Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2010., 17:07   #81
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
težak izbor. iako je pokazivala užasno izazovna, pijana je ipak raskošnija
jadna cura, svi joj podmeću. leeeave ava aloooone
__________________
Ovako željan sreće, nisam u tim trenucima ništa više tražio nego da mi život dovijeka bude samo niz sretnih popodneva.
znj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 14:28   #82
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
ne trkeljajte bezveze nego postanite frendići sa avom na fejspuku.

godina oko 23.
e, kowa, fala ti lipa i svaka ti dala.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 22:49   #83


hrvatska je preplavljena novopečnim vonabi pjevačicama.
ipak, ava je jedina koja je od uzbuđenja pala u nesvijest prilikom jednog ''koncerta''.
to nam pokazuje koliko energije ulaže u performance.

asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:10   #84
Neznam samo kako je nije sramota kad pjeva, jel ona sebe čuje, užas i ona bi bila pjevačica
Kako onog Špiru nije sram upće uz nju, mogo bi joj barem reći da nezna pjevati da se nesramoti više...
Mene sve sramota gledati je kak je glupa pred tv-om, a ono najbolje, zamislite ona studira... ,al eto i to govori sve o Hrvatskom sustavu obrazovanja.... žalosno, jako žalosno...
Al neka, barem se malo smijemo Nedjeljom navečer
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:13   #85
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Samo se vi smijte, al Ava Karabatić je postigla svoj cilj.
Je stvarno postigla cilj nema kaj, oni koji je i prepoznaju vele vidi one glupače s Red Carpeta...

Teško da bi tako nešto iko pametan hti postići u životu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:17   #86
Quote:
AlfaZG kaže: Pogledaj post
upravo tako, pročistio bi medije od treša. umjesto takvih članaka/priloga/emisija bi stavljao dokumentarne, znanstvene, umjetnost(ali ne umjetnost ala batić, simke, ... ...) meni, a ni drugima netreba jedan red tepih u nedelju koji če mi prenjet što je radio brad pit ili goran V., ne razumijem zašto ljudi uživaju slušati/gledati šta rade "slavni"...uostalom zašto su oni slavniji i vrijedniji od mene... putem njih se prave razlike između ljudi, znači oni su više vrijedni jer su bili za vikend u Londonu, i zato jer su upravo kupili novog Mercedesa,..neka oni ljepo počnu objavljivati kako se ti ljudi osjećaju kad legnu u krevet navečer, kad im prođe taj njihov "slavan" dan kroz glavu...nije ni čudno što curicama i dečkićima više nije strano i čudno hodat polugolo po gradu, imat u planu več u teen godinama ne radit ništa u životu jer dovoljno je pogledati red tepih, obuć što je modni mačak reko i napumpat čube za sreću....
Ima u tome puno istine kaj ti veliš, samo tješi me to kad pogledam takve Ave... na "tepihu" i nakon toga svatim koliko sam pametan...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:08   #87
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Ima u tome puno istine kaj ti veliš, samo tješi me to kad pogledam takve Ave... na "tepihu" i nakon toga svatim koliko sam pametan...
Mmmdah, sVaćam te, rista

Ali, molim, o Avi razgovarati u treš tonu, zbilja nije topic za raspravu o društvenom moralu, kulturnom i intelektualnom nivou medija i takvih likova.

Nije mi drago što Ava uopće ima temu na trešu, a kako je već ima, onda neka barem bude treš, a ne intelektualna diskusija.

U prijevodu - krivi pdf!!!
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 14:40   #88
http://www.24sata.hr/show/ava-karaba...pjesme/156307/
ulagačica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:59   #89
Sigurna sam da će predsjednik biti oduševljen prijedlogom i suradnjom.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:04   #90
pa to je poremecena osoba,jeste vculi kak pjeva,nezna ni mikorofon pravilno drzatrigo:
Jordi* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 15:30   #91
http://dnevnik.hr/showbizz/red-carpe...-bandicem.html

Nisam ni pregledo do kraja
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 15:34   #92
Quote:
Jordi* kaže: Pogledaj post
pa to je poremecena osoba,jeste vculi kak pjeva,nezna ni mikorofon pravilno drzatrigo:
a nije ni mogla bolje naučiti kraj takvog oca
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 07:58   #93
Quote:
Jordi* kaže: Pogledaj post
pa to je poremecena osoba,jeste vculi kak pjeva,nezna ni mikorofon pravilno drzatrigo:
Zato i ima vrhunsku šansu uspjeti u na hrvatskom zvjezdanom nebu.

