Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 21:22   #21
meni je film jako dobar, gledljiv i zanimljiv.

Noomi mi je divna i fest napeta, još iz millennium trilogije.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 16:31   #22
u današnje vrijeme, gdje sve vrvi dobrim serijama i užasno glupim filmovima, ovaj iskače iz konkurencije... svaka čast...
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:52   #23
Nisam nista znala u biti o filmu i bas me iznenadio da je europska produkcija. Jako zanimljiva tema, da je duzi i da ima jos samo o njihovim suzivotima bi uzivala gledati .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:39   #24
Dosadan i prepun nelogičnosti. Sama sebi se divim kako sam ga uspjela do kraja pogledati.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 10:37   #25
Prvih sat vremena filma je odlično, a nakon toga film počne drastično padati. Na kraju sam ostala malo razočarana jer su mogli bolje odraditi drugu polovicu filma. Sve u svemu, ok je film, ali ništa više od toga.
Pink Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2021., 16:25   #26
Meni ovo baš super i zabavan film. Jako intrigantna premisa. Sinoć opet pogledah na Novoj.

Noomi i Marwan Kenzari. Ona je izvrsno iznijela sedmorke. A zanimljivo mi je da su pojedini lookovi sestara, Monday i Thursday baš iz filmova gdje je igrala. Prvi iz De Palminog Passion, a u drugom mi je neodoljivo bacala na Salandericu iz Larssonovog Millenniuma.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2021., 11:32   #27
Akcijski dio je zanimljiv i film je napet i uzbudljiv. Noomi je odlična. Međutim scenarij je umobolan, više sam puta pomislio, "Ovo nema smisla", "Jašta", "Kako da ne". Likovi se ne ponašaju logično i scenaristi su išli bilo kakvim rutama kako bi sastavili priču.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.