Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 06:57   #841
to za DHL nije ništa čudno. oni su po tom pitanju brzi.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:47   #842
Jel naručivao neko zadnje vrijeme s opcijom Europe railway registered? Brate mili pa to putuje stoljećima. To će obići pol Europe dok stigne do mene
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:12   #843
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Jel naručivao neko zadnje vrijeme s opcijom Europe railway registered? Brate mili pa to putuje stoljećima. To će obići pol Europe dok stigne do mene
Jesam ja, tocno prije mjesec dana i jos uvijek cekam i nemam pojma kad ce doci. Ja sam i prije kod njih narucivao i maksimalno za tri tjedna je stizalo i nije se placala postarina. Sad se placa postarina i dosta duze se ceka na isporuku
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:53   #844
još ako si naručio u zadnjih mjesec dana onda vrijeme dolaska paketa je povečan.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:10   #845
Po njihovom su poslali 16.11., pogorsali su se, prije su bili bolji sto se tice brzine isporuke
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:26   #846
Ma onom belgijskom poštom stiže kroz 10-ak dana, ali sad sam uzeo preko tog europe railway kad je bio jeftin tracking i katastrofa. Naime naručio power bank k frendu u Njemačku, zadnja informacija je da je 05.12. bilo u Poljskoj i još nije stiglo do Njemačke. Katastrofa kolko sporo. A inače putuje od 11.11. Evo ak neko oće provjerit

http://en.trackitonline.ru/?service=track

RN432665303CN

Da ne velim da imam par paketa koje sam naručio baš na svoju adresu, ko zna kolko će tek to putovat do Hrvatske.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:58   #847
svugdje vam je ista stvar... ja sam naručio par stvari s ebay-a, gearbesta i ostalih shopovima. i više manje svugdje kasne.
u prosjeku čekam 30 dana.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:04   #848
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Ma onom belgijskom poštom stiže kroz 10-ak dana, ali sad sam uzeo preko tog europe railway kad je bio jeftin tracking i katastrofa. Naime naručio power bank k frendu u Njemačku, zadnja informacija je da je 05.12. bilo u Poljskoj i još nije stiglo do Njemačke. Katastrofa kolko sporo. A inače putuje od 11.11. Evo ak neko oće provjerit

http://en.trackitonline.ru/?service=track

RN432665303CN

Da ne velim da imam par paketa koje sam naručio baš na svoju adresu, ko zna kolko će tek to putovat do Hrvatske.

Da li je došlo do Njemačke? Katastrofa je taj europe railway.
iscjelitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:41   #849
Stiglo je da. Imao sam dva paketa i za Hrvatsku, to je stiglo za 25 dana otprilike, dok je do Njemačke trebalo 40-ak.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:15   #850
Jel ima još neko problema s plaćanjem na gearbestu preko paypala? Prošli tjedan probam naručit punjač koji košta 6$, a na računu imam 20-ak, i javi mi " Sorry, but your Visa x-9427 was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase."

Sad probam kupit usb kabel, točnije više njih, cifra 3$, na računu 15$, opet ne prolazi, opet isto javlja.

A na ebayu di isto plaćam paypalom sve prolazi.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:34   #851
Kupnja preko Gearbest.com

Kupila nedavno tj neki dan, sve ok
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:53   #852
izvinjavam se,da ne čitam cijeli podforum jer je već vjerojatno rečeno,može li mi ko reći kako znati kad naručuješ hoće li opaliti harač(custom ?)
il ne?Konkretno uzeo bi tv box m92s a ne vidim ništa u vezi warehaus
idjeelagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:16   #853
Pozdrav svima, zanima me što na gearbestu kod naručivanja znači opcija G-W-5 za skladišta i kad odaberem tu opciju vidim cijena mi se digne primjerice za 10 dolara a ispod piše i shiping cijena od 11 dolara za HR da li to ide na tu cijenu ili mi je total kako piše? To sam odabrao touchscreen player za auto od 50 dolara pa ne znam da li je ovo EU skladiste da neplacam PDV. Hvala.
jooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 20:13   #854
Radi se o navednom proizvodu, dakle pri kupovini imam izbor skladišta koje s nalazi u Kini i G-W-5 skladišta koje se nalazi u Europi. Sad mi nije jasno zašto pri odabiru opcije Kina imam popust od 30% na proizvod, no pri odabiru na G-W-5 cijena je malo veća i nemam taj popust. Koja bi bila najbolja opcija zato što ako proizvod dolazi iz Kine na njega se obračunava carina i porez iako je na popustu 30% no u slučaju naručivanja proizvoda iz skladišta G-W-5 (mislim da je to Europa). Ako griješim ispravite me. Hvala.
https://www.gearbest.com/car-dvd-pla...35.html?wid=21
jooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:29   #855
Vidim da gearbest sada salje pakete sa eu skladista . Te nema placanja carine i pdv-a na te pakete.
E sada mi zanima koja su eu skladista . vidim da ima vise oznaka za skaldista ( primjer : China , G-W-16 , G-W-5 , G-W-6 )
Znam da china nije u EU a sta je s ovim G-W . ?
G-W-5 salje u Hrvatsku i naplacuje jos postarinu jos par dolara.
Dal je G-W-5 EU skaldiste , s kojega dolazi paket za tjedan dana i nema naplate carine ?
Hvala na informacijama.
sv3mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:53   #856
29.12. sam na Gearbestu kupio Xiaomi bluetooth slušalice, ukupno s poštarinom i osiguranjem sam platio 25,14 dolara, kod shippinga sam odabrao Nizozemsku, ne sjećam se ovih oznaka G-W koje vi spominjete

došle su za tri tjedna
pearljam is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 14:39   #857
Dobio sam odgovor od Gearbesta da je ovo G-W-5 skladište u Češkoj, ali nisam dobio odgovor da li moram plaćat carinu ili pdv kada proizvod dođe u HR, eto polako odustajem od kupnje gore navedene stvari zato što je skoro nemoguće doć do tako bitnih i osnovnih informacija.
Lijep pozdrav

Evo i zadnji odgovor od njih u vezi pdv i carine g-w-5 is located in europe.
Unfortunately, we are unable to predict or avoid if there is Customs tax or other related duty fee.

Ako netko ima što nadopunit bilo bi super ili savijet , uglavnom ispada najbolje rješenje je naručit iz China warehouse pa znamo na čemu smo ?
jooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:41   #858
I na kraju opet neznam dal ce mi okinuti carinu ili su predmeti oslobođeni carine i pdv-a. ( mislim na G-W-5 skladište , EU skladiste)

Ajmo ljudi s iskustvom , koji info . Hvala.
sv3mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:26   #859
bilo je slučajeva kad je roba iz eu skladišta prošla bez problema, bilo je slučajeva kad je zaglavila na carini. tako da sumnjam da ti itko može reći da će sigurno biti ovako ili onako.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 16:57   #860
Ja sam uzeo nekoliko tv-boxeva sa GW5 skladišta i nema nikakvih dodatnih davanja. Isto tak nebi ni preporučio plaćanje dhl dostave jer je razlika u dan-dva. Al kome je bitno da stigne čim prije, pa makar to bilo i jedan dan, slobodno nek plati.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.