Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 13:36   #41
Quote:
ja i bash ja kaže:
MAX , trgovački obrt, vl. Kološić Mario
10000 Zagreb, Ferenščica 9 3
(01) 2452 512
ŠPORTSKA OBUĆA, ODJEĆA I OPREMA
TRGOVAČKI OBRT


IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU !

- jer, ako stvarno ne znaju stvari koje su pokazali da ne znaju - ćemu ih onda plačati ?!
- a ako ih znaju, a prave se da ne znaju, znači da su pokvareni i pokušavaju ti prodat muda pod bubrege umjesto da ti naprave dijalizu !!!!
Aj napisi sto je bilo - podijeli svoju bol s nama!
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 10:02   #42
Mislim da je uvijek bolje odvesti bajk u profesionalni servis nego da kojekakvi priučeni prodavači kopaju po njemu.

U servisu platiš generalku i dobiješ generalku. Ne otpadne ti pedala na pola puta do doma. I ne voziš im ga nazad bar godinu dana. Uz intenzivnu upotrebu.
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 13:42   #43
Quote:
imago2007 kaže:
Mislim da je uvijek bolje odvesti bajk u profesionalni servis nego da kojekakvi priučeni prodavači kopaju po njemu.

U servisu platiš generalku i dobiješ generalku. Ne otpadne ti pedala na pola puta do doma. I ne voziš im ga nazad bar godinu dana. Uz intenzivnu upotrebu.
U pravilu svaki ducan ima servis i to rade bas decki koji se time bave. Ali... Vise puta sam bio nezadovoljan nego zadovoljan kako su napravili posao! Mislim, to je strahota - i to sve redom poznate firme. Bilo bi za ocekivati da, kad misli da je slozio bicikl, da s njime predje (ili za to zaduzi prodavaca ili koga vec) 50-tak metara da vidi kako ga je slozio... Mislim, das bicikl na veliki servis, jos napomenes da ne koci dobro i vrate ti ga u gorem stanju nego je bio (Keindl-sport)! Pa koji k***c su onda opce radili!? Ili das bicikl na servis da slozi pogon jer skljoca, i slozi on pogon, ali ostavi strasno rastimanu prednju masinicu umjesto da i nju slozi (kad vec racuna rad po satu, a za to mu treba najvise desetak minuta) ili da nazove pa pita dal da je slozi - "To ce kostati dodatnih XY (par desetak ili kolko vec) kuna, jel hoces da ti i to slozim?" - Marko projekt. Skoro za svaki servis bi trebao traziti nekakvu reklamaciju jer uvijek nesto ne sloze ili zaborava ili sto ja znam.

Grrrr Sad sam se sam poceo malo zabavljati sa ustimavanjem bicikla (dosad naucio mijenjati/krpati zracnicu, ustimavati disk-kocnice, jos malo mi treba da se naucim stelati brzine kak spada) jer ce me kostati manje zivaca da si takve stvarcice sam radim. A i to je za muske nekako... Urodjeno... Ono, kak svi vole prckati po autu po motoru (a znaju k****c o tome ) ili se volimo igrati strujom, elektronickim aparatima, vodoinstalaterstvom...
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 15:09   #44
Quote:
MaxB kaže:
Mislim, das bicikl na veliki servis, jos napomenes da ne koci dobro i vrate ti ga u gorem stanju nego je bio (Keindl-sport)!
keindlovci su majstori za razjebat bicikl. mislim da bi moja baka bolje bicikl složila/servisirala.ma sigurna sam u biti.


Quote:
MaxB kaže:
Grrrr Sad sam se sam poceo malo zabavljati sa ustimavanjem bicikla (dosad naucio mijenjati/krpati zracnicu, ustimavati disk-kocnice, jos malo mi treba da se naucim stelati brzine kak spada) jer ce me kostati manje zivaca da si takve stvarcice sam radim. A i to je za muske nekako... Urodjeno... Ono, kak svi vole prckati po autu po motoru (a znaju k****c o tome ) ili se volimo igrati strujom, elektronickim aparatima, vodoinstalaterstvom...
nakon ovog opisa, ja se počinjem pitat:jesam li ja muško?
lisboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 15:15   #45
Ja odvezem u Fumić i vratim ga toliko dobro sređenog da ne mogu prepoznat da je moj. Prije sam vozila kod nekog penzića blizu hotela Internacional, ali sam prestala jer se nikad nije znalo kad će biti gotov (deda ne radi po vrućini). Moj bajk je bio u raspadu,mislila sam da se neće ni moći popraviti pa su ga sredili i ide bolje nego neki novi...

Opet vam velim, odvezite ga u servis. Njima je to core business. Ovima u dućanu je to zajebancija za sitniš. Kako ne kužite, a sami ste imali loša iskustva?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 12:01   #46
FYI: nestade Fumic s Gagarinova puta

"Lokal se iznajmljuje."


Kako sam saznao... paaa, ode zračnica kod ventila, nezakrpivo...
blizu je Gagarinov, idem do tamo na felgi kupiti novu... hmda.
No dobro, Eurobike na remizi... nemate zračnica za cestovnjake?!
Hajd', nije ni Pedala u Poljaničkoj daleko... serviser nudi preveliku 28"
sa ventilom iz bespuća povijesnih standarda, ipak isprobam, rupa na
felgi je premala, "koliko ste spretni s bušilicom?" pitam, "ma nema problema,
dajte ovamo kotač"... u zadnji čas primjećujem da preko puta u "dućanskom
dijelu" servisa ima Continental zračnica s Presta ventilom kakve trebam.
Felga spašena od bušenja...
__________________

Zlokotlokrp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.