Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 02:36   #4521
Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
A sad si ga zbilja zapizdio... A kaj s Francekom? I on se jednim dijelom šlepal uz Titeka, nakon toga patio pa napravio
fantastične stvari i opet zapizdio s onim kaj ima dva prezimena jer su ga godine i bolest sjebale. Pustimo nek nas realno ocjenjuju oni iza nas a mi koji smo imali priliku biti prisutni uzmimo u obzir i dobre i loše stvari i poštujmo ljude na način da NITKO osim BOGA nije mjerilo vrijednosti. Ja osobno nisam vjernik ali sam siguran da me BOG zbog ljubavi neće u pakao poslati.
Ma nisam tu ocjenjiva Titovu povijesnu ulogu, samo sam tija ukazati kako je pojam "ratnog profiterstva" jako širok i kako se u njega i jedan Jambo, Kerum ili Zagorec jednako dobro uklapaju ka Tito ili Gaddafi. Samo to.

Nego, vidin ja da bi ti bija sklon desnici da nemaš problem s ovima što bacaju kamenje.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 14.06.2011., 02:42   #4522
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ma nisam tu ocjenjiva Titovu povijesnu ulogu, samo sam tija ukazati kako je pojam "ratnog profiterstva" jako širok i kako se u njega i jedan Jambo, Kerum ili Zagorec jednako dobro uklapaju ka Tito ili Gaddafi. Samo to.

Nego, vidin ja da bi ti bija sklon desnici da nemaš problem s ovima što bacaju kamenje.
Ma ja sam ti izraziti individualac, po profesiji sam odvjetnik, bio predsjednik nogometnog kluba, za svake jebene izbore me žele u svojoj stranci i agitiraju itd...
Ti si me upoznao putem foruma kroz onu temu, ali kao što sam i tamo napisao, život se ne sastoji samo od jednog segmenta. Zato ja nemam problema ni s ljevičarima ni desničarima ni s bilo čime. Svima bi nam bilo bolje kad bismo mogli funkcionirati kao jedinke, a da naše društveno djelovanje usmjeravamo za dobrobit svih nas, radnika, branitelja, djece, umirovljenika, a u tako sređenoj državi ni ja kao gay nebi bio problem, jer ću i ja jednog dana biti umirovljenik (valjda ne invalidski)
zaljubljen40 is offline  
Old 14.06.2011., 02:43   #4523
Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
jer ću i ja jednog dana biti umirovljenik
Samo nemoj žuriti, molin te
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 14.06.2011., 02:53   #4524
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Samo nemoj žuriti, molin te
Još si i duhovit. Ma imam ja radit do 65, znači još 25 dobrih godina. Nije ovo nikakvo upucavanje, ali priznaj koliko normalna komunikacija i pokušaj da se shvati ono što druga strana želi reći može pridonijeti. A sad zamisli da još k tome naši političari koji su plaćeni za to ulože truda koliko smo nas dvoje uložili u to da barem pokušamo razumijeti jedan drugog, koliko bi se našlo mogućnosti za uštede na razini države i kvalitetnih rješenja. P.S. mogu ti na pm javiti i objasniti gdje sam samo na bazi jednog predmeta iznašao mogućnost da se uštedi pola milijuna kuna iz državnog proračuna.
zaljubljen40 is offline  
Old 14.06.2011., 03:02   #4525
Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
Nije ovo nikakvo upucavanje
Ovakve ograde nisu potribne, baren ne radi mene. Ali dobro, draga mi čita forum pa možda bolje radi tebe da se ogradiš

Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
ali priznaj koliko normalna komunikacija i pokušaj da se shvati ono što druga strana želi reći može pridonijeti. A sad zamisli da još k tome naši političari koji su plaćeni za to ulože truda koliko smo nas dvoje uložili u to da barem pokušamo razumijeti jedan drugog, koliko bi se našlo mogućnosti za uštede na razini države i kvalitetnih rješenja.
Pa ja to govorin od početka. Dakle, mogu ja misliti što god želim o gay populaciji, ali svejedno ne smatran civilizacijski adekvatnim u 21. stoljeću nekoga tući, drugačije zlostavljati ili gađati kamenjem zato što je drugačiji od mene. Jedino što mene zasmeta je prodaja muda pod bubrige od strane gay aktivista ili agresivnih ateista. Sa normalnim gayevima ili umjerenim ateistima ću uvik bez problema voditi argumentiranu konverzaciju, to nikad nije bija problem.

Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
P.S. mogu ti na pm javiti i objasniti gdje sam samo na bazi jednog predmeta iznašao mogućnost da se uštedi pola milijuna kuna iz državnog proračuna.
Ako ti se da možda bi bilo još bolje da otvoriš topic o tome ode na Politici, možda čak neki općeniti di će i drugi ljudi pisati neke svoje modalitete kako se može uštedjeti. Nije da će to puno doprinijeti situaciji u kojoj smo se našli i u kojoj se tuneli farbaju češće nego ženski nokti, ali možda neka nova ekipa političara koja nije za zatvor nađe nešto korisno u tom topicu i nešto i primijeni, ko zna...
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 14.06.2011., 03:11   #4526
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ovakve ograde nisu potribne, baren ne radi mene. Ali dobro, draga mi čita forum pa možda bolje radi tebe da se ogradiš


Pa ja to govorin od početka. Dakle, mogu ja misliti što god želim o gay populaciji, ali svejedno ne smatran civilizacijski adekvatnim u 21. stoljeću nekoga tući, drugačije zlostavljati ili gađati kamenjem zato što je drugačiji od mene. Jedino što mene zasmeta je prodaja muda pod bubrige od strane gay aktivista ili agresivnih ateista. Sa normalnim gayevima ili umjerenim ateistima ću uvik bez problema voditi argumentiranu konverzaciju, to nikad nije bija problem.


Ako ti se da možda bi bilo još bolje da otvoriš topic o tome ode na Politici, možda čak neki općeniti di će i drugi ljudi pisati neke svoje modalitete kako se može uštedjeti. Nije da će to puno doprinijeti situaciji u kojoj smo se našli i u kojoj se tuneli farbaju češće nego ženski nokti, ali možda neka nova ekipa političara koja nije za zatvor nađe nešto korisno u tom topicu i nešto i primijeni, ko zna...
To nesmijem pokrenuti jer se vodi disciplinski postupak unutar MUP-a, ali samo da ti kažem da policijski vježbenici dobijaju putne troškove za put na posao iz Varaždina do Donjeg Lapca, a istovremeno u Ivanec putuje čovjek iz Zadra, To ti je cca 6000 mjesečno po osobi, a ja ih znam za desetak.
zaljubljen40 is offline  
Old 14.06.2011., 03:14   #4527
Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
To nesmijem pokrenuti jer se vodi disciplinski postupak unutar MUP-a, ali samo da ti kažem da policijski vježbenici dobijaju putne troškove za put na posao iz Varaždina do Donjeg Lapca, a istovremeno u Ivanec putuje čovjek iz Zadra, To ti je cca 6000 mjesečno po osobi, a ja ih znam za desetak.
Znam za to. Tu se radi o vježbenicima, a donedavno je tako bilo i sa službenicima pa su to malo regulirali. Čovik iz Vukovara im je iša raditi u Vinkovce, a onaj iz Vinkovaca u Vukovar. Je mala udaljenost u primjeru, ali bilo je i većih, a radilo se o stotinama ljudi na nivou države. Sad su kao uveli nešto reda, ali među vježbenike očito ne

Bože, koji diletanti
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 14.06.2011., 03:19   #4528
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Znam za to. Tu se radi o vježbenicima, a donedavno je tako bilo i sa službenicima pa su to malo regulirali. Čovik iz Vukovara im je iša raditi u Vinkovce, a onaj iz Vinkovaca u Vukovar. Je mala udaljenost u primjeru, ali bilo je i većih, a radilo se o stotinama ljudi na nivou države. Sad su kao uveli nešto reda, ali među vježbenike očito ne

Bože, koji diletanti
Ma ovom jadnom se desilo na kraju da je dobio izvanredni otkaz jer se u 6 mjeseci u 9 navrata nije odvezao do kuće (300 km) u jednom smjeru i na taj način oštetio državni proračun za 2000 kn. Mislim da je to veći problem za ovu državu od svih stvari koje smo i ti i ja na svim temama na ovum forumu komentirali.
zaljubljen40 is offline  
Old 14.06.2011., 03:23   #4529
Quote:
zaljubljen40 kaže: Pogledaj post
Mislim da je to veći problem za ovu državu od svih stvari koje smo i ti i ja na svim temama na ovum forumu komentirali.
Pa ono, ako se te i takve stvari ne srede neće ode biti života ni za hetero ni za homoseksualce

Idem lagano, kasna je ura. Pozdrav i češće navraćaj na Politiku
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 14.06.2011., 03:27   #4530
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Pa ono, ako se te i takve stvari ne srede neće ode biti života ni za hetero ni za homoseksualce

Idem lagano, kasna je ura. Pozdrav i češće navraćaj na Politiku
Vrlo vjerojatno, ali s drugim nickom, ovo je klon, a i sam razumiješ zbog čega. Pozdrav i laku noć.
zaljubljen40 is offline  
Old 14.06.2011., 08:05   #4531
Tema o Gay Pride-u u Splitu je trajno zatvorena. Nekoliko srodnih tema je i dalje otvoreno:

Gay parada u Zagrebu 18. lipnja 2011.

Kako je biti gay u Hrvatskoj?

Nizozemska traži nadzor RH zbog događaja u Splitu!


Hvala svima na doprinosu i sudjelovanju!


PL

Zadnje uređivanje PowerLock : 14.06.2011. at 09:09.
PowerLock is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.