Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 10:39   #21
Quote:
Musatom kaže:
Ako je rekreacija onda i ne bi trebao bit toliki fokus na prehranu, da ne pričam o "prežderavanju" jajima i lešo mesom tokom dana i proteinskim shakeovima i glukozom u PWM. Kad počneš koristi to i brojat svaku bjelančevinu i ugljikohidrat onda rekreacija prelazi u ozbiljnije bavljenje bodybuildingom kao sportom.

I uz normalnu prehranu (bez slatkiša, masne hrane... ) se mogu postić vidljivi rezultati, polako al mogu.
Pa iz pocetka se to cini tako, no kad se malo uhodas to jednostavno postaje rutina. Jer eto skoro uvijek jedes iste namirnice i uvijek znas onako od oka sta i koliko necega sadrzi taj tvoj obrok. Ne mucim se ja time, a mislim da mi ne bi bilo bas jednostavno vratit se na onaj stari nacin prehrane, "normalni". I ne suzdrzavam se ja previse od smeca hrane, kad mi bas dođe, pojedem ja i burek, pizzu, cevape... al' eto to ne bude precesto. Hvala Bogu pa mi slatkisi nikad i nisu predstavljali neko zadovoljstvo.
El Pájaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.