Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 15:28   #81
Za ovog sam jos i imala nade, ali onaj sjaj u ocima kad je provocirao Anu
Za nista nije, samo filozofira, pada na glasne i dominantne đevojke tipa Luce, da mu glume mamu valjda, zato i je u pidzami nonstop.
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Old 08.02.2018., 15:30   #82
Sve je to još podnošljivo, dok ne krene paradirat u pelenema i dok ga Bojana ili neka druga dobrovoljka ne krenu previjat.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 08.02.2018., 15:36   #83
Quote:
Rachel Zane kaže: Pogledaj post
Za ovog sam jos i imala nade, ali onaj sjaj u ocima kad je provocirao Anu
Za nista nije, samo filozofira, pada na glasne i dominantne đevojke tipa Luce, da mu glume mamu valjda, zato i je u pidzami nonstop.
Baš je uživa u tome i nije popušta stvarno se divin Ani kako je ostala skulirana i nije popizdila na njega
I ko zna koliko je to trajalo, vidili smo samo par scena a spominjali su i oni u sobi da ne prestaje a i dan ranije u liveu

A kod Luce, iako zna bit gruba i nema takta, mi se sviđa šta je fer u smislu da će reć sve šta misli i nekom koga ne podnosi al i ovoj trutini s kojim je najbliža u kući :klap:
Ona i Ana su uvik za odradit zadatke koje imaju
miss busy bee is offline  
Old 08.02.2018., 15:49   #84
Kad je jučer u Plačioni pohvalio Anu, jer je ostala mirna na njegove provokacije i rekao da smatra da dobro obavlja zadatak, malo me zbunio Ponaša se kao da ima tajni zadatak sabotirati Predsjednicu, a koliko znamo, nema.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 08.02.2018., 16:41   #85
On je sam sebi zadao zadatak.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 08.02.2018., 16:54   #86
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Kad je jučer u Plačioni pohvalio Anu, jer je ostala mirna na njegove provokacije i rekao da smatra da dobro obavlja zadatak, malo me zbunio Ponaša se kao da ima tajni zadatak sabotirati Predsjednicu, a koliko znamo, nema.
mense čini da je lik pomno studirao forum i zaključio da mora raditi ŠoVove i provokacije da bude zanimljiv, a i onaj bradati šta je nominiran isto puca po narudžbi
samo im je zajeb što se vidi da glume :krvnijevoda:

produkcijo, dajte posudite mu neke kratke hlače da se malo prolufta, ovako će brižan navuć neku bolešćinu od tog saftanja
Efica is offline  
Old 08.02.2018., 17:16   #87
Meni se cini da je on procitao i Bigija i stanare i da trola na najjace...bar bi ja to radila ak sam procitala igru Brothera...svi su ga upamtili i prije nego je progovorio, rekao podosta pametno dok ih sve nije procitao a sad trola. Tocno gadja svakog do granice i tocno di najvise treba
plamenat is offline  
Old 08.02.2018., 17:27   #88
Quote:
plamenat kaže: Pogledaj post
Meni se cini da je on procitao i Bigija i stanare i da trola na najjace...bar bi ja to radila ak sam procitala igru Brothera...svi su ga upamtili i prije nego je progovorio, rekao podosta pametno dok ih sve nije procitao a sad trola. Tocno gadja svakog do granice i tocno di najvise treba
ako trolaš onda to radi da te ne kuže, ovako mi je samo smiješan

da trola bigija..hahhaaha benkica trola bigija
Efica is offline  
Old 08.02.2018., 17:31   #89
Evribadi is offline  
Old 08.02.2018., 19:37   #90
Quote:
Efica kaže: Pogledaj post
mense čini da je lik pomno studirao forum i zaključio da mora raditi ŠoVove i provokacije da bude zanimljiv, a i onaj bradati šta je nominiran isto puca po narudžbi
samo im je zajeb što se vidi da glume :krvnijevoda:

produkcijo, dajte posudite mu neke kratke hlače da se malo prolufta, ovako će brižan navuć neku bolešćinu od tog saftanja
Quote:
plamenat kaže: Pogledaj post
Meni se cini da je on procitao i Bigija i stanare i da trola na najjace...bar bi ja to radila ak sam procitala igru Brothera...svi su ga upamtili i prije nego je progovorio, rekao podosta pametno dok ih sve nije procitao a sad trola. Tocno gadja svakog do granice i tocno di najvise treba
Precijenjujete njegovu inteligenciju
Ljenčina na najjače.
Melissani is offline  
Old 08.02.2018., 20:05   #91
Quote:
Melissani kaže: Pogledaj post
Precijenjujete njegovu inteligenciju
Ljenčina na najjače.
Ako je lijencina ne znaci da nije inteligentan. Znam po sebi
plamenat is offline  
Old 08.02.2018., 20:16   #92
Quote:
Melissani kaže: Pogledaj post
Precijenjujete njegovu inteligenciju
Ljenčina na najjače.
nisam ja napisala da on to dobro radi, samo da radi
Efica is offline  
Old 08.02.2018., 20:21   #93
Quote:
plamenat kaže: Pogledaj post
Ako je lijencina ne znaci da nije inteligentan. Znam po sebi
a tko zna kak te drugi vide

Konkretno u njegovom slučaju nisam vidjela naznake inteligencije , osim ak se narezat mortadelu smatra inteligentim činom

Quote:
Efica kaže: Pogledaj post
nisam ja napisala da on to dobro radi, samo da radi

Melissani is offline  
Old 08.02.2018., 20:44   #94
@melissani - a cak i tu mortadelu je proucavao 5 min prije nego ju je narezao.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 08.02.2018., 20:58   #95
Quote:
Melissani kaže: Pogledaj post
a tko zna kak te drugi vide

Konkretno u njegovom slučaju nisam vidjela naznake inteligencije , osim ak se narezat mortadelu smatra inteligentim činom




E to je zajeb sto ti u toj kuci ne mozes tu svoju lijenost sakrit u svoja 4 zida.
Ha dobro, netko vidi, netko ne vidi. Bilo bi dosadno da smo svi isti
plamenat is offline  
Old 08.02.2018., 21:16   #96
Ne znam šta izvodi s ovim trakama, ali na ovo me podsjeća

http://shoebat.com/wp-content/upload...the-beast3.jpg
Midsomer is offline  
Old 08.02.2018., 22:20   #97
Jedini kandidat za kojeg već sada možemo reći da sigurno ne će bit pobjednik Big Brothera.

Pa se ti preležavaj od kauča do kreveta
Doma184 is offline  
Old 09.02.2018., 01:52   #98
Ovog lika treba sto prije izbacit iz kuce.
SpeedKingLV is offline  
Old 09.02.2018., 10:01   #99
Lik mi nije nikako sjeo, lijen je kao mazga, tu nema govora, ali ne mogu se otet dojmu da je u ovom dijelu provociranja Ane i žaljenja na sve u nekoj ulozi... Ionako nas cijelo vrijeme podsjećaju da je moto sezone tajne i laži pa me ne bi čudilo da je dobio ovakav zadatak od BB, ali da nije javno objavljena ta informacija već će je BB otkrit naknadno...

Naime, u ispovjedaonici cijelo vrijeme hvali Anu, govori kako je super odigrala ulogu predsjednice, kako je smirena, kako se nije dala isprovocirat iako se on svojski trudio itd... nije li to malo sumnjivo u odnosu na ponašanje kad se direktno njoj obraća ?
agram1907 is offline  
Old 09.02.2018., 13:45   #100
dosadan, nezanimljiv, i uz to je vucibatina
BlaireWhiteFan is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.