Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 01:51   #221
https://www.youtube.com/watch?v=cstW0Tt6zEA

insta live 21.02.
__________________
Hristo S. : El Madrid me da asco, nunca me veréis con una camiseta blanca
kittyenclasse is offline  
Old 21.02.2018., 02:11   #222


vidim brzo se i on umislio...do finala kad pozovu sve koji su ispali u završnu emisiju nitko neće ni znati tko je on...

da moli fanove
ratni profiter is offline  
Old 21.02.2018., 09:05   #223
Aa sad mi ga je zao
Al fakat mi je cudno da je bio jedan od omiljenijih medu stanarima i da je ovako brzo izletio...
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Old 21.02.2018., 10:19   #224
Quote:
kittyenclasse kaže: Pogledaj post
Ovo za nepraćenje se ne odnosi na nas jel da? mi smo pravi fanovi
Live
Quote:
Rachel Zane kaže: Pogledaj post
Aa sad mi ga je zao
Al fakat mi je cudno da je bio jedan od omiljenijih medu stanarima i da je ovako brzo izletio...
A micek, vjer.je čita komentare doć će on sebi
miss busy bee is offline  
Old 21.02.2018., 10:57   #225
Pa ne mora se uzbudivati oko forum.hr, kao da ovdje itko pametan sta pise. jos mi je najluda ona vjernik frikusa sta mu pise po instagramu. Osobno bi joj bipppp mater. Dobro je to on jadan sve odradio. Drago mi je da je izasao jer se sve ovo pretvara u cirkus. Meni je frajer skroz okej
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 21.02.2018., 11:15   #226
Meni Juraj super, od svih muskih u bb bia najbolji,pametan, a lip ka slika.Steta sta je izletia.
__________________
ponekad poželim.....
čupko_25 is offline  
Old 21.02.2018., 11:19   #227
A boze njega...
Forum je ovo, svi imaju ironicne komentare, a pola nas ne bi ni pratilo BB da nema ovog pdf-a.
Sretno Jura, bez ironije.
bubi mir is offline  
Old 21.02.2018., 12:22   #228
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ovo za nepraćenje se ne odnosi na nas jel da? mi smo pravi fanovi
Live
pa mi smo mu baš pravi fanovi, ljubicice moja.
__________________
Hristo S. : El Madrid me da asco, nunca me veréis con una camiseta blanca
kittyenclasse is offline  
Old 21.02.2018., 12:46   #229
Quote:
kittyenclasse kaže: Pogledaj post
pa mi smo mu baš pravi fanovi, ljubicice moja.
a nisan ti tribala ni pismo za Valentinovo napisat
miss busy bee is offline  
Old 21.02.2018., 23:53   #230
Šteta što je izašao, taman se krenuo opuštat i postajat zanimljiv.
Alexa is offline  
Old 25.02.2018., 19:41   #231
Baš kad htjedoh objaviti da ću za pokoru guliti krumpir cijelom forumu klečeći na kuruzi, evo ti njega... ponovno se ukaz'o.

Većina nas je prvi Juričin live pratila ovako nekako:


Jura moj, u mojoj ekipi već si ostao upamćen po dvije svoje izjave koje među nama kruže kao interne fore:

"Sad kad smo Zebo i ja izašli, neće valjda još ljudi odustati."
Helou! Mislim, ono... hrkljuš! Pa ljudi su došli u BB radi nagrade.

"Svi unutra su inteligentni, ne bi ušli da nisu inteligentni."
Čisti dokaz postojanja inteligencije na Zemlji je Ribica - ma, ona nije Einstein, ona je Zweistein. 💡

Svejedno, drag si ali si malčice ipak prepotentan. Oprošteno ti je - znam, to je profesionalna deformacija svih arhitekata - ipak na pročelju zgrade piše: "Izložba taštine Stalni postav".

Ne mari za ove naše komentare. K'o što bi rekla naša Maca iz Zemlje čudesa: "We are all mad here".

