Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li štrajk?
Da 133 54.96%
Ne 89 36.78%
Ne mogu se odlučiti 17 7.02%
nešto treće 5 2.07%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 242. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 02:46   #6981
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Mda. Znam da moji kolege s NHS ugovorima imaju dežurstva pod redovan rad.
Meni se sviđa sustav kak je ovdje u Švedskoj. Ne dežuramo noćnu, to rade vikarie oliti locumi koji su za to jako masno plaćeni. Rade se vikendom dnevna dežurstva tj. od 8 do 7 ili 8 navečer. U subotu svaki sat vrijedi 2, a nedjelju tri sata. Možeš ostat i dulje radit preko tjedna. Ti sati se onda zbrajaju i možeš uzet novce za to ili imat više dana godišnjeg.
U ponedjeljak dolazi rota noćnih dežurstava - 7 komada za redom od 12 sati....veselo
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:36   #6982
Tko je štrajkao je štrajkao...ode štajk u povijest

http://www.vecernji.hr/hrvatska/lije...-strajk-951274

Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:42   #6983
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
U ponedjeljak dolazi rota noćnih dežurstava - 7 komada za redom od 12 sati....veselo
Brutalno... moji nemaju tak, svakih 10-12 tjedana jednu noćnu....
Mora se to dodatno platit. ili bude imal slobodne dane?
Već sam rekla, u Engleza treba cijeli ugovor, opis posla i svu onu silu papira koju pošalju pročitat detaljno...
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 14:58   #6984
Nakon toga tjedan dana off. I tako u prosjeku bude jedan tjedan svaka 2-3 mjeseca.

Uz to jednm tjedno nekakvo dnevno dežurstvo od 8-21, i povremeni twilight tjedan kad se radi od podneva do ponoći.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 15:33   #6985
Sve je to bazično isto, jedino što su se moji dogovorili kako nema toga da jedan dežura cijeli tjedan, pa je onda slobodan, nego imaju po to jedno noćno dežurstvo koje u kombinaciji s locumima onda dolaze dosta rijetko, svakih 10-12 tjedana. Dnevna dežurstva dolaze češće, svaka 3-4 tjedna. Meni je to bilo baš super, jer nas je onda bilo dosta u hitnoj i nisi bio sam, naročito ak je konzultant još bio okej. I onda si imal jedan dan u tjednu slobodan. Općenito nakupi se slobodnih dana.
Ali sve je to dosta fleksibilno, ovisi o dogovoru unutar bolnice i možeš u te dane kad si slobodan uzet locum negdje ak te zanima zarađivanje.
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:58   #6986
4. noć od sedam....Već je lud Po danu ne može spavati jer mora gledati stanove i rješavati papirologiju oko toga. Tu nema previše dogovora i pregovaranja, istina je da je naklonjenije domaćima koji su in training, s druge strane dobra je referenca je jer navodno treći najbolji O&T centar u UK.

Tjedan noćnih je ovdje svakih 13 tjedana. Dnevno je otprilike 1x tjedno. Twilight isto kao noćno, svakih 13 tjedana.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.