Remember Severina 90-ih

S tim da je Ava u prednosti, danas su manje šanse da će 20 puta morati popravljati čvalje ili surlu, napredovala medicina
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 10:42   #94
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
a nije ni mogla bolje naučiti kraj takvog oca
mislim da joj to nije pravi otac...ko da ga je pokupila s ceste
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 10:55   #95
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Zato i ima vrhunsku šansu uspjeti u na hrvatskom zvjezdanom nebu.

Remember Severina 90-ih

S tim da je Ava u prednosti, danas su manje šanse da će 20 puta morati popravljati čvalje ili surlu, napredovala medicina
što je bitno različito od dotične danas?

ne samo da je medicina napredovala, nego i tehnika-sad se video uradak može direktno objaviti na netu, u vrijeme događanja; avalivesexstreaming.com
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 04:20   #96
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
što je bitno različito od dotične danas?
Pa baš ništa, to i poentiram - Ava bez problema za 10-ak godina, nakon smjene generacije, kada se ovi khm, posrtaji zaborave, može postati Nacionale

Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
ne samo da je medicina napredovala, nego i tehnika-sad se video uradak može direktno objaviti na netu, u vrijeme događanja; avalivesexstreaming.com
Je...ali Tutić je off. Trebaš jednog Tutića za početak te i takve karijere.
Nije ni Huljić loš, ali on je s Kovačicom dosegao vrhunac u afirmaciji antitalenata. Nemere dalje i više od toga, da ga jebeš

Niš..čekamo vilm Ava i hercegovački poduzetnik na jahti...dobro, može i dečko od Goge Buzov. Kakav bi to hit-škandal bio

Ava, sunce naše, Karolina riječka je đast a metr of tajm
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 10:22   #97
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Ava, sunce naše, Karolina riječka je đast a metr of tajm
kazalište je tako passé; ja ju vidim u političkim vodama, vidiš da su visoke granice postavljene odmah na početku - Josipović će joj skladati pjesme!
a uostalom, i gorespomenuta koja joj je uzor je u zadnje vrijeme tu i tamo pokušavala glumiti nekakavu socijalno-političku heroinu na svojim koncertima.

ja ju više vidim na taj način, jer tko se još na kazalištu obogatio osim Lizze Minneli?

a što se tekstopisaca tiče mislim da bi jedna Marina Perazić sasvim solidno odradila posao, ako se to od nje zatraži, naravno, uz određenu novčanu naknadu i podilaženje i laskanje velikoj zvijezdi.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:29   #98
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
kazalište je tako passé; ja ju vidim u političkim vodama, vidiš da su visoke granice postavljene odmah na početku - Josipović će joj skladati pjesme!
a uostalom, i gorespomenuta koja joj je uzor je u zadnje vrijeme tu i tamo pokušavala glumiti nekakavu socijalno-političku heroinu na svojim koncertima.

ja ju više vidim na taj način, jer tko se još na kazalištu obogatio osim Lizze Minneli?

a što se tekstopisaca tiče mislim da bi jedna Marina Perazić sasvim solidno odradila posao, ako se to od nje zatraži, naravno, uz određenu novčanu naknadu i podilaženje i laskanje velikoj zvijezdi.
...i pregršt kolačića

iju, a kak je Avino ime dobrooo za marketing

Samo je jedna prAVA...
zdrAVA kao AVA (sjetite se Zdravka Drena)...
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:33   #99
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
...i pregršt kolačića

iju, a kak je Avino ime dobrooo za marketing

Samo je jedna prAVA...
zdrAVA kao KRAVA (sjetite se Zdravka Drena)...

__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 16:27   #100
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/av...h-glumica.html
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.