Veliki pozdrav, Jurica!
__________________
Let's do some "We shouldn't be doing this" things 😉
Miss Lola is offline  
Old 07.03.2018., 08:39   #232
Quote:
dee_drah kaže: Pogledaj post
puno nas se čudilo što to jedan arhitekt radi u kući, ne samo da je riječ o hvaljenoj i traženoj profesiji, riječ je i o ljudima koji drže do sebe i do svog imidža - mislim da mu sudjelovanje u bb nikako ne ide na ruku u struci, tako da zbog toga i višekratnog spominjanja trenera u liveu, zbog toga što je rekao da su mu najviše falili utezi, i što je rekao da nikad ne bi samovoljno izašao iz kuće, dobivam dojam da se došao unutra promovirati kao javna osoba, možda planira biti model ili influencer. tko zna.
Da ne budem gruba u komentaru njegovih recentnih objava na društvenim mrežama (slike posnog sira, "dobio sam puno zahtjeva da napravim YT kanal" i sl.) reći ću samo da je ovo moje gore predviđanje bilo točno
dee_drah is offline  
Old 14.03.2018., 19:51   #233
Meni 2. najdraži stanar u ovom BB (iza Matije). Nisam vidjela društ.mreže itd. što se ovdje spominje ali prema onom kakav je bio u kući ostavio mi je dojam da uopće nema veliki ego.
Introvert definitivno, usmjeren na svoje unutarnje svjetove i odnose s najbližima puno više nego na "vanjski svijet" i bilo kakve površne odnose (rekla bih da ih izbjegava jer ga smaraju). Istovremeno nema onih problema kojima su introverti skloni, dobro je socijaliziran, ne fali mu samopouzdanja i sigurnosti, definitivno nije plašljiv među ljudima, a to što može djelovati pretiho i povučeno, samo je odraz njegove prirodno mirne naravi i nedostatka potrebe da se uključuje u bilo kakve kontakte s ljudima koje ne doživljava kao kvalitetne. Ja mu potpuno vjerujem da je lider, mislim da se samo krivo izrazio s ovim "gdje god dođem" ili je izvučeno iz konteksta, nije tip koji će se u nekoj grupi ili timu eksponirati ali ima kvalitete lidera kao perfekcionizam, organiziranost, smirenost, samopouzdanje i u ljudima izaziva osjećaj povjerenja. Kao perfekcionistu bitno mu je da sve što radi radi kako treba, visoki kriteriji, ne ostavlja mjesta površnosti, nedovršenosti i sl. Vrlo inteligentan, stabilan, intuitivno dobar psiholog, ne sudjeluje puno u društvu (bar ne onom koje mu ne odgovara dovoljno) ali sve zapaža i kuži. Nije tračara nego naprosto komentira ljude, nekad s dozom sarkazma ali s mjerom i pametno. Za Lily je rekao da se obukla kao asteroid (i kako je sjela na povišeno mjesto i sl.) u smislu te njene dominantnosti i control freak osobine, komentirao je karakter a ne stil oblačenja. Ono kad je odbio zagrljaj bila je poruka "između redova" da se skulira s tom dominacijom i petljanjem u sve, kao i iskrenost i prema samom sebi i prema njoj - ispoštovao je svoj osjećaj da se ne želi s njom grliti jer mu je odbojna njena nametljivost i ponio se u skladu s tim.
Definitivno emocionalno topla osoba iako može ostaviti dojam da je hladniji nego što je, emotivac ali u nekom "suptilnom obliku" (ne mogu naći prave pojmove, htjela sam napisat nešto kao "osjećaji mu imaju više dubinu i kvalitetu nego intenzitet" al mi zvuči glupo tj. preapstraktno).
Ali ono što mi je najupečatljivije kod njega je ta njegova posebna energija, tako smirena, suptilna, "fina" ("vibrira na višim razinama"..), a istovremeno snažna, ima mi nešto fascinirajuće u njoj, neka istinska univerzalna duhovnost izvan razina religije, katoličkog odgoja i sl., ona koja se osjeti iz stvarne povezanosti s Bogom, neovisno o utjecaju odgoja ili kojoj vjeri pripadaš (ili uopće ne), nego je stvar stupnja duhovnog razvoja duše. Ja se za takvim ljudima okrećem kao suncokret za suncem, iz svoje vlastite skrivene, kaotične, odvojene i smrznute čežnje za toplinom druge vrste od one koju možeš dobiti od ljudi, kao da ću se uspjeti ogrijati i ako samo sjednem pored nekog takvog (moš mislit, ne ide to tako, ne.. samo put pod noge u vlastiti mrak pa "preko trnja do zvijezda".. ako možeš..).
Uglavnom ja na pomisao na Juraja imam asocijaciju na razgovor o Bogu koji bi me mogao i rasplakati dok bi od većine drugih velikih vjernika pobjegla glavom bez obzira od njihove vlastite pregrube, prekaotične energije..

Malo sam zabrijala sad ovdje, ali skoncentriram se na pozitivno i bit pa zvuči kao da previše idealiziram, ne mislim baš da je Jurica anđeo ili savršen ili sl. Ali mislim da je u svakom slučaju vrlo natprosječno kvalitetna osoba.
Jurica ako ovo pročitaš, puno pozdrava od jednog "suncokreta"..
SayVT is offline  
Old 14.03.2018., 19:58   #234
Jure je bio super, baš sad fali jedan skulirani, a inteligentni stanar poput njega.

No, nestrpljiva publika očito na prvu glasa za kreštavije ljude, umjesto da dopuste introvertu koji tjedan da se otvori.

Općenito, ta opsesija instantnom otvorenosti je precijenjena.
Alexa is offline  
Old 14.03.2018., 20:05   #235
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jure je bio super, baš sad fali jedan skulirani, a inteligentni stanar poput njega.

No, nestrpljiva publika očito na prvu glasa za kreštavije ljude, umjesto da dopuste introvertu koji tjedan da se otvori.

Općenito, ta opsesija instantnom otvorenosti je precijenjena.
Pa ne gledamo misu. Bio je tamo par tjedana, ako se ne varam. Snimali su ga 24h. Tak da molim te...!
Kardashijan is offline  
Old 14.03.2018., 20:07   #236
Quote:
Kardashijan kaže: Pogledaj post
Pa ne gledamo misu. Bio je tamo par tjedana, ako se ne varam. Snimali su ga 24h. Tak da molim te...!
Molim ja tebe, dopusti da ljudi imaju različita mišljenja.
Alexa is offline  
Old 14.03.2018., 20:08   #237
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Molim ja tebe, dopusti da ljudi imaju različita mišljenja.
Ko ti brani? Samo komentiram da ne gledam misu već BB. Ak ti se gleda misa okreni HRT1 nedjeljom ujutro.
Kardashijan is offline  
Old 14.03.2018., 20:15   #238
Polako, ne žesti se. Ovo je samo forum.

OT: dobro je da barem ima još dva suvisla kandidata u kući
Alexa is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.