Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 12:26   #1961
Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Ti stari moj iskusni forumašu psihoanalitičaru i vjerni KGK branitelju, izgleda da si također lagano popizdio kao i 9A? Pa otkud tolika inspiracija? I tebe boli ili tvoga sponzora teška i surova istina? Smeta te kad netko stručniji od tebe kaže nešto opasno po tvoje prijatelje? Pa ima li odraslog čovjeka u lijepoj našoj koji nije prepun gorčine na sav kriminal koji nam je opustošio gospodarstvo, obrazvni sustav, državna poduzeća itd itd? Ne smeta te što su glavni mediji pod kontrolom politike? Ne smeta te kad pljuju po antifašistima, a užasno smeta kad pljuju po Janici Kostelić, takve bi streljao?
Ovdje se radi da je tvoja patologija preteška i prekompleksna, jer ti si igrač koji balansira na dvije stolice, pa zato ovdje ostaviš vrlo impozantnu stolicu koja se čuje do prijateljske Rusije.
I još nešto jako važno: svaka se riječ ovdje napisana daleko čuje i analizira s najvećom pažnjom, no ti si zaštićen jer si ljubitelj režima, svakog pa i ovog.
Oprosti. Imah pametnijeg posla nego gledati postove tu.. No, na ovoliku hrpu nebuloznih i nicim potkrijepljenih tvrdnji ti doista ne znam odgovoriti... Divim se tom umu koji odradi ovakve konstrukcije... Samo naprijed.. Cekam nastavak...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:11   #1962
Quote:
SaleRi kaže: Pogledaj post

Ja sam ti ...
Ma nisi ti kriv, probaj sa xanax-om
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:11   #1963
transportni helikopteri

Quote:
SaleRi kaže: Pogledaj post
Oprosti. Imah pametnijeg posla nego gledati postove tu.. No, na ovoliku hrpu nebuloznih i nicim potkrijepljenih tvrdnji ti doista ne znam odgovoriti... Divim se tom umu koji odradi ovakve konstrukcije... Samo naprijed.. Cekam nastavak...
Ajd fala bogu da i ti konačno na nešto ne znaš odgovoriti, ali me čudi jer si do sada poklopio svakoga tko je argumentirano nešto iznio.
Ja bih volio da se držimo teme, ali kad to tebe očito hebe u mozak ako ljudi nešto kažu na temelju znanja i iskustva, pa bilo ono i osobno.
Ljudi će ovdje konačno odahnuti i od tebe.
aeronaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:32   #1964
Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Ajd fala bogu da i ti konačno na nešto ne znaš odgovoriti, ali me čudi jer si do sada poklopio svakoga tko je argumentirano nešto iznio.
Ja bih volio da se držimo teme, ali kad to tebe očito hebe u mozak ako ljudi nešto kažu na temelju znanja i iskustva, pa bilo ono i osobno.
Ljudi će ovdje konačno odahnuti i od tebe.
9A & Aeronaut...
(Obracam Vam se u paru jer tako i funkcionirate. Sinhronizirani binom. Jedan forumas prije malo vremena ustvrdio da ste jedan drugome alter ego, no necu ici tako daleko jer me u konacnici zaboli... Moze Vas biti 42... Poput Bg & Pinky & ...) ..
Vi imate svoje stavove koji su meni poprilicno providni... Ja imam svoje koji vama idu na zivce... I sve 5...
9A lijeci frustracije sto mu je propala pinka i vidi neprijatelje iza svakog ugla.. Opet ok... Njegovo pravo... Ti koliko vidim imas tu spiku oko ZTC-a (za kojeg me osobno boli ona stvar)...
Osobno mrzim defetiste i likove koji jedino znaju (po bilo kojem pitanju) prigovarati i nalaziti lose strane...
Decki i cure iz mog odjela znaju da mi na vrata ne mogu kucati sa problemom. Mogu kucati sa problemom i rjesenjem... Naime, zato ih i placamo...
Ako sam na nesto alergican to su raznorazni vidovi malverzacije, nerada, muljanja i lezanja pod smokvom (uvjetno receno).
No ako ja tu na portalu vec xx mjeseci citam traktate o nepravilnostima svega sto se tice HRZ-a / MORH-a / ZTC-a i inih pa ocekujem da taj skriboman ode u neku instituciju, kaze "Dobar dan, imam dokaze koji potkrijepljuju opravdanu sumnju u kriminal / izdaju..." (nastavi niz)..
Ako to ne pali - pa dajte informacije u medije. Pa jedva cekaju raznorazni Indexi i slicni... Gdje je problem? Ne ide? Nece objaviti bez konkretnih stvari? Ne znam. Pitam.....
Onaj skriboman Bg je u valjda 70 postova naveo recenicu koja zvuci otprilike "... a zasto se Vas ministar moli svaki put kad..." .. bla bla.. Pa to meni granici sa ozbiljnim poremecajem... Poput pisanja 9A...
Anyway, doista me ne zanima stav likova koji u svemu vide sve crno.. Ima tu na threadu niz onih koji imaju normalnu pricu..
Have a nice day... (both of you..)
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:00   #1965
SaleRi

I moli li se tvoj ministar svako jutro Bogu kad "remontovani" treba da polete!! Čovek to javno izjavio i iza toga stoji.
A ko je kriv što je tvoj ministar u takvoj situaciji.

