Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2018., 19:49   #41
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
ali čekaj, nije samo duda ..... lik je jučer jedan, a danas drugi dječji kombinezon imao na sebi. Već dva dana se oblači u golemu bebu.
navodno je napisao neku knjigu za djecu pa mu je taj "stil" odjevanja nekakva vrsta reklame, promocije...doznat ćemo uskoro

Quote:
Tlakirana kaže: Pogledaj post
Valjda to samo mi i on kužimo.
Skroz mi je simpa, svaki sljedeći dojam bolji od prošlog, dobro je pročitao druge kandidate, zanimljiv u ispovjedaonici, svaka mu je dosad bila na mjestu, razuman, odličan stil
+1
produkcija ga ne pokazuje dovoljno pa se stekao dojam bezličnosti no meni je on u ispovjedaonici dao najsuvislije i najduhovitije komentare ostalih ukućana....kad ga pitao što misli o Luki, kaže on - ah Luka, Lukicaaaa...Luka voli pričati samo o Luki, a meni se ne da pričati o Luki paaaaaaaa
__________________
..... i to je TO
malamara is offline  
Old 31.01.2018., 19:52   #42
Quote:
malamara kaže: Pogledaj post
kad ga pitao što misli o Luki, kaže on - ah Luka, Lukicaaaa...Luka voli pričati samo o Luki, a meni se ne da pričati o Luki paaaaaaaa
Luka voli pričati samo o sebi, a meni se ne da pričati o njemu pa ni ne pričamo.
exodus175 is offline  
Old 31.01.2018., 20:02   #43
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Luka voli pričati samo o sebi, a meni se ne da pričati o njemu pa ni ne pričamo.

Daj molim Te ovo stavi u na temu Provale stanara (ovogodišnje) !
Hvala ! :klap:
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 31.01.2018., 20:51   #44
Najvece razocarenje do sad, ocekivala sam nekog zabavnog tipa,a on dosa tamo lezat i minjat pidjame.
Neka polulignjica iako se ne moze rec da nema svoje misljenje, al sve u svemu blah,blah...
tt_girl is offline  
Old 31.01.2018., 21:28   #45
What's the deal with duda oko vrata?
Alexa is offline  
Old 31.01.2018., 21:44   #46
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
What's the deal with duda oko vrata?
Svi se pitamo. Mozda mu fali mama.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 31.01.2018., 21:48   #47
Voljela bih pickat brain ženi koju bi seksualno uzbudila ideja dvometraša sa scooby doo vibrom obučenog u gigantsku bebu sa dudom i medekom.

Zaboga, dečko. Get a grip. Ne da neš jebat, nego ni kredit u banci nećeš moć dobit. #mothering #predrasude
Alexa is offline  
Old 01.02.2018., 15:24   #48
ima li on curu?
MateSarlija is offline  
Old 01.02.2018., 15:25   #49
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Voljela bih pickat brain ženi koju bi seksualno uzbudila ideja dvometraša sa scooby doo vibrom obučenog u gigantsku bebu sa dudom i medekom.

Zaboga, dečko. Get a grip. Ne da neš jebat, nego ni kredit u banci nećeš moć dobit. #mothering #predrasude
ne kuzim njegov stil?
MateSarlija is offline  
Old 01.02.2018., 15:32   #50
Meni on najjaci lik tamo, toliko opusten, ima svoj dir u svemu od oblacenja pa nadalje. Ono malo sto smo ga culi pari bas pametan i dosta zreo za svoje godine. Glupi su mi ovi komentari koji ga ocjenjuju na temelju korica tj. izgleda. Produkcija ocito favorizira neke stanare jer nekima se daje previse prostora nekima gotovo nista.
vox is offline  
Old 01.02.2018., 15:47   #51
Quote:
MateSarlija kaže: Pogledaj post
ima li on curu?
Ima ćuću i svjetleće patike, a dam se kladit u kuferu ima i romobil... Micica mala...
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Old 01.02.2018., 15:55   #52
A pustite čovjeka... Drugačiji je (ili pokušava biti) i to je to. Nikome se ne nameće ili bilo što loše.
exodus175 is offline  
Old 01.02.2018., 16:06   #53
Tomo, šta reć, zasad nit smrdi nit miriše. Djeluje pospano stalno, tako da mu taj stil sa piđžamama paše. Moguće da je s tom visinom teže stajati okomito, pa nateže ka horizontali.
Ne bih rekao da je naročit pozitivac iako zasad pazi i ne konfliktira. Moguća zamaskirana umišljenost, koja će isplivati polako.

Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Meni on najjaci lik tamo, toliko opusten, ima svoj dir u svemu od oblacenja pa nadalje. Ono malo sto smo ga culi pari bas pametan i dosta zreo za svoje godine. Glupi su mi ovi komentari koji ga ocjenjuju na temelju korica tj. izgleda. Produkcija ocito favorizira neke stanare jer nekima se daje previse prostora nekima gotovo nista.
Ovo da favorizira neke stanare pa im daje vise prostora je diskutabilno, jer recimo puno pokazuju obitelj, ali uzalud im kad je tamo teška depresija, ne znaš tko je od četvoro žalosniji, kao da su osuđenici u death row-u.
Inače je klasika i normalno da najviše pokazuju tamo gdje su tenzije ili zaljubljene, tomo nije u tim kategorijama, bliži je depresiji.
sanzibar is offline  
Old 01.02.2018., 16:31   #54
Nenametljiv, pronicljiv, opusten, duhovit, zasad skroz ok po meni.
Buduci da uvijek cijenim samosvojne i osebujne osobe, od mene ima plus za svoj stil i film u glavi

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Old 01.02.2018., 16:53   #55
Ako se među stanarima počne ponašati kao što se ponaša u ispovjedaonici, ima jako velikog potencijala. Ako ne, nikakve vajde od toga.
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.02.2018., 19:43   #56
Jedan od simpatičnijih kandidata ove godine.
Doima se kao OK dečko.
Tina Stars is offline  
Old 02.02.2018., 01:23   #57
Dosadaaaaaaan do bola.
passionfan is offline  
Old 02.02.2018., 09:53   #58
Nadam se da leti čim prije.
decec is offline  
Old 02.02.2018., 10:12   #59
Jos mu samo fali ona djecja guma za bolne zubice i onda je kompletan.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 02.02.2018., 23:59   #60
Pametan čovjek, kako joj nije povjerio, povezao odmah ugovor, primjetio da ona nešto i inače šuška... Nije on benigan stanar.
exodus175 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.