Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 14:32   #621
Da, u smislu Isuse, ovaj fizicki lici na mog oca, nemrem
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:09   #622
Kad lik pri upoznavanju usporedi zensku s mamom.

Pa onda i pri prestanku kontakta (cijenim tvoje misljenje, moja mama isto tako?!?!)

Govorim o liku 30+ .

Covijek se malo zapita.
Posao koji ona vodi, on predstavlja pod svoj.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 17:48   #623
Splico ne cekaj puno da ti vlak ne prode ako se priblizavas zadnjoj granici za udaju.
Covjek zvuci obecavajuce
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 04:21   #624
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Splico ne cekaj puno da ti vlak ne prode ako se priblizavas zadnjoj granici za udaju.
Covjek zvuci obecavajuce
Jel ovo sarkazam ili?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 08:06   #625
Ma kakvi zar nije svakoj ženi san da je mu koji put zovne mama? ili da nakon seksa zovne mamu i podloži izvještaj kakva si bila
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:29   #626
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a jel vi uspoređujete likove s tatom?
Da.
edit: dosadašnji favorit mu je najsličniji, jebiga.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:19   #627
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ma kakvi zar nije svakoj ženi san da je mu koji put zovne mama? ili da nakon seksa zovne mamu i podloži izvještaj kakva si bila
Indeed
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 22:56   #628
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Drage žene,

u tridesetima sam i single
Imala sam prilike biti sa muškarcima, ali nijedan nije bio THE ONE.

Odlučila sam zato ne gubiti vrijeme na muškarce za koje odmah vidim da nisu materijal za nešto više ili oni sa kojim imam totalno suprotne stavove/vizije u životu. Čemu trošiti vrijeme na krive...
Kad sam to raščistila sa sobom, našla sam se u stanju da sam već duže vrijeme single (par godina)

U tom periodu posvetila sam se sebi (možda i previše). Iskreno,nekako uživam u tome. Istovremeno sam otvorena za nova poznanstva.
U međuvremenu sve bliske frendice su se udale i rodile. Ostala mi je još samo jedna koje je u vezi.
One sve uglavnom više ne izlaze i sad sam ostala praktički sama.
No, hajde ni to nije tragedija, znam da i solo možeš (iako malo teže) nekog upoznati.

U zadnjih godinu dana primjećujem da je očito bolje da imam bar nekog hebača za strane i povremeno ga pokazujem, jer mi vrijednost u društvu očito jakoooo pada kako sam single.

Evo par primjera što od frendica,što od familije:
- danas ako si single, teško ćeš biti prihvaćen u društvu (izjava frendice koja se udala za tipa kojeg baš ne voli) Kad si u paru , nekako se više vrata otvaraju.
- kako to da nisi prišla tom liku (lik me par puta pogledao), opet glumiš nešto? (izjava poznanice)
- kako možeš ići na krštenje, vjenčanje, rođendane...bez pratnje?? (izjava prijateljice)
- da sam ja muško i da vidim da cura nije imala nikog par godina, mislila bih da nešto s njom ne štima (bivša frendica)
- zar si ti odlučila biti časna sestra kad nemaš dečka? (kćer od susjede na selu )
- zar misliš imati dijete kad budeš stara baba? (izjava tipa koji je curi napravio dijete sa 20 i kusur godina)
- žena u 40toj živi sa dečkom već 15g., ne misle se ženiti niti imati djecu ljudi se oko njih doslovno zbog toga zgražaju.
-...

Uglavnom u našem društvu je bolje biti u kakvom takvom braku/vezi samo da nisi sam.

Ista, iako malo blaža situacija je i za muškarce....
Moj frend je dugo bio solo. U međuvremenu je imao par manjih veza, ali kako je introvert nije nikome to naglašavao niti se pojavljivao sa tim curama jer se nije izrodilo u ozbiljnu vezu.
U tom periodu do mene su došla pitanja od strane nekih ljudi (baba najviše), da li je on gay?
Kad je ušao u 30te i u ozbiljnu vezu, te se počeo sa curom pojavljivati, svi su zašutili i počeli se s njim družiti,pozivati ga na fešte. Do tada nitko. Srećom frend je i dalje ostao svoj i izbjegava ta druženja.

