Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 22:32   #41
Da li mi tko može prepričati zašto je odustala i što je bilo i da li se uopće zna? Tnx.
Alexa is offline  
Old 04.02.2018., 22:41   #42
Quote:
Tlakirana kaže: Pogledaj post
mene jako zanima ova priča o izoliranju Antonije i tome da su joj neke od cura uskraćivale hranu predvođene Renatom i kako su ljudi poput Luke (koji je bio vokalno protiv toga), Anezi (koju je to isto jako pogodilo i koja ju je tješila), Bojane (koja je Renatu prozvala i nominirala zbog toga) i Juraja (koji je Antoniji racionalno pristupio i razgovarao s njom vrlo dobronamjerno 1 na 1) bili protiv takvih shema, ali su najglasnija ekipa (Renata, Nikita, Lucija) u tome pobijedile i nama to BB ništa nije prikazao (štite svoje favorite? ili će nam tek prikazati? jer kako mi tek iz lajva možemo doznati da je Lucija homofob, da je Antonija otišla, da su je izgladnjivali i masovno bullyjali, da je troje kandidata kažnjeno zbog nečega i slč i to samo zato što su kandidati to spomenuli u nominacijama)
Vjerovatno će to sutra pokazati i objasniti, u snimci, jer je uvijek sa danom zaostatka. Ako je istina o ovom uzimanju hrane, treba vidjeti i u kakvom je kontekstu, to je minus za renatu velik kao kuća. Također vrlo moguće da je Antonija njima pumpala glavu prije toga, pa su i te reakcije vraćanje milo za drago.

Inače dobro da je izašla, juraj joj je realno objasnio. I u ovo malo vremena je ostavila jako loš dojam, puna negative, na faci joj se vidilo da je slomljena i da ju nešto stalno muči.
sanzibar is offline  
Old 05.02.2018., 15:05   #43
Dakle, apsolutno ne vjerujem u tijek događaja, razloge i način, koji su nam sinoć u emisiji htjeli prodati, u svezi odlaska naslovne..

Izgledalo je vrlo ishitreno, uz prikaz u prvim minutama emisije, vrlo kratko, da se što prije smetne s uma i posveti drugim stvarima i događajima..
Kao da nije postojala..

Da se razumijemo, neće Tarot previše nedostajati..
Nit je netko oko koga će biti žalovanja..
Monro is offline  
Old 05.02.2018., 15:47   #44
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Dakle, apsolutno ne vjerujem u tijek događaja, razloge i način, koji su nam sinoć u emisiji htjeli prodati, u svezi odlaska naslovne..

Izgledalo je vrlo ishitreno, uz prikaz u prvim minutama emisije, vrlo kratko, da se što prije smetne s uma i posveti drugim stvarima i događajima..
Kao da nije postojala..

Da se razumijemo, neće Tarot previše nedostajati..
Nit je netko oko koga će biti žalovanja..
Neće nedostajati, ali mislim da je bila jedan od najinteresantnijih profila za ovaj reality. Zanimljivo je bilo pratiti njeno ponašanje i odnos prema sustanarima ili razmišljanja i stavove.
Pogotovo bi me interesirao razvoj odnosa sa Jurajom do kraja showa.
staraleta is offline  
Old 05.02.2018., 16:12   #45
A šta'š sad .... imala je potencijal da bude zagrebačka mlađa i nesigurnija verzija Zorice Marković.


ništa .... kad zagrebačka bečka škola rađe prikazuje ljepuškasta lica kako šapuću narcisoidne bedastoće "ja sam ti u stvari ovakva i ja sam ista vani i unutra" i ostale presere ...nego vrlo definiran lik žene žrtve nesretnih okolnosti koja kao da je sišla sa "Orange is new black" seta...

