Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 23:37   #41
BB - Tko će pobjediti ?
Ribica - Tko više pojede!

------------

Luce - Izgledam li veće ili manje uživo?

Ribica - Pa manja izgledaš na TV, TV je manja kakvo je to pitanje
Totalna Flegma is offline  
Old 21.02.2018., 23:46   #42
Prvo pomislih, sirota žena pati od kakve manije proganjanja, pa halucinira da su joj dvije sustanarke u mobitelu od muža.

A kad tamo moguće da je to istina.
Alexa is offline  
Old 22.02.2018., 00:42   #43
Quote:
BB - Tko će pobjediti ?
Ribica - Tko više pojede!

------------

Luce - Izgledam li veće ili manje uživo?
Ribica - Pa manja izgledaš na TV, TV je manja kakvo je to pitanje
-----------------

Ja njega provociram i zezan i onda on počme prvi


Mislim da smo otprilike došli do njenog profila

1. tok misli Karla Pilkingtona
2. izgled Beppe Joseph
3. mozak Baldricka
4. Grunfove izjave
Totalna Flegma is offline  
Old 22.02.2018., 10:00   #44
Quote:
Totalna Flegma kaže: Pogledaj post

Luce - Izgledam li veće ili manje uživo?

Ribica - Pa manja izgledaš na TV, TV je manja kakvo je to pitanje


Mudrica naša
dajte joj nagradu i ugasite sve, Ribica ce zakljucat kucu BBa
__________________
Hristo S. : El Madrid me da asco, nunca me veréis con una camiseta blanca
kittyenclasse is offline  
Old 22.02.2018., 15:06   #45
Ova prica s muzem, slikama - mi je tako jeftino lazna.
Sigurno neka BB navlakusa.
@Vražićak is offline  
Old 22.02.2018., 16:54   #46
Ovo sto se dogada s Ribicom nema ni u spanjolskim sapunicama
SpeedKingLV is offline  
Old 22.02.2018., 17:39   #47
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Ovo sto se dogada s Ribicom nema ni u spanjolskim sapunicama
jadna, nešto s njom nije u glavi čisto. valjda je u braku samo još na papiru, muž joj očito živi svoj život.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 22.02.2018., 23:49   #48
da, ne bi da je noćima ne spavala razmišljavši o prijavi bez da joj suprug sazna. mislim da oni nisu dugo u dobrim odnosima
Imran is offline  
Old 23.02.2018., 00:05   #49
Ovakav gaslithting nad psihički poremećenom ženom je nedopustiv. Ne samo što ne vjerujem da je po pravilima franšize dozvoljeno dopustiti da se žena koja je očigledno blago paranoidna izluđuje, nego je uznemirujuće nehumano.

Moment kad je BB shvatio da je ona mlada budala Antonio lagao da zna njenog muža, da su zajedno i šli u barove insinurajući na striptiz ili prostitutke, i da je pun para koje ni njoj ni djeci ne šalje, trebao je reći Ribici da je u pitanju laž.

Skiniti joj kamen sa srca, makniti težinu sa paranoidnog uma, zaštititi dignitet jedne porodice i kazniti Antonia zbog klevetanja.


S odobravanjem ovog morbidnog izluđivanja zaslužili su tužbu.
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 00:08   #50
Slažem se, Antonia treba izbaciti čim prije. Taj psiho glumata nekog emotivca, a kome god stigne bi nanio štetu. Ovakvo ponašanje prema Ribici, koja očito ima problem, je nedopustivo i odvratno za gledati.
decec is offline  
Old 23.02.2018., 00:24   #51
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Slažem se, Antonia treba izbaciti čim prije. Taj psiho glumata nekog emotivca, a kome god stigne bi nanio štetu. Ovakvo ponašanje prema Ribici, koja očito ima problem, je nedopustivo i odvratno za gledati.
Ma on je emotivan ali prema samom sebi. Toliko je bešćutan da iako je udario najniže, kad je već je bila vidno potresena još je i dodao da sa toliko para njen muž može naći mlade žene i da šta će mu ona, ako misli da je emancipirana neka radi i sama o sebi brine .... Ali ja imam djecu, rekla je ribica i otišla plakati. Začeprkao je po njenim najvećim strahovima ... I to je zabavno ....

I onda taj krele u ispovjedonici kaže da je lagao i da će je još malo koji put uzdrmati. I ovi BB ne kaže ništa, nego mu šutnjom odobri dok budala misli da je jako vragolast.

Jebala vas vaša gledanost ....
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 12:02   #52
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Ovakav gaslithting nad psihički poremećenom ženom je nedopustiv. Ne samo što ne vjerujem da je po pravilima franšize dozvoljeno dopustiti da se žena koja je očigledno blago paranoidna izluđuje, nego je uznemirujuće nehumano.
A koja si ti čunka da dodjeljuješ dijagnoze? Prema tvojim kriterijima za dodjelu F šifre većina ljudi je psihićki poremećena.

Ja samo vidim ženu koja ima loš brak, otkačena je, a opet s druge strane je ranjiva.
Kardashijan is offline  
Old 23.02.2018., 12:07   #53
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
..Antonia treba izbaciti čim prije. Taj psiho glumata nekog emotivca, a kome god stigne bi nanio štetu. Ovakvo ponašanje prema Ribici, koja očito ima problem, je nedopustivo i odvratno za gledati.
i uvik se iživljava i ima izljeve agresije prema ženama, 'čudno' ako se već 'ne može kontrolirat' da ipak zna prid kim šutit
miss busy bee is offline  
Old 23.02.2018., 12:13   #54
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Ma on je emotivan ali prema samom sebi. Toliko je bešćutan da iako je udario najniže, kad je već je bila vidno potresena još je i dodao da sa toliko para njen muž može naći mlade žene i da šta će mu ona, ako misli da je emancipirana neka radi i sama o sebi brine .... Ali ja imam djecu, rekla je ribica i otišla plakati. Začeprkao je po njenim najvećim strahovima ... I to je zabavno ....

