Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 09:49   #41
Također dijelim zadovoljstvo za juraja. Najzanimljiviji stanar, ne upada u tipične šablone, ladice. Dosta komunikativan ali ne ulazi u konfliktne teme, pa tako djeluje sa svima ok. On mi se čini istodobno i hladan i osjećajan, istodobno zainteresiran i distanciran, neobična pojava. To može očito respektabilni horoskopski rak, ali ako te netko skuži skužit će te riba

Dečko nema visok ego, tako da ga ne bi trebale izbaciti sa putanje neke sitne provokacije. Teže će upasti u problematičnu situaciju jer to prirodno izbjegava, ali kad jednom zbog nečega upadne vjerovatno će ga to mučiti više i duže nego nekog drugog, grist će sam sebe tada.

Da, slažem se, nenapadan je i zen, a previše komunikativan za spomenutu asocijaciju američkog psiha. Meni je asocijacija moderan mladi socijalizirani svećenik, kad ga se već u uvodu spomenulo u kontekstu vjere, ministrant.
Tako mi djeluje da na sve gleda sa mirom, opušteno i pozitivno.
sanzibar is offline  
Old 01.02.2018., 11:37   #42
Ful mi je drago da nakon svih onim prvotnih napada da je psihopat il sta vec, ljudi ipak kuze kolko je dobar ovaj lik u svakom pogledu. Vracate mi vjeru u ljudski rod

Anyhow, s njim bi brijem jedinim kliknula da sam tamo, inteligentan i osjecajan, ful mi se svida. Smijesno mi je kad neko kaze da je hladan, sad mi je jasnije zasto i mene ljudi tako percipiraju, dosta me podsjeca na samu sebe
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Old 01.02.2018., 11:44   #43
ne znam, ja o njemu, još uvijek, ne mislim ništa
ne zato što je isprazan, anemičan fikus već stoga što ga nisu dovoljno pokazali
nadam se da će se produkcija jedan DP fokusirati malo više i na njega
__________________
..... i to je TO
malamara is offline  
Old 01.02.2018., 13:28   #44
ma ni približno psihopat, puno normalniji i inteligentniji od ostatka (usuđujem se reć i od svih kandidata ikad) da je tamo kao u zoološkom, samo promatra.
odlične procjene i konstatacije u plačioni (emocionalno škakljanje )

pridružujem se komentaru s chat topika da sigurno ima veliki k. meni je zgodan, a svi do sad meni zgodi su imali istu osobinu
dee_drah is offline  
Old 01.02.2018., 14:21   #45
Quote:
dee_drah kaže: Pogledaj post
ma ni približno psihopat, puno normalniji i inteligentniji od ostatka (usuđujem se reć i od svih kandidata ikad) da je tamo kao u zoološkom, samo promatra.
odlične procjene i konstatacije u plačioni (emocionalno škakljanje )
Bio je i Patrick Bateman (Bale) cool, dok nije počeo komadat.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 01.02.2018., 15:06   #46
Meni on, za sad sav bezbojan, i pojavom i ponašanjem...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 01.02.2018., 15:18   #47
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Meni on, za sad sav bezbojan, i pojavom i ponašanjem...
I meni...čekam da se ili probudi ili da ga zasade.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 01.02.2018., 15:22   #48
ne kuzim kome on moze biti zanimljiv, tip je samo taka tracara, non stop je sa zenskima i samo traca o drugima, nema nimalo neke svoje osobnosti.
MateSarlija is offline  
Old 01.02.2018., 16:24   #49
Quote:
MateSarlija kaže: Pogledaj post
ne kuzim kome on moze biti zanimljiv, tip je samo taka tracara, non stop je sa zenskima i samo traca o drugima, nema nimalo neke svoje osobnosti.
Kako svi drugacije percipiramo istu stvar... neke stvari jednostavno nanjusis
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Old 02.02.2018., 01:21   #50
Simpa lik, ali apsolutno najveća tračara. Mislim da je gej iako ima curu i to zbog komentara o splićaninu iz ulaznog videa, a i zbog toga što je bio priključen Antoniju i Zebi dok je Zebo elaborirao kako će "drapat" Antonija i gurao mu jezik u uho. Jbg, stvarno imam takav snažan dojam.
mahunarka is offline  
Old 02.02.2018., 01:36   #51
Izgleda da je konsenzus da je Jura hot.

Isto je tako konsenzus da je Luka bezveznjak.

Šteta što Juru malo ne stave u prvi plan, da vidimo, je li samo izgleda kao od alabastera isklesan, mix grčke skulpture apolona i seksi vampira iz Sumrak sage, sa malo razdrljanom košuljom,..... je li taj momak doista skriva kakav misterij iza dva mistično snena plava oka i poluotvrenih usta ili je onako kako se može naslutiti: Jura je plašljivi introvert koji se bolje slaže sa curama, nego sa dečkima, i sa svojim lajavim prijama po kantunima poskrivečki gleda i utiho šapatom olajava ukućane. NOT HOT...