Ako želiš kvalitet remonta visoku pouzdanost helikoptera, put pod noge, pa za Rusiju.
bg011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:02   #1966
Boze, kada ce ovaj trol shvatiti da ih ne hranim.....
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:14   #1967
Quote:
SaleRi kaže: Pogledaj post
Boze, kada ce ovaj trol shvatiti da ih ne hranim.....
Kad tvoj ministar sredi nagomilane govnarije u HRZ kada su u pitanju i helikopteri i avioni MiG 21, neću imati o čemu pisati.
bg011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:21   #1968
Imperare sibi maximum emporium est... rece Senecca poodavno....
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:20   #1969
Quote:
SaleRi kaže: Pogledaj post
9A & Aeronaut...
(Obracam Vam se u paru jer tako i funkcionirate. Sinhronizirani binom. Jedan forumas prije malo vremena ustvrdio da ste jedan drugome alter ego, no necu ici tako daleko jer me u konacnici zaboli... Moze Vas biti 42... Poput Bg & Pinky & ...) ..
Vi imate svoje stavove koji su meni poprilicno providni... Ja imam svoje koji vama idu na zivce... I sve 5...
9A lijeci frustracije sto mu je propala pinka i vidi neprijatelje iza svakog ugla.. Opet ok... Njegovo pravo... Ti koliko vidim imas tu spiku oko ZTC-a (za kojeg me osobno boli ona stvar)...
Osobno mrzim defetiste i likove koji jedino znaju (po bilo kojem pitanju) prigovarati i nalaziti lose strane...
Decki i cure iz mog odjela znaju da mi na vrata ne mogu kucati sa problemom. Mogu kucati sa problemom i rjesenjem... Naime, zato ih i placamo...
Ako sam na nesto alergican to su raznorazni vidovi malverzacije, nerada, muljanja i lezanja pod smokvom (uvjetno receno).
No ako ja tu na portalu vec xx mjeseci citam traktate o nepravilnostima svega sto se tice HRZ-a / MORH-a / ZTC-a i inih pa ocekujem da taj skriboman ode u neku instituciju, kaze "Dobar dan, imam dokaze koji potkrijepljuju opravdanu sumnju u kriminal / izdaju..." (nastavi niz)..
Ako to ne pali - pa dajte informacije u medije. Pa jedva cekaju raznorazni Indexi i slicni... Gdje je problem? Ne ide? Nece objaviti bez konkretnih stvari? Ne znam. Pitam.....
Onaj skriboman Bg je u valjda 70 postova naveo recenicu koja zvuci otprilike "... a zasto se Vas ministar moli svaki put kad..." .. bla bla.. Pa to meni granici sa ozbiljnim poremecajem... Poput pisanja 9A...
Anyway, doista me ne zanima stav likova koji u svemu vide sve crno.. Ima tu na threadu niz onih koji imaju normalnu pricu..
Have a nice day... (both of you..)
Sale, ti stvarno zajebavaš: jesi lijepo rekao da nećeš više, pa se opet ne možeš suzdržati?
Daj shvati da struka po ovom pitanju nije u tvojoj domeni ekspertize.
I pusti poveznice, trolove i prijateljstva, ja sam ovdje sam za sebe kako bih neuku puku objavio viša znanja, dobivena direktno iz centra Proxime Centauri. I možda čuo nešto pametno. I meni ovdje mnogi likovi idu na jetrica, pusti ih neka laju, kad već ti isto činiš.
There's no fuckin difference.
Amen.
aeronaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:07   #1970
Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Sale, ti stvarno zajebavaš: jesi lijepo rekao da nećeš više, pa se opet ne možeš suzdržati?
Daj shvati da struka po ovom pitanju nije u tvojoj domeni ekspertize.
I pusti poveznice, trolove i prijateljstva, ja sam ovdje sam za sebe kako bih neuku puku objavio viša znanja, dobivena direktno iz centra Proxime Centauri. I možda čuo nešto pametno. I meni ovdje mnogi likovi idu na jetrica, pusti ih neka laju, kad već ti isto činiš.
There's no fuckin difference.
Amen.
Go on tiger.... Go on...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:33   #1971
Quote:
SaleRi kaže: Pogledaj post
Go on tiger.... Go on...





Vaši omiljeni sugovornici bi možda i ispunili navedeni obrazac kad ne bi bilo ...
__________________
There are no good guns, There are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a good man is no threat to anyone, except bad people.
MadMax- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:42   #1972
Quote:
MadMax- kaže: Pogledaj post





Vaši omiljeni sugovornici bi možda i ispunili navedeni obrazac kad ne bi bilo ...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:04   #1973
Ha, a vas dvojica bi trebali kao znati za njih.... idioti....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:18   #1974
Sale&Max,

tko je kome trol i tko je kome pajdo sada? Pa vas dva ste kao krpa i zakrpa! Meni je drago da se tako dobro duboko i nježno razumijete! Jeste li dugo dogovarali strategiju obrane neobranjivog? Za pohvalu je da ste čuli za Kazneni zakon, ali o njemu nemate pojma. Znate li da postoji i institut anonimne prijave? BTW, kao i većina naših zakona, i ovaj ima ugrađene mehanizme zaštite kriminalaca, posebno ako su iz viših sfera društva. Naši zakoni još nisu usklađeni s europskim pravom i pravnim normama, upravo iz razloga zaštite trenutnih lopova u aktiviranim postupcima gonjenja koje nikako da dođe kraju niti nakon 15-20 godina. Zato naše pravosuđe i ima najviše neriješenih slučajeva u Europi. Sjećate se ono kad sam spomenuo korumpirane političare? Ajte malo, mrdnite vijugama: vi u takvom pravno neefikasnom društvu želite odgajati svoju djecu? To je srž i poanta svega, ljudi koji su ovdje upućeni u dokumente NE MOGU ih iznositi u javnost jer su dokumenti tajni. Iako, neke od tih dokumenata imaju i ministar i drugi visoko pozicionirani dužnosnici Vlade. Zašto ne pitate njih jesu li pokrenuli kaznene prijave?
Helou?
Knock, knock...is there anybody out-there?
aeronaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:44   #1975
Digla se buka i nastade muk oko remonta u Rusiji, a helikopteri trunu na stajanci Plesa!
__________________
Tako mala zemlja sa tako malo stanovnika, a sa tako puno lopova!
turky zt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:49   #1976
https://www.youtube.com/watch?v=4pUylSg1MiM

#samotransparentno&odgovorno&takojeibilio
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:43   #1977
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=4pUylSg1MiM

#samotransparentno&odgovorno&takojeibilio
__________________
There are no good guns, There are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a good man is no threat to anyone, except bad people.
MadMax- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:15   #1978
Moma radi, Zmaj propada...
#samotransparentno Damire

Quote:
Pri pominjanju zavoda Moma Stanojlović Vulin se osvrnuo na helikoptere Erbas H145M rekavši da nam je bio potreban „helikopter između Gazele i Mi-8/17“ i da ovaj zavod trenutno radi na remontu dva makedonska helikoptera Mi-17.
izvor: https://tangosix.rs/2017/13/09/video...ptice-u-motor/
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:58   #1979
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Moma radi, Zmaj propada...
#samotransparentno Damire



izvor: https://tangosix.rs/2017/13/09/video...ptice-u-motor/
Ti Krsti nisi dostojan obrisati cizme.
A sad nastavi sa svojim zalopojkama....
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:11   #1980
Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Sale&Max,

tko je kome trol i tko je kome pajdo sada? Pa vas dva ste kao krpa i zakrpa! Meni je drago da se tako dobro duboko i nježno razumijete! Jeste li dugo dogovarali strategiju obrane neobranjivog? Za pohvalu je da ste čuli za Kazneni zakon, ali o njemu nemate pojma. Znate li da postoji i institut anonimne prijave? BTW, kao i većina naših zakona, i ovaj ima ugrađene mehanizme zaštite kriminalaca, posebno ako su iz viših sfera društva. Naši zakoni još nisu usklađeni s europskim pravom i pravnim normama, upravo iz razloga zaštite trenutnih lopova u aktiviranim postupcima gonjenja koje nikako da dođe kraju niti nakon 15-20 godina. Zato naše pravosuđe i ima najviše neriješenih slučajeva u Europi. Sjećate se ono kad sam spomenuo korumpirane političare? Ajte malo, mrdnite vijugama: vi u takvom pravno neefikasnom društvu želite odgajati svoju djecu? To je srž i poanta svega, ljudi koji su ovdje upućeni u dokumente NE MOGU ih iznositi u javnost jer su dokumenti tajni. Iako, neke od tih dokumenata imaju i ministar i drugi visoko pozicionirani dužnosnici Vlade. Zašto ne pitate njih jesu li pokrenuli kaznene prijave?
Helou?
Knock, knock...is there anybody out-there?
Mda. Sve je u banani...
Te (tajne) dokumente imaju "ministar i ostali visokopozicionirani duznosnici.." .. A k tome ti i 9aplus...
E sad ne znam tko je tu u vecem krimenu...
Ovi gore ili vas dvojica...
Pusti price za forumase i FB ekipu...
Ako kenjate mjesecima o pronevjeri i imate iole kredibilne podatke progurajte ih nadleznim sluzbama ili medijima...
Mediji, naime ne pitaju puno oko izvora podataka...
Spasite HRZ... Vi znate sve.. Kredibilitet vam je neosporan...
Go go go...
Pricate u prazno... I vas dvoje i bg i pinky i slicni...
Prvi sam za to da se rasciste eventualne malverzacije.. Ali, trubite na forumu (!?) ... Zvizdite tamo gdje treba... Jer ovdje samo trosite nase (forumasko) vrijeme sa beskrajnim defetizmom bez pokrica...
Ajmo dalje... Festival gluposti se nastavlja...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.