U kakvom ste vi single žene okruženju krećete? I kako se nosite sa time?
Zar je danas zaista vrijednost žene određena kao i prije u srednje vijeku udajom?
Zašto neki ljudi danas masovno podržavaju sve moderno a istovremeno sa žalošću gledaju na single ljude.
?
I na kraju, da li mislite da ja pretjerujem ili ste i sami ponekad takvi?
odlican uvodni post

Ja sam duzi period single, ali u inozemstvu, a doticno drustvo ne gnjavi sa pitanjima "zasto si single" i isto drustvo nema problema druziti se sa solo osobama. Misljenje svakog drustva, ali svakoga o solo statusu je isto:uvijek je bolje imati nekoga u zivotu, umjesto biti solo. To nije negativno misljenje, to je potpuno logican zakljucak.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 09:49   #629
Imamo u društvu dvije osobe koje soliraju godinama, jedna svojevoljno, druga ne. Ne mogu zamisliti razlog zbog kojeg bi ikome palo na pamet da ih se ne zove na zajednička druženja. Zašto i zbog čega?
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:01   #630
Dečko i ja znamo i u kino s njegovim najboljim frendom, neš ti problema
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:44   #631
Ima ljudi koji ne da ne zovu single ljude na okupljanja već ih općenito izopće iz društva i ne druže se više s njima ni nasamo. Takvi se najčešće spoje s još kojim parom i onda se druže. Ali ne vidim razloga da bi netko žalio za takvima, kome još trebaju takvi "prijatelji".

Meni je u prijateljstvu bitno da mi osoba paše, to je li solo ili u vezi mi je zadnja rupa na svirali, kakve to veze uopće ima sa mnom, ali ima nas svakakvih.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:10   #632
parovi se vole druzit s parovima jer ne vjeruju singl ljudima. bas me zanima oce li mi moji upareni prijatelji opet biti prijatelji ako se jednom uparm, zasad smo u nekakvim polukomunikacijama...
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:29   #633
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
parovi se vole druzit s parovima jer ne vjeruju singl ljudima.
Šta im ne vjeruju?
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:52   #634
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Šta im ne vjeruju?
Zamisli najšugavije razloge i eto zato. I onda tome još dodaj da će se ispostaviti u dosta slučajeva da su u pravu ti koji imaju najšugavije razloge. Nije me ubio cinizam, nego primjećujem .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:06   #635
Nedavno sam vidjela test iz predmeta Psihijatrija za medicinske sestre na jednom zagrebačkom sveučilištu i prvo pitanje u testu je bilo jesu li psihički poremećaji češći kod ubračenih ljudi ili samaca. Točan odgovor je bio da su češći kod samaca. Način na koji je pitanje postavljeno je bio nadasve glup i promašen jer je insinuirao da brak liječi psihičke poremećaje. Ono, nisu ljudi solo zato što su ludi nego su ludi zato što su solo. 'Bem ti takvu znanost.
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:09   #636
kak god okrenes, meni nema spasa.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:02   #637
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Šta im ne vjeruju?
Misle da ćeš joj oteti momka ili da ćeš mu se svidjeti
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:45   #638
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam vidjela test iz predmeta Psihijatrija za medicinske sestre na jednom zagrebačkom sveučilištu i prvo pitanje u testu je bilo jesu li psihički poremećaji češći kod ubračenih ljudi ili samaca. Točan odgovor je bio da su češći kod samaca. Način na koji je pitanje postavljeno je bio nadasve glup i promašen jer je insinuirao da brak liječi psihičke poremećaje. Ono, nisu ljudi solo zato što su ludi nego su ludi zato što su solo. 'Bem ti takvu znanost.


+ što se brak po difoltu očito uzima kao isključiva harmonična zajednica koja čini da je ubračen čovjek doživotno osigurao sreću i zadovoljstvo po svim parametrima. nema devijacija i odstupanja, samo sreća i dubok osjećaj pripadnosti, prihvaćenosti, nikad usamljenosti itd...dugačak je niz.

ne vjerujem što čitam.

ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:47   #639
muskarci u braku su generalno sretniji, zene su sretnije ako su singl.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:45   #640
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam vidjela test iz predmeta Psihijatrija za medicinske sestre na jednom zagrebačkom sveučilištu i prvo pitanje u testu je bilo jesu li psihički poremećaji češći kod ubračenih ljudi ili samaca. Točan odgovor je bio da su češći kod samaca. Način na koji je pitanje postavljeno je bio nadasve glup i promašen jer je insinuirao da brak liječi psihičke poremećaje. Ono, nisu ljudi solo zato što su ludi nego su ludi zato što su solo. 'Bem ti takvu znanost.
Najbolje bi bilo da se manipulira činjenicama da se stare frajle ne bi uskokodakale.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.