Još se ne zna .... koji je ni kakav je ...
Aries13 is offline  
Old 02.02.2018., 01:41   #52
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je konsenzus da je Jura hot.

Isto je tako konsenzus da je Luka bezveznjak.

Šteta što Juru malo ne stave u prvi plan, da vidimo, je li samo izgleda kao od alabastera isklesan, mix grčke skulpture apolona i seksi vampira iz Sumrak sage, sa malo razdrljanom košuljom,..... je li taj momak doista skriva kakav misterij iza dva mistično snena plava oka i poluotvrenih usta ili je onako kako se može naslutiti: Jura je plašljivi introvert koji se bolje slaže sa curama, nego sa dečkima, i sa svojim lajavim prijama po kantunima poskrivečki gleda i utiho šapatom olajava ukućane.


Volim u ova mračno doba noći čitati ovako dobro sročen opis s kojim se slažem ! Mislim na zadnji pasos, naravno !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 02.02.2018., 11:28   #53
Ima potencijala ako se trgne i uključi u društvo.

Ovo stajanje postrani, ogovaranje i glumljenje fikusa nisu odlike lidera, nego preplašene srne.
Ivchy26 is offline  
Old 02.02.2018., 11:55   #54
Bio mi je kul ispočetka, no polako uviđam da je babac koji sve ogovara, čim mu netko okrene leđa,ovaj oplete. Ne sviđa mi se
Melissani is offline  
Old 02.02.2018., 18:30   #55
Quote:
Rachel Zane kaže: Pogledaj post
Ful mi je drago da nakon svih onim prvotnih napada da je psihopat il sta vec, ljudi ipak kuze kolko je dobar ovaj lik u svakom pogledu. Vracate mi vjeru u ljudski rod

Anyhow, s njim bi brijem jedinim kliknula da sam tamo, inteligentan i osjecajan, ful mi se svida. Smijesno mi je kad neko kaze da je hladan, sad mi je jasnije zasto i mene ljudi tako percipiraju, dosta me podsjeca na samu sebe
meni je isto oke. pametan, ne znam što radi u BB, ali je jako oke. poseban.i neobičan.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 02.02.2018., 19:22   #56
Quote:
Melissani kaže: Pogledaj post
Bio mi je kul ispočetka, no polako uviđam da je babac koji sve ogovara, čim mu netko okrene leđa,ovaj oplete. Ne sviđa mi se
Baš.
Globinho is offline  
Old 03.02.2018., 20:28   #57
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je konsenzus da je Jura hot.

Isto je tako konsenzus da je Luka bezveznjak.

Šteta što Juru malo ne stave u prvi plan, da vidimo, je li samo izgleda kao od alabastera isklesan, mix grčke skulpture apolona i seksi vampira iz Sumrak sage, sa malo razdrljanom košuljom,..... je li taj momak doista skriva kakav misterij iza dva mistično snena plava oka i poluotvrenih usta ili je onako kako se može naslutiti: Jura je plašljivi introvert koji se bolje slaže sa curama, nego sa dečkima, i sa svojim lajavim prijama po kantunima poskrivečki gleda i utiho šapatom olajava ukućane. NOT HOT...

Još se ne zna .... koji je ni kakav je ...

mislim da je Juraj ipak ovo drugo... premda lik i jeste mix grčke skulpture aolona i sexy vampira...samo voli tračati.

ima puno gay kvalizteta... ne bi me čudilo da voli zaroniti u muško jezero
Dyka is offline  
Old 05.02.2018., 15:13   #58
Izjava Mi Hrvati!, tijekom objašnjavanja da će gledatelji sad glasovat za njegov ostanak ili ispadanje, mu je definitivno svijetli trenutak, hajlajt, dosadašnjeg bivanja u kući..
A i djeluje kao najinteligentniji u kući..
Čovjek je ipak završio arhitekturu što nije nimalo lak faks..

Lider ili Vampir..
Ne mogu se odlučiti..
Monro is offline  
Old 05.02.2018., 18:35   #59
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Izjava Mi Hrvati!, tijekom objašnjavanja da će gledatelji sad glasovat za njegov ostanak ili ispadanje, mu je definitivno svijetli trenutak, hajlajt, dosadašnjeg bivanja u kući..
U kojem smislu mu je to highlight?
Oreegin is offline  
Old 05.02.2018., 19:12   #60
Pozeraška tetkica. Kvazi samozatajnost. Al možda i nije.
Evribadi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.