I onda taj krele u ispovjedonici kaže da je lagao i da će je još malo koji put uzdrmati. I ovi BB ne kaže ništa, nego mu šutnjom odobri dok budala misli da je jako vragolast.

Jebala vas vaša gledanost ....
Slazem se. To je bilo tako odvratno za gledati jer mu se na faci vidjelo kako se nasladuje. MOzda cu sada djelovati bescutno, ali je presao granicu kada me vise nije briga od kuda potjece ta mrznja prema zenama i potreba da ih se ponizi jer nije jedini sa teskim djetinjstvom, pa su mnogi ispali ok ljudi za razliku od njega.
Ribica mi je od prvog dana drazesna takva smotana i cini mi se dobrocudna osoba.
bubi mir is offline  
Old 23.02.2018., 12:39   #55
Ribica je grumen zlata


Ali kod nje se vidi sklonost "čoporiranju" i napadanju slabijih jedinki kroz čopor, usitno ali primjeti se
Totalna Flegma is offline  
Old 23.02.2018., 13:00   #56
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Slazem se. To je bilo tako odvratno za gledati jer mu se na faci vidjelo kako se nasladuje. MOzda cu sada djelovati bescutno, ali je presao granicu kada me vise nije briga od kuda potjece ta mrznja prema zenama i potreba da ih se ponizi jer nije jedini sa teskim djetinjstvom, pa su mnogi ispali ok ljudi za razliku od njega.
Ribica mi je od prvog dana drazesna takva smotana i cini mi se dobrocudna osoba.
Eto, ja nemam problem sa ženama, a ako bih mjerila istim mjerilom Zidara i Dražesnu Ribicu...što nju čini boljom dok javno prokazuje ostale dvije stanarke kao osobe koje je vidjela u mobitelu svoga muž? One, jednako tako, možda jesu, možda i nisu te koje je vidjela. Sama je svoj bračni nered unijela na televiziju pa neka se sama s tim i nosi...što bih ju ja žalila? Meni je više žao onih kojima bi puno lakše bilo da je to prljavo rublje riješila daleko od očiju javnosti.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 23.02.2018., 13:01   #57
Quote:
Kardashijan kaže: Pogledaj post
A koja si ti čunka da dodjeljuješ dijagnoze? Prema tvojim kriterijima za dodjelu F šifre većina ljudi je psihićki poremećena.

Ja samo vidim ženu koja ima loš brak, otkačena je, a opet s druge strane je ranjiva.
Da, to što je Ribica iskonstruirala paralelnu stvarnost i u Lili i Dubi prepoznala dvije muževe švalerice koje su mu slale svoje goluždrave fotografije na mobitel je sasvim razložno razmišljanje na glas ispred 5 ukućanki, 50 kamera i svekolike nacije....

Manje mi je bizarno da se to pojavilo u halucinirajućem opsesivnom ili paranoidnom umu od toga da je nekog uvjerila da je to tako.
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 13:03   #58
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Da, to što je Ribica iskonstruirala paralelnu stvarnost i u Lili i Dubi prepoznala dvije muževe švalerice koje su mu slale svoje goluždrave fotografije na mobitel je sasvim razložno razmišljanje na glas ispred 5 ukućanki, 50 kamera i svekolike nacije....
Svaki put mi srce preskoči kad pročitam boldano u vašim postovima
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 23.02.2018., 13:12   #59
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Slazem se. To je bilo tako odvratno za gledati jer mu se na faci vidjelo kako se nasladuje. MOzda cu sada djelovati bescutno, ali je presao granicu kada me vise nije briga od kuda potjece ta mrznja prema zenama i potreba da ih se ponizi jer nije jedini sa teskim djetinjstvom, pa su mnogi ispali ok ljudi za razliku od njega.
Ribica mi je od prvog dana drazesna takva smotana i cini mi se dobrocudna osoba.
Pokušavam zamisliti što je u mentalnom sklopu nekoga tko vidi da je labilnu osobu koja je stvarno mirne ćudi povrijedio i ponizio pred gledaocima, nekoga tko je ženi mrtav hladan rekao da je muž vara i da joj ne šalje novac i nakon toga se osjeća onako zaigrano kao mali vražičak, koji će joj još malo istog tretmana dati jer to je odlična taktika.

Jedna riječ. Asshole.

A ovi koji kažu ka znala je šta je svoj život donila na televiziju - isto brate di vam je empatija, vidite li da ta žena nije svoja jebote. To što Antonio radi je buliziranje. I odurno je. A ne zabavno.
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 13:34   #60
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Da, to što je Ribica iskonstruirala paralelnu stvarnost i u Lili i Dubi prepoznala dvije muževe švalerice koje su mu slale svoje goluždrave fotografije na mobitel je sasvim razložno razmišljanje na glas ispred 5 ukućanki, 50 kamera i svekolike nacije....

Manje mi je bizarno da se to pojavilo u halucinirajućem opsesivnom ili paranoidnom umu od toga da je nekog uvjerila da je to tako.
A što ako je to istina? Dokazi su na Ribicinoj strani. Svo troje upletenih imaju Badoo. Moralno je da prozivaš nekog šizikom, a nemaš konkretnih dokaza? Koliko je to šizoidno od tebe da uvjeriš ostale u suprotno, a dokaza, NEMAŠ?
Kardashijan is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.