Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 16:17   #5541
http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-...adica/6099583/

Eto i malo iznenađenje iz jutarnjeg priča iz kuta majke.
__________________
"I fala Bogu roden sam pokraj Save u gradu ispod zastave plave"
serbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:37   #5542
Kao prvo, svaka uređena država,trebala bi funkcionirati po načelu sistematičnosti , tj. nema pravne države,bez objektivna pravosudnog aparata, tako i ost. službi od socijalnih, pa sve preko zdravstvenih , a ne ka nama da je svaki sektor u kolapsu na aparatima . Gddje je načelo etičnosti i pravda za maloga pok. Despića? I još tako na desetke drugih i ostalih zakinutih Despiča? To bi ,sve funkcioniralo,kad se nebi gledalo ,što mu je tata i gdje mu majka radi (mislim se,kake to veze,ikake sa slučajem imade?) Tj. kada sudija nebi obrazlagao uvjetnu presudu "kao on,je iz ugledne obitelji " Ma,kaj to znači,pitam se ? (Dakle, da sa 17 godina mora voziti objesnu bemburu ,nakon pijanke sa društvom, da se eto,pokaže i dokaže malko.) Ntko prije je stavio sliku od 13. 5. i prozvao branitelje ? Ne razumijem , ljudi,pa nisu li branitelje takođe razjedinili, kako bi lakše mogli samoupravljati? KOliko li,su samo štrajkali u Savskoj? Iskreno,po meni prvo su raštelali Vukovarce ,
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:48   #5543
pošto se nakon pada grada, Zagreb bojao odmazde Vukovaraca bjesnih (nekih i s pravom) Glavaševič je mnogo teza o toj temi povukao (samo do Ovčare,dok je još živ bio..) . Petar Janjić Tromblon u svojoj knjizi "Gladni krvi-žedni izdaje " (ironičnog naslova) proziva,poimence te čitavu stranicu i po popunjuje tkzv krivcima, iz njegove perspektive gledanja. Obitavam s populacijom logoraša , koje su toliko razjednili ,da se više uopče nit ne pozdravljaju. (kako? ..eto,jednome dali stan, a dr. nisu , a bili u istomu rovu. ...drugi,pak dobio činove i veču mirovinu od prvoga ,u istomu logoru su premlačivani bili.) Damir Markuš - pisac knjige (55) ...,tu piše nickom HOS-Kutina ,borio se pod HOS-zastavom i zakletvom, ..ne jedini ,...da ih nebi priznali još godinama nakon rata ,te su ostali paravojni. Neki dan ,mu iz kuče odnijeli HOS-ovu zastavu ,bez ikaka pojašnjenja.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:50   #5544
Od sutra do idućeg utorka u prodaji 1162 karte za finale kupa, naš dio su 2 i pol sektora tribine istok, karta je 60 kuna. Finale je iduću srijedu u 20:15.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 23:38   #5545
di si to nasao?

ja san danas gledao hns stranicu, nis nije pisalo

edit: i sad gledam, nist ne pise

edit 2: nasel, ebo ih ticket point debilne
__________________
sjecam se kad sam saznao

Zadnje uređivanje forumash : 23.05.2017. at 00:25.
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 23:52   #5546
Reli: - Molim te,možeš li navesti,službeni izvor svojih informacija ?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 04:05   #5547
https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clan...za-finale-kupa
Dodo86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 06:52   #5548
Jbg ne mogu ,nikako link otvoriti ,iako ga tvrdoglavo vrti. Nije li,nekako malo,samo 1 162 karte ?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:21   #5549
A nije bila prica da ce kao te navijacke karte biti 30 kn?
Ili sam ja neato pobrko...
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:20   #5550
mora hns zaradit nekaj. a kaj z nama seljakima kaj nismo iz zagreba, mi nek poslje posla skocimo do tiket pointa?
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:46   #5551
Tribina istok - navijački sektor?
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:27   #5552
jebale vas filozofije, zašto-kako-kad-di...

svi u varaždin, izgovora nema!!
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:42   #5553
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
mora hns zaradit nekaj. a kaj z nama seljakima kaj nismo iz zagreba, mi nek poslje posla skocimo do tiket pointa?
Kupite si svi karte sad u subotu prije tekme s Rijekom, ili pošaljite sliku osobne nekome iz Zagreba da vam kupi kartu za finale kupa.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:12   #5554
Daj ajmo to napunit jebote
__________________
S tobom uvijek prolazili sve,svugdje bili samo zbog tebe,tebe branili tebi vjerni ostali ponosni su tvoji Purgeri
ZGpartijaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:29   #5555
Hvala bivsem modu za ulaznice.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:32   #5556
http://sjeverni.info/ulaznice-finale...i-ponedjeljka/
Mogu se kupit ulaznice i u Varazdinu ovih dana ali mislim da se ne moze kupit za nas sektor nego za sektor pored ili kak vec.


EDIT: Samo na ticket pointu se moze kupiti za nas sektor. Detaljne upute su na stranici GNK-a...

Zadnje uređivanje Dodo86 : 23.05.2017. at 22:01.
Dodo86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:07   #5557
dali netko ima saznanja dal ima još karata za finale kupa?? planiramo oko 12 h ići po karte pa da ne zavozimo bezveze???
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:21   #5558
Quote:
germa-klen kaže: Pogledaj post
dali netko ima saznanja dal ima još karata za finale kupa?? planiramo oko 12 h ići po karte pa da ne zavozimo bezveze???
Ma ima karata tek je jučer krenula prodaja, bit će ih sigurno i u subotu za kupit.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 15:43   #5559
Koji vam je kurac?

Jeste zaboravili da imate prije toga još utakmica? Da treba ići protiv Rijeke? Na futsal? Kaj se tresete za kup taj tolko, kupite karte i ne dramite tu.
Bolje se brinite da napunite sad naš Sjever protiv ovih debila iz RIjeke. Ovo vam je šansa za pokazati kolko smo jaki kada najviše treba. Kad će na stadionu biti 5000 jazavaca iz Rijeke i 50 zalutalih gledatelja. Karte je 30 kn i dovucite svoje guzice!!
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:56   #5560
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Koji vam je kurac?

Jeste zaboravili da imate prije toga još utakmica? Da treba ići protiv Rijeke? Na futsal? Kaj se tresete za kup taj tolko, kupite karte i ne dramite tu.
Bolje se brinite da napunite sad naš Sjever protiv ovih debila iz RIjeke. Ovo vam je šansa za pokazati kolko smo jaki kada najviše treba. Kad će na stadionu biti 5000 jazavaca iz Rijeke i 50 zalutalih gledatelja. Karte je 30 kn i dovucite svoje guzice!!
čovjek je sve rekao.
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.