To je drama. A ne neki balavac Antionio koji je nesretan radi neke Luce, i to tri dana nakon što ju je prvi put vidia u životu, nakon samo tri dana onako se fatalno zaljubia da se zaplakan demonstrativno baca na kauče i kuka drugim stanarima kako je on nesretan jer ga ona neće. 3 dana je zna .....3 dana .... Šta je to. Gledamo nešto što liči na seriju za tinejđere na disney chanelu.
Aries13 is offline  
Old 06.02.2018., 00:16   #46
Steta sto je ovako kratko bila u kuci.Od svih stanara mi se cinilo da je ona mogla najvise ponuditi u smislu svađa.Definitivno se nikome ne gleda reality u kojem se ljudi ne usude posvađat.
SpeedKingLV is offline  
Old 06.02.2018., 00:22   #47
Jel bilo išta prikazano o njenom izlasku? Danas u DP nije bilo.
decec is offline  
Old 06.02.2018., 00:30   #48
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Jel bilo išta prikazano o njenom izlasku? Danas u DP nije bilo.
Prikazano je kratko u nedjelju navecer u emisiji uzivo kako je bila u ispovjedaonici i rekla da zeli izac.Zapravo nista puno nismo saznali o njezinom izlasku.
SpeedKingLV is offline  
Old 06.02.2018., 14:42   #49
Nema 16 godina i nije do sada bila pod staklenim zvonom.
Dakle, izašla je zato jer je htjela.
Neš ti što te tamo netko može toliko maltretirati pa da radi toga moraš izaći (možda i može al bogme ovdje toga nije bilo).
Kad ju je god pokazalo nije izgledala ni zastrašena ni slaba ni povučena.... Ni najmanje.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 06.02.2018., 16:28   #50
Pošto je Antonija izašla na mala vrata i sve se to odvijalo jako brzo dok je Nikita morala čekati 24h pretpostavljam da je pukla i napravila neko sranje unutra.

Mislim da je netko u chat temi i spomenuo da je bilo tako
Doma184 is offline  
Old 06.02.2018., 18:31   #51
Izasla je pa je glupo nesto puno komentirati.
Samo mogu reci da mi je od prvog dana bila zona sumraka.
@Vražićak is offline  
Old 07.02.2018., 13:47   #52
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Pošto je Antonija izašla na mala vrata i sve se to odvijalo jako brzo dok je Nikita morala čekati 24h pretpostavljam da je pukla i napravila neko sranje unutra.

Mislim da je netko u chat temi i spomenuo da je bilo tako
Ne moraš čekati ni minute.
Samo onda ne dobiješ ni kune.
Ako čekaš dobiješ dotadašnje dnevnice.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 07.02.2018., 17:57   #53
To je već ok. U srpskim reality programima čak moraju platiti veliku odštetu ako svojevoljno izađu.
Daky585 is offline  
Old 07.02.2018., 18:04   #54
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Ne moraš čekati ni minute.
Samo onda ne dobiješ ni kune.
Ako čekaš dobiješ dotadašnje dnevnice.
ako je to tako, onda još čudnije da je antonija na taj način otšla
mislim da njoj sigurno tih koliko već kuna sigurno više znači nego nikiti
Efica is offline  
Old 07.02.2018., 19:24   #55
Jel dala koji intervju?
decec is offline  
Old 13.02.2018., 02:59   #56
Antonija Čatipović-ODUSTALA

Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Jel dala koji intervju?

Nista nema. Ta zena je uz Aleksandra totalno uklonjena i s web iako je samo napustila kucu. Primjera radi, Nikita je isto izasla, i njena slika stoji i dalje na webu BB-a. Ocigledno da Antonija nije dobrovoljno izasla iz kuce, a sve to ukazuje i da ju nismo vidjeli ni kad je izlazila, ni trazila da izađe, ni cekala 24 sata, ni nista.
mezzzzzo is offline  
Old 13.02.2018., 11:05   #57
Javila se na fejsu ispod teme o Renatinom intervjuu nakon ispadanja. Napisala je :" Renciii kraljice moooja".
rose tayler is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.