Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 11:46   #8481
Quote:
Ailani kaže: Pogledaj post
Maxi Cosi Mura 4 divna kolica


Sto se tice kisobranki, yoyo su mi ocaj, ko zajebancija.
Mislim da su i Easywalker lagana.

Ja cu uzeti Free On Lux. Iako nemam pojma kog ce mi jarca...

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Mi također tražimo lagana dječja kolica jer živimo na trećem katu a lifta nema.

Sviđaju nam se Maxi Cosi Mura, ali nismo ih još otišli pogledati. Gledali smo Be Cool i Espiro, ali nam nisu odavala dojam neke pretjerane kvalitete, a ova Espiro koja smo gledali su bila dosta teška.
esalito is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:25   #8482
Maxi cosi Mura 3 tezi 15.5 kg, a Mura 4 16 kg. Zvuci mi ko kazna to svaki dan tegliti na 3. kat
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:00   #8483
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Muke po kolicima.

ABC design salsa je trenutno još uvijek na slovenskom babycenter webshopu na 50%popusta. Uživo su mi super, kaviltetno djeluju, nisu preteška i lijepa su mi bojom i dizajnom.

Pozz, zanima me jel ovaj slovenski babycenter dostavlja u HR?
assassinst is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:22   #8484
Što vama nije kod tih yoyo koma što nema onog produženog dijela za noge ?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:34   #8485
Pozdrav,
da li je netko kupovao kolica Bebetto Holland 3u1? Gdje ste ih kupili, koliko su koštala i koliko ste čekali na dostavu? Ja sam ih našla u Dječja kolica.eu, zvala neki dan da pitam, kao ostavite broj pa ćemo vam javiti, moš mislit da jesu. Kontaktirala sam i slo stranicu mali vragci, napisala sve što me zanima i dobijem odgovor doslovce: "Dostava 8-10 tjedana. Plaćanje unaprijed." Ni bu ni be. Mislim si koji ..... jedna trgovina si dopusti takvu komunikaciju. Baš sam razočarana
Alexa334 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 19:17   #8486
Quote:
Loth_lorien kaže: Pogledaj post
Maxi cosi Mura 3 tezi 15.5 kg, a Mura 4 16 kg. Zvuci mi ko kazna to svaki dan tegliti na 3. kat
pa to nisu lagana kolica, jer s djetetom imaju preko 20 kila. mclaren su 7 i po, mislim da je to krajnja granica za nositi kolica i bebu, a da ne umreš.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:46   #8487
Quote:
Alexa334 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
da li je netko kupovao kolica Bebetto Holland 3u1? Gdje ste ih kupili, koliko su koštala i koliko ste čekali na dostavu? Ja sam ih našla u Dječja kolica.eu, zvala neki dan da pitam, kao ostavite broj pa ćemo vam javiti, moš mislit da jesu. Kontaktirala sam i slo stranicu mali vragci, napisala sve što me zanima i dobijem odgovor doslovce: "Dostava 8-10 tjedana. Plaćanje unaprijed." Ni bu ni be. Mislim si koji ..... jedna trgovina si dopusti takvu komunikaciju. Baš sam razočarana

Da, ali stariju verziju prije godinu i pol na mondo.hr
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:04   #8488
Ja ću poluditi s odabirom kolica

Nemalo novaca moramo dati, a bojim se da ne fulam.

Jedno pitanje za vlasnike maxi cosi mure: Skida li se i pere sjedište na sportskom dijelu? Mislim na ono spužvasto sjedište? Nigdje na yt nisam našla taj dio da se skida, znam da se u košari skida i pere sve iznutra i madrac i stranice košare, sve je na čičak.

Isto pitanje i za abc design za sportski dio?

To je meni baš važna stavka, a tako je malo podataka o skidanju i pranju tih navlaka.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:11   #8489
Naisla na lagana kolica koja do sada nisam primjetila - Jane Minnum, ima li tko kakvih info o njima. Vidim da su laksa od bugaboo bee5 koja su mi trenutni top 1.
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:17   #8490
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post

Isto pitanje i za abc design za sportski dio?

To je meni baš važna stavka, a tako je malo podataka o skidanju i pranju tih navlaka.
Imam abc design turbo 6s,malo stariji model,srednji dio plastike se ne da izvadit pa mi nije isao sad u ves masinu od 9 kg.Od kupole isto ne ide van jedan plasticni dio ili ja ne vidim dobro.
Ili da odnesem u profi praonu i zguram to u onaj veliki bubanj za 50 kn,ali ionak mi je kupola apsisala dosta pa gledam ima li kakvo rjesenje da se pofarba nekim sprejom ili necim.
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:05   #8491
Quote:
chani kaže: Pogledaj post
Imam abc design turbo 6s,malo stariji model,srednji dio plastike se ne da izvadit pa mi nije isao sad u ves masinu od 9 kg.Od kupole isto ne ide van jedan plasticni dio ili ja ne vidim dobro.
Ili da odnesem u profi praonu i zguram to u onaj veliki bubanj za 50 kn,ali ionak mi je kupola apsisala dosta pa gledam ima li kakvo rjesenje da se pofarba nekim sprejom ili necim.
Ono sto ne ide u masinu natopi u kadu i izribaj s malo deterdzenta i cetkom.
Nemoj s nicime sprejati tkaninu od kolica, to su otrovi.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:49   #8492
Pozdrav ekipa,

Imal' netko iskustva sa Lorelli kolicima ?

Konkretno ovaj model Aurora:

https://www.koudounistra.gr/images/d...rotsi_grey.jpg

Kakva su se pokazala ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:34   #8493
Abc design noviji modeli se sve navlake skidaju i peru

Mi smo si dali truda i jučer obišli sve dućane s dječjom opremom, na kraju sam definitivno prekrižila maxi cosi muru, jer su ubitačno teška, znači ni za silu ih ne mogu dići i pomaknuti prazna, a kamoli s djetetom.

Ostala su mi dva favorita, na prvom mejstu abc design salsa 4, savršena i imaju mi sve što mislim da trebam, a nisu preteška

Na drugom mjestu je bebetto. Isto se na većini modela navlake skidaju i peru. Minus im je težina i glomaznost. Novi holland mi recimo ima mutavu košaru ispod, na ciferšlus, mislim da je premala i nepraktična zbog toga. Vulcano ima puno bolju košaru i manje glomaznu konstrukciju, a jednako dobre amortizere, i tak...

Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:57   #8494
Mi planiramo u detaljno razgledavanje kolica uskoro. Ono brzinski sto smo gledali malo smo sr razočarali jer neka za koja smo mislila da su lijepa, na kraju se ispostavilo da bas i nisu. Stokke TrailZ mi se čine glomazna i najskuplja od svih koje smo vidjeli. Jos nam ostaju Bugaboo buffalo, IcandyPeach3.Što mislite o njima?
kikimef is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:33   #8495
Quote:
kikimef kaže: Pogledaj post
Mi planiramo u detaljno razgledavanje kolica uskoro. Ono brzinski sto smo gledali malo smo sr razočarali jer neka za koja smo mislila da su lijepa, na kraju se ispostavilo da bas i nisu. Stokke TrailZ mi se čine glomazna i najskuplja od svih koje smo vidjeli. Jos nam ostaju Bugaboo buffalo, IcandyPeach3.Što mislite o njima?
icandy su mi uživo prekrasna, ali mala uska košara, a cijena puno previsoka (za ono koliko sam ja bila spremna dati) za model bez pomoćnih korisnih dodataka (kakve većina kolica 3u1 ima)...ali izgledom zbilja divna
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:42   #8496
Quote:
kikimef kaže: Pogledaj post
Mi planiramo u detaljno razgledavanje kolica uskoro. Ono brzinski sto smo gledali malo smo sr razočarali jer neka za koja smo mislila da su lijepa, na kraju se ispostavilo da bas i nisu. Stokke TrailZ mi se čine glomazna i najskuplja od svih koje smo vidjeli. Jos nam ostaju Bugaboo buffalo, IcandyPeach3.Što mislite o njima?
Za Icandy ne znam, ali isto sam se mislila izmedu Trailz i Buffalo i nakon testiranja odabrala Buffalo. Puno su laksa za manevriranje i prakticnija. Koristimo ih skoro 7 mjeseci i jos im nisam nasla zamjerku (ok cijena). Jednako su mi dobra i za trekking po neravnom i za guzvanje u javnom prijevozu. Posto je kod nas jako hladno jos uvijek smo u kosari i moja mrga od 8 i nesto kg bez problema stane.

npr. Bugaboo Cameleon su mi bezveze zbog prednjih kotaca koja se dosta brzo pohabaju i zacvile za jedna tako skupa kolica. A i losa su po snijegu
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 07:19   #8497
Hvala puno na savjetima. Ipak je lakse kad ti netko kaze iz iskustva.
kikimef is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:30   #8498
Quote:
Loth_lorien kaže: Pogledaj post



npr. Bugaboo Cameleon su mi bezveze zbog prednjih kotaca koja se dosta brzo pohabaju i zacvile za jedna tako skupa kolica. A i losa su po snijegu

Samo da komentiram ovo... ne znam od kud ti da se na cameleonu brzo istrose prednji kotaci, mi smo ih imali sa dvoje djece i i dalje su doslovno kao nova.

A za po snijegu su kao i sva, tesko idu ali se zato okrenu da su veliki kotaci naprijed, mali se zakoce i super idu...





Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:06   #8499
Kod icandy se meni ne sviđa sportsko sjedalo, jako je tvrdo u usporedbi s bebettom i abc designom. Nema uopće spužvu već dijete sjedi kao na plastici presvučenoj tkaninom. Inače su lijepa, ali ne bih nikad dala te novce za kolica.

Moj update što se tiče kupovine kolica, prekrižili smo i abc design, razlog su mali kotači i nedostatak dodatne opreme, a previsoka cijena s obzirom na nedostatke.

Odluka je ipak bebetto, za razumnu cijenu dobijem sve i ne moram razmišljati o ničemu.

Sad se lomim koji bebetto. Tu bih pitala iskusne mamice, je li praktičnija otvorena košara za šoping, ovako kao vulcano



ili to nije tako bitno. Jer kod hollanda ta košara sa ciferšlusima meni djeluje strašno nepraktično i malo.

slika


Čini mi se da je možda lakše s otvorenom košarom samo ubaciti stvar unutra, a ne se čučnuti, otvarat ciferšlus pa uguravati stvar između prečki rame u košaru?
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:56   #8500
meni je Bebetto dugo bio prvi izbor, baš zbog mrak opreme koju dobiješ i koja je super praktična, a sve za razumnu cijenu

gepeki jesu manji nego kod nekih drugih kolica, ali dobiješ torbu u koju isto dosta toga stane

meni se čini da je bolje da je košara zakopčana, čisto da ne ispadaju stvari, ali vjerojatno ovisi koliko toga staviš

osim tog minusa, sve ostalo mi je bilo super i bolje nego na svim drugim kolicima
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.