunski trešeri su i zabavlja gledati takve cirkuse i blamaže, ali čini mi se više žalosno nego smiješno.
Čak se ni ne mogu smijati koliko je žalosno.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 00:13   #36
kraaaaaaaalj)) nasmija me do suza http://www.youtube.com/watch?v=1HZrm...layer_embedded
__________________
u prolazu...
yabey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:44   #37
Danijel Boto je savršen primjer kako što si veći debil (ono baš prirodno intelektualno uskraćen) to bolje prolaziš u životu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 00:41   #38
jel bio ovaj hit? mislim,djevojke,požurite se :O

http://www.youtube.com/watch?v=VIUGJlpuWKk
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 01:03   #39
a majko moja mila
tura po zagrebu
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:50   #40
"a sadh gohri i Zaghreb"
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.