Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2012., 22:11   #1
Branimir Bilić

KRALJ. KRALJ koji nas svaki tjedan podsjeća kako je Hrvatska u dubokoj društvenoj, političkoj, ekonomskoj, gosporadskoj, globalnoj, sociološkoj, kulturnoj, religijskoj, obiteljskoj, medijskoj i mornoj krizi. Te krizi duha i morala.

Također od svojih gostiju redovito traži, citiram:''Recite mi, koje su KONKRETNE mjere i konkretni potezi za izlazak iz ovakve krize, što treba napraviti, što što??''

Sad nemam pojma kako bi se tema zapravo trebala otvoriti, ali u svakom slučaju, smatram, kako ova novinarska VELIČINA zaslužuje svoju temu.
ŠpinutJeKRALJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 22:13   #2
INAČE, POPIS BILIĆEVIH ZAHVALA PAPI

Hvala ti, Sveti Oče, što si blagoslovio Hrvatsku

Hvala ti što si blagoslovio mladež pred slikom i kipom Majke Božje od Kamenitih vrata

Hvala ti što si blagoslovio obitelji u Hrvatskoj pred kipom Crne Gospe Bistričke

Hvala ti, Sveti Oče, što si u Kristovoj ljubavi ujedinio Hrvatsku, što si u Hrvatskoj ponovno probudio ponos, učvrstio vjeru i preporučio je Europskoj Uniji

Hvala ti što si nas u trenucima socijalnog, moralnog i duhovnog potonuća, u vremenima podaničkog, poslušničkog i potrošačkog mentaliteta udijelio blagoslov, probudio savjest, ohrabrio nas da se ne bojimo nikoga do Boga

Hvala ti, Sveti Oče, što si uzvisio Katoličku crkvu u Hrvatskoj, glavnu duhovnu i moralnu nositeljicu društva, što si molio na grobu blaženog kardinala Alojzija Stepinca, najsvetijeg i najsvjetlijeg lika u Hrvata

Hvala ti što si nas pozvao na pomirenje, zajedništvo, na dijalog i ekumenizam, na toleranciju i poštenje, na poštivanje različitosti, na čuvanje dostojanstva svakog čovjeka, svakog života

Hvala ti, Sveti Oče, što nas ostavljaš u znaku križa

Hvala ti na znakovitom pohodu Hrvatskoj, zbog toga ti cijela Hrvatska daruje srce ispunjeno ljubavlju

Hvala ti u ime svih građana Republike Hrvatske i ljudi dobre volje

Hvala ti, Sveti Oče, u ime svih katoličkih obitelji i mladeži

Hvala ti i u ime Katoličke crkve, hrvatskog društva i hrvatske države

Hvala ti na veličanstvenom i dostojanstvenom pohodu našoj domovini

2011 puta recimo Hvala ti što si blagoslovio Hrvatsku
ŠpinutJeKRALJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 22:50   #3
kralj

kao i hloverka

ŽARULJA

a tek onaj branko uvodić pa on bi trebao biti kralj trešova svih vremena
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:14   #4
za branka uvodica mi nije jasno- da li je to njegov izbor i uziva li u tome ili je to jednostavno dio posla koji mora odraditi (ili ga dobro plate, pa ga ujedno i zeli odraditi).
nekad je vodio dnevnik...
mislite da uziva u "lijepom nasom" i odijevanju u narodne nosnje?
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:23   #5
Quote:
ŠpinutJeKRALJ kaže: Pogledaj post
KRALJ. KRALJ koji nas svaki tjedan podsjeća kako je Hrvatska u dubokoj društvenoj, političkoj, ekonomskoj, gosporadskoj, globalnoj, sociološkoj, kulturnoj, religijskoj, obiteljskoj, medijskoj i mornoj krizi. Te krizi duha i morala.


Match iz snova mu je Šeparovićka sa Škrinjom. On tisuću zašto, ona tisuću zato.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:44   #6
Za Uvodića mislim da iskreno uživa u svojoj voditeljskoj ulozi

No za Bilića ne bi rekla da je trash. I još otvarat posebnu temu?
Njegova komentiranja, direktne upadice sugovornicima i učestala ne dozvoljavanja da isti završe rmisao do kraja možda nisu uvijek prihvatljiva, al možeš im se dobro nasmijati pošto Bilić onak na jedinstven način napada

Meni je super, al sad baš da je trash, ne znam.
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 02:43   #7
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Za Uvodića mislim da iskreno uživa u svojoj voditeljskoj ulozi

No za Bilića ne bi rekla da je trash. I još otvarat posebnu temu?
Njegova komentiranja, direktne upadice sugovornicima i učestala ne dozvoljavanja da isti završe rmisao do kraja možda nisu uvijek prihvatljiva, al možeš im se dobro nasmijati pošto Bilić onak na jedinstven način napada

Meni je super, al sad baš da je trash, ne znam.
one grimase koje radi kad postavlja pitanje i ton glasa (oanko dramatičan)

gledao nedavno eurosong 1990 u ZG i komentar branka uvodića - ko da smo na karminama
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 19:16   #8
j*beš temu bez slike


branimir bilić dakfejs

Quote:
Match iz snova mu je Šeparovićka sa Škrinjom. On tisuću zašto, ona tisuću zato.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 09:51   #9
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
za branka uvodica mi nije jasno- da li je to njegov izbor i uziva li u tome ili je to jednostavno dio posla koji mora odraditi (ili ga dobro plate, pa ga ujedno i zeli odraditi).
nekad je vodio dnevnik...
mislite da uziva u "lijepom nasom" i odijevanju u narodne nosnje?
A što fali narodnim nošnjama? Jesu li narodne nošnje, tradicijska glazbala, napjevi i plesovi treš?

Jedina stvar koja bude treši u "Lijepom našom" su govori raznih gradonačelnika, načelnika ter župana. Branko Uvodić rulez.
__________________
http://i.imgur.com/92ciC.jpg
marges is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 16:02   #10
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post


Match iz snova mu je Šeparovićka sa Škrinjom. On tisuću zašto, ona tisuću zato.


živčanih zašto
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:08   #11
ne vjerujem da još nitko nije prokomentirao onaj show od sinoć

Rudanica Biliću: Zašto ste stalno nadrkani i napaljeni?

žena se pojavila u emisiji s omčom oko vrata. prvo je podjebavala Bilića da je dosadan i namrgođen i da su joj šminkerice na HRT-u rekle kak će joj platiti 100 kn ako ga nasmije. i mislite da nije uspjela? na kraju emisije ga je pohvalila, rekla je da je fenomenalan frajer, a ovog su spužvom morali skupljati.

no to je samo bio šlag na kraju. jedan od gostiju je bio neki mrgud profesor, doktor što već iz splita koji je tvrdio da je Hrvatska zemlja blagostanja. Rudan mu je stalno govorila: "što klepećete" i toliko ga je ispreskakala da se i Bilić na kraju sprdao s njim. treća gošća je bila uglavnom fikus

tko je propustio, ima snimku na stranici HRT-a
laringologija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:14   #12
Meni se Rudan još jednom pokazala u svom standranom svijetlu nedojebane žene u menopauzi,i savjetujem joj da obrije pičku je ima dojam da je svaki put kada kaže prostotu začeše dolje...
A onaj lijepi asesoar oko vrata je omča?ja sam si baš mislio kako je žena mondena ali eto kurac,vjerojatno joj i mudante imaju kakvu kumrovačku poruku...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:00   #13
Uz Bilića komotno u ovaj trash odjeljak možete ubrojiti i njegove redovite goste Slavka Kulića i Slavena Leticu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:35   #14
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Uz Bilića komotno u ovaj trash odjeljak možete ubrojiti i njegove redovite goste Slavka Kulića i Slavena Leticu.




Kako je čovjek iritantan.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:57   #15
kad smo kod letice, meni je super bilo kad sam ugledala u nekim novinama u vrijeme predizb. kampanje ovo:



koji lik!

što je htio poručiti?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 12:09   #16
Možda je tom prigodom utjelovio Jelačića.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:55   #17
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Možda je tom prigodom utjelovio Jelačića.
,pa to je i bila namjera ,ali da nije treš ,je... ,ono u stilu :vidi me ja veliki 'rvat ,čak i sličim na bana
Nervozni